0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO9-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Jordy van Bokstel | |||||||
Jens van Elk | |||||||
Rayane Kahrabi | |||||||
Niek Nooten | |||||||
Moussa El Yahyaoui | |||||||
Julian Zara | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Carolien Boeren-de Regt | Leider | ||||||
Yoran Stoop | Leider/Trainer | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:00 | Beek Vooruit JO9-2 | UVV'40 JO9-3 | 132941 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 11:50 | Baronie JO9-4 | TSV Gudok JO9-3 | 131741 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-4 | Groen Wit JO9-3 | 130514 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | Viola JO9-3 | 132212 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | JEKA JO9-6G | Dongen JO9-5 | 131038 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | Moerse Boys JO9-1 | 132242 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Baronie JO9-4 | 132424 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | UVV'40 JO9-3 | Boeimeer JO9-3 | 130178 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Viola JO9-3 | Unitas'30 JO9-4 | 131706 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | TSV Gudok JO9-3 | JEKA JO9-6G | 131044 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | Groen Wit JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 131530 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Dongen JO9-5 | Beek Vooruit JO9-2 | 130371 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | Viola JO9-3 | 132670 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | JEKA JO9-6G | Moerse Boys JO9-1 | 131650 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:45 | Groen Wit JO9-3 | UVV'40 JO9-3 | 131086 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-4 | Dongen JO9-5 | 130066 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | TSV Gudok JO9-3 | 130977 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 13:15 | Beek Vooruit JO9-2 | Baronie JO9-4 | 129595 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Baronie JO9-4 | JEKA JO9-6G | 131093 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Unitas'30 JO9-6 | 133709 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Viola JO9-3 | Groen Wit JO9-3 | 132979 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Dongen JO9-5 | Boeimeer JO9-3 | 131247 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 09:30 | UVV'40 JO9-3 | Unitas'30 JO9-4 | 133486 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | Baronie JO9-4 | 130471 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Viola JO9-3 | TSV Gudok JO9-3 | 130869 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-4 | Moerse Boys JO9-1 | 131928 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | Groen Wit JO9-3 | Dongen JO9-5 | 133836 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Beek Vooruit JO9-2 | JEKA JO9-6G | 133738 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Unitas'30 JO9-6 | UVV'40 JO9-3 | 130187 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Moerse Boys JO9-1 | TSV Gudok JO9-3 | 130460 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Beek Vooruit JO9-2 | Groen Wit JO9-3 | 132046 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 13:10 | Baronie JO9-4 | Groen Wit JO9-3 | 132465 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Dongen JO9-5 | Unitas'30 JO9-6 | 132575 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:45 | TSV Gudok JO9-3 | Unitas'30 JO9-4 | 129773 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | UVV'40 JO9-3 | Viola JO9-3 | 132219 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Beek Vooruit JO9-2 | 130042 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | JEKA JO9-6G | Boeimeer JO9-3 | 133187 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | TSV Gudok JO9-3 | Beek Vooruit JO9-2 | 132315 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | JEKA JO9-6G | UVV'40 JO9-3 | 132447 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | Boeimeer JO9-3 | 132994 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | Baronie JO9-4 | Unitas'30 JO9-4 | 130579 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:05 | Dongen JO9-5 | Viola JO9-3 | 131273 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | TSV Gudok JO9-3 | 131642 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Viola JO9-3 | Baronie JO9-4 | 131942 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | UVV'40 JO9-3 | Dongen JO9-5 | 132430 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Groen Wit JO9-3 | Moerse Boys JO9-1 | 133611 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-4 | JEKA JO9-6G | 132166 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 12:15 | Unitas'30 JO9-6 | Beek Vooruit JO9-2 | 133671 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | Beek Vooruit JO9-2 | 132338 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Viola JO9-3 | Moerse Boys JO9-1 | 130879 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | Unitas'30 JO9-4 | Unitas'30 JO9-6 | 132304 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:00 | Groen Wit JO9-3 | JEKA JO9-6G | 131182 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:00 | UVV'40 JO9-3 | Baronie JO9-4 | 133192 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 09:45 | TSV Gudok JO9-3 | Dongen JO9-5 | 129506 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Boeimeer JO9-3 | Groen Wit JO9-3 | 129658 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Beek Vooruit JO9-2 | Unitas'30 JO9-4 | 130231 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Dongen JO9-5 | 133465 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | JEKA JO9-6G | Viola JO9-3 | 129614 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Baronie JO9-4 | Unitas'30 JO9-6 | 129875 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | TSV Gudok JO9-3 | UVV'40 JO9-3 | 132137 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | UVV'40 JO9-3 | Moerse Boys JO9-1 | 132210 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Dongen JO9-5 | Baronie JO9-4 | 133516 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:45 | Groen Wit JO9-3 | TSV Gudok JO9-3 | 131790 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Unitas'30 JO9-4 | Boeimeer JO9-3 | 131785 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Unitas'30 JO9-6 | JEKA JO9-6G | 131232 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Viola JO9-3 | Beek Vooruit JO9-2 | 132749 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Olympia'60 JO9-3 | ONI JO9-1 | 14944 | 2-7 | ||
B | 15-09-2018 10:45 | Unitas'30 JO9-6 | Baronie JO9-6 | 15118 | 3-10 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Olympia'60 JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 13191 | 9-5 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | ONI JO9-1 | Baronie JO9-6 | 14254 | 6-2 | ||
B | 01-09-2018 10:45 | Unitas'30 JO9-6 | ONI JO9-1 | 14163 | 1-10 | ||
B | 01-09-2018 11:30 | Baronie JO9-6 | Olympia'60 JO9-3 | 14674 | 0-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:15 | Beek Vooruit JO9-3 | JEKA JO9-11G | 59032 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 12:00 | Advendo JO9-2G | Terheijden JO9-2 | 58128 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:40 | Baronie JO9-5 | Beek Vooruit JO9-3 | 58619 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Groen Wit JO9-5M | Baronie JO9-6 | 99158 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | JEKA JO9-11G | 58674 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Terheijden JO9-2 | 60163 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:45 | Madese Boys JO9-2 | DIA JO9-5 | 56316 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | JEKA JO9-11G | Madese Boys JO9-2 | 59315 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | DIA JO9-5 | WDS'19 JO9-2 | 57891 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Terheijden JO9-2 | Baronie JO9-5 | 57011 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | Baronie JO9-6 | Unitas'30 JO9-6 | 99157 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Advendo JO9-2G | 58925 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Advendo JO9-2G | DIA JO9-5 | 59969 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:45 | Groen Wit JO9-5M | Terheijden JO9-2 | 57428 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | Madese Boys JO9-2 | Unitas'30 JO9-6 | 57569 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Baronie JO9-6 | 99156 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Groen Wit JO9-5M | Advendo JO9-2G | 56307 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | Baronie JO9-5 | 59407 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | DIA JO9-5 | Beek Vooruit JO9-3 | 56280 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | Terheijden JO9-2 | JEKA JO9-11G | 56285 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:50 | Baronie JO9-6 | Madese Boys JO9-2 | 99155 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Advendo JO9-2G | Baronie JO9-6 | 99154 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Terheijden JO9-2 | 56734 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:45 | Madese Boys JO9-2 | Groen Wit JO9-5M | 56533 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Unitas'30 JO9-6 | 59813 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Baronie JO9-5 | DIA JO9-5 | 56513 | 0-0 | ||
C | 07-11-2018 18:30 | Madese Boys JO9-2 | Baronie JO9-5 | 59923 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:40 | Baronie JO9-6 | Terheijden JO9-2 | 99153 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Advendo JO9-2G | Baronie JO9-5 | 58492 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Unitas'30 JO9-6 | DIA JO9-5 | 58655 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Groen Wit JO9-5M | JEKA JO9-11G | 59990 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Beek Vooruit JO9-3 | 58113 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:30 | Beek Vooruit JO9-4 | Unitas'30 JO9-6 | 99141 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 12:05 | Baronie JO9-5 | WDS'19 JO9-2 | 56857 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Groen Wit JO9-5M | 59816 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Terheijden JO9-2 | Madese Boys JO9-2 | 58447 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | DIA JO9-5 | Baronie JO9-6 | 99152 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | JEKA JO9-11G | Advendo JO9-2G | 59426 | 0-0 | ||
C | 24-10-2018 18:30 | Madese Boys JO9-2 | Advendo JO9-2G | 57174 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | Beek Vooruit JO9-3 | 58463 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | Baronie JO9-6 | JEKA JO9-11G | 99151 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | DIA JO9-5 | Beek Vooruit JO9-4 | 99140 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | Groen Wit JO9-5M | WDS'19 JO9-2 | 58700 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | JEKA JO9-11G | DIA JO9-5 | 59506 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Advendo JO9-2G | 60185 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Terheijden JO9-2 | Unitas'30 JO9-6 | 59680 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Madese Boys JO9-2 | 58078 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Baronie JO9-5 | Groen Wit JO9-5M | 57897 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:30 | Beek Vooruit JO9-4 | Baronie JO9-6 | 99150 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | DIA JO9-5 | Terheijden JO9-2 | 56459 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | JEKA JO9-11G | WDS'19 JO9-2 | 57494 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | Unitas'30 JO9-6 | Groen Wit JO9-5M | 58110 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | The Gunners JO9-3 | Baronie JO9-5 | 57906 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 13:30 | Beek Vooruit JO9-4 | Beek Vooruit JO9-3 | 99139 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Baronie JO9-6 | Baronie JO9-5 | 99149 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Advendo JO9-2G | Unitas'30 JO9-6 | 56681 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Groen Wit JO9-5M | DIA JO9-5 | 57540 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:35 | Beek Vooruit JO9-3 | The Gunners JO9-3 | 59604 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Baronie JO9-5 | JEKA JO9-11G | 57146 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Terheijden JO9-2 | Beek Vooruit JO9-4 | 99138 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Beek Vooruit JO9-3 | Baronie JO9-6 | 99148 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Madese Boys JO9-2 | 56527 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ONI JO9-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 5 | 18 | 0 |
2 | Olympia'60 JO9-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 17 | 12 | 5 | 0 |
3 | Baronie JO9-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12 | 15 | -3 | 0 |
4 | Unitas'30 JO9-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 29 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2A2 | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:30 - 19:30 | 2B1 | 12 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|