Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 MO13-1

Teamleden

Spelers
Muriel Mathon Keeper      
Sterre Blok        
Sanne Bogaarts        
ChloĆ« van den Broek        
Vera de Bruijn        
Isa Gordeijns        
Mieke Hendrikx        
Isa Klaassen        
Sophie Klep        
Fleur van der Linden        
Nicoletta de Mik        
Quinty Roording        
Lilly van Zundert        
 
Overige teamleden
Joris van den Broek Leider
Jeroen van der Linden Leider
Arjon Klaassen Leider/Trainer
Marcel Hendrikx Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 11:00 VVR MO13-1 Unitas'30 MO13-1 10:00
T 02-02-2019 09:00 Boxtel MO13-1 Unitas'30 MO13-1 07:20

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 7757 9-0
B 15-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78809 5-2
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Irene'58 JO13-1 7693 0-2
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 78808 3-1
B 01-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78807 4-0
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-3 Zwaluwe JO13-1 7682 0-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 Dubbeldam MO13-1 Roosendaal MO13-1 18202 0-0
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 18218 0-0
B 08-09-2018 09:00 DSE MO13-1 Roosendaal MO13-1 18228 0-0
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Dubbeldam MO13-1 18223 0-0
B 01-09-2018 10:30 Dubbeldam MO13-1 DSE MO13-1 18241 0-0
B 01-09-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-1 18181 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 Zwaluwe JO13-1 3 2 0 1 6 7 4 3 0
3 Unitas'30 MO13-1 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 11 10 1 0 31 73 8 65 0
2 Unitas'30 MO13-1 11 8 0 3 24 34 9 25 0
3 Unitas'30 JO13-5 11 7 2 2 23 20 12 8 0
4 Bavel JO13-2 10 7 1 2 22 31 13 18 0
5 RSV JO13-2 11 7 1 3 22 28 10 18 0
6 Baronie JO13-5 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 JEKA JO13-6 11 5 1 5 16 27 36 -9 0
8 Beek Vooruit JO13-3 11 4 2 5 14 21 19 2 0
9 Virtus JO13-2 10 2 1 7 7 23 26 -3 0
10 The Gunners JO13-1 11 2 1 8 7 11 32 -21 0
11 Advendo JO13-1G 11 2 0 9 6 11 54 -43 0
12 Groen Wit JO13-2 11 0 0 11 0 3 60 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dubbeldam MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Roosendaal MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 4 B 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4A2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven