Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-4

Teamleden

Spelers
Bart de Bruijn        
Sven Deijkers        
Mase Jonker        
Daan Mossou        
Bart van Nijnatten        
Jordi de Rooij        
Hugo van Veen        
Rick Vervaart        
 
Overige teamleden
Arthur van Veen Leider
Corne van Nijnatten Trainer/Coach
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Internos JO9-1 Moerse Boys JO9-1 14958 7-3
B 15-09-2018 10:00 SVC JO9-1 Unitas'30 JO9-4 14610 6-5
B 08-09-2018 08:45 Internos JO9-1 SVC JO9-1 15244 11-3
B 08-09-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-4 13422 4-9
B 05-09-2018 18:30 SVC JO9-1 Moerse Boys JO9-1 13354 7-2
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-4 Internos JO9-1 14009 5-9
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO9-3 DIA JO9-3 60247 0-0
C 08-12-2018 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-4 59716 0-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 JEKA JO9-7G 57565 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 96701 0-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 96700 0-0
C 01-12-2018 08:30 Groen Wit JO9-3 Baronie JO9-3 59902 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59509 0-0
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO9-7G DSE JO9-3 59312 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-7G 96699 0-0
C 24-11-2018 10:55 Baronie JO9-3 Unitas'30 JO9-4 56714 0-0
C 24-11-2018 10:15 DSE JO9-3 DIA JO9-3 56264 0-0
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59462 0-0
C 17-11-2018 10:40 Baronie JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96698 0-0
C 17-11-2018 09:30 JEKA JO9-7G WDS'19 JO9-1 57067 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-3 Boeimeer JO9-3 58604 0-0
C 17-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-3 DSE JO9-3 57707 0-0
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-2 DIA JO9-3 96697 0-0
C 10-11-2018 10:15 DSE JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59118 0-0
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Unitas'30 JO9-4 56652 0-0
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Baronie JO9-3 58822 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Groen Wit JO9-3 60283 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 56968 0-0
C 03-11-2018 10:15 DSE JO9-3 WDS'19 JO9-1 56823 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 JEKA JO9-7G 57075 0-0
C 27-10-2018 09:30 Groen Wit JO9-3 Moerse Boys JO9-2 58933 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO9-7G DIA JO9-3 57082 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 Boeimeer JO9-3 59377 0-0
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Baronie JO9-3 57719 0-0
C 13-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 96694 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 WDS'19 JO9-1 60331 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-3 UVV'40 JO9-1 60240 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 The Gunners JO9-2 60394 0-0
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO9-7G Groen Wit JO9-3 59853 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO9-4 Moerse Boys JO9-2 60390 0-0
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-7G 56541 0-0
C 06-10-2018 09:00 The Gunners JO9-2 Baronie JO9-3 60257 0-0
C 06-10-2018 09:25 Groen Wit JO9-3 DIA JO9-3 57022 0-0
C 06-10-2018 10:15 DSE JO9-3 TVC Breda JO9-1 56879 0-0
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Boeimeer JO9-3 59357 0-0
C 06-10-2018 10:15 DSE JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96693 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO9-7G Unitas'30 JO9-4 60296 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 TVC Breda JO9-1 57126 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO9-3 The Gunners JO9-2 56765 0-0
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 DSE JO9-3 60373 0-0
C 29-09-2018 10:30 Groen Wit JO9-3 WDS'19 JO9-1 58598 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 Baronie JO9-3 56957 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96692 0-0
C 23-09-2018 13:00 Baronie JO9-3 DSE JO9-3 59463 0-0
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Moerse Boys JO9-2 96691 0-0
C 22-09-2018 10:15 DSE JO9-3 Boeimeer JO9-3 57177 0-0
C 22-09-2018 10:00 TVC Breda JO9-1 Moerse Boys JO9-2 58107 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-4 Groen Wit JO9-3 57689 0-0
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 DIA JO9-3 56814 0-0
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO9-2 UVV'40 JO9-1 57350 0-0
C 22-09-2018 12:00 Baronie JO9-3 JEKA JO9-7G 59263 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO9-1 3 3 0 0 9 27 11 16 0
2 SVC JO9-1 3 2 0 1 6 16 18 -2 0
3 Unitas'30 JO9-4 3 1 0 2 3 19 19 0 0
4 Moerse Boys JO9-1 3 0 0 3 0 9 23 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 4B1 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4A2 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven