Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO13-2

Teamleden

Spelers
Barbara Gademan Keeper      
Hind Bouhadan        
Tess Broere        
Lois van der Heijden        
Elize Jaspers        
Bibi Jaspers        
Noa Jonkmans        
Sylke Jooren        
Gianna Koster        
Brecht Ploeg        
Anouk Romme        
Elise van Schoonhoven        
Esmee Simons        
Floor Tax        
Isis van Vliet        
 
Overige teamleden
Wilbert Koster Leider
Yvette Tax Leider
Gerrie Jaspers Trainer
Max van Schoonhoven Trainer
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 12:30 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 Unitas'30 MO13-2 E. (Edwin) van Vooren 141723 11:55
C 11-05-2019 11:45 Unitas'30 MO13-2 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 141816 11:10
C 18-05-2019 10:00 FC Axel MO13-1 Unitas'30 MO13-2 141642 09:25
C 25-05-2019 12:45 Unitas'30 MO13-2 Prinsenland MO13-1 141884 12:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Prinsenland MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1
C 04-05-2019 10:30 De Fendert MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1
C 04-05-2019 11:00 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 Kloetinge MO13-1
C 04-05-2019 12:30 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 11-05-2019 11:45 Unitas'30 MO13-2 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1
C 11-05-2019 11:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 FC Axel MO13-1
C 11-05-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 De Fendert MO13-1
C 11-05-2019 10:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 ST Aardenburg/Sluis MO13-1
C 18-05-2019 10:00 FC Axel MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 18-05-2019 10:30 De Fendert MO13-1 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1
C 18-05-2019 11:15 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 Kloetinge MO13-1
C 18-05-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 Kloetinge MO13-1 M. (Martijn) Verhoeven 141809 0 - 8
C 06-04-2019 10:30 De Fendert MO13-1 Unitas'30 MO13-2 H.P. (Hans Peter) Sciarone 141848 1 - 1
C 23-03-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd 141876 2 - 0
V 16-03-2019 afgelast Madese Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2
V 23-02-2019 11:45 Unitas'30 MO13-2 SCO MO13-1 Kayleigh Klok (S) 1 - 0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 D. (Diego) Forsten… (+1) 141866 0 - 0
C 09-02-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2 R. (Rinus) Buys 141691 6 - 1
V 02-02-2019 10:45 Unitas'30 MO13-2 De Fendert MO13-1 Kayleigh Klok (S) 1-2
C 08-12-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 Unitas'30 MO13-2 B. (Bo) vanEnst 94531 0 - 0
C 01-12-2018 10:05 Unitas'30 MO13-2 VVR MO13-1 D. (Diego) Forsten 94530 0 - 5
C 24-11-2018 09:45 MOC\'17 MO13-1 Unitas'30 MO13-2 M. (Miracle) Abraham 94529 9 - 0
C 17-11-2018 11:40 Unitas'30 MO13-2 SC Welberg MO13-1 K. (Kayleigh) Klok 94528 0 - 2
C 10-11-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd 94527 5 - 0
C 03-11-2018 13:00 MOC\'17 MO13-2 Unitas'30 MO13-2 G. (Gijs) Kleine 94526 5 - 0
C 13-10-2018 10:30 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 M. (Malik) vanGameren 94525 8 - 0
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 MO13-2 Groen Wit MO13-1 K. (Kayleigh) Klok 94524 0 - 0
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 K. (Kayleigh) Klok 94523 2 - 0
C 22-09-2018 09:30 De Fendert MO13-1 Unitas'30 MO13-2 W.H. (Wim) Schrauwen 94522 1 - 0
B 15-09-2018 10:30 Nieuw Lekkerland MO13-1 Unitas'30 MO13-2 P vanWijk 18165 4 - 1
B 08-09-2018 10:00 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Afgeschermd 18225 10 - 0
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 MO13-2 Prinsenland MO13-1 K. (Kayleigh) Klok 18231 1 - 1
V 25-08-2018 10:00 BSC MO13-1 Unitas'30 MO13-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 Prinsenland MO13-1 FC Axel MO13-1 152217 1-0
C 13-04-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 141587 4-1
C 13-04-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 Kloetinge MO13-1 141809 0-8
C 13-04-2019 09:45 Luctor Heinkenszand MO13-1 Prinsenland MO13-1 141678 6-0
C 13-04-2019 11:15 FC Axel MO13-1 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 141715 0-8
C 13-04-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 De Fendert MO13-1 141887 1-1
C 06-04-2019 08:30 Prinsenland MO13-1 Roosendaal MO13-1 141755 1-4
C 06-04-2019 10:00 FC Axel MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 141536 0-3
C 06-04-2019 10:30 De Fendert MO13-1 Unitas'30 MO13-2 141848 1-1
C 06-04-2019 11:00 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 141553 5-0
C 30-03-2019 10:00 FC Axel MO13-1 Roosendaal MO13-1 141628 0-8
C 30-03-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 Prinsenland MO13-1 141782 5-0
C 30-03-2019 11:00 De Fendert MO13-1 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 141704 0-3
C 23-03-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 141600 1-1
C 23-03-2019 11:30 Prinsenland MO13-1 FC Axel MO13-1 141695 0-0
C 23-03-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO13-1 Unitas'30 MO13-2 141876 2-0
C 23-03-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Kloetinge MO13-1 141722 0-4
C 16-03-2019 11:00 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 141681 7-0
C 09-03-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 De Fendert MO13-1 141631 3-2
C 09-03-2019 09:30 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 FC Axel MO13-1 141731 20-0
C 09-03-2019 11:30 Prinsenland MO13-1 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 141552 0-7
C 27-02-2019 19:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 141730 0-3
C 23-02-2019 10:30 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 Prinsenland MO13-1 141616 6-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 141866 0-0
C 16-02-2019 09:45 Kloetinge MO13-1 Roosendaal MO13-1 141540 1-0
C 16-02-2019 10:30 De Fendert MO13-1 FC Axel MO13-1 141874 2-0
C 16-02-2019 11:00 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 141667 4-1
C 09-02-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2 141691 6-1
C 09-02-2019 11:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 Kloetinge MO13-1 141779 1-4
C 09-02-2019 08:30 Prinsenland MO13-1 De Fendert MO13-1 141867 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 SC Welberg MO13-1 18187 0-5
B 15-09-2018 10:30 Nieuw Lekkerland MO13-1 Unitas'30 MO13-2 18165 4-1
B 08-09-2018 10:00 Prinsenland MO13-1 Nieuw Lekkerland MO13-1 18135 0-3
B 08-09-2018 10:00 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-2 18225 10-0
B 01-09-2018 10:45 Nieuw Lekkerland MO13-1 SC Welberg MO13-1 18178 0-5
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 MO13-2 Prinsenland MO13-1 18231 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 VVR MO13-1 MOC'17 MO13-1 68116 0-0
C 15-12-2018 09:00 DSE MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 68370 9-0
C 08-12-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 De Fendert MO13-1 68188 0-0
C 08-12-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 SC Welberg MO13-1 68243 0-0
C 08-12-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 Unitas'30 MO13-2 94531 0-0
C 08-12-2018 11:00 VVR MO13-1 Groen Wit MO13-1 94521 12-0
C 01-12-2018 09:30 De Fendert MO13-1 MOC'17 MO13-2 68238 1-2
C 01-12-2018 10:05 Unitas'30 MO13-2 VVR MO13-1 94530 0-5
C 01-12-2018 09:30 SC Welberg MO13-1 MOC'17 MO13-1 68344 3-1
C 01-12-2018 15:15 Groen Wit MO13-1 Roosendaal MO13-1 94520 0-2
C 01-12-2018 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Prinsenland MO13-1 68303 0-2
C 24-11-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 DSE MO13-1 68201 0-3
C 24-11-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 Unitas'30 MO13-2 94529 9-0
C 24-11-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 Groen Wit MO13-1 94519 4-0
C 24-11-2018 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 De Fendert MO13-1 68283 0-2
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 SC Welberg MO13-1 68439 0-2
C 17-11-2018 10:15 DSE MO13-1 VVR MO13-1 68403 0-1
C 17-11-2018 10:00 Groen Wit MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 94518 0-0
C 17-11-2018 09:30 De Fendert MO13-1 Prinsenland MO13-1 68391 1-1
C 17-11-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 Roosendaal MO13-1 68142 2-1
C 17-11-2018 11:40 Unitas'30 MO13-2 SC Welberg MO13-1 94528 0-2
C 10-11-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2 94527 5-0
C 10-11-2018 10:15 SC Welberg MO13-1 De Fendert MO13-1 68195 3-0
C 10-11-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 Groen Wit MO13-1 94517 5-0
C 10-11-2018 11:00 VVR MO13-1 MOC'17 MO13-2 68213 8-0
C 10-11-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 DSE MO13-1 68443 0-4
C 03-11-2018 09:00 DSE MO13-1 SC Welberg MO13-1 68137 2-3
C 03-11-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 68162 7-0
C 03-11-2018 13:00 MOC'17 MO13-2 Unitas'30 MO13-2 94526 5-0
C 03-11-2018 11:00 VVR MO13-1 Prinsenland MO13-1 68114 12-0
C 03-11-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 De Fendert MO13-1 68185 1-1
C 27-10-2018 14:30 Groen Wit MO13-1 DSE MO13-1 94516 0-5
C 27-10-2018 10:45 SC Welberg MO13-1 Roosendaal MO13-1 68101 2-4
C 27-10-2018 09:30 De Fendert MO13-1 VVR MO13-1 68218 0-9
C 27-10-2018 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 MOC'17 MO13-2 68171 1-4
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 MOC'17 MO13-1 68219 0-5
C 13-10-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 Prinsenland MO13-1 68446 3-0
C 13-10-2018 10:30 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 94525 8-0
C 13-10-2018 11:30 Groen Wit MO13-1 SC Welberg MO13-1 94515 1-14
C 13-10-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 68220 4-1
C 06-10-2018 11:00 Rijen MO13-1 Gloria UC MO13-1 68180 0-0
C 06-10-2018 11:30 Unitas'30 MO13-2 Baronie MO13-1 68348 0-0
C 06-10-2018 13:00 UVV'40 MO13-1 Viola MO13-1 68155 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA MO13-1 Chaam MO13-1 68267 0-0
C 06-10-2018 08:30 Prinsenland MO13-1 Roosendaal MO13-1 68341 0-2
C 06-10-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 MOC'17 MO13-2 68132 3-1
C 06-10-2018 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 VVR MO13-1 68192 0-6
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 MO13-2 Groen Wit MO13-1 94524 0-0
C 06-10-2018 09:30 De Fendert MO13-1 DSE MO13-1 68117 0-5
C 29-09-2018 09:30 Viola MO13-1 Unitas'30 MO13-2 68420 0-0
C 29-09-2018 10:00 Chaam MO13-1 Rijen MO13-1 68356 0-0
C 29-09-2018 11:30 Baronie MO13-1 Gloria UC MO13-1 68411 0-0
C 29-09-2018 11:30 Groen Wit MO13-1 TSC MO13-1 68297 0-0
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 94523 2-0
C 29-09-2018 11:00 SC Welberg MO13-1 VVR MO13-1 68212 2-4
C 29-09-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 MOC'17 MO13-1 68141 2-5
C 29-09-2018 11:45 Groen Wit MO13-1 De Fendert MO13-1 94514 0-5
C 29-09-2018 09:00 DSE MO13-1 MOC'17 MO13-2 68455 2-0
C 26-09-2018 19:15 Prinsenland MO13-1 Groen Wit MO13-1 94513 3-0
C 22-09-2018 10:30 TSC MO13-1 Baronie MO13-1 68269 0-0
C 22-09-2018 09:30 De Fendert MO13-1 Unitas'30 MO13-2 94522 1-0
C 22-09-2018 09:00 VVR MO13-1 Roosendaal MO13-1 68182 9-0
C 22-09-2018 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 SC Welberg MO13-1 68150 0-3
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 MO13-2 JEKA MO13-1 68347 0-0
C 22-09-2018 11:00 Rijen MO13-1 UVV'40 MO13-1 68305 0-0
C 22-09-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 Viola MO13-1 68102 0-0
C 22-09-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 DSE MO13-1 68156 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal MO13-1 7 5 1 1 16 26 7 19 0
2 Kloetinge MO13-1 5 5 0 0 15 22 1 21 0
3 ST Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 5 4 1 0 13 27 2 25 0
4 ST Aardenburg/Sluis MO13-1 5 4 0 1 12 35 4 31 0
5 Luctor Heinkenszand MO13-1 6 4 0 2 12 16 8 8 0
6 De Fendert MO13-1 6 1 3 2 6 6 8 -2 0
7 Prinsenland MO13-1 7 1 1 5 4 2 28 -26 0
8 Unitas'30 MO13-2 5 0 2 3 2 2 17 -15 0
9 Nieuw Borgvliet MO13-1 6 0 2 4 2 1 20 -19 0
10 FC Axel MO13-1 6 0 0 6 0 0 42 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg MO13-1 3 3 0 0 9 20 0 20 0
2 Nieuw Lekkerland Mo13-1 3 2 0 1 6 7 6 1 0
3 Prinsenland MO13-1 3 0 1 2 1 1 9 -8 0
4 Unitas'30 MO13-2 3 0 1 2 1 2 15 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO13-1 9 9 0 0 27 66 2 64 0
2 DSE MO13-1 10 7 1 2 22 39 5 34 0
3 SC Welberg MO13-1 9 7 0 2 21 34 12 22 0
4 MOC'17 MO13-1 8 6 1 1 19 36 7 29 0
5 MOC'17 MO13-2 9 6 0 3 18 21 16 5 0
6 Roosendaal MO13-1 10 5 1 4 16 21 23 -2 0
7 De Fendert MO13-1 9 3 2 4 11 11 21 -10 0
8 Prinsenland MO13-1 10 2 2 6 8 6 29 -23 0
9 Unitas'30 MO13-2 10 1 2 7 5 2 35 -33 0
10 Groen Wit MO13-1 10 0 2 8 2 1 50 -49 0
11 Nieuw Borgvliet MO13-1 10 0 1 9 1 2 39 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 2 A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
vrijdag 19:00 - 20:00 3 B 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 17-08-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 24-08-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 31-08-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 07-09-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 14-09-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 21-09-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 28-09-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 05-10-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 12-10-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 19-10-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 26-10-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 02-11-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 09-11-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 16-11-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 23-11-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 30-11-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 07-12-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 14-12-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 21-12-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 28-12-18 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 04-01-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 11-01-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 18-01-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 25-01-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 01-02-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 08-02-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 15-02-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 22-02-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 01-03-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 08-03-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 15-03-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 22-03-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 29-03-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 05-04-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 12-04-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 19-04-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 26-04-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 03-05-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 10-05-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 17-05-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 24-05-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 31-05-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 07-06-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 14-06-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 21-06-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door
vr 28-06-19 19:00 - 20:00 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven