Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M)

Teamleden

Spelers
Nikki van Beek        
Liz Burggraaf        
Evi Coenders        
Amy de Jong        
Isabella Koreman        
Ymke Schimmer        
Lila van Weenen        
Noor Wijngaards        
 
Overige teamleden
Frank Schimmer Leider
Remko Burggraaf Leider/Trainer
Mark Wijngaards Leider/Trainer
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 12:00 Wieldrecht JO9-4 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 132490 11:05
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) IFC MO9-2 130495 08:00
C 18-05-2019 09:00 Kogelvangers JO9-2M Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 133612 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:00 Wieldrecht JO9-4 Unitas'30 JO9-10
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-10 IFC MO9-2
C 11-05-2019 08:30 IFC MO9-1 Kogelvangers JO9-2M
C 18-05-2019 08:30 Wieldrecht JO9-4 IFC MO9-1
C 18-05-2019 09:00 Kogelvangers JO9-2M Unitas'30 JO9-10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-04-2019 vervallen IFC MO9-2 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 132311
C 06-04-2019 vervallen IFC MO9-1 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 131207
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Kogelvangers JO9-2M Spelbegeleider/Ouder (S) 133020
C 23-02-2019 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Wieldrecht JO9-4 Jesse Schalk (S) 129730
C 09-02-2019 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) IFC MO9-1 Marissa Rockx (S) 131270
V 03-02-2019 12:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Unitas'30 MO9-2 Voorwedstrijd
V 02-02-2019 11:15 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M)
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Madese Boys JO9-4M Spelbegeleider/Ouder (S) 58958
C 01-12-2018 vervallen SCO JO9-5 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 56223
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) TSC JO9-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 91824
C 17-11-2018 vervallen VVR JO9-4G Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 58484
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) RSV JO9-2M Max Ambags (S) 59677
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) UVV'40 JO9-4 Louis Donders (S) 59308
C 23-10-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Spelbegeleider/Ouder (S) 93032
C 06-10-2018 vervallen Kogelvangers JO9-2 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 91957
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) SC Welberg JO9-1 Max Ambags (S) 56716
C 22-09-2018 vervallen Neerlandia'31 MO9-1 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 58321
B 15-09-2018 10:15 DSE JO9-4 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 13800 6 - 2
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Virtus JO9-3 Marissa Rockx (S) 14295 2 - 8
B 01-09-2018 11:00 Wieldrecht JO9-4 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) S. (Sander) deMunter 13158 10 - 8
V 25-08-2018 09:45 Unitas'30 JO9-9 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 11:15 IFC MO9-2 Unitas'30 JO9-10 132311 0-0
C 13-04-2019 09:00 Kogelvangers JO9-2M Wieldrecht JO9-4 131759 0-0
C 13-04-2019 08:30 IFC MO9-2 IFC MO9-1 131403 0-0
C 10-04-2019 18:30 Kogelvangers JO9-2M IFC MO9-1 133495 0-0
C 06-04-2019 09:30 Wieldrecht JO9-4 IFC MO9-2 133579 0-0
C 06-04-2019 08:30 IFC MO9-1 Unitas'30 JO9-10 131207 0-0
C 30-03-2019 09:00 IFC MO9-2 Kogelvangers JO9-2M 130744 0-0
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-10 Kogelvangers JO9-2M 133020 0-0
C 23-03-2019 08:40 IFC MO9-1 Wieldrecht JO9-4 133383 0-0
C 09-03-2019 09:00 Kogelvangers JO9-2M IFC MO9-2 131581 0-0
C 23-02-2019 10:30 Unitas'30 JO9-10 Wieldrecht JO9-4 129730 0-0
C 16-02-2019 09:30 Wieldrecht JO9-4 Kogelvangers JO9-2M 130468 0-0
C 16-02-2019 08:40 IFC MO9-1 IFC MO9-2 130807 0-0
C 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-10 IFC MO9-1 131270 0-0
C 09-02-2019 08:30 IFC MO9-2 Wieldrecht JO9-4 132376 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-09-2018 10:00 VVR JO9-4G Prinsenland MO9-1 56416 0-0
C 22-09-2018 10:45 Prinsenland MO9-1 SCO JO9-5 58441 0-0
C 22-09-2018 11:00 UVV'40 JO9-5 UVV'40 JO9-4 58022 0-0
C 22-09-2018 13:00 TSC JO9-4 VVR JO9-4G 59446 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Wieldrecht JO9-4 Virtus JO9-3 13459 0-5
B 15-09-2018 10:15 DSE JO9-4 Unitas'30 JO9-10 13800 6-2
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-10 Virtus JO9-3 14295 2-8
B 08-09-2018 10:15 DSE JO9-4 Wieldrecht JO9-4 15003 10-4
B 01-09-2018 08:30 Virtus JO9-3 DSE JO9-4 13708 14-2
B 01-09-2018 11:00 Wieldrecht JO9-4 Unitas'30 JO9-10 13158 10-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO9-3 3 3 0 0 9 27 4 23 0
2 DSE JO9-4G 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Wieldrecht JO9-4 3 1 0 2 3 14 23 -9 0
4 Unitas'30 JO9-10 3 0 0 3 0 12 24 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 3A2 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 2A2 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:15 - 19:15 2A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven