Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-5

Teamleden

Spelers
Seth Dekkers        
Jayden Garritsen        
Mert Gurbuz        
Valerio Klifman        
Max van Loon        
Ruben Mouwen        
Sven Putter        
Cas Wouters        
 
Overige teamleden
Gerhard Klifman Leider
Pim Putter Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 18:45 Unitas'30 JO9-5 Prinsenland JO9-2 131563 0-0
C 25-05-2019 10:00 Vosmeer JO9-1G Roosendaal JO9-5 129664 0-0
C 25-05-2019 09:00 FC Bergen JO9-2 METO JO9-2 132288 0-0
C 25-05-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 SC Gastel JO9-2 131574 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO9-6 De Fendert JO9-1 133095 0-0
C 25-05-2019 09:30 DEVO JO9-1 Cluzona JO9-1 150835 0-0
C 18-05-2019 09:30 Cluzona JO9-1 Unitas'30 JO9-5 130992 0-0
C 18-05-2019 09:00 SC Gastel JO9-2 FC Bergen JO9-2 130897 0-0
C 18-05-2019 09:00 De Fendert JO9-1 Vosmeer JO9-1G 132432 0-0
C 18-05-2019 09:00 Prinsenland JO9-2 DEVO JO9-1 150834 0-0
C 18-05-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 Victoria'03 JO9-2 131707 0-0
C 18-05-2019 09:00 METO JO9-2 MOC'17 JO9-6 132993 0-0
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO9-6 SC Gastel JO9-2 129678 0-0
C 11-05-2019 09:00 Prinsenland JO9-2 Roosendaal JO9-5 132623 0-0
C 11-05-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 Cluzona JO9-1 132759 0-0
C 11-05-2019 09:30 Vosmeer JO9-1G FC Bergen JO9-2 129767 0-0
C 11-05-2019 09:30 DEVO JO9-1 METO JO9-2 150833 0-0
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-5 De Fendert JO9-1 132251 0-0
C 08-05-2019 18:30 De Fendert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 130887 0-0
C 04-05-2019 09:00 METO JO9-2 Vosmeer JO9-1G 131191 0-0
C 04-05-2019 09:00 FC Bergen JO9-2 MOC'17 JO9-6 133896 0-0
C 04-05-2019 09:00 SC Gastel JO9-2 DEVO JO9-1 150832 0-0
C 04-05-2019 09:30 Cluzona JO9-1 Prinsenland JO9-2 131691 0-0
C 04-05-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 Unitas'30 JO9-5 133046 0-0
C 24-04-2019 18:45 FC Bergen JO9-2 DEVO JO9-1 150826 0-0
C 17-04-2019 18:30 DEVO JO9-1 Victoria'03 JO9-2 150828 0-0
C 13-04-2019 09:30 Cluzona JO9-1 METO JO9-2 130358 0-0
C 13-04-2019 09:30 Vosmeer JO9-1G MOC'17 JO9-6 130507 0-0
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO9-5 SC Gastel JO9-2 131641 0-0
C 13-04-2019 09:00 Prinsenland JO9-2 De Fendert JO9-1 131717 0-0
C 13-04-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 FC Bergen JO9-2 129554 0-0
C 13-04-2019 10:00 DEVO JO9-1 Roosendaal JO9-5 150831 0-0
C 10-04-2019 18:30 FC Bergen JO9-2 Unitas'30 JO9-5 133305 0-0
C 10-04-2019 18:30 DEVO JO9-1 MOC'17 JO9-6 150825 0-0
C 06-04-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 Cluzona JO9-1 129931 0-0
C 06-04-2019 09:00 De Fendert JO9-1 DEVO JO9-1 150830 0-0
C 06-04-2019 09:00 FC Bergen JO9-2 Prinsenland JO9-2 129987 0-0
C 06-04-2019 09:00 SC Gastel JO9-2 Vosmeer JO9-1G 132385 0-0
C 06-04-2019 09:00 METO JO9-2 Unitas'30 JO9-5 132169 0-0
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO9-6 Victoria'03 JO9-2 130834 0-0
C 30-03-2019 10:30 SC Gastel JO9-2 METO JO9-2 133000 0-0
C 30-03-2019 09:00 De Fendert JO9-1 Cluzona JO9-1 129996 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-5 DEVO JO9-1 150827 0-0
C 23-03-2019 09:00 Prinsenland JO9-2 SC Gastel JO9-2 131108 0-0
C 23-03-2019 09:30 Victoria'03 JO9-2 METO JO9-2 130901 0-0
C 23-03-2019 10:00 DEVO JO9-1 Vosmeer JO9-1G 150829 0-0
C 23-03-2019 09:30 Cluzona JO9-1 FC Bergen JO9-2 129639 0-0
C 23-03-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 De Fendert JO9-1 130209 0-0
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-5 MOC'17 JO9-6 132669 0-0
C 16-03-2019 09:45 BSC JO9-4 Victoria'03 JO9-2 132324 0-0
C 16-03-2019 09:30 Vosmeer JO9-1G Prinsenland JO9-2 132427 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-6 Roosendaal JO9-5 131069 0-0
C 09-03-2019 09:00 METO JO9-2 De Fendert JO9-1 130173 0-0
C 09-03-2019 09:00 Prinsenland JO9-2 MOC'17 JO9-6 132960 0-0
C 09-03-2019 09:30 Cluzona JO9-1 SC Gastel JO9-2 130498 0-0
C 09-03-2019 09:30 Victoria'03 JO9-2 Vosmeer JO9-1G 130196 0-0
C 09-03-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 FC Bergen JO9-2 129559 0-0
C 23-02-2019 10:00 Prinsenland JO9-2 METO JO9-2 131689 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO9-6 Cluzona JO9-1 132197 0-0
C 16-02-2019 09:00 METO JO9-2 Roosendaal JO9-5 130751 0-0
C 16-02-2019 09:00 SC Gastel JO9-2 De Fendert JO9-1 131211 0-0
C 16-02-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 Prinsenland JO9-2 132774 0-0
C 16-02-2019 09:00 FC Bergen JO9-2 BSC JO9-4 129806 0-0
C 16-02-2019 09:30 Vosmeer JO9-1G Unitas'30 JO9-5 131378 0-0
C 09-02-2019 10:15 Roosendaal JO9-5 SC Gastel JO9-2 132094 0-0
C 09-02-2019 09:45 BSC JO9-4 MOC'17 JO9-6 129874 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-5 Victoria'03 JO9-2 130954 0-0
C 09-02-2019 09:30 Cluzona JO9-1 Vosmeer JO9-1G 132063 0-0
C 09-02-2019 09:00 De Fendert JO9-1 FC Bergen JO9-2 133749 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-3 14071 9-2
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 The Gunners JO9-3 14827 5-3
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO9-3 Beek Vooruit JO9-3 13330 3-13
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 TVC Breda JO9-2G 13122 3-10
B 01-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G The Gunners JO9-3 13586 14-2
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-5 14078 4-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO9-10G SAB JO9-2 56356 0-0
C 15-12-2018 08:30 TVC Breda JO9-2G Baronie JO9-4 59117 0-0
C 08-12-2018 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 SAB JO9-2 56777 0-0
C 08-12-2018 09:30 Viola JO9-2 Bavel JO9-4 57061 0-0
C 08-12-2018 08:30 Rijen JO9-3 JEKA JO9-10G 56676 0-0
C 08-12-2018 10:45 Groen Wit JO9-4 Unitas'30 JO9-5 56782 0-0
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO9-4 Groen Wit JO9-4 57105 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-5 Rijen JO9-3 58951 0-0
C 01-12-2018 10:00 SAB JO9-2 TVC Breda JO9-2G 57296 0-0
C 01-12-2018 10:15 Bavel JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 57514 0-0
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO9-10G Dongen JO9-3 57657 0-0
C 24-11-2018 08:45 Bavel JO9-4 Unitas'30 JO9-5 57100 0-0
C 24-11-2018 09:00 Dongen JO9-3 Baronie JO9-4 56670 0-0
C 24-11-2018 09:30 Viola JO9-2 SAB JO9-2 56955 0-0
C 24-11-2018 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 JEKA JO9-10G 58048 0-0
C 24-11-2018 08:30 Rijen JO9-3 Groen Wit JO9-4 58152 0-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO9-10G Bavel JO9-4 59596 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 Viola JO9-2 60255 0-0
C 17-11-2018 09:30 SAB JO9-2 Dongen JO9-3 59699 0-0
C 17-11-2018 10:00 TVC Breda JO9-2G Neerlandia'31 JO9-1 57919 0-0
C 17-11-2018 09:35 Baronie JO9-4 Rijen JO9-3 60045 0-0
C 10-11-2018 08:30 Rijen JO9-3 TVC Breda JO9-2G 58862 0-0
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO9-3 Groen Wit JO9-4 60024 0-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-5 SAB JO9-2 58623 0-0
C 10-11-2018 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 Baronie JO9-4 57601 0-0
C 10-11-2018 09:30 Viola JO9-2 JEKA JO9-10G 57452 0-0
C 03-11-2018 09:00 TVC Breda JO9-2G Unitas'30 JO9-5 58824 0-0
C 03-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-4 JEKA JO9-10G 57068 0-0
C 03-11-2018 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 Viola JO9-2 56434 0-0
C 03-11-2018 09:30 Dongen JO9-3 Bavel JO9-4 57322 0-0
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO9-3 SAB JO9-2 57125 0-0
C 27-10-2018 10:00 SAB JO9-2 Groen Wit JO9-4 59381 0-0
C 27-10-2018 09:30 Viola JO9-2 Dongen JO9-3 58176 0-0
C 27-10-2018 08:45 Bavel JO9-4 TVC Breda JO9-2G 57760 0-0
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Rijen JO9-3 100293 0-0
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-5 Neerlandia'31 JO9-1 58964 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO9-10G Baronie JO9-4 59877 0-0
C 13-10-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 Bavel JO9-4 57825 0-0
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO9-3 Viola JO9-2 58053 0-0
C 13-10-2018 11:00 TVC Breda JO9-2G Dongen JO9-3 56947 0-0
C 13-10-2018 10:30 Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-5 56980 0-0
C 13-10-2018 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 The Gunners JO9-2 100292 0-0
C 06-10-2018 08:45 Bavel JO9-4 Rijen JO9-3 56480 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 JEKA JO9-10G 56403 0-0
C 06-10-2018 09:00 Dongen JO9-3 Neerlandia'31 JO9-1 57104 0-0
C 06-10-2018 09:30 SAB JO9-2 Baronie JO9-4 57368 0-0
C 06-10-2018 09:30 Viola JO9-2 TVC Breda JO9-2G 56715 0-0
C 06-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Groen Wit JO9-4 100291 0-0
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO9-10G Advendo JO9-1 58120 0-0
C 29-09-2018 08:30 Rijen JO9-3 Neerlandia'31 JO9-1 58841 0-0
C 29-09-2018 10:30 Groen Wit JO9-4 TVC Breda JO9-2G 57722 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 Dongen JO9-3 59039 0-0
C 29-09-2018 11:30 SAB JO9-2 Bavel JO9-4 56809 0-0
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO9-4 Viola JO9-2 59780 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO9-10G The Gunners JO9-2 100290 0-0
C 22-09-2018 09:30 Viola JO9-2 Unitas'30 JO9-5 59202 0-0
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 JO9-1 Groen Wit JO9-4 57074 0-0
C 22-09-2018 09:30 Advendo JO9-1 SAB JO9-2 56991 0-0
C 22-09-2018 09:00 Dongen JO9-3 Rijen JO9-3 57110 0-0
C 22-09-2018 08:45 Bavel JO9-4 Baronie JO9-4 58299 0-0
C 22-09-2018 10:00 TVC Breda JO9-2G JEKA JO9-10G 58489 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO9-2G 3 3 0 0 9 33 7 26 0
2 Unitas'30 JO9-5 3 2 0 1 6 13 17 -4 0
3 Beek Vooruit JO9-3 3 1 0 2 3 19 17 2 0
4 The Gunners JO9-3 3 0 0 3 0 8 32 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 4B2 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:00 4B2 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven