Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 MO13-1

Teamleden

Spelers
Muriel Mathon Keeper      
Omaymae Ait bari        
Sterre Blok        
Sanne Bogaarts        
ChloĆ« van den Broek        
Vera de Bruijn        
Isa Gordeijns        
Mieke Hendrikx        
Isa Klaassen        
Sophie Klep        
Fleur van der Linden        
Nicoletta de Mik        
Quinty Roording        
Lilly van Zundert        
 
Overige teamleden
Joris van den Broek Leider
Jeroen van der Linden Leider
Arjon Klaassen Leider/Trainer
Marcel Hendrikx Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Unitas'30 MO13-1 45509 09:25
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 46332 09:00
C 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Boeimeer JO13-2 45046 11:00
C 27-10-2018 12:30 Advendo JO13-1 Unitas'30 MO13-1 45766 11:25
C 03-11-2018 12:45 Unitas'30 MO13-1 Groen Wit JO13-2 43817 12:00
C 10-11-2018 08:45 Bavel JO13-2 Unitas'30 MO13-1 45966 07:40
C 17-11-2018 12:45 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-5 44694 12:00
C 24-11-2018 11:30 Unitas'30 MO13-1 The Gunners JO13-1 46358 10:45
C 01-12-2018 12:00 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 45159 10:55

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 7757 9-0
B 15-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78809 5-2
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Irene'58 JO13-1 7693 0-2
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 78808 3-1
B 01-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78807 4-0
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-3 Zwaluwe JO13-1 7682 0-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 Dubbeldam MO13-1 Roosendaal MO13-1 18202 0-0
B 15-09-2018 10:00 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 18218 0-0
B 08-09-2018 09:00 DSE MO13-1 Roosendaal MO13-1 18228 0-0
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Dubbeldam MO13-1 18223 0-0
B 01-09-2018 10:30 Dubbeldam MO13-1 DSE MO13-1 18241 0-0
B 01-09-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Unitas'30 MO13-1 18181 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 Zwaluwe JO13-1 3 2 0 1 6 7 4 3 0
3 Unitas'30 MO13-1 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 RSV JO13-2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Beek Vooruit JO13-3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 Baronie JO13-5 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 Unitas'30 MO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 JEKA JO13-6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 Unitas'30 JO13-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 The Gunners JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
9 Virtus JO13-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 Groen Wit JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 Advendo JO13-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
12 Bavel JO13-2 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dubbeldam MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Roosendaal MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:15 4 B 5 Team training Unitas'30 MO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 14-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 21-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 28-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 04-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 11-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 18-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 25-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 02-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 09-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 16-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 23-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 30-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 06-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 13-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 20-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 27-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 04-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 11-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 18-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 25-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 01-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 08-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 15-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 22-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 29-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 05-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 12-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 19-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 26-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 05-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 12-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 19-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 26-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 02-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 09-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 16-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 23-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 30-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 07-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 14-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 21-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 28-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 04-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 11-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 18-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
di 25-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 MO13-1
donderdag 19:00 - 20:15 4A2 5 Team training Unitas'30 MO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4A2 Team training Unitas'30 MO13-1

Berichten



Terug naar boven