Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Meiden Onder 11 beker poule

Unitas'30 MO11-1

Teamleden

Spelers
Sanne Arnouts        
Sharon van den Beemd        
Jasmijn Bramer        
Tjitske Douma        
Yara gabriela Goudriaan        
Lorena Huigen        
Dide van der Made        
Bo Rompa        
Amber Vermeulen        
Alisha Vermunt        
Gelissa Zuurbier        
 
Overige teamleden
Maickel Rompa Trainer
Arjan Vermeulen Trainer
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 MOC'17 MO11-1 BSC MO11-1 18637 2-5
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 MO11-1 DSE MO11-1 18549 1-10
B 08-09-2018 09:00 DSE MO11-1 BSC MO11-1 18629 5-8
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 MO11-1 MOC'17 MO11-1 18682 1-14
B 01-09-2018 08:30 MOC'17 MO11-1 DSE MO11-1 18739 8-5
B 01-09-2018 09:00 BSC MO11-1 Unitas'30 MO11-1 18675 21-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 RSV MO11-1 68962 8-3
C 15-12-2018 09:30 Wernhout MO11-1 Baronie MO11-2 69326 3-1
C 13-12-2018 18:30 VVR MO11-2 Moerse Boys MO11-1 68877 0-0
C 08-12-2018 11:15 Achtmaal MO11-1 RSV MO11-1 69233 0-0
C 08-12-2018 10:00 Groen Wit MO11-2 Wernhout MO11-1 69031 2-2
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO11-1 Gloria UC MO11-2 69188 1-1
C 08-12-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 DSE MO11-1 69126 1-0
C 08-12-2018 08:45 VVR MO11-2 Zundert MO11-1 69075 17-0
C 01-12-2018 09:00 DSE MO11-1 Achtmaal MO11-1 69222 5-1
C 01-12-2018 09:30 Gloria UC MO11-2 VVR MO11-2 69207 2-5
C 01-12-2018 09:30 Zundert MO11-1 Groen Wit MO11-2 69322 1-1
C 01-12-2018 10:00 RSV MO11-1 Unitas'30 MO11-1 69130 2-2
C 28-11-2018 18:00 Zundert MO11-1 Baronie MO11-2 69191 3-5
C 24-11-2018 08:30 Baronie MO11-2 Groen Wit MO11-2 69241 2-1
C 24-11-2018 08:45 VVR MO11-2 DSE MO11-1 68963 2-5
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 Zundert MO11-1 69181 13-0
C 24-11-2018 11:15 Achtmaal MO11-1 Gloria UC MO11-2 69258 2-0
C 24-11-2018 10:00 RSV MO11-1 Wernhout MO11-1 69268 8-3
C 17-11-2018 09:00 DSE MO11-1 Wernhout MO11-1 69318 6-2
C 17-11-2018 08:30 VVR MO11-2 Unitas'30 MO11-1 69311 13-4
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit MO11-2 Achtmaal MO11-1 68907 1-3
C 10-11-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-2 68977 3-0
C 10-11-2018 11:30 Unitas'30 MO11-1 Zundert MO11-1 69217 3-3
C 10-11-2018 10:00 RSV MO11-1 DSE MO11-1 69277 2-3
C 10-11-2018 12:00 Baronie MO11-2 VVR MO11-2 69116 1-14
C 10-11-2018 09:30 Wernhout MO11-1 Gloria UC MO11-2 68947 4-2
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 MO11-1 Achtmaal MO11-1 69120 1-2
C 03-11-2018 09:30 Zundert MO11-1 DSE MO11-1 69028 2-10
C 03-11-2018 08:45 VVR MO11-2 Wernhout MO11-1 69170 11-3
C 03-11-2018 10:30 Baronie MO11-2 Gloria UC MO11-2 69050 2-1
C 27-10-2018 09:00 DSE MO11-1 Baronie MO11-2 69032 12-1
C 27-10-2018 09:45 Wernhout MO11-1 Unitas'30 MO11-1 69214 3-4
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC MO11-2 Groen Wit MO11-2 68952 0-1
C 27-10-2018 10:30 RSV MO11-1 VVR MO11-2 68905 1-9
C 27-10-2018 11:15 Achtmaal MO11-1 Moerse Boys MO11-1 68892 1-11
C 20-10-2018 11:00 Gloria UC MO11-2 Moerse Boys MO11-1 69283 2-13
C 13-10-2018 09:30 Zundert MO11-1 Wernhout MO11-1 69081 1-6
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 MO11-1 DSE MO11-1 69006 4-1
C 13-10-2018 09:00 Baronie MO11-2 Achtmaal MO11-1 69263 4-2
C 10-10-2018 18:30 Groen Wit MO11-2 RSV MO11-1 69018 0-4
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-1 68959 13-0
C 06-10-2018 09:00 DSE MO11-1 Groen Wit MO11-2 69240 9-0
C 06-10-2018 09:30 Gloria UC MO11-2 Zundert MO11-1 68944 3-0
C 06-10-2018 10:00 RSV MO11-1 Baronie MO11-2 69197 5-0
C 06-10-2018 11:15 Achtmaal MO11-1 VVR MO11-2 68955 0-12
C 29-09-2018 08:30 Baronie MO11-2 Unitas'30 MO11-1 69026 2-5
C 29-09-2018 11:00 Wernhout MO11-1 Moerse Boys MO11-1 69199 1-12
C 29-09-2018 09:30 Gloria UC MO11-2 RSV MO11-1 69108 2-2
C 29-09-2018 09:30 Zundert MO11-1 Achtmaal MO11-1 68966 1-4
C 29-09-2018 10:00 Groen Wit MO11-2 VVR MO11-2 68866 1-12
C 22-09-2018 11:15 Achtmaal MO11-1 Wernhout MO11-1 69041 2-3
C 22-09-2018 10:00 RSV MO11-1 Zundert MO11-1 69205 7-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 MO11-1 Groen Wit MO11-2 69060 1-4
C 22-09-2018 09:00 DSE MO11-1 Gloria UC MO11-2 68951 6-0
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 Baronie MO11-2 68868 15-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC MO11-1 3 3 0 0 9 34 7 27 0
2 MOC'17 MO11-1 3 2 0 1 6 24 11 13 0
3 DSE MO11-1 3 1 0 2 3 20 17 3 0
4 Unitas'30 MO11-1 3 0 0 3 0 2 45 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 9 9 0 0 27 89 7 82 0
2 VVR MO11-2 9 8 0 1 24 95 17 78 0
3 DSE MO11-1 10 8 0 2 24 57 15 42 0
4 RSV MO11-1 9 4 2 3 14 34 27 7 0
5 Wernhout MO11-1 10 4 1 5 13 30 49 -19 0
6 Achtmaal MO11-1 9 4 0 5 12 17 38 -21 0
7 Unitas'30 MO11-1 10 3 3 4 12 25 44 -19 0
8 Baronie MO11-2 10 4 0 6 12 18 61 -43 0
9 Groen Wit MO11-2 10 2 2 6 8 11 37 -26 0
10 Gloria UC MO11-2 10 1 2 7 5 13 36 -23 0
11 Zundert MO11-1 10 0 2 8 2 11 69 -58 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 4B2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
vrijdag 19:00 - 20:00 2B1 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 02-02-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 09-02-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 16-02-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 23-02-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 02-03-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 09-03-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 16-03-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 23-03-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 30-03-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 06-04-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 13-04-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 20-04-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 27-04-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 04-05-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 11-05-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 18-05-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 25-05-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 01-06-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 08-06-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door
vr 15-06-18 18:30 - 19:30 3 B 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven