Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 9 beker poule

Unitas'30 JO9-2

Teamleden

Spelers
Jordy van Bokstel        
Bo Broekhoff        
Gijs Geboers        
Thijn Jaspers        
Stijn Snijders        
Bas Vermunt        
Job Versteijlen        
Thijn de Waal        
 
Overige teamleden
Marcel Broekhoff Leider
Stefan Geboers Trainer
Mikel Snijders Trainer
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 13483 19-0
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 VVR JO9-1 13731 4-7
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 14201 0-14
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO9-4G TVC Breda JO9-1 93583 0-0
C 15-12-2018 09:30 Victoria'03 JO9-1 Kogelvangers JO9-1 57367 0-0
C 08-12-2018 10:00 VVR JO9-1 Halsteren JO9-2 56754 0-0
C 08-12-2018 09:45 BSC JO9-2 Unitas'30 JO9-2 60150 0-0
C 08-12-2018 09:00 RSV JO9-1 Victoria'03 JO9-1 58746 0-0
C 08-12-2018 08:45 SEOLTO JO9-1 Kogelvangers JO9-1 59111 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-2 RSV JO9-1 59622 0-0
C 01-12-2018 09:30 TVC Breda JO9-1 VVR JO9-1 93582 0-0
C 01-12-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 MOC'17 JO9-2 98988 0-0
C 01-12-2018 09:00 Halsteren JO9-2 BSC JO9-2 59485 0-0
C 01-12-2018 09:15 Victoria'03 JO9-1 SEOLTO JO9-1 59153 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO9-4G Victoria'03 JO9-1 58571 0-0
C 24-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 SEOLTO JO9-1 98987 0-0
C 24-11-2018 09:00 RSV JO9-1 TVC Breda JO9-1 93581 0-0
C 24-11-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Kogelvangers JO9-1 58130 0-0
C 24-11-2018 10:00 VVR JO9-1 Unitas'30 JO9-2 59108 0-0
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO9-1 Kogelvangers JO9-1 93580 0-0
C 17-11-2018 09:00 RSV JO9-1 BSC JO9-2 57641 0-0
C 17-11-2018 10:30 Unitas'30 JO9-2 JEKA JO9-4G 57093 0-0
C 17-11-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 MOC'17 JO9-2 98986 0-0
C 17-11-2018 11:00 SEOLTO JO9-1 VVR JO9-1 57210 0-0
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 RSV JO9-1 98985 0-0
C 10-11-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 Unitas'30 JO9-2 58021 0-0
C 10-11-2018 09:00 Halsteren JO9-2 TVC Breda JO9-1 93579 0-0
C 10-11-2018 09:45 BSC JO9-2 Victoria'03 JO9-1 59524 0-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO9-4G SEOLTO JO9-1 56898 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 Unitas'30 JO9-2 98984 0-0
C 03-11-2018 09:00 RSV JO9-1 Kogelvangers JO9-1 59953 0-0
C 03-11-2018 09:30 JEKA JO9-4G Halsteren JO9-2 57965 0-0
C 03-11-2018 09:45 BSC JO9-2 VVR JO9-1 59627 0-0
C 03-11-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 TVC Breda JO9-1 93578 0-0
C 27-10-2018 10:00 VVR JO9-1 JEKA JO9-4G 57335 0-0
C 27-10-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Victoria'03 JO9-1 57509 0-0
C 27-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 BSC JO9-2 57280 0-0
C 27-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 RSV JO9-1 57233 0-0
C 27-10-2018 09:15 TVC Breda JO9-1 MOC'17 JO9-2 98983 0-0
C 27-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-2 SEOLTO JO9-1 56626 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 VVR JO9-1 98982 0-0
C 13-10-2018 08:45 SEOLTO JO9-1 Halsteren JO9-2 59253 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Unitas'30 JO9-2 58174 0-0
C 13-10-2018 09:00 RSV JO9-1 JEKA JO9-4G 59863 0-0
C 13-10-2018 14:00 Wieldrecht JO9-2 VVR JO9-1 57365 0-0
C 13-10-2018 09:45 BSC JO9-2 TVC Breda JO9-1 93576 0-0
C 06-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 De Fendert JO9-1 59970 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Wieldrecht JO9-2 58420 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 Victoria'03 JO9-1 60167 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO9-4G BSC JO9-2 59389 0-0
C 06-10-2018 10:00 VVR JO9-1 RSV JO9-1 58076 0-0
C 06-10-2018 08:30 TVC Breda JO9-1 SEOLTO JO9-1 93575 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-2 MOC'17 JO9-2 98981 0-0
C 29-09-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 JEKA JO9-4G 57772 0-0
C 29-09-2018 09:00 De Fendert JO9-1 Alliance JO9-1 60189 0-0
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 Halsteren JO9-2 58058 0-0
C 29-09-2018 08:45 SEOLTO JO9-1 RSV JO9-1 59261 0-0
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO9-1 VVR JO9-1 57117 0-0
C 29-09-2018 13:00 Wieldrecht JO9-2 BSC JO9-2 57282 0-0
C 29-09-2018 09:00 De Fendert JO9-1 TVC Breda JO9-1 93574 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO9-2 BSC JO9-2 98980 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-4G MOC'17 JO9-2 98979 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO9-1 De Fendert JO9-1 58221 0-0
C 22-09-2018 09:00 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-2 93573 0-0
C 22-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Kogelvangers JO9-1 59729 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO9-2 SEOLTO JO9-1 60151 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-4G Wieldrecht JO9-2 59319 0-0
C 22-09-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Victoria'03 JO9-1 57492 0-0
C 22-09-2018 10:30 Alliance JO9-1 Unitas'30 JO9-2 59334 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO9-1 2 2 0 0 6 26 4 22 0
2 Unitas'30 JO9-2 2 1 0 1 3 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO9-2 2 0 0 2 0 0 33 -33 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 3A1 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 4A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven