Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 9 beker poule

Unitas'30 JO9-2

Teamleden

Spelers
Jordy van Bokstel        
Bo Broekhoff        
Gijs Geboers        
Thijn Jaspers        
Stijn Snijders        
Bas Vermunt        
Job Versteijlen        
Thijn de Waal        
 
Overige teamleden
Marcel Broekhoff Leider
Stefan Geboers Trainer
Mikel Snijders Trainer
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-2 SEOLTO JO9-1 Luuk Meulenberg (S) 56626 09:15
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 Unitas'30 JO9-2 98984 07:35
C 10-11-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 Unitas'30 JO9-2 58021 08:00
C 17-11-2018 10:30 Unitas'30 JO9-2 JEKA JO9-4G 57093 10:00
C 24-11-2018 10:00 VVR JO9-1 Unitas'30 JO9-2 59108 09:15
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-2 RSV JO9-1 59622 08:00
C 08-12-2018 09:45 BSC JO9-2 Unitas'30 JO9-2 60150 08:55
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-2 SEOLTO JO9-1
C 27-10-2018 09:15 TVC Breda JO9-1 MOC'17 JO9-2
C 27-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 RSV JO9-1
C 27-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 BSC JO9-2
C 27-10-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Victoria'03 JO9-1
C 27-10-2018 10:00 VVR JO9-1 JEKA JO9-4G
C 03-11-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 TVC Breda JO9-1
C 03-11-2018 09:45 BSC JO9-2 VVR JO9-1
C 03-11-2018 09:30 JEKA JO9-4G Halsteren JO9-2
C 03-11-2018 09:00 RSV JO9-1 Kogelvangers JO9-1
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 Unitas'30 JO9-2
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO9-4G SEOLTO JO9-1
C 10-11-2018 09:45 BSC JO9-2 Victoria'03 JO9-1
C 10-11-2018 09:00 Halsteren JO9-2 TVC Breda JO9-1
C 10-11-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 Unitas'30 JO9-2
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 RSV JO9-1
C 17-11-2018 08:30 TVC Breda JO9-1 Kogelvangers JO9-1
C 17-11-2018 09:00 RSV JO9-1 BSC JO9-2
C 17-11-2018 10:30 Unitas'30 JO9-2 JEKA JO9-4G
C 17-11-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 MOC'17 JO9-2
C 17-11-2018 11:00 SEOLTO JO9-1 VVR JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO9-2 Victoria'03 JO9-1 Bas Voermans (S) 60167
C 29-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-2 Halsteren JO9-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 58058
C 22-09-2018 vervallen TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-2 93573
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 VVR JO9-1 M. (Marcel) Broekhoff… (+1) 13731 4 - 7
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 A.J. (Arjan) Martens 14201 0 - 14
T 25-08-2018 09:45 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO9-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 13483 19-0
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 VVR JO9-1 13731 4-7
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 14201 0-14
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 VVR JO9-1 98982 0-0
C 13-10-2018 08:45 SEOLTO JO9-1 Halsteren JO9-2 59253 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Unitas'30 JO9-2 58174 0-0
C 13-10-2018 09:00 RSV JO9-1 JEKA JO9-4G 59863 0-0
C 13-10-2018 09:45 BSC JO9-2 TVC Breda JO9-1 93576 0-0
C 13-10-2018 09:30 Victoria'03 JO9-1 Kogelvangers JO9-1 57367 0-0
C 13-10-2018 14:00 Wieldrecht JO9-2 VVR JO9-1 57365 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 MOC'17 JO9-2 98981 0-0
C 06-10-2018 08:30 TVC Breda JO9-1 SEOLTO JO9-1 93575 0-0
C 06-10-2018 10:00 VVR JO9-1 RSV JO9-1 58076 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO9-4G BSC JO9-2 59389 0-0
C 06-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 De Fendert JO9-1 59970 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Wieldrecht JO9-2 58420 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 Victoria'03 JO9-1 60167 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 BSC JO9-2 98980 0-0
C 29-09-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 JEKA JO9-4G 57772 0-0
C 29-09-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Alliance JO9-1 60189 0-0
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 Halsteren JO9-2 58058 0-0
C 29-09-2018 09:00 De Fendert JO9-1 TVC Breda JO9-1 93574 0-0
C 29-09-2018 08:45 SEOLTO JO9-1 RSV JO9-1 59261 0-0
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 VVR JO9-1 57117 0-0
C 29-09-2018 13:00 Wieldrecht JO9-2 BSC JO9-2 57282 0-0
C 22-09-2018 09:00 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-2 93573 0-0
C 22-09-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Victoria'03 JO9-1 57492 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-4G MOC'17 JO9-2 98979 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-4G Wieldrecht JO9-2 59319 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO9-2 SEOLTO JO9-1 60151 0-0
C 22-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Kogelvangers JO9-1 59729 0-0
C 22-09-2018 10:30 Alliance JO9-1 Unitas'30 JO9-2 59334 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO9-1 De Fendert JO9-1 58221 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO9-1 2 2 0 0 6 26 4 22 0
2 Unitas'30 JO9-2 2 1 0 1 3 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO9-2 2 0 0 2 0 0 33 -33 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3A1 6 Team training Unitas'30 JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-2
donderdag 18:00 - 19:00 4A1 1 Team training Unitas'30 JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 JO9-2

Berichten



Terug naar boven