Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Unitas'30 MO13-3

Teamleden

Spelers
Omaymae Ait bari        
Lindsey van Bokstel        
Yzze Cranenburg        
Senna van Elteren        
Senne Fluit        
Lindsey Garritsen        
Mila van der Linden        
Aney-Sol√®ne Nijimbere        
Iris Popma        
Elise Sep        
Romy Tettero        
 
Overige teamleden
Marcel van der Linden Leider
Denise van Endhoven Trainer
Anouk Heijnen Trainer
Sophie Heijnen Trainer
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:00 RSV MO13-1 Baronie MO13-2 141929 3-1
C 25-05-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 WDS'19 MO13-1 142149 0-4
C 25-05-2019 11:00 Moerse Boys MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142077 3-4
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 DIA MO13-1 142268 1-2
C 25-05-2019 10:00 Sprundel MO13-1 Achtmaal MO13-1 142254 1-13
C 23-05-2019 19:00 RSV MO13-1 BSC MO13-1 142029 3-1
C 22-05-2019 18:30 Baronie MO13-2 Moerse Boys MO13-1 142079 2-3
C 21-05-2019 19:00 Achtmaal MO13-1 DVO'60 MO13-1 142145 0-3
C 18-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 Sprundel MO13-1 141954 8-2
C 18-05-2019 09:30 Tholense Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142328 8-3
C 18-05-2019 10:30 Baronie MO13-2 BSC MO13-1 142032 4-6
C 18-05-2019 10:30 DIA MO13-1 RSV MO13-1 142094 0-0
C 13-05-2019 19:00 Achtmaal MO13-1 WDS'19 MO13-1 141966 2-2
C 11-05-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 RSV MO13-1 141922 2-0
C 11-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142353 2-5
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Achtmaal MO13-1 142228 3-1
C 11-05-2019 10:00 BSC MO13-1 DIA MO13-1 142058 2-6
C 11-05-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Baronie MO13-2 142277 1-9
C 04-05-2019 10:30 Tholense Boys MO13-1 DVO'60 MO13-1 142295 16-0
C 04-05-2019 10:30 DIA MO13-1 Sprundel MO13-1 141964 14-1
C 20-04-2019 11:00 Tholense Boys MO13-1 Achtmaal MO13-1 141945 5-4
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 MO13-3 RSV MO13-1 142074 1-5
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 BSC MO13-1 142201 4-0
C 13-04-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 DIA MO13-1 142366 0-4
C 13-04-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142240 2-20
C 13-04-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Baronie MO13-2 142219 6-2
C 06-04-2019 12:30 Baronie MO13-2 DVO'60 MO13-1 142213 6-1
C 06-04-2019 12:15 RSV MO13-1 WDS'19 MO13-1 142035 0-2
C 06-04-2019 10:30 DIA MO13-1 Moerse Boys MO13-1 142243 1-0
C 06-04-2019 11:15 BSC MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142041 1-3
C 30-03-2019 10:00 Tholense Boys MO13-1 RSV MO13-1 142057 4-1
C 30-03-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 WDS'19 MO13-1 142301 3-0
C 30-03-2019 11:30 DIA MO13-1 Baronie MO13-2 142318 7-1
C 30-03-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142125 1-14
C 23-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 DIA MO13-1 142103 1-1
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Baronie MO13-2 142323 10-0
C 23-03-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 BSC MO13-1 141989 1-3
C 23-03-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Moerse Boys MO13-1 142305 0-11
C 23-03-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 RSV MO13-1 142355 3-0
C 16-03-2019 12:00 RSV MO13-1 DVO'60 MO13-1 142071 4-1
C 16-03-2019 10:00 BSC MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142186 3-7
C 09-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 BSC MO13-1 142148 4-2
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Moerse Boys MO13-1 142065 4-1
C 09-03-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 Sprundel MO13-1 142140 4-0
C 09-03-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 DIA MO13-1 141943 1-5
C 23-02-2019 10:30 Tholense Boys MO13-1 DIA MO13-1 142193 3-3
C 23-02-2019 09:30 WDS'19 MO13-1 Baronie MO13-2 142182 4-4
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 142097 1-1
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 DVO'60 MO13-1 142018 8-0
C 16-02-2019 10:00 BSC MO13-1 Achtmaal MO13-1 142155 1-3
C 16-02-2019 11:30 Baronie MO13-2 Tholense Boys MO13-1 142217 2-3
C 16-02-2019 13:30 RSV MO13-1 Sprundel MO13-1 141992 8-0
C 09-02-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 141955 4-1
C 09-02-2019 11:15 Sprundel MO13-1 BSC MO13-1 142062 0-14
C 09-02-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142192 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 Sprundel MO13-1 18327 16-0
B 15-09-2018 12:00 RSV MO13-1 Unitas'30 MO13-3 18404 2-0
B 08-09-2018 11:00 JEKA MO13-2 RSV MO13-1 18486 5-2
B 08-09-2018 11:15 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 18358 0-15
B 01-09-2018 13:00 Unitas'30 MO13-3 JEKA MO13-2 18337 1-11
B 01-09-2018 11:00 RSV MO13-1 Sprundel MO13-1 18346 12-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 09:00 VOAB MO13-2 WDS'19 MO13-1 68773 0-0
C 19-01-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 Gilze MO13-2 68605 8-1
C 15-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 VOAB MO13-2 68732 3-2
C 15-12-2018 10:15 Haarsteeg MO13-1 OVV'67 MO13-1 101287 1-10
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-2 68817 0-10
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68699 5-1
C 08-12-2018 10:15 DESK MO13-3 OVV'67 MO13-1 68507 0-12
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 DIA MO13-2 101297 6-4
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Waspik MO13-1 68664 3-2
C 08-12-2018 10:15 Bavel MO13-1 VOAB MO13-2 68646 1-2
C 01-12-2018 10:00 Gilze MO13-2 Haarsteeg MO13-1 101296 5-2
C 01-12-2018 10:30 DIA MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68650 4-2
C 01-12-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68715 0-2
C 01-12-2018 10:30 Waspik MO13-1 DESK MO13-3 68522 4-0
C 01-12-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Bavel MO13-1 68680 12-0
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Gilze MO13-2 68655 0-4
C 24-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2 68670 1-8
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3 68710 3-11
C 24-11-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 68708 0-2
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1 68843 0-9
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 VOAB MO13-2 101295 4-3
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 68667 1-3
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 SC 't Zand MO13-2 101294 3-3
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-2 Bavel MO13-1 68821 7-0
C 17-11-2018 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 68662 10-0
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-2 Waspik MO13-1 68766 2-4
C 17-11-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68800 14-0
C 10-11-2018 10:00 WDS'19 MO13-1 OVV'67 MO13-1 68493 2-5
C 10-11-2018 11:00 Bavel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 68591 3-4
C 10-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101293 2-4
C 10-11-2018 10:30 Waspik MO13-1 Gilze MO13-2 68472 1-4
C 10-11-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 VOAB MO13-2 68649 1-3
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 DIA MO13-2 68565 1-3
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 MO13-3 OVV'67 MO13-1 68689 0-7
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-1 68581 0-2
C 03-11-2018 10:30 DIA MO13-2 VOAB MO13-2 68827 5-2
C 03-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68822 5-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Waspik MO13-1 101292 1-8
C 03-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Gilze MO13-2 68517 1-6
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Bavel MO13-1 68568 1-0
C 27-10-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 68746 6-2
C 27-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68695 7-1
C 27-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 68501 3-2
C 27-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68638 5-2
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 0-9
C 20-10-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Neerlandia'31 MO13-1 68552 13-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Bavel MO13-1 101290 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK MO13-3 WDS'19 MO13-1 68833 0-4
C 13-10-2018 10:30 JEKA MO13-2 Bavel MO13-1 68859 0-0
C 13-10-2018 10:30 DIA MO13-2 Waspik MO13-1 68592 3-6
C 06-10-2018 09:30 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68720 1-4
C 06-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 DIA MO13-2 68736 8-1
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 JEKA MO13-2 68579 0-0
C 06-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68837 5-6
C 06-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 68716 4-2
C 06-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 OVV'67 MO13-1 68577 4-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101289 2-2
C 29-09-2018 10:15 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 68842 3-9
C 29-09-2018 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-2 68574 17-1
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 68526 22-0
C 29-09-2018 10:30 DIA MO13-2 WDS'19 MO13-1 68610 0-1
C 29-09-2018 10:30 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 68651 12-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 JEKA MO13-2 68765 0-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101288 5-3
C 29-09-2018 11:30 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO11-1 100643 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 OVV'67 MO13-1 68772 4-2
C 22-09-2018 10:15 Bavel MO13-1 DESK MO13-3 68558 9-0
C 22-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 Gilze MO13-2 68614 1-13
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68599 0-4
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 68615 0-12
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Waspik MO13-1 68786 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys MO13-1 10 9 1 0 28 75 23 52 0
2 DIA MO13-1 10 7 3 0 24 43 10 33 0
3 Unitas'30 MO13-3 10 6 1 3 19 42 21 21 0
4 Moerse Boys MO13-1 10 6 0 4 18 36 15 21 0
5 Achtmaal MO13-1 10 5 1 4 16 37 23 14 0
6 RSV MO13-1 10 5 1 4 16 24 15 9 0
7 WDS'19 MO13-1 10 4 4 2 16 28 20 8 0
8 BSC MO13-1 10 3 0 7 9 33 35 -2 0
9 Baronie MO13-2 10 2 1 7 7 31 44 -13 0
10 DVO'60 MO13-1 10 2 0 8 6 11 47 -36 0
11 Sprundel MO13-1 10 0 0 10 0 8 115 -107 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO13-2 3 3 0 0 9 32 3 29 0
2 RSV MO13-1 3 2 0 1 6 16 5 11 0
3 Unitas'30 MO13-3 3 1 0 2 3 16 13 3 0
4 Sprundel MO13-1 3 0 0 3 0 0 43 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 11 10 0 1 30 103 11 92 0
2 Gilze MO13-2 11 10 0 1 30 87 15 72 0
3 Waspik MO13-1 11 8 0 3 24 48 21 27 0
4 WDS'19 MO13-1 10 7 1 2 22 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO13-3 11 7 0 4 21 50 37 13 0
6 DIA MO13-2 11 6 0 5 18 52 33 19 0
7 Haarsteeg MO13-1 10 4 2 4 14 35 42 -7 0
8 SC 't Zand MO13-2 11 4 1 6 13 24 42 -18 0
9 VOAB MO13-2 10 3 0 7 9 24 56 -32 0
10 Bavel MO13-1 10 2 0 8 6 20 50 -30 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 11 1 0 10 3 6 89 -83 0
12 DESK MO13-3 11 0 0 11 0 13 76 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 1A1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 5 B1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven