Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 9 beker poule

Unitas'30 JO9-3

Teamleden

Spelers
Sam Berkelmans        
Christiano Ciz        
Kelt Iriks        
Raf de Kinderen        
Luuk Timmer        
Kick van de Werken        
Mats van de Wiel        
Zoebair Zerda        
 
Overige teamleden
Sander Berkelmans Leider
Toon van Ierssel Trainer
Claudine van Vlimmeren Trainer
Patrick van de Werken Trainer/Coach
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Hoeven JO9-1 NSV JO9-1G 14807 0-0
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-3 14371 8-3
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-3 Hoeven JO9-1 14725 0-0
B 08-09-2018 09:30 BSC JO9-3 NSV JO9-1G 13481 0-9
B 01-09-2018 08:45 Hoeven JO9-1 BSC JO9-3 13699 0-0
B 01-09-2018 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3 13144 10-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Internos JO9-1 Moerse Boys JO9-1 58536 0-0
C 15-12-2018 09:00 Zundert JO9-1 Klundert JO9-1 57586 0-0
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 DSE JO9-2 59534 0-0
C 08-12-2018 11:30 DSE JO9-2 Virtus JO9-1 56827 0-0
C 08-12-2018 10:00 Zundert JO9-1 JEKA JO9-6G 58387 0-0
C 08-12-2018 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3 58924 0-0
C 08-12-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 VVR JO9-2 58991 0-0
C 08-12-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Klundert JO9-1 56982 0-0
C 01-12-2018 08:30 Virtus JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57907 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 60034 0-0
C 01-12-2018 08:45 VVR JO9-2 Zundert JO9-1 56781 0-0
C 01-12-2018 09:00 Klundert JO9-1 Internos JO9-1 60083 0-0
C 01-12-2018 09:30 JEKA JO9-6G Moerse Boys JO9-1 57749 0-0
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Virtus JO9-1 59156 0-0
C 24-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-3 56642 0-0
C 24-11-2018 09:30 Internos JO9-1 VVR JO9-2 57343 0-0
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 0-0
C 17-11-2018 10:00 Klundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57222 0-0
C 17-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Zundert JO9-1 57980 0-0
C 17-11-2018 08:30 Virtus JO9-1 JEKA JO9-6G 57865 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO9-6G VVR JO9-2 57544 0-0
C 10-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-3 57853 0-0
C 10-11-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 58913 0-0
C 10-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Internos JO9-1 60383 0-0
C 10-11-2018 10:00 Zundert JO9-1 Virtus JO9-1 57543 0-0
C 03-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Klundert JO9-1 59194 0-0
C 03-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 JEKA JO9-6G 58074 0-0
C 03-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Virtus JO9-1 57474 0-0
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Zundert JO9-1 57380 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 58783 0-0
C 27-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56398 0-0
C 27-10-2018 08:45 VVR JO9-2 DSE JO9-2 57899 0-0
C 27-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 58108 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO9-6G Internos JO9-1 57065 0-0
C 27-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 58476 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSE JO9-2 Zundert JO9-1 57826 0-0
C 13-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 56276 0-0
C 13-10-2018 09:30 Internos JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57549 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 VVR JO9-2 59504 0-0
C 13-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Klundert JO9-1 56504 0-0
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 59298 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Unitas'30 JO9-3 59392 0-0
C 06-10-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Moerse Boys JO9-1 60388 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO9-6G DSE JO9-2 59502 0-0
C 06-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Internos JO9-1 56247 0-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO9-1 VVR JO9-2 59633 0-0
C 29-09-2018 09:00 Klundert JO9-1 JEKA JO9-6G 56228 0-0
C 29-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 57589 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1 57782 0-0
C 29-09-2018 11:30 DSE JO9-2 Moerse Boys JO9-1 56994 0-0
C 22-09-2018 10:00 Zundert JO9-1 Hoeven JO9-1 60091 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-6G Unitas'30 JO9-3 60007 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 58446 0-0
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 59373 0-0
C 22-09-2018 08:45 VVR JO9-2 Klundert JO9-1 59924 0-0
C 22-09-2018 08:45 Internos JO9-1 Virtus JO9-1 57175 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV JO9-1G 2 2 0 0 6 19 5 14 0
2 Unitas'30 JO9-3 2 1 0 1 3 13 13 0 0
3 BSC JO9-3 2 0 0 2 0 3 17 -14 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 2 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 20-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 27-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 1B2 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven