Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 MO17-1

Teamleden

Spelers
Fenne Blok Keeper      
Sita Breewel        
Dionne van Duuren        
Patty van Hooft        
Anisah Karahan        
Fleur de Kinderen        
Bo Kleemans        
Isis Knoop        
Kirsten Melief        
Jill Nagtzaam        
Soraya Oppier        
Maaike Romme        
Carmen de Rooij        
Fleur Schonk        
Odile van Veen        
Gamze Yakut        
 
Overige teamleden
Ruud Blok Leider
Bedel Karahan Trainer
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 MO17-1 Terheijden MO17-1 Jetske Bon (S) 11:30
V 02-02-2019 14:30 Sarto MO19-1 Unitas'30 MO17-1 13:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-01-2019 11:15 DSE MO17-1 Bevelanders MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 15:00 MOC'17 MO17-1 Zeelandia Middelburg MO17-1 67306 3-4
C 08-12-2018 14:30 DSE MO17-1 Virtus MO17-1 66703 5-1
C 08-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 Graauw MO17-1 67321 8-0
C 08-12-2018 12:00 Unitas'30 MO17-1 Kloetinge MO17-1 66776 0-1
C 08-12-2018 10:45 MZC'11 MO17-1 Bevelanders MO17-1 66956 1-1
C 07-12-2018 19:30 MOC'17 MO17-1 De Meeuwen MO17-1 67289 2-1
C 01-12-2018 10:00 Graauw MO17-1 DSE MO17-1 67344 4-2
C 01-12-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 MZC'11 MO17-1 67303 2-5
C 01-12-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 Zeelandia Middelburg MO17-1 67133 2-4
C 01-12-2018 10:30 RCS MO17-1 MOC'17 MO17-1 66571 5-3
C 01-12-2018 13:00 Virtus MO17-1 Unitas'30 MO17-1 67216 0-6
C 24-11-2018 10:00 Graauw MO17-1 RCS MO17-1 66590 4-1
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 MO17-1 Bevelanders MO17-1 67078 3-3
C 24-11-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 Kloetinge MO17-1 67201 3-0
C 24-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 Virtus MO17-1 66728 2-1
C 24-11-2018 14:30 DSE MO17-1 De Meeuwen MO17-1 66730 2-2
C 22-11-2018 19:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 De Meeuwen MO17-1 66868 3-1
C 17-11-2018 13:15 Kloetinge MO17-1 MOC'17 MO17-1 66780 0-1
C 17-11-2018 13:00 Virtus MO17-1 MZC'11 MO17-1 67172 1-2
C 17-11-2018 15:30 Unitas'30 MO17-1 DSE MO17-1 66876 6-0
C 17-11-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 Graauw MO17-1 66687 3-2
C 17-11-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 RCS MO17-1 67107 4-2
C 10-11-2018 10:00 Graauw MO17-1 Bevelanders MO17-1 66827 1-1
C 10-11-2018 12:30 RCS MO17-1 Virtus MO17-1 66690 3-2
C 10-11-2018 15:00 MOC'17 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 66922 5-2
C 10-11-2018 14:30 DSE MO17-1 Kloetinge MO17-1 67074 1-2
C 03-11-2018 15:00 MOC'17 MO17-1 Virtus MO17-1 67177 2-0
C 03-11-2018 14:00 Unitas'30 MO17-1 RCS MO17-1 66873 1-3
C 03-11-2018 14:30 DSE MO17-1 Zeelandia Middelburg MO17-1 66840 1-5
C 03-11-2018 12:50 Kloetinge MO17-1 Bevelanders MO17-1 66998 3-1
C 03-11-2018 10:45 MZC'11 MO17-1 Graauw MO17-1 67334 4-1
C 31-10-2018 20:00 Kloetinge MO17-1 RCS MO17-1 67348 2-0
C 27-10-2018 10:00 Graauw MO17-1 Unitas'30 MO17-1 66947 1-8
C 27-10-2018 10:30 Bevelanders MO17-1 MOC'17 MO17-1 66997 3-3
C 27-10-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 Kloetinge MO17-1 67055 2-0
C 27-10-2018 12:30 RCS MO17-1 DSE MO17-1 67144 3-3
C 27-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 MZC'11 MO17-1 66994 2-2
C 21-10-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 RCS MO17-1 66638 2-0
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 MO17-1 MZC'11 MO17-1 66550 1-1
C 13-10-2018 14:30 DSE MO17-1 Bevelanders MO17-1 67059 0-0
C 13-10-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 Virtus MO17-1 66620 2-2
C 06-10-2018 11:45 Graauw MO17-1 MOC'17 MO17-1 67317 2-5
C 06-10-2018 10:45 MZC'11 MO17-1 DSE MO17-1 67125 2-1
C 06-10-2018 12:30 RCS MO17-1 De Meeuwen MO17-1 66757 1-0
C 06-10-2018 13:00 Virtus MO17-1 Kloetinge MO17-1 67028 0-4
C 06-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg MO17-1 Unitas'30 MO17-1 67103 3-3
C 29-09-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 Bevelanders MO17-1 67081 2-1
C 29-09-2018 12:30 RCS MO17-1 MZC'11 MO17-1 67248 1-1
C 29-09-2018 13:00 Virtus MO17-1 Graauw MO17-1 66976 4-2
C 29-09-2018 13:05 Kloetinge MO17-1 Zeelandia Middelburg MO17-1 67117 1-0
C 29-09-2018 15:00 MOC'17 MO17-1 DSE MO17-1 67010 9-2
C 22-09-2018 15:30 Unitas'30 MO17-1 De Meeuwen MO17-1 66645 2-0
C 22-09-2018 10:45 MZC'11 MO17-1 MOC'17 MO17-1 66777 3-0
C 22-09-2018 10:30 Bevelanders MO17-1 Virtus MO17-1 67040 2-2
C 22-09-2018 10:00 Graauw MO17-1 Kloetinge MO17-1 66709 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:30 Unitas'30 MO17-1 De Meeuwen MO17-1 104810 2-3
B 15-09-2018 14:30 DSE MO17-1 Moerse Boys MO17-1 17170 2-1
B 08-09-2018 14:30 DSE MO17-1 Unitas'30 MO17-1 17495 2-7
B 05-09-2018 20:00 Unitas'30 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 17309 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg MO17-1 10 7 2 1 23 33 14 19 0
2 MZC'11 MO17-1 10 6 4 0 22 24 10 14 0
3 MOC'17 MO17-1 10 6 1 3 19 33 22 11 0
4 Kloetinge MO17-1 10 6 0 4 18 14 10 4 0
5 Unitas'30 MO17-1 10 4 3 3 15 32 17 15 0
6 RCS MO17-1 10 4 2 4 14 19 22 -3 0
7 De Meeuwen MO17-1 10 3 2 5 11 15 20 -5 0
8 Graauw MO17-1 10 3 1 6 10 19 37 -18 0
9 Bevelanders MO17-1 9 1 5 3 8 18 21 -3 0
10 DSE MO17-1 9 1 2 6 5 17 34 -17 0
11 Virtus MO17-1 10 1 2 7 5 13 30 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Meeuwen MO17-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Unitas'30 MO17-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 3 B 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 3 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 3 B 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven