Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-1

Teamleden

Spelers
Rayen Amin        
Yorick van Camfort        
Merijn Klaassen        
Milan Van der Kloot        
Joes Marijnissen        
Xavi Oomens        
Guus van Polanen        
Daan Romme        
 
Overige teamleden
Kees Marijnissen Leider
Kees Nooren Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 132463 08:45
V 05-05-2019 12:45 Unitas'30 JO9-1 Beek vooruit JO9-1 Pim van Polanen (S) 12:15
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 The Gunners JO9-1 144027 08:00
C 18-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 VVGZ JO9-1 132400 09:15
C 25-05-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Unitas'30 JO9-1 132630 09:05
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G Dubbeldam JO9-1
C 04-05-2019 08:30 Alblasserdam JO9-1 ASWH JO9-1
C 04-05-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 04-05-2019 10:15 DSE JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 04-05-2019 10:30 The Gunners JO9-1 MOC'17 JO9-1
C 04-05-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 VVGZ JO9-1
C 11-05-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Oranje Wit JO9-1
C 11-05-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Pelikaan JO9-1G
C 11-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Sliedrecht JO9-1
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 The Gunners JO9-1
C 11-05-2019 08:30 VVGZ JO9-1 Alblasserdam JO9-1
C 11-05-2019 08:30 ASWH JO9-1 DSE JO9-1
C 18-05-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G ASWH JO9-1
C 18-05-2019 08:45 The Gunners JO9-1 Dubbeldam JO9-1
C 18-05-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 MOC'17 JO9-1
C 18-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 VVGZ JO9-1
C 18-05-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 18-05-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 DSE JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Pelikaan JO9-1G Spelbegeleider/Ouder (S) 131389
C 06-04-2019 vervallen DSE JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130586
C 30-03-2019 vervallen ASWH JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130880
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 Pim van Polanen (S) 132089
C 09-03-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 131234
V 23-02-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 16-02-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Unitas'30 JO9-1 132882
C 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-1 Alblasserdam JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 130345
V 02-02-2019 09:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-1
V 16-12-2018 afgelast Unitas'30 JO9-1 Beek vooruit JO9-1 Pim van Polanen (S)
V 15-12-2018 afgelast Moc'17 JO9-2 Unitas'30 JO9-1
C 01-12-2018 vervallen Roosendaal JO9-1 Unitas'30 JO9-1 98665
C 24-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-1 RCS JO9-1 Jip Liebregts (S) 98662
C 17-11-2018 vervallen RBC JO9-1 Unitas'30 JO9-1 58531
C 10-11-2018 vervallen Halsteren JO9-1 Unitas'30 JO9-1 98656
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO9-1 MOC'17 JO9-1 Pim van Polanen (S) 98655
C 27-10-2018 vervallen Zeelandia Middelburg JO9-1 Unitas'30 JO9-1 56807
V 20-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO9-1 2-6
V 13-10-2018 10:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 JO9-1 Roosendaal JO9-1 Pascal Ploeg (S) 56507
C 29-09-2018 vervallen RCS JO9-1 Unitas'30 JO9-1 59204
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 Jip Liebregts (S) 98650
B 15-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 Afgeschermd 13157 8 - 3
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 DSE JO9-1 Bas Voermans (S) 14966 11 - 6
B 01-09-2018 09:30 JEKA JO9-2G Unitas'30 JO9-1 14300 4 - 6
V 25-08-2018 10:00 Boeimeer JO9-1 Unitas'30 JO9-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 DSE JO9-1 131397 0-0
C 13-04-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 132798 0-0
C 13-04-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Alblasserdam JO9-1 131358 0-0
C 13-04-2019 09:30 VVGZ JO9-1 The Gunners JO9-1 144025 0-0
C 13-04-2019 08:30 ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129674 0-0
C 13-04-2019 11:00 Unitas'30 JO9-1 Pelikaan JO9-1G 131389 0-0
C 06-04-2019 09:15 The Gunners JO9-1 Oranje Wit JO9-1 144024 0-0
C 06-04-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G VVGZ JO9-1 133890 0-0
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-1 Dubbeldam JO9-1 132531 0-0
C 06-04-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 MOC'17 JO9-1 132118 0-0
C 06-04-2019 10:15 DSE JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130586 0-0
C 06-04-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 ASWH JO9-1 132044 0-0
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1 144022 0-0
C 30-03-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G Oranje Wit JO9-1 130490 0-0
C 30-03-2019 08:30 ASWH JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130880 0-0
C 30-03-2019 10:15 DSE JO9-1 MOC'17 JO9-1 129934 0-0
C 30-03-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 Alblasserdam JO9-1 129499 0-0
C 23-03-2019 08:30 VVGZ JO9-1 ASWH JO9-1 133768 0-0
C 23-03-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 133419 0-0
C 23-03-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Alblasserdam JO9-1 132446 0-0
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 132089 0-0
C 23-03-2019 08:30 The Gunners JO9-1 Pelikaan JO9-1G 144023 0-0
C 23-03-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 DSE JO9-1 132319 0-0
C 16-03-2019 12:30 VVGZ JO9-1 Dubbeldam JO9-1 130279 0-0
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 131234 0-0
C 09-03-2019 08:30 Alblasserdam JO9-1 Pelikaan JO9-1G 133617 0-0
C 09-03-2019 08:45 The Gunners JO9-1 DSE JO9-1 144021 0-0
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 VVGZ JO9-1 133583 0-0
C 09-03-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 130565 0-0
C 09-03-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 ASWH JO9-1 132193 0-0
C 16-02-2019 08:30 ASWH JO9-1 MOC'17 JO9-1 132313 0-0
C 16-02-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 The Gunners JO9-1 144020 0-0
C 16-02-2019 10:15 DSE JO9-1 VVGZ JO9-1 130874 0-0
C 16-02-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Unitas'30 JO9-1 132882 0-0
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO9-1 Oranje Wit JO9-1 133714 0-0
C 16-02-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 Pelikaan JO9-1G 131899 0-0
C 09-02-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G DSE JO9-1 133278 0-0
C 09-02-2019 11:45 The Gunners JO9-1 Sliedrecht JO9-1 144019 0-0
C 09-02-2019 11:30 VVGZ JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129609 0-0
C 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-1 Alblasserdam JO9-1 130345 0-0
C 09-02-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Dubbeldam JO9-1 132331 0-0
C 09-02-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 ASWH JO9-1 131136 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 13157 8-3
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO9-2G DSE JO9-1 14338 3-5
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 DSE JO9-1 14966 11-6
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-1 JEKA JO9-2G 15063 8-2
B 01-09-2018 09:30 JEKA JO9-2G Unitas'30 JO9-1 14300 4-6
B 01-09-2018 10:15 DSE JO9-1 Groen Wit JO9-1 14904 2-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Roosendaal JO9-1 98666 0-0
C 08-12-2018 10:15 Halsteren JO9-1 RBC JO9-1 59561 0-0
C 08-12-2018 11:00 MOC'17 JO9-1 RCS JO9-1 59305 0-0
C 01-12-2018 09:00 RBC JO9-1 MOC'17 JO9-1 98664 0-0
C 01-12-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 Unitas'30 JO9-1 98665 0-0
C 01-12-2018 09:00 RCS JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 98663 0-0
C 24-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-1 RCS JO9-1 98662 0-0
C 24-11-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 Halsteren JO9-1 98660 0-0
C 24-11-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 RBC JO9-1 98661 0-0
C 17-11-2018 09:00 RBC JO9-1 Unitas'30 JO9-1 58531 0-0
C 17-11-2018 09:00 RCS JO9-1 Roosendaal JO9-1 98658 0-0
C 17-11-2018 10:15 Halsteren JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 98659 0-0
C 10-11-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 60032 0-0
C 10-11-2018 09:00 RBC JO9-1 Roosendaal JO9-1 98657 0-0
C 10-11-2018 09:00 Halsteren JO9-1 Unitas'30 JO9-1 98656 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 MOC'17 JO9-1 98655 0-0
C 03-11-2018 09:00 RCS JO9-1 RBC JO9-1 59030 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 Halsteren JO9-1 58570 0-0
C 27-10-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Unitas'30 JO9-1 56807 0-0
C 27-10-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 Roosendaal JO9-1 98653 0-0
C 27-10-2018 09:00 Halsteren JO9-1 RCS JO9-1 98654 0-0
C 13-10-2018 09:00 RBC JO9-1 Halsteren JO9-1 98651 0-0
C 13-10-2018 09:30 RCS JO9-1 MOC'17 JO9-1 98652 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 59249 0-0
C 13-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Roosendaal JO9-1 56815 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 RBC JO9-1 58253 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 59295 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 Roosendaal JO9-1 56507 0-0
C 06-10-2018 09:45 MOC'17 JO9-1 RBC JO9-1 59869 0-0
C 06-10-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 RCS JO9-1 60139 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO9-1 MOC'17 JO9-1 56423 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Roosendaal JO9-1 56325 0-0
C 29-09-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 SC Gastel JO9-1 59946 0-0
C 29-09-2018 09:00 RCS JO9-1 Unitas'30 JO9-1 59204 0-0
C 29-09-2018 09:00 RBC JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 57301 0-0
C 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 98650 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 RCS JO9-1 57961 0-0
C 22-09-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Halsteren JO9-1 57040 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 RBC JO9-1 58147 0-0
C 22-09-2018 10:00 RCS JO9-1 Halsteren JO9-1 60025 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 56301 0-0
C 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 59930 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-1 3 3 0 0 9 23 7 16 0
2 Unitas'30 JO9-1 3 2 0 1 6 20 18 2 0
3 DSE JO9-1 3 1 0 2 3 13 21 -8 0
4 JEKA JO9-2G 3 0 0 3 0 9 19 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 3A1 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 4A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven