Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-6

Teamleden

Spelers
Tim van Aert        
Jordy van Bokstel        
Jens van Elk        
Tycho van Gils        
Rayane Kahrabi        
Niek Nooten        
Moussa El Yahyaoui        
Julian Zara        
 
Overige teamleden
Carolien Boeren-de Regt Leider
Yoran Stoop Leider/Trainer
Daan Stoops Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-6 133709 07:55
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 TSV Gudok JO9-3 130977 09:15
C 18-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Unitas'30 JO9-6 131530 09:00
C 25-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 Viola JO9-3 132212 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO9-4 JEKA JO9-6G
C 04-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 04-05-2019 09:30 Viola JO9-3 Groen Wit JO9-3
C 04-05-2019 10:00 Dongen JO9-5 Boeimeer JO9-3
C 11-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO9-2 Baronie JO9-4
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 TSV Gudok JO9-3
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 Dongen JO9-5
C 11-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 UVV'40 JO9-3
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-6G Moerse Boys JO9-1
C 11-05-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Viola JO9-3
C 18-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Baronie JO9-4
C 18-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-3
C 18-05-2019 09:30 Viola JO9-3 Unitas'30 JO9-4
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 JEKA JO9-6G
C 18-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Unitas'30 JO9-6
C 18-05-2019 10:00 Dongen JO9-5 Beek Vooruit JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 UVV'40 JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 130187
C 06-04-2019 vervallen Dongen JO9-5 Unitas'30 JO9-6 132575
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-3 Pim van Polanen (S) 132994
V 24-03-2019 12:45 Unitas'30 JO9-6 Unitas'30 JO9-8 Milan Vriens (S)
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 Josh Frauenfelder (S) 133671
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-6 Spelbegeleider/Ouder (S) 132304
C 16-02-2019 vervallen Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-6 129875
C 09-02-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-6G Spelbegeleider/Ouder (S) 131232
V 02-02-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 08-12-2018 vervallen Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-11G Sem van Bussel (S) 58674
C 01-12-2018 vervallen Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-6 99157
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 57569
C 17-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-5 Josh Frauenfelder (S) 59407
C 10-11-2018 vervallen WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59813
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-6 DIA JO9-5 Jip Liebregts (S) 58655
V 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Unitas'30 JO9-7 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 13-10-2018 vervallen Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-3 Pim van Polanen (S) 58463
C 06-10-2018 vervallen Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59680
C 29-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-6 Groen Wit JO9-5M Spelbegeleider/Ouder (S) 58110
C 22-09-2018 vervallen Advendo JO9-2G Unitas'30 JO9-6 56681
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-6 S. (Sem) vanBussel… (+1) 15118 3 - 10
B 08-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 Unitas'30 JO9-6 S. (Sander) Steenvoorden 13191 9 - 5
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 ONI JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 14163 1 - 10
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-5 Unitas'30 JO9-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 133486 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Baronie JO9-4 130471 0-0
C 13-04-2019 09:30 Viola JO9-3 TSV Gudok JO9-3 130869 0-0
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 Moerse Boys JO9-1 131928 0-0
C 13-04-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Dongen JO9-5 133836 0-0
C 13-04-2019 11:00 Unitas'30 JO9-6 UVV'40 JO9-3 130187 0-0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-6G 133738 0-0
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO9-1 TSV Gudok JO9-3 130460 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 132046 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO9-6G Boeimeer JO9-3 133187 0-0
C 06-04-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 130042 0-0
C 06-04-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Viola JO9-3 132219 0-0
C 06-04-2019 10:00 Dongen JO9-5 Unitas'30 JO9-6 132575 0-0
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 Unitas'30 JO9-4 129773 0-0
C 06-04-2019 13:10 Baronie JO9-4 Groen Wit JO9-3 132465 0-0
C 30-03-2019 08:30 TSV Gudok JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132315 0-0
C 30-03-2019 11:30 Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-4 130579 0-0
C 30-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-3 132994 0-0
C 30-03-2019 08:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3 132447 0-0
C 30-03-2019 10:05 Dongen JO9-5 Viola JO9-3 131273 0-0
C 23-03-2019 09:30 Viola JO9-3 Baronie JO9-4 131942 0-0
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-6G 132166 0-0
C 23-03-2019 08:45 UVV'40 JO9-3 Dongen JO9-5 132430 0-0
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 133671 0-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 TSV Gudok JO9-3 131642 0-0
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO9-3 Moerse Boys JO9-1 133611 0-0
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132338 0-0
C 09-03-2019 09:30 Viola JO9-3 Moerse Boys JO9-1 130879 0-0
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-6 132304 0-0
C 23-02-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Baronie JO9-4 133192 0-0
C 23-02-2019 09:00 Groen Wit JO9-3 JEKA JO9-6G 131182 0-0
C 23-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 Dongen JO9-5 129506 0-0
C 16-02-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Groen Wit JO9-3 129658 0-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 130231 0-0
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Dongen JO9-5 133465 0-0
C 16-02-2019 09:30 JEKA JO9-6G Viola JO9-3 129614 0-0
C 16-02-2019 11:00 TSV Gudok JO9-3 UVV'40 JO9-3 132137 0-0
C 16-02-2019 09:30 Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-6 129875 0-0
C 09-02-2019 09:30 Viola JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132749 0-0
C 09-02-2019 12:00 UVV'40 JO9-3 Moerse Boys JO9-1 132210 0-0
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO9-5 Baronie JO9-4 133516 0-0
C 09-02-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 TSV Gudok JO9-3 131790 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 Boeimeer JO9-3 131785 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-6G 131232 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 ONI JO9-1 14944 2-7
B 15-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-6 15118 3-10
B 08-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 Unitas'30 JO9-6 13191 9-5
B 08-09-2018 10:15 ONI JO9-1 Baronie JO9-6 14254 6-2
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 ONI JO9-1 14163 1-10
B 01-09-2018 11:30 Baronie JO9-6 Olympia'60 JO9-3 14674 0-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-11G 59032 0-0
C 15-12-2018 12:00 Advendo JO9-2G Terheijden JO9-2 58128 0-0
C 08-12-2018 10:40 Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 58619 0-0
C 08-12-2018 09:30 Groen Wit JO9-5M Baronie JO9-6 99158 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-11G 58674 0-0
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Terheijden JO9-2 60163 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-5 56316 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO9-11G Madese Boys JO9-2 59315 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO9-5 WDS'19 JO9-2 57891 0-0
C 01-12-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Baronie JO9-5 57011 0-0
C 01-12-2018 10:30 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-6 99157 0-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Advendo JO9-2G 58925 0-0
C 24-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G DIA JO9-5 59969 0-0
C 24-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-5M Terheijden JO9-2 57428 0-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 57569 0-0
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Baronie JO9-6 99156 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M Advendo JO9-2G 56307 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-5 59407 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 56280 0-0
C 17-11-2018 10:30 Terheijden JO9-2 JEKA JO9-11G 56285 0-0
C 17-11-2018 10:50 Baronie JO9-6 Madese Boys JO9-2 99155 0-0
C 10-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-6 99154 0-0
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Terheijden JO9-2 56734 0-0
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Groen Wit JO9-5M 56533 0-0
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59813 0-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO9-5 DIA JO9-5 56513 0-0
C 07-11-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Baronie JO9-5 59923 0-0
C 03-11-2018 08:40 Baronie JO9-6 Terheijden JO9-2 99153 0-0
C 03-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-5 58492 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 DIA JO9-5 58655 0-0
C 03-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M JEKA JO9-11G 59990 0-0
C 03-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Beek Vooruit JO9-3 58113 0-0
C 27-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-6 99141 0-0
C 27-10-2018 12:05 Baronie JO9-5 WDS'19 JO9-2 56857 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Groen Wit JO9-5M 59816 0-0
C 27-10-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Madese Boys JO9-2 58447 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Baronie JO9-6 99152 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G Advendo JO9-2G 59426 0-0
C 24-10-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Advendo JO9-2G 57174 0-0
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-3 58463 0-0
C 13-10-2018 10:30 Baronie JO9-6 JEKA JO9-11G 99151 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 99140 0-0
C 13-10-2018 11:00 Groen Wit JO9-5M WDS'19 JO9-2 58700 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G DIA JO9-5 59506 0-0
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Advendo JO9-2G 60185 0-0
C 06-10-2018 09:00 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59680 0-0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 58078 0-0
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO9-5 Groen Wit JO9-5M 57897 0-0
C 06-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-6 99150 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO9-5 Terheijden JO9-2 56459 0-0
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO9-11G WDS'19 JO9-2 57494 0-0
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Groen Wit JO9-5M 58110 0-0
C 29-09-2018 10:00 The Gunners JO9-3 Baronie JO9-5 57906 0-0
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 99139 0-0
C 29-09-2018 11:00 Baronie JO9-6 Baronie JO9-5 99149 0-0
C 22-09-2018 09:30 Advendo JO9-2G Unitas'30 JO9-6 56681 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M DIA JO9-5 57540 0-0
C 22-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO9-3 The Gunners JO9-3 59604 0-0
C 22-09-2018 11:00 Baronie JO9-5 JEKA JO9-11G 57146 0-0
C 22-09-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 99138 0-0
C 22-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO9-3 Baronie JO9-6 99148 0-0
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Madese Boys JO9-2 56527 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI JO9-1 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 Olympia'60 JO9-3 3 2 0 1 6 17 12 5 0
3 Baronie JO9-6 3 1 0 2 3 12 15 -3 0
4 Unitas'30 JO9-6 3 0 0 3 0 9 29 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 07-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:30 - 19:30 2B1 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven