Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-3

Teamleden

Spelers
Sam Berkelmans        
Christiano Ciz        
Kelt Iriks        
Raf de Kinderen        
Luuk Timmer        
Kick van de Werken        
Mats van de Wiel        
Zoebair Zerda        
 
Overige teamleden
Sander Berkelmans Leider
Toon van Ierssel Trainer
Claudine van Vlimmeren Trainer
Patrick van de Werken Trainer/Coach
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-4G Max Ambags (S) 129902 07:50
C 11-05-2019 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3 133085 09:00
C 18-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 Internos JO9-1 130968 10:20
C 25-05-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-3 131206 09:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-4G
C 04-05-2019 09:00 DIA JO9-3 NSV JO9-1G
C 04-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 MOC'17 JO9-3
C 04-05-2019 09:45 BSC JO9-2 Victoria'03 JO9-1
C 04-05-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 Internos JO9-1
C 11-05-2019 10:15 DSE JO9-3 Rood-Wit W JO9-1
C 11-05-2019 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3
C 11-05-2019 09:30 Internos JO9-1 DIA JO9-3
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-4G Moerse Boys JO9-2
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 BSC JO9-2
C 18-05-2019 09:00 DIA JO9-3 Moerse Boys JO9-2
C 18-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Victoria'03 JO9-1
C 18-05-2019 09:45 BSC JO9-2 JEKA JO9-4G
C 18-05-2019 10:15 DSE JO9-3 NSV JO9-1G
C 18-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 Internos JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 13-04-2019 08:30 ASWH JO9-4 Unitas'30 JO9-3
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 MOC'17 JO9-3 Sem van Bussel (S) 133370
C 30-03-2019 vervallen DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-3 132092
C 23-03-2019 vervallen Victoria'03 JO9-1 Unitas'30 JO9-3 133182
V 17-03-2019 12:45 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-2 Jip Liebregts (S) 133912
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 Milan Vriens (S) 133475
C 09-02-2019 vervallen DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-3 131567
C 15-12-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 DSE JO9-2 Josh Frauenfelder (S) 59534 8-8
C 08-12-2018 vervallen Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3 58924
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 Tim de Laat (S) 60034
C 24-11-2018 vervallen Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-3 56642
C 10-11-2018 vervallen Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-3 57853
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 Luuk Meulenberg (S) 58783
C 27-10-2018 vervallen Virtus JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56398
V 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO9-3 10-5
C 06-10-2018 vervallen Klundert JO9-1 Unitas'30 JO9-3 59392
C 29-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1 Sem van Bussel (S) 57782
C 22-09-2018 vervallen JEKA JO9-6G Unitas'30 JO9-3 60007
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-3 S. (Sem) vanBussel… (+1) 14371 8 - 3
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 Hoeven JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 14725
B 01-09-2018 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3 Afgeschermd 13144 10 - 5
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 Leider (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 JEKA JO9-4G DSE JO9-3 131779 0-0
C 13-04-2019 10:15 Victoria'03 JO9-1 Moerse Boys JO9-2 130373 0-0
C 13-04-2019 09:00 DSE JO9-3 BSC JO9-2 133302 0-0
C 13-04-2019 09:30 JEKA JO9-4G Internos JO9-1 132727 0-0
C 13-04-2019 09:00 NSV JO9-1G Rood-Wit W JO9-1 131426 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 DIA JO9-3 131757 0-0
C 10-04-2019 18:30 Internos JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 130928 0-0
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO9-2 MOC'17 JO9-3 130126 0-0
C 10-04-2019 18:30 NSV JO9-1G Victoria'03 JO9-1 130835 0-0
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 MOC'17 JO9-3 133370 0-0
C 06-04-2019 09:00 DIA JO9-3 JEKA JO9-4G 130383 0-0
C 06-04-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 DSE JO9-3 132963 0-0
C 06-04-2019 09:45 BSC JO9-2 NSV JO9-1G 133417 0-0
C 06-04-2019 09:30 Internos JO9-1 Victoria'03 JO9-1 133153 0-0
C 30-03-2019 09:30 JEKA JO9-4G Rood-Wit W JO9-1 129918 0-0
C 30-03-2019 09:45 MOC'17 JO9-3 NSV JO9-1G 131681 0-0
C 30-03-2019 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-3 132092 0-0
C 23-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 Internos JO9-1 129712 0-0
C 23-03-2019 10:30 Rood-Wit W JO9-1 BSC JO9-2 132929 0-0
C 23-03-2019 10:00 NSV JO9-1G JEKA JO9-4G 132608 0-0
C 23-03-2019 09:00 DSE JO9-3 DIA JO9-3 133375 0-0
C 23-03-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Unitas'30 JO9-3 133182 0-0
C 16-03-2019 09:45 BSC JO9-2 DEVO JO9-1 133689 0-0
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-2 133912 0-0
C 09-03-2019 11:00 DEVO JO9-1 DIA JO9-3 132191 0-0
C 23-02-2019 10:00 Victoria'03 JO9-1 JEKA JO9-4G 129514 0-0
C 23-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Moerse Boys JO9-2 130038 0-0
C 23-02-2019 10:15 DSE JO9-3 Internos JO9-1 131835 0-0
C 21-02-2019 18:30 NSV JO9-1G Internos JO9-1 130501 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 133475 0-0
C 16-02-2019 09:00 DIA JO9-3 BSC JO9-2 130094 0-0
C 16-02-2019 09:30 Internos JO9-1 DEVO JO9-1 129832 0-0
C 16-02-2019 10:30 JEKA JO9-4G MOC'17 JO9-3 132124 0-0
C 16-02-2019 10:45 Victoria'03 JO9-1 DSE JO9-3 133694 0-0
C 16-02-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 NSV JO9-1G 132707 0-0
C 09-02-2019 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-3 131567 0-0
C 09-02-2019 10:00 DEVO JO9-1 JEKA JO9-4G 130738 0-0
C 09-02-2019 09:45 BSC JO9-2 Moerse Boys JO9-2 133799 0-0
C 09-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 DIA JO9-3 130595 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 Victoria'03 JO9-1 130412 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Hoeven JO9-1 NSV JO9-1G 14807 0-0
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-3 14371 8-3
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-3 Hoeven JO9-1 14725 0-0
B 08-09-2018 09:30 BSC JO9-3 NSV JO9-1G 13481 0-9
B 01-09-2018 08:45 Hoeven JO9-1 BSC JO9-3 13699 0-0
B 01-09-2018 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3 13144 10-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Internos JO9-1 Moerse Boys JO9-1 58536 0-0
C 15-12-2018 09:00 Zundert JO9-1 Klundert JO9-1 57586 0-0
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 DSE JO9-2 59534 0-0
C 08-12-2018 11:30 DSE JO9-2 Virtus JO9-1 56827 0-0
C 08-12-2018 10:00 Zundert JO9-1 JEKA JO9-6G 58387 0-0
C 08-12-2018 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3 58924 0-0
C 08-12-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 VVR JO9-2 58991 0-0
C 08-12-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Klundert JO9-1 56982 0-0
C 01-12-2018 08:30 Virtus JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57907 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 60034 0-0
C 01-12-2018 08:45 VVR JO9-2 Zundert JO9-1 56781 0-0
C 01-12-2018 09:00 Klundert JO9-1 Internos JO9-1 60083 0-0
C 01-12-2018 09:30 JEKA JO9-6G Moerse Boys JO9-1 57749 0-0
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Virtus JO9-1 59156 0-0
C 24-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-3 56642 0-0
C 24-11-2018 09:30 Internos JO9-1 VVR JO9-2 57343 0-0
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 0-0
C 17-11-2018 10:00 Klundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57222 0-0
C 17-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Zundert JO9-1 57980 0-0
C 17-11-2018 08:30 Virtus JO9-1 JEKA JO9-6G 57865 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO9-6G VVR JO9-2 57544 0-0
C 10-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-3 57853 0-0
C 10-11-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 58913 0-0
C 10-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Internos JO9-1 60383 0-0
C 10-11-2018 10:00 Zundert JO9-1 Virtus JO9-1 57543 0-0
C 03-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Klundert JO9-1 59194 0-0
C 03-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 JEKA JO9-6G 58074 0-0
C 03-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Virtus JO9-1 57474 0-0
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Zundert JO9-1 57380 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 58783 0-0
C 27-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56398 0-0
C 27-10-2018 08:45 VVR JO9-2 DSE JO9-2 57899 0-0
C 27-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 58108 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO9-6G Internos JO9-1 57065 0-0
C 27-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 58476 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSE JO9-2 Zundert JO9-1 57826 0-0
C 13-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 56276 0-0
C 13-10-2018 09:30 Internos JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57549 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 VVR JO9-2 59504 0-0
C 13-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Klundert JO9-1 56504 0-0
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 59298 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Unitas'30 JO9-3 59392 0-0
C 06-10-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Moerse Boys JO9-1 60388 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO9-6G DSE JO9-2 59502 0-0
C 06-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Internos JO9-1 56247 0-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO9-1 VVR JO9-2 59633 0-0
C 29-09-2018 09:00 Klundert JO9-1 JEKA JO9-6G 56228 0-0
C 29-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 57589 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1 57782 0-0
C 29-09-2018 11:30 DSE JO9-2 Moerse Boys JO9-1 56994 0-0
C 22-09-2018 10:00 Zundert JO9-1 Hoeven JO9-1 60091 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-6G Unitas'30 JO9-3 60007 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 58446 0-0
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 59373 0-0
C 22-09-2018 08:45 VVR JO9-2 Klundert JO9-1 59924 0-0
C 22-09-2018 08:45 Internos JO9-1 Virtus JO9-1 57175 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV JO9-1G 2 2 0 0 6 19 5 14 0
2 Unitas'30 JO9-3 2 1 0 1 3 13 13 0 0
3 BSC JO9-3 2 0 0 2 0 3 17 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 2 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 20-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 27-08-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 1B2 Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 1B2 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:00 - 17:00 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven