Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO15-2

Teamleden

Spelers
Melissa Buijnsters Keeper      
Niki Canjels        
Danique van Dieren        
Danique Faijaars        
Tess Huijben        
Chiara Jankie        
Jeleasa Jankie        
Nilja Kamp        
Danisha Kats        
Dynke van Sliedregt        
Maud Timmermans        
Afroditi Valergaki        
Joyce Wijngaards        
Nathalie Woestenberg        
 
Overige teamleden
Kees Buijnsters Leider
Dave Canjels Leider
Wiljan Huijben Leider
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146675 08:45
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 146676 12:30
C 15-05-2019 19:15 Unitas'30 MO15-2 Gilze MO15-1 R.N. (Ricardo) Jankie 146674 18:15
C 18-05-2019 10:00 JEKA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 146677 08:40
C 25-05-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-2 146678 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2
C 04-05-2019 10:00 JEKA MO15-2 Wieldrecht MO15-1
C 04-05-2019 11:00 DIA MO15-2 Gloria UC MO15-1
C 04-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 UVV'40 MO15-1
C 04-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 Bavel MO15-1
C 04-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Gilze MO15-1
C 11-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 JEKA MO15-2
C 11-05-2019 11:00 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2
C 11-05-2019 08:30 Wieldrecht MO15-1 Moerse Boys MO15-1
C 11-05-2019 11:15 Bavel MO15-1 Beek Vooruit MO15-1
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1
C 11-05-2019 11:45 Gilze MO15-1 Chaam MO15-1
C 15-05-2019 19:00 JEKA MO15-2 Moerse Boys MO15-1
C 15-05-2019 19:15 Unitas'30 MO15-2 Gilze MO15-1
C 18-05-2019 10:00 JEKA MO15-2 Unitas'30 MO15-2
C 18-05-2019 11:00 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1
C 18-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Gloria UC MO15-1
C 18-05-2019 11:00 DIA MO15-2 Wieldrecht MO15-1
C 18-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 DSE MO15-1
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Gilze MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 06-04-2019 11:30 Chaam MO15-1 Unitas'30 MO15-2 K. (Kees) Buijnsters 146673 0 - 6
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 A. (Ad) van Gils 146672 0 - 3
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 146671 2 - 1
C 23-02-2019 09:00 Wieldrecht MO15-1 Unitas'30 MO15-2 D. (Dave) Canjels 146670 0 - 9
C 16-02-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-1 K. (Kayleigh) Klok 146669 2 - 0
C 09-02-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 F. (Finn) Snepvangers 146668 0 - 3
V 02-02-2019 13:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 MO15-2 RFC MO15-1 Kayleigh Klok (S) 4-0
C 08-12-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 R. (Rinus) Naalden 67594 0 - 2
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 R.N. (Ricardo) Jankie 67514 7 - 1
C 24-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Unitas'30 MO15-2 M.F. Hollander 95902 0 - 5
C 17-11-2018 15:00 Unitas'30 MO15-2 UVV\'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 67601 4 - 1
C 10-11-2018 10:30 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 H.J.B.M. (Maurice) Baars 67951 6 - 0
C 03-11-2018 11:45 WDS\'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 R.A. (Ryan) Alessie 67635 2 - 0
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Sprundel MO15-1 K. (Kayleigh) Klok 67446 3 - 0
C 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67924 8 - 0
C 06-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Afgeschermd 79244 1 - 4
C 29-09-2018 13:45 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-1 R.N. (Ricardo) Jankie 67414 4 - 2
C 22-09-2018 12:10 DSE MO15-2 Unitas'30 MO15-2 S. (Stephan) vanGinneken 67706 3 - 3
B 15-09-2018 11:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 P.J. (Piet) Dronkers 21664 0 - 3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 MO15-2 JEKA MO15-1 R.N. (Ricardo) Jankie 21662 1 - 8
B 01-09-2018 11:45 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 J.M. (Jos) Pijpers 21661 3 - 2
V 25-08-2018 13:00 Unitas'30 MO15-2 vv Gilze MO15-1 Kayleigh Klok (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Chaam MO15-1 140979 6-0
C 13-04-2019 12:30 Bavel MO15-1 DIA MO15-2 141285 0-8
C 13-04-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141080 2-1
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 JEKA MO15-2 140937 2-3
C 13-04-2019 09:45 Wieldrecht MO15-1 DSE MO15-1 144014 1-6
C 10-04-2019 18:30 Chaam MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141061 1-0
C 06-04-2019 11:00 DIA MO15-2 Moerse Boys MO15-1 140863 2-1
C 06-04-2019 11:30 JEKA MO15-2 Bavel MO15-1 140752 0-0
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gloria UC MO15-1 141091 0-4
C 06-04-2019 11:30 Chaam MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146673 0-6
C 06-04-2019 13:15 Gilze MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144013 6-0
C 06-04-2019 13:30 DSE MO15-1 UVV'40 MO15-1 141318 5-4
C 30-03-2019 13:00 DSE MO15-1 Gloria UC MO15-1 141277 2-1
C 30-03-2019 13:00 Moerse Boys MO15-1 Chaam MO15-1 140724 4-1
C 30-03-2019 12:45 Bavel MO15-1 Gilze MO15-1 141057 0-2
C 23-03-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Gilze MO15-1 141027 1-1
C 23-03-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-1 141230 1-4
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146672 0-3
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 MO15-1 Chaam MO15-1 141062 7-2
C 23-03-2019 12:30 DIA MO15-2 JEKA MO15-2 141246 4-1
C 23-03-2019 10:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 144012 3-0
C 20-03-2019 19:30 Gloria UC MO15-1 Bavel MO15-1 141266 4-1
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 146671 2-1
C 16-03-2019 13:15 Bavel MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144011 1-0
C 16-03-2019 13:15 Gilze MO15-1 DIA MO15-2 141385 3-2
C 09-03-2019 13:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 140778 0-2
C 09-03-2019 12:00 DIA MO15-2 DSE MO15-1 141370 3-4
C 23-02-2019 11:30 DIA MO15-2 Chaam MO15-1 141058 6-0
C 23-02-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 Gilze MO15-1 140932 0-1
C 23-02-2019 09:00 Wieldrecht MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146670 0-9
C 16-02-2019 10:15 Wieldrecht MO15-1 UVV'40 MO15-1 144009 0-2
C 16-02-2019 11:30 Chaam MO15-1 JEKA MO15-2 141135 0-4
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 141146 0-3
C 16-02-2019 11:45 Gilze MO15-1 Moerse Boys MO15-1 140717 1-1
C 16-02-2019 13:00 DSE MO15-1 Bavel MO15-1 140842 7-1
C 16-02-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-1 146669 2-0
C 09-02-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141287 3-1
C 09-02-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144008 3-0
C 09-02-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146668 0-3
C 09-02-2019 10:05 JEKA MO15-2 DSE MO15-1 140725 1-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 21664 0-3
B 15-09-2018 11:45 Gilze MO15-1 JEKA MO15-1 21665 2-8
B 08-09-2018 11:00 DIA MO15-2 Gilze MO15-1 21663 1-3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 MO15-2 JEKA MO15-1 21662 1-8
B 01-09-2018 11:30 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 17653 0-0
B 01-09-2018 12:00 JEKA MO15-1 DIA MO15-2 17717 0-0
B 01-09-2018 11:45 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 21661 3-2
B 01-09-2018 12:00 JEKA MO15-1 DIA MO15-2 21660 7-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-01-2019 19:00 WDS'19 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79239 0-0
C 19-01-2019 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 67927 10-1
C 15-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67780 0-0
C 15-12-2018 12:00 DSE MO15-2 BSC MO15-1 95901 7-2
C 08-12-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67594 0-2
C 08-12-2018 12:00 Bavel MO15-1 DIA MO15-1 67852 0-3
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 95904 2-1
C 08-12-2018 13:00 DSE MO15-2 Sprundel MO15-1 67744 6-1
C 01-12-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 BSC MO15-1 95903 14-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 67957 0-6
C 01-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67960 1-5
C 01-12-2018 13:30 DIA MO15-1 JEKA MO15-1 67388 1-6
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 67514 7-1
C 24-11-2018 10:00 JEKA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67863 14-0
C 24-11-2018 14:00 UVV'40 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79240 2-0
C 24-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 WDS'19 MO15-1 67854 0-4
C 24-11-2018 11:15 Bavel MO15-1 Sprundel MO15-1 67900 3-2
C 24-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Unitas'30 MO15-2 95902 0-5
C 24-11-2018 13:00 DSE MO15-2 DIA MO15-1 67599 3-2
C 17-11-2018 11:30 WDS'19 MO15-1 JEKA MO15-1 67591 1-4
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Bavel MO15-1 67930 0-5
C 17-11-2018 13:00 DIA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79238 3-0
C 17-11-2018 15:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 67601 4-1
C 10-11-2018 10:30 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67951 6-0
C 10-11-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 79245 0-1
C 10-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-2 67540 3-2
C 10-11-2018 13:15 Bavel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67950 1-5
C 10-11-2018 13:30 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-1 67399 2-2
C 10-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Sprundel MO15-1 95900 1-3
C 03-11-2018 12:45 Sprundel MO15-1 DIA MO15-1 67913 0-4
C 03-11-2018 12:30 BSC MO15-1 JEKA MO15-1 95899 0-20
C 03-11-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67635 2-0
C 03-11-2018 11:30 Bavel MO15-1 UVV'40 MO15-1 67970 1-0
C 03-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67478 3-0
C 03-11-2018 10:15 DSE MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79242 5-0
C 27-10-2018 09:00 JEKA MO15-1 Bavel MO15-1 67534 17-0
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Sprundel MO15-1 67446 3-0
C 27-10-2018 12:30 DIA MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67425 1-1
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 WDS'19 MO15-1 67684 0-8
C 27-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 BSC MO15-1 95898 7-1
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 DSE MO15-2 67632 6-4
C 24-10-2018 19:00 WDS'19 MO15-1 UVV'40 MO15-1 67485 6-0
C 20-10-2018 11:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Moerse Boys MO15-1 79246 0-1
C 13-10-2018 12:30 BSC MO15-1 DIA MO15-1 95897 1-20
C 13-10-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 JEKA MO15-1 67427 3-7
C 13-10-2018 12:00 DSE MO15-2 Bavel MO15-1 67741 1-1
C 13-10-2018 12:45 Sprundel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79241 4-2
C 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 67924 8-0
C 06-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 79244 1-4
C 06-10-2018 11:15 Bavel MO15-1 BSC MO15-1 95896 11-0
C 06-10-2018 12:30 DIA MO15-1 WDS'19 MO15-1 67584 3-2
C 06-10-2018 10:00 JEKA MO15-1 DSE MO15-2 67396 10-2
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 67380 2-3
C 03-10-2018 19:30 UVV'40 MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67895 1-1
C 29-09-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Bavel MO15-1 79243 2-1
C 29-09-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 BSC MO15-1 95895 8-0
C 29-09-2018 12:45 Sprundel MO15-1 JEKA MO15-1 67400 0-13
C 29-09-2018 13:45 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-1 67414 4-2
C 29-09-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 DSE MO15-2 67646 4-1
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 67383 3-4
C 22-09-2018 13:55 Bavel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67732 0-1
C 22-09-2018 12:10 DSE MO15-2 Unitas'30 MO15-2 67706 3-3
C 22-09-2018 13:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67522 7-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79237 9-0
C 22-09-2018 12:30 BSC MO15-1 WDS'19 MO15-1 95894 0-15
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Sprundel MO15-1 67544 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 7 7 0 0 21 31 12 19 0
2 Unitas'30 MO15-2 6 6 0 0 18 25 1 24 0
3 DIA MO15-2 7 5 0 2 15 28 9 19 0
4 Gilze MO15-1 6 4 2 0 14 14 4 10 0
5 Gloria UC MO15-1 7 4 1 2 13 19 6 13 0
6 JEKA MO15-2 5 3 0 2 9 11 9 2 0
7 UVV'40 MO15-1 7 3 0 4 9 19 14 5 0
8 Moerse Boys MO15-1 6 2 1 3 7 9 12 -3 0
9 Bavel MO15-1 6 1 0 5 3 3 24 -21 0
10 Wieldrecht MO15-1 7 1 0 6 3 4 27 -23 0
11 Chaam MO15-1 7 1 0 6 3 4 33 -29 0
12 Beek Vooruit MO15-1 7 0 0 7 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 3 3 0 0 9 23 3 20 0
2 Gilze MO15-1 3 2 0 1 6 8 11 -3 0
3 Unitas'30 MO15-2 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
4 DIA MO15-2 3 0 0 3 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 10 10 0 0 30 107 8 99 0
2 WDS'19 MO15-1 10 8 0 2 24 52 10 42 0
3 Unitas'30 MO15-2 10 7 1 2 22 36 15 21 0
4 DIA MO15-1 10 5 2 3 17 45 19 26 0
5 Moerse Boys MO15-1 9 4 2 3 14 20 17 3 0
6 DSE MO15-2 10 4 2 4 14 35 32 3 0
7 Bavel MO15-1 10 4 1 5 13 23 36 -13 0
8 UVV'40 MO15-1 10 3 2 5 11 31 35 -4 0
9 Sprundel MO15-1 9 3 0 6 9 14 39 -25 0
10 BSC MO15-1 10 1 0 9 3 6 104 -98 0
11 Beek Vooruit MO15-1 10 0 0 10 0 6 60 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 3 B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3B1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven