Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 9 beker poule

Unitas'30 JO9-6

Teamleden

Spelers
Tim van Aert        
Jaivy Boeren        
Jens van Elk        
Tycho van Gils        
Rayane Kahrabi        
Niek Nooten        
Moussa El Yahyaoui        
Julian Zara        
 
Overige teamleden
Carolien Boeren-de Regt Leider
Yoran Stoop Leider/Trainer
Daan Stoops Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 10:00 Unitas'30 JO9-6 Prinsenland JO9-1 Tim de Laat (S) 09:30
V 02-02-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-6 08:20

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 ONI JO9-1 14944 2-7
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-6 15118 3-10
B 08-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 Unitas'30 JO9-6 13191 9-5
B 08-09-2018 10:15 ONI JO9-1 Baronie JO9-6 14254 6-2
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 ONI JO9-1 14163 1-10
B 01-09-2018 11:30 Baronie JO9-6 Olympia'60 JO9-3 14674 0-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-11G 59032 0-0
C 15-12-2018 12:00 Advendo JO9-2G Terheijden JO9-2 58128 0-0
C 08-12-2018 10:40 Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 58619 0-0
C 08-12-2018 09:30 Groen Wit JO9-5M Baronie JO9-6 99158 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-11G 58674 0-0
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Terheijden JO9-2 60163 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-5 56316 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO9-11G Madese Boys JO9-2 59315 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO9-5 WDS'19 JO9-2 57891 0-0
C 01-12-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Baronie JO9-5 57011 0-0
C 01-12-2018 10:30 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-6 99157 0-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Advendo JO9-2G 58925 0-0
C 24-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G DIA JO9-5 59969 0-0
C 24-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-5M Terheijden JO9-2 57428 0-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 57569 0-0
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Baronie JO9-6 99156 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M Advendo JO9-2G 56307 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-5 59407 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 56280 0-0
C 17-11-2018 10:30 Terheijden JO9-2 JEKA JO9-11G 56285 0-0
C 17-11-2018 10:50 Baronie JO9-6 Madese Boys JO9-2 99155 0-0
C 10-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-6 99154 0-0
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Terheijden JO9-2 56734 0-0
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Groen Wit JO9-5M 56533 0-0
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59813 0-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO9-5 DIA JO9-5 56513 0-0
C 07-11-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Baronie JO9-5 59923 0-0
C 03-11-2018 08:40 Baronie JO9-6 Terheijden JO9-2 99153 0-0
C 03-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-5 58492 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 DIA JO9-5 58655 0-0
C 03-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M JEKA JO9-11G 59990 0-0
C 03-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Beek Vooruit JO9-3 58113 0-0
C 27-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-6 99141 0-0
C 27-10-2018 12:05 Baronie JO9-5 WDS'19 JO9-2 56857 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Groen Wit JO9-5M 59816 0-0
C 27-10-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Madese Boys JO9-2 58447 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Baronie JO9-6 99152 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G Advendo JO9-2G 59426 0-0
C 24-10-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Advendo JO9-2G 57174 0-0
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-3 58463 0-0
C 13-10-2018 10:30 Baronie JO9-6 JEKA JO9-11G 99151 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 99140 0-0
C 13-10-2018 11:00 Groen Wit JO9-5M WDS'19 JO9-2 58700 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G DIA JO9-5 59506 0-0
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Advendo JO9-2G 60185 0-0
C 06-10-2018 09:00 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59680 0-0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 58078 0-0
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO9-5 Groen Wit JO9-5M 57897 0-0
C 06-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-6 99150 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO9-5 Terheijden JO9-2 56459 0-0
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO9-11G WDS'19 JO9-2 57494 0-0
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Groen Wit JO9-5M 58110 0-0
C 29-09-2018 10:00 The Gunners JO9-3 Baronie JO9-5 57906 0-0
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 99139 0-0
C 29-09-2018 11:00 Baronie JO9-6 Baronie JO9-5 99149 0-0
C 22-09-2018 09:30 Advendo JO9-2G Unitas'30 JO9-6 56681 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M DIA JO9-5 57540 0-0
C 22-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO9-3 The Gunners JO9-3 59604 0-0
C 22-09-2018 11:00 Baronie JO9-5 JEKA JO9-11G 57146 0-0
C 22-09-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 99138 0-0
C 22-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO9-3 Baronie JO9-6 99148 0-0
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Madese Boys JO9-2 56527 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI JO9-1 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 Olympia'60 JO9-3 3 2 0 1 6 17 12 5 0
3 Baronie JO9-6 3 1 0 2 3 12 15 -3 0
4 Unitas'30 JO9-6 3 0 0 3 0 9 29 -20 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 07-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven