0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Robin Jaspers | |||||||
Pieter van Peer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Remco de Vries | Leider | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 13:30 | SC Welberg JO15-1G | Steenbergen JO15-2 | 144039 | 3-0 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 113259 | 11-0 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | Cluzona JO15-2 | De Fendert JO15-3 | 114543 | 1-11 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Vivoo JO15-1G | Prinsenland JO15-2 | 113297 | 5-0 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Rillandia JO15-1 | MOC'17 JO15-8 | 115377 | 6-3 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | De Fendert JO15-3 | SC Welberg JO15-1G | 144038 | 4-3 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Prinsenland JO15-2 | Rillandia JO15-1 | 113418 | 0-9 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Vivoo JO15-1G | 113466 | 11-0 | ||
C | 18-05-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Cluzona JO15-2 | 113734 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 14:00 | Unitas'30 JO15-5 | Halsteren JO15-4 | 113491 | 8-2 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Prinsenland JO15-2 | MOC'17 JO15-8 | 113752 | 2-10 | ||
C | 14-05-2019 19:00 | Halsteren JO15-4 | SC Welberg JO15-1G | 144035 | 2-6 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | SC Welberg JO15-1G | Prinsenland JO15-2 | 144037 | 6-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Rillandia JO15-1 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 114134 | 3-1 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | MOC'17 JO15-8 | De Fendert JO15-3 | 114618 | 3-5 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Steenbergen JO15-2 | 113154 | 5-1 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Vivoo JO15-1G | Unitas'30 JO15-5 | 113358 | 3-2 | ||
C | 08-05-2019 19:15 | Vivoo JO15-1G | SC Welberg JO15-1G | 144033 | 0-3 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | Cluzona JO15-2 | 114016 | 8-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | De Fendert JO15-3 | Rillandia JO15-1 | 113647 | 2-2 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Steenbergen JO15-2 | Vivoo JO15-1G | 113330 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | SC Welberg JO15-1G | 144036 | 2-8 | ||
C | 13-04-2019 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 114119 | 5-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Prinsenland JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 113340 | 0-7 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Rillandia JO15-1 | Steenbergen JO15-2 | 114419 | 2-1 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Vivoo JO15-1G | De Fendert JO15-3 | 114928 | 3-1 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Cluzona JO15-2 | Halsteren JO15-4 | 114369 | 1-11 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Cluzona JO15-2 | MOC'17 JO15-8 | 113970 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Vivoo JO15-1G | 113582 | 3-3 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | Steenbergen JO15-2 | Cluzona JO15-2 | 114650 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | Rillandia JO15-1 | 113096 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | De Fendert JO15-3 | Prinsenland JO15-2 | 114042 | 5-0 | ||
C | 30-03-2019 14:00 | SC Welberg JO15-1G | Cluzona JO15-2 | 144032 | 10-0 | ||
C | 30-03-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | De Fendert JO15-3 | 115120 | 5-2 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | De Fendert JO15-3 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 114600 | 6-3 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | Vivoo JO15-1G | Cluzona JO15-2 | 115162 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Steenbergen JO15-2 | 115258 | 5-2 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Rillandia JO15-1 | Halsteren JO15-4 | 113903 | 3-3 | ||
C | 23-03-2019 09:45 | SC Welberg JO15-1G | Unitas'30 JO15-5 | 144034 | 6-1 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Prinsenland JO15-2 | 112913 | 1-0 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | Steenbergen JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 112815 | 1-4 | ||
C | 13-03-2019 19:30 | Steenbergen JO15-2 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 113271 | 3-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Prinsenland JO15-2 | Steenbergen JO15-2 | 113281 | 0-2 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 114296 | 6-1 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | Rillandia JO15-1 | Vivoo JO15-1G | 114931 | 3-2 | ||
C | 23-02-2019 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Halsteren JO15-4 | 115325 | 4-4 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | De Fendert JO15-3 | 113221 | 2-4 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Cluzona JO15-2 | Rillandia JO15-1 | 113118 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Prinsenland JO15-2 | 114002 | 8-3 | ||
C | 16-02-2019 13:30 | SC Welberg JO15-1G | MOC'17 JO15-8 | 144031 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Rillandia JO15-1 | SC Welberg JO15-1G | 144030 | 1-4 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Unitas'30 JO15-5 | 113093 | 3-5 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Vivoo JO15-1G | Halsteren JO15-4 | 114517 | 3-6 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | De Fendert JO15-3 | Steenbergen JO15-2 | 114049 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Prinsenland JO15-2 | Cluzona JO15-2 | 113710 | 1-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 11:15 | MOC'17 JO15-4 | DSE JO15-1 | 6141 | 0-5 | ||
B | 15-09-2018 12:15 | Unitas'30 JO15-5 | Cluzona JO15-2 | 6009 | 2-2 | ||
B | 08-09-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-5 | MOC'17 JO15-4 | 5878 | 1-5 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | Cluzona JO15-2 | DSE JO15-1 | 6338 | 0-11 | ||
B | 01-09-2018 11:15 | MOC'17 JO15-4 | Cluzona JO15-2 | 6231 | 1-4 | ||
B | 01-09-2018 13:00 | DSE JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 6483 | 10-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:00 | Gilze JO15-2 | JEKA JO15-9 | 104141 | 8-2 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | TSV Gudok JO15-3 | Olympia'60 JO15-2 | 40245 | 9-0 | ||
C | 15-12-2018 13:30 | Neerlandia'31 JO15-1 | Sarto JO15-5 | 41476 | 9-2 | ||
C | 08-12-2018 13:15 | Gilze JO15-2 | Sarto JO15-5 | 40079 | 6-4 | ||
C | 08-12-2018 13:30 | JEKA JO15-10 | SC 't Zand JO15-6 | 41770 | 3-0 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | Neerlandia'31 JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 40736 | 10-6 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Rijen JO15-3 | TSV Gudok JO15-3 | 40173 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | RFC JO15-4 | 40326 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | RFC JO15-4 | Gilze JO15-2 | 39795 | 3-3 | ||
C | 01-12-2018 11:25 | TSV Gudok JO15-3 | JEKA JO15-9 | 104148 | 6-0 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | Olympia'60 JO15-2 | 41083 | 5-3 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | Rijen JO15-3 | 39716 | 6-1 | ||
C | 01-12-2018 14:15 | Unitas'30 JO15-5 | JEKA JO15-10 | 40297 | 3-0 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | JEKA JO15-10 | Neerlandia'31 JO15-1 | 42007 | 1-8 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Rijen JO15-3 | SC 't Zand JO15-6 | 41817 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | Unitas'30 JO15-5 | 39454 | 6-2 | ||
C | 24-11-2018 13:15 | Gilze JO15-2 | TSV Gudok JO15-3 | 41742 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | JEKA JO15-9 | RFC JO15-4 | 104147 | 0-9 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | Neerlandia'31 JO15-1 | Gilze JO15-2 | 39441 | 9-5 | ||
C | 17-11-2018 13:45 | JEKA JO15-9 | Rijen JO15-3 | 104146 | 4-2 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | RFC JO15-4 | Unitas'30 JO15-5 | 40117 | 6-1 | ||
C | 17-11-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | Sarto JO15-5 | 40950 | 5-2 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | Neerlandia'31 JO15-1 | 41390 | 2-11 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | RFC JO15-4 | 41235 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 13:15 | Gilze JO15-2 | SC 't Zand JO15-6 | 40529 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | JEKA JO15-10 | JEKA JO15-9 | 104145 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-5 | TSV Gudok JO15-3 | 41574 | 0-2 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | JEKA JO15-9 | Unitas'30 JO15-5 | 104144 | 1-9 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Neerlandia'31 JO15-1 | SC 't Zand JO15-6 | 41472 | 16-2 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Rijen JO15-3 | Gilze JO15-2 | 41967 | 2-5 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | JEKA JO15-10 | TSV Gudok JO15-3 | 40519 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | Sarto JO15-5 | 41134 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 11:15 | TSV Gudok JO15-3 | Neerlandia'31 JO15-1 | 39786 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | RFC JO15-4 | JEKA JO15-10 | 40996 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | Gilze JO15-2 | Olympia'60 JO15-2 | 39759 | 6-0 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-5 | Rijen JO15-3 | 40976 | 5-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | JEKA JO15-9 | 104143 | 5-0 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | Neerlandia'31 JO15-1 | JEKA JO15-9 | 104140 | 11-1 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | JEKA JO15-10 | Gilze JO15-2 | 40642 | 3-8 | ||
C | 13-10-2018 13:30 | JEKA JO15-9 | Olympia'60 JO15-2 | 104142 | 1-6 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | Chaam JO15-2 | Olympia'60 JO15-2 | 39535 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | TSV Gudok JO15-3 | 40313 | 1-6 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | Rijen JO15-3 | RFC JO15-4 | 40038 | 2-5 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | RFC JO15-4 | Neerlandia'31 JO15-1 | 42027 | 3-8 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | TSV Gudok JO15-3 | Boeimeer JO15-4 | 40810 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | JEKA JO15-10 | 39640 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | Rijen JO15-3 | 40688 | 1-2 | ||
C | 06-10-2018 11:45 | Gilze JO15-2 | Chaam JO15-2 | 39681 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-5 | SC 't Zand JO15-6 | 40647 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Boeimeer JO15-4 | Gilze JO15-2 | 40023 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | TSV Gudok JO15-3 | Sarto JO15-5 | 40511 | 2-0 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | RFC JO15-4 | 41999 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 13:30 | JEKA JO15-10 | Rijen JO15-3 | 41224 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Neerlandia'31 JO15-1 | Chaam JO15-2 | 39663 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:45 | Unitas'30 JO15-5 | Olympia'60 JO15-2 | 41501 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 15:15 | Gilze JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 41286 | 3-5 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Chaam JO15-2 | SC 't Zand JO15-6 | 42023 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Sarto JO15-5 | Boeimeer JO15-4 | 41986 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Rijen JO15-3 | Neerlandia'31 JO15-1 | 39876 | 1-5 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | JEKA JO15-10 | 40669 | 1-6 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | RFC JO15-4 | TSV Gudok JO15-3 | 39552 | 1-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Welberg JO15-1G | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 53 | 12 | 41 | 0 |
2 | De Fendert Jo15-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 22 | 20 | 0 |
3 | Unitas'30 JO15-5 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 49 | 21 | 28 | 0 |
4 | Halsteren JO15-4 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 57 | 31 | 26 | 0 |
5 | Rillandia JO15-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 30 | 22 | 8 | 0 |
6 | MOC'17 JO15-8 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 50 | 30 | 20 | 0 |
7 | Vivoo JO15-1G | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 27 | 29 | -2 | 0 |
8 | Cluzona JO15-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 13 | 54 | -41 | 0 |
9 | Steenbergen JO15-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 11 | 24 | -13 | 0 |
10 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 13 | 50 | -37 | 0 |
11 | Prinsenland JO15-2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6 | 56 | -50 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 26 | 1 | 25 | 0 |
2 | Cluzona JO15-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 0 |
3 | MOC'17 JO15-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 17 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neerlandia'31 JO15-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 90 | 23 | 67 | 0 |
2 | TSV Gudok JO15-3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 37 | 6 | 31 | 0 |
3 | RFC JO15-4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 35 | 23 | 12 | 0 |
4 | SC 't Zand JO15-6 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 25 | 37 | -12 | 0 |
5 | Gilze JO15-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 46 | 35 | 11 | 0 |
6 | Unitas'30 JO15-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 35 | 33 | 2 | 0 |
7 | Sarto JO15-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 31 | 29 | 2 | 0 |
8 | JEKA JO15-10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 22 | 34 | -12 | 0 |
9 | Rijen JO15-3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 16 | 36 | -20 | 0 |
10 | Olympia'60 JO15-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 15 | 47 | -32 | 0 |
11 | JEKA JO15-9 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 10 | 59 | -49 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 3 B | 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 17:00 - 18:00 | 1 B | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|