247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Tess Broere | |||||||
Brecht Ploeg | |||||||
Anouk Romme | |||||||
Floor Tax | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Max van Schoonhoven | Trainer | ||||||
Joris van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 12:45 | Unitas'30 MO13-2 | Prinsenland MO13-1 | 141884 | 3-3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | 141661 | 5-1 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 141728 | 2-4 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Kloetinge MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 141795 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | FC Axel MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 141642 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | De Fendert MO13-1 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 141611 | 0-4 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | Kloetinge MO13-1 | 141790 | 3-5 | ||
C | 18-05-2019 11:45 | Roosendaal MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 141745 | 5-0 | ||
C | 17-05-2019 19:00 | De Fendert MO13-1 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | 141868 | 1-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | 141574 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Kloetinge MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 141609 | 3-4 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 141829 | 1-1 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | Unitas'30 MO13-2 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 141816 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 141723 | 2-3 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | Kloetinge MO13-1 | 141732 | 3-1 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Prinsenland MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 141685 | 2-1 | ||
C | 17-04-2019 18:30 | Prinsenland MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 152217 | 1-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 141887 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 11:15 | FC Axel MO13-1 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 141715 | 0-8 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 141678 | 6-0 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Roosendaal MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | 141587 | 4-1 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Unitas'30 MO13-2 | Kloetinge MO13-1 | 141809 | 0-8 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 141553 | 5-0 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | De Fendert MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 141848 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | FC Axel MO13-1 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | 141536 | 0-3 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Prinsenland MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 141755 | 1-4 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | FC Axel MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 141628 | 0-8 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Kloetinge MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 141782 | 5-0 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | De Fendert MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | 141704 | 0-3 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | Kloetinge MO13-1 | 141722 | 0-4 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Prinsenland MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 141695 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 141876 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | Roosendaal MO13-1 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 141600 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 141681 | 7-0 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Prinsenland MO13-1 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 141552 | 0-7 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 141731 | 20-0 | ||
C | 09-03-2019 11:45 | Roosendaal MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 141631 | 3-2 | ||
C | 27-02-2019 19:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | 141730 | 0-3 | ||
C | 23-02-2019 10:30 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 141616 | 6-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Unitas'30 MO13-2 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 141866 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:45 | Kloetinge MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 141540 | 1-0 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | De Fendert MO13-1 | FC Axel MO13-1 | 141874 | 2-0 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | 141667 | 4-1 | ||
C | 09-02-2019 11:45 | Roosendaal MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 141691 | 6-1 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | Kloetinge MO13-1 | 141779 | 1-4 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Prinsenland MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 141867 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 18187 | 0-5 | ||
B | 15-09-2018 10:30 | Nieuw Lekkerland MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 18165 | 4-1 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Prinsenland MO13-1 | Nieuw Lekkerland MO13-1 | 18135 | 0-3 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | SC Welberg MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 18225 | 10-0 | ||
B | 01-09-2018 10:45 | Nieuw Lekkerland MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 18178 | 0-5 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Unitas'30 MO13-2 | Prinsenland MO13-1 | 18231 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:00 | VVR MO13-1 | MOC'17 MO13-1 | 68116 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:00 | DSE MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 68370 | 9-0 | ||
C | 08-12-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 68188 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:45 | MOC'17 MO13-2 | SC Welberg MO13-1 | 68243 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 94531 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | VVR MO13-1 | Groen Wit MO13-1 | 94521 | 12-0 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | De Fendert MO13-1 | MOC'17 MO13-2 | 68238 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 10:05 | Unitas'30 MO13-2 | VVR MO13-1 | 94530 | 0-5 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | SC Welberg MO13-1 | MOC'17 MO13-1 | 68344 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 15:15 | Groen Wit MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 94520 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 68303 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 11:45 | Roosendaal MO13-1 | DSE MO13-1 | 68201 | 0-3 | ||
C | 24-11-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 94529 | 9-0 | ||
C | 24-11-2018 09:45 | MOC'17 MO13-2 | Groen Wit MO13-1 | 94519 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 68283 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 68439 | 0-2 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | DSE MO13-1 | VVR MO13-1 | 68403 | 0-1 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Groen Wit MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 94518 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | De Fendert MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 68391 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 09:45 | MOC'17 MO13-2 | Roosendaal MO13-1 | 68142 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 11:40 | Unitas'30 MO13-2 | SC Welberg MO13-1 | 94528 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 11:45 | Roosendaal MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 94527 | 5-0 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | SC Welberg MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 68195 | 3-0 | ||
C | 10-11-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | Groen Wit MO13-1 | 94517 | 5-0 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | VVR MO13-1 | MOC'17 MO13-2 | 68213 | 8-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | DSE MO13-1 | 68443 | 0-4 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | DSE MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 68137 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 68162 | 7-0 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | MOC'17 MO13-2 | Unitas'30 MO13-2 | 94526 | 5-0 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | VVR MO13-1 | Prinsenland MO13-1 | 68114 | 12-0 | ||
C | 03-11-2018 11:45 | Roosendaal MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 68185 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Groen Wit MO13-1 | DSE MO13-1 | 94516 | 0-5 | ||
C | 27-10-2018 10:45 | SC Welberg MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 68101 | 2-4 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | De Fendert MO13-1 | VVR MO13-1 | 68218 | 0-9 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | MOC'17 MO13-2 | 68171 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | MOC'17 MO13-1 | 68219 | 0-5 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | MOC'17 MO13-2 | Prinsenland MO13-1 | 68446 | 3-0 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | DSE MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 94525 | 8-0 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Groen Wit MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 94515 | 1-14 | ||
C | 13-10-2018 11:45 | Roosendaal MO13-1 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 68220 | 4-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Rijen MO13-1 | Gloria UC MO13-1 | 68180 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Unitas'30 MO13-2 | Baronie MO13-1 | 68348 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | UVV'40 MO13-1 | Viola MO13-1 | 68155 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:30 | JEKA MO13-1 | Chaam MO13-1 | 68267 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Prinsenland MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 68341 | 0-2 | ||
C | 06-10-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | MOC'17 MO13-2 | 68132 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | VVR MO13-1 | 68192 | 0-6 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Unitas'30 MO13-2 | Groen Wit MO13-1 | 94524 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | De Fendert MO13-1 | DSE MO13-1 | 68117 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Viola MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 68420 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Chaam MO13-1 | Rijen MO13-1 | 68356 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Baronie MO13-1 | Gloria UC MO13-1 | 68411 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Groen Wit MO13-1 | TSC MO13-1 | 68297 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | Unitas'30 MO13-2 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 94523 | 2-0 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | SC Welberg MO13-1 | VVR MO13-1 | 68212 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | Roosendaal MO13-1 | MOC'17 MO13-1 | 68141 | 2-5 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | Groen Wit MO13-1 | De Fendert MO13-1 | 94514 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | DSE MO13-1 | MOC'17 MO13-2 | 68455 | 2-0 | ||
C | 26-09-2018 19:15 | Prinsenland MO13-1 | Groen Wit MO13-1 | 94513 | 3-0 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | TSC MO13-1 | Baronie MO13-1 | 68269 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | De Fendert MO13-1 | Unitas'30 MO13-2 | 94522 | 1-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | VVR MO13-1 | Roosendaal MO13-1 | 68182 | 9-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | SC Welberg MO13-1 | 68150 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Unitas'30 MO13-2 | JEKA MO13-1 | 68347 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Rijen MO13-1 | UVV'40 MO13-1 | 68305 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Gloria UC MO13-1 | Viola MO13-1 | 68102 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:45 | MOC'17 MO13-1 | DSE MO13-1 | 68156 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 41 | 4 | 37 | 0 |
2 | Roosendaal MO13-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 35 | 9 | 26 | 0 |
3 | Kloetinge MO13-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 38 | 12 | 26 | 0 |
4 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 44 | 19 | 25 | 0 |
5 | Luctor Heinkenszand MO13-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 20 | 16 | 4 | 0 |
6 | De Fendert MO13-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 11 | 15 | -4 | 0 |
7 | Prinsenland MO13-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 7 | 32 | -25 | 0 |
8 | Unitas'30 MO13-2 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 8 | 26 | -18 | 0 |
9 | FC Axel MO13-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 4 | 50 | -46 | 0 |
10 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 28 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Welberg MO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 20 | 0 |
2 | Nieuw Lekkerland Mo13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 |
3 | Prinsenland MO13-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | -8 | 0 |
4 | Unitas'30 MO13-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 15 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR MO13-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 66 | 2 | 64 | 0 |
2 | DSE MO13-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 39 | 5 | 34 | 0 |
3 | SC Welberg MO13-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 34 | 12 | 22 | 0 |
4 | MOC'17 MO13-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 36 | 7 | 29 | 0 |
5 | MOC'17 MO13-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 21 | 16 | 5 | 0 |
6 | Roosendaal MO13-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 21 | 23 | -2 | 0 |
7 | De Fendert MO13-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 | 21 | -10 | 0 |
8 | Prinsenland MO13-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 6 | 29 | -23 | 0 |
9 | Unitas'30 MO13-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 35 | -33 | 0 |
10 | Groen Wit MO13-1 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 1 | 50 | -49 | 0 |
11 | Nieuw Borgvliet MO13-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 2 | 39 | -37 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:00 - 19:00 | 2 A | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 19:00 - 20:00 | 3 B | 10 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|