Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Meiden Onder 13 beker 8-tal poule

Unitas'30 MO13-3

Teamleden

Spelers
Omaymae Ait bari        
Lindsey van Bokstel        
Yzze Cranenburg        
Senna van Elteren        
Senne Fluit        
Mila van der Linden        
Aney-Sol√®ne Nijimbere        
Iris Popma        
Elise Sep        
Indy Verschuren        
Floor Wirken        
Romy Tettero Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Marcel van der Linden Leider
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3 68710 09:10
C 01-12-2018 10:15 DIA MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68650 09:20
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Waspik MO13-1 68664 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Gilze MO13-2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 VOAB MO13-2
C 24-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3
C 24-11-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1
C 01-12-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 SC 't Zand MO13-2
C 01-12-2018 10:30 Waspik MO13-1 DESK MO13-3
C 01-12-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Bavel MO13-1
C 01-12-2018 10:15 DIA MO13-2 Unitas'30 MO13-3
C 01-12-2018 10:00 Gilze MO13-2 Haarsteeg MO13-1
C 01-12-2018 10:15 VOAB MO13-2 WDS'19 MO13-1
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Waspik MO13-1
C 08-12-2018 10:15 Bavel MO13-1 VOAB MO13-2
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 DIA MO13-2
C 08-12-2018 10:15 DESK MO13-3 OVV'67 MO13-1
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1
C 08-12-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-2
C 15-12-2018 10:15 Haarsteeg MO13-1 OVV'67 MO13-1
C 15-12-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 VOAB MO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 Sprundel MO13-1 18327 16-0
B 15-09-2018 12:00 RSV MO13-1 Unitas'30 MO13-3 18404 2-0
B 08-09-2018 11:00 JEKA MO13-2 RSV MO13-1 18486 5-2
B 08-09-2018 11:15 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 18358 0-15
B 01-09-2018 13:00 Unitas'30 MO13-3 JEKA MO13-2 18337 1-11
B 01-09-2018 11:00 RSV MO13-1 Sprundel MO13-1 18346 12-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68800 14-0
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-2 Waspik MO13-1 68766 2-4
C 17-11-2018 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 68662 10-0
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-2 Bavel MO13-1 68821 7-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 SC 't Zand MO13-2 101294 3-3
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 68667 1-3
C 10-11-2018 10:00 WDS'19 MO13-1 OVV'67 MO13-1 68493 2-5
C 10-11-2018 11:00 Bavel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 68591 3-4
C 10-11-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 VOAB MO13-2 68649 1-3
C 10-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101293 2-4
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 DIA MO13-2 68565 1-3
C 10-11-2018 10:30 Waspik MO13-1 Gilze MO13-2 68472 1-4
C 03-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Gilze MO13-2 68517 1-6
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 MO13-3 OVV'67 MO13-1 68689 0-7
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Waspik MO13-1 101292 1-8
C 03-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68822 5-0
C 03-11-2018 10:30 DIA MO13-2 VOAB MO13-2 68827 5-2
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-1 68581 0-2
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Bavel MO13-1 68568 1-0
C 27-10-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 68746 6-2
C 27-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68695 7-1
C 27-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 68501 3-2
C 27-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68638 5-2
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 0-9
C 20-10-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Neerlandia'31 MO13-1 68552 13-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Bavel MO13-1 101290 0-0
C 13-10-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Gilze MO13-2 68605 0-0
C 13-10-2018 10:30 DIA MO13-2 Waspik MO13-1 68592 3-6
C 13-10-2018 10:30 JEKA MO13-2 Bavel MO13-1 68859 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK MO13-3 WDS'19 MO13-1 68833 0-4
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 JEKA MO13-2 68579 0-0
C 06-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 DIA MO13-2 68736 8-1
C 06-10-2018 09:30 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68720 1-4
C 06-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68837 5-6
C 06-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 68716 4-2
C 06-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 OVV'67 MO13-1 68577 4-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101289 2-2
C 29-09-2018 10:15 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 68842 3-9
C 29-09-2018 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-2 68574 17-1
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 68526 22-0
C 29-09-2018 10:30 DIA MO13-2 WDS'19 MO13-1 68610 0-1
C 29-09-2018 10:30 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 68651 12-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 JEKA MO13-2 68765 0-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101288 5-3
C 29-09-2018 11:30 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO11-1 100643 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 OVV'67 MO13-1 68772 4-2
C 22-09-2018 10:15 Bavel MO13-1 DESK MO13-3 68558 9-0
C 22-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 Gilze MO13-2 68614 1-13
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68599 0-4
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 68615 0-12
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Waspik MO13-1 68786 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO13-2 3 3 0 0 9 32 3 29 0
2 RSV MO13-1 3 2 0 1 6 16 5 11 0
3 Unitas'30 MO13-3 3 1 0 2 3 16 13 3 0
4 Sprundel MO13-1 3 0 0 3 0 0 43 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze MO13-2 7 7 0 0 21 67 5 62 0
2 WDS'19 MO13-1 8 6 1 1 19 18 8 10 0
3 Waspik MO13-1 8 6 0 2 18 40 18 22 0
4 OVV'67 MO13-1 6 5 0 1 15 52 9 43 0
5 Unitas'30 MO13-3 8 5 0 3 15 34 28 6 0
6 DIA MO13-2 8 4 0 4 12 36 24 12 0
7 Haarsteeg MO13-1 6 2 2 2 8 22 20 2 0
8 SC 't Zand MO13-2 7 2 1 4 7 19 21 -2 0
9 Bavel MO13-1 7 2 0 5 6 18 28 -10 0
10 VOAB MO13-2 7 2 0 5 6 17 48 -31 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 8 1 0 7 3 5 80 -75 0
12 DESK MO13-3 8 0 0 8 0 10 49 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:00 1A1 Team training Unitas'30 MO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 11-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 18-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 25-09-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 02-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 09-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 16-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 23-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 30-10-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 06-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 13-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 20-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 27-11-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 04-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 11-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 18-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 25-12-18 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 01-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 08-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 15-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 22-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 29-01-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 05-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 12-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 19-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 26-02-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 05-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 12-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 19-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 26-03-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 02-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 09-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 16-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 23-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 30-04-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 07-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 14-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 21-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 28-05-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 04-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 11-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 18-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
di 25-06-19 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3
donderdag 19:00 - 20:00 5 B1 Team training Unitas'30 MO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 MO13-3

Berichten



Terug naar boven