Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-5

Teamleden

Spelers
Waleed Alouasti        
Damian Boeren        
Ibrahim Ceylan        
Samet Erdem        
Tijn Huijsmans        
Robin Jaspers        
Bram Jurres        
Casper van der Meer        
Jacco van Peer        
Pieter van Peer        
Sasja Ryazanov        
Canpolat Safak        
Kadir Safak        
Cas van Vliet        
Storm de Vries        
 
Overige teamleden
Remco de Vries Leider
Danny Fehling Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Cluzona JO15-2 S. (Sander) Witteveen 114016 09:45
C 11-05-2019 11:00 Vivoo JO15-1G Unitas'30 JO15-5 113358 10:00
C 18-05-2019 14:00 Unitas'30 JO15-5 Halsteren JO15-4 113491 13:30
T 02-06-2019 n.n.b. DIA Unitas'30 JO15-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-04-2019 19:00 Prinsenland JO15-2 MOC'17 JO15-8
C 04-05-2019 10:00 Steenbergen JO15-2 Vivoo JO15-1G
C 04-05-2019 10:00 De Fendert JO15-3 Rillandia JO15-1
C 04-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Cluzona JO15-2
C 04-05-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 SC Welberg JO15-1G
C 08-05-2019 19:15 Vivoo JO15-1G SC Welberg JO15-1G
C 11-05-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Steenbergen JO15-2
C 11-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 De Fendert JO15-3
C 11-05-2019 11:00 Vivoo JO15-1G Unitas'30 JO15-5
C 11-05-2019 10:00 Rillandia JO15-1 Nieuw Borgvliet JO15-2
C 11-05-2019 09:30 SC Welberg JO15-1G Prinsenland JO15-2
C 14-05-2019 19:00 Halsteren JO15-4 SC Welberg JO15-1G
C 18-05-2019 09:30 De Fendert JO15-3 SC Welberg JO15-1G
C 18-05-2019 10:00 Prinsenland JO15-2 Rillandia JO15-1
C 18-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Vivoo JO15-1G
C 18-05-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Cluzona JO15-2
C 18-05-2019 14:00 Unitas'30 JO15-5 Halsteren JO15-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:00 Prinsenland JO15-2 Unitas'30 JO15-5 H. (Henk) Dubbeld 113340 0 - 7
C 06-04-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Rillandia JO15-1 S. (Sander) Witteveen 113096 6 - 1
V 30-03-2019 14:00 Unitas'30 JO15-6 Unitas'30 JO15-5
C 23-03-2019 09:45 SC Welberg JO15-1G Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd 144034 6 - 1
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 E.C.M. (Erik) Verstrepen 112815 1 - 4
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Nieuw Borgvliet JO15-2 S. (Sander) Witteveen 114296 6 - 1
C 16-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 De Fendert JO15-3 S. (Sander) Witteveen 113221 2 - 4
C 09-02-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd 113093 3 - 5
V 02-02-2019 afgelast VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5
V 26-01-2019 11:00 Terheijden JO15-2 Unitas'30 JO15-5
C 08-12-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 Unitas'30 JO15-5 J.A.W. (Johan) vanGils 40736 10 - 6
C 01-12-2018 14:15 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-10 J. (John) Frauenfelder 40297 3 - 0
C 24-11-2018 13:00 Sarto JO15-5 Unitas'30 JO15-5 A. (Alex) Hutten 39454 6 - 2
C 17-11-2018 10:15 RFC JO15-4 Unitas'30 JO15-5 P.P. (Kevin) Heeren 40117 6 - 1
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 TSV Gudok JO15-3 J. (John) Frauenfelder 41574 0 - 2
C 03-11-2018 13:00 JEKA JO15-9 Unitas'30 JO15-5 H.J.B.M. (Maurice) Baars 104144 1 - 9
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 Rijen JO15-3 J. (John) Frauenfelder 40976 5 - 1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 SC 't Zand JO15-6 R. (Richard) Lauwen 40647 1 - 3
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 JO15-5 Olympia'60 JO15-2 M. (Martijn) Verhoeven 41501 3 - 1
C 22-09-2018 15:15 Gilze JO15-2 Unitas'30 JO15-5 JP Cornelissen 41286 3 - 5
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO15-5 Cluzona JO15-2 S. (Sander) Witteveen 6009 2 - 2
B 08-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-5 MOC'17 JO15-4 R. (Richard) Lauwen 5878 1 - 5
B 01-09-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd 6483 10 - 1
V 25-08-2018 11:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 11:45 Cluzona JO15-2 Halsteren JO15-4 114369 1-11
C 13-04-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 114119 5-0
C 13-04-2019 11:00 Vivoo JO15-1G De Fendert JO15-3 114928 3-1
C 13-04-2019 10:30 Rillandia JO15-1 Steenbergen JO15-2 114419 2-1
C 13-04-2019 10:00 Prinsenland JO15-2 Unitas'30 JO15-5 113340 0-7
C 10-04-2019 18:30 Cluzona JO15-2 MOC'17 JO15-8 113970 2-4
C 06-04-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Rillandia JO15-1 113096 6-1
C 06-04-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Vivoo JO15-1G 113582 3-3
C 06-04-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Cluzona JO15-2 114650 1-1
C 06-04-2019 10:00 De Fendert JO15-3 Prinsenland JO15-2 114042 5-0
C 30-03-2019 14:00 SC Welberg JO15-1G Cluzona JO15-2 144032 10-0
C 30-03-2019 11:45 Halsteren JO15-4 De Fendert JO15-3 115120 5-2
C 23-03-2019 10:30 Rillandia JO15-1 Halsteren JO15-4 113903 3-3
C 23-03-2019 11:00 Vivoo JO15-1G Cluzona JO15-2 115162 6-0
C 23-03-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Steenbergen JO15-2 115258 5-2
C 23-03-2019 10:00 De Fendert JO15-3 Nieuw Borgvliet JO15-2 114600 6-3
C 23-03-2019 09:45 SC Welberg JO15-1G Unitas'30 JO15-5 144034 6-1
C 16-03-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Prinsenland JO15-2 112913 1-0
C 16-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-5 112815 1-4
C 13-03-2019 19:30 Steenbergen JO15-2 Nieuw Borgvliet JO15-2 113271 3-0
C 09-03-2019 10:30 Rillandia JO15-1 Vivoo JO15-1G 114931 3-2
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 Nieuw Borgvliet JO15-2 114296 6-1
C 09-03-2019 10:00 Prinsenland JO15-2 Steenbergen JO15-2 113281 0-2
C 23-02-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Halsteren JO15-4 115325 4-4
C 16-02-2019 11:45 Cluzona JO15-2 Rillandia JO15-1 113118 0-0
C 16-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-5 De Fendert JO15-3 113221 2-4
C 16-02-2019 13:30 SC Welberg JO15-1G MOC'17 JO15-8 144031 4-2
C 16-02-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Prinsenland JO15-2 114002 8-3
C 09-02-2019 10:30 Rillandia JO15-1 SC Welberg JO15-1G 144030 1-4
C 09-02-2019 11:15 MOC'17 JO15-8 Unitas'30 JO15-5 113093 3-5
C 09-02-2019 11:00 Vivoo JO15-1G Halsteren JO15-4 114517 3-6
C 09-02-2019 10:00 De Fendert JO15-3 Steenbergen JO15-2 114049 2-0
C 09-02-2019 10:00 Prinsenland JO15-2 Cluzona JO15-2 113710 1-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-4 DSE JO15-1 6141 0-5
B 15-09-2018 12:15 Unitas'30 JO15-5 Cluzona JO15-2 6009 2-2
B 08-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-5 MOC'17 JO15-4 5878 1-5
B 08-09-2018 13:00 Cluzona JO15-2 DSE JO15-1 6338 0-11
B 01-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-4 Cluzona JO15-2 6231 1-4
B 01-09-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-5 6483 10-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Gilze JO15-2 JEKA JO15-9 104141 8-2
C 15-12-2018 13:00 TSV Gudok JO15-3 Olympia'60 JO15-2 40245 9-0
C 15-12-2018 13:30 Neerlandia'31 JO15-1 Sarto JO15-5 41476 9-2
C 08-12-2018 13:15 Gilze JO15-2 Sarto JO15-5 40079 6-4
C 08-12-2018 13:30 JEKA JO15-10 SC 't Zand JO15-6 41770 3-0
C 08-12-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 Unitas'30 JO15-5 40736 10-6
C 08-12-2018 12:30 Rijen JO15-3 TSV Gudok JO15-3 40173 0-0
C 08-12-2018 11:15 Olympia'60 JO15-2 RFC JO15-4 40326 0-0
C 01-12-2018 10:15 RFC JO15-4 Gilze JO15-2 39795 3-3
C 01-12-2018 11:25 TSV Gudok JO15-3 JEKA JO15-9 104148 6-0
C 01-12-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Olympia'60 JO15-2 41083 5-3
C 01-12-2018 13:00 Sarto JO15-5 Rijen JO15-3 39716 6-1
C 01-12-2018 14:15 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-10 40297 3-0
C 24-11-2018 12:00 JEKA JO15-10 Neerlandia'31 JO15-1 42007 1-8
C 24-11-2018 12:30 Rijen JO15-3 SC 't Zand JO15-6 41817 1-3
C 24-11-2018 13:00 Sarto JO15-5 Unitas'30 JO15-5 39454 6-2
C 24-11-2018 13:15 Gilze JO15-2 TSV Gudok JO15-3 41742 0-4
C 24-11-2018 12:00 JEKA JO15-9 RFC JO15-4 104147 0-9
C 17-11-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 Gilze JO15-2 39441 9-5
C 17-11-2018 13:45 JEKA JO15-9 Rijen JO15-3 104146 4-2
C 17-11-2018 10:15 RFC JO15-4 Unitas'30 JO15-5 40117 6-1
C 17-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Sarto JO15-5 40950 5-2
C 10-11-2018 11:15 Olympia'60 JO15-2 Neerlandia'31 JO15-1 41390 2-11
C 10-11-2018 13:00 Sarto JO15-5 RFC JO15-4 41235 0-2
C 10-11-2018 13:15 Gilze JO15-2 SC 't Zand JO15-6 40529 2-3
C 10-11-2018 12:00 JEKA JO15-10 JEKA JO15-9 104145 3-1
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 TSV Gudok JO15-3 41574 0-2
C 03-11-2018 13:00 JEKA JO15-9 Unitas'30 JO15-5 104144 1-9
C 03-11-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 SC 't Zand JO15-6 41472 16-2
C 03-11-2018 12:30 Rijen JO15-3 Gilze JO15-2 41967 2-5
C 03-11-2018 12:00 JEKA JO15-10 TSV Gudok JO15-3 40519 1-4
C 03-11-2018 11:15 Olympia'60 JO15-2 Sarto JO15-5 41134 1-4
C 27-10-2018 11:15 TSV Gudok JO15-3 Neerlandia'31 JO15-1 39786 0-3
C 27-10-2018 10:15 RFC JO15-4 JEKA JO15-10 40996 3-2
C 27-10-2018 13:15 Gilze JO15-2 Olympia'60 JO15-2 39759 6-0
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 Rijen JO15-3 40976 5-1
C 27-10-2018 13:00 Sarto JO15-5 JEKA JO15-9 104143 5-0
C 20-10-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 JEKA JO15-9 104140 11-1
C 20-10-2018 13:00 JEKA JO15-10 Gilze JO15-2 40642 3-8
C 13-10-2018 13:30 JEKA JO15-9 Olympia'60 JO15-2 104142 1-6
C 13-10-2018 13:00 Chaam JO15-2 Olympia'60 JO15-2 39535 0-0
C 13-10-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 TSV Gudok JO15-3 40313 1-6
C 13-10-2018 12:30 Rijen JO15-3 RFC JO15-4 40038 2-5
C 06-10-2018 10:15 RFC JO15-4 Neerlandia'31 JO15-1 42027 3-8
C 06-10-2018 11:15 TSV Gudok JO15-3 Boeimeer JO15-4 40810 0-0
C 06-10-2018 13:00 Sarto JO15-5 JEKA JO15-10 39640 2-1
C 06-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-2 Rijen JO15-3 40688 1-2
C 06-10-2018 11:45 Gilze JO15-2 Chaam JO15-2 39681 0-0
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-5 SC 't Zand JO15-6 40647 1-3
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO15-4 Gilze JO15-2 40023 0-0
C 29-09-2018 11:15 TSV Gudok JO15-3 Sarto JO15-5 40511 2-0
C 29-09-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 RFC JO15-4 41999 3-3
C 29-09-2018 13:30 JEKA JO15-10 Rijen JO15-3 41224 2-4
C 29-09-2018 13:00 Neerlandia'31 JO15-1 Chaam JO15-2 39663 0-0
C 29-09-2018 15:45 Unitas'30 JO15-5 Olympia'60 JO15-2 41501 3-1
C 22-09-2018 15:15 Gilze JO15-2 Unitas'30 JO15-5 41286 3-5
C 22-09-2018 13:00 Chaam JO15-2 SC 't Zand JO15-6 42023 0-0
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO15-5 Boeimeer JO15-4 41986 0-0
C 22-09-2018 12:30 Rijen JO15-3 Neerlandia'31 JO15-1 39876 1-5
C 22-09-2018 11:15 Olympia'60 JO15-2 JEKA JO15-10 40669 1-6
C 22-09-2018 10:15 RFC JO15-4 TSV Gudok JO15-3 39552 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-5 7 5 0 2 15 31 16 15 0
2 Halsteren JO15-4 6 4 2 0 14 37 16 21 0
3 SC Welberg JO15-1G 4 4 0 0 12 24 4 20 0
4 De Fendert Jo15-3 6 4 0 2 12 20 13 7 0
5 MOC'17 JO15-8 6 3 1 2 10 23 17 6 0
6 Rillandia JO15-1 6 2 2 2 8 10 16 -6 0
7 Vivoo JO15-1G 5 2 1 2 7 17 13 4 0
8 Steenbergen JO15-2 7 2 1 4 7 10 14 -4 0
9 Cluzona JO15-2 7 1 2 4 5 7 33 -26 0
10 Nieuw Borgvliet JO15-2 6 1 1 4 4 8 23 -15 0
11 Prinsenland JO15-2 6 0 0 6 0 4 26 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO15-1 3 3 0 0 9 26 1 25 0
2 Cluzona JO15-2 3 1 1 1 4 6 14 -8 0
3 MOC'17 JO15-4 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Unitas'30 JO15-5 3 0 1 2 1 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO15-1 10 10 0 0 30 90 23 67 0
2 TSV Gudok JO15-3 9 8 0 1 24 37 6 31 0
3 RFC JO15-4 9 5 2 2 17 35 23 12 0
4 SC 't Zand JO15-6 9 5 1 3 16 25 37 -12 0
5 Gilze JO15-2 10 5 1 4 16 46 35 11 0
6 Unitas'30 JO15-5 10 5 0 5 15 35 33 2 0
7 Sarto JO15-5 10 5 0 5 15 31 29 2 0
8 JEKA JO15-10 10 3 0 7 9 22 34 -12 0
9 Rijen JO15-3 9 2 0 7 6 16 36 -20 0
10 Olympia'60 JO15-2 9 1 0 8 3 15 47 -32 0
11 JEKA JO15-9 9 1 0 8 3 10 59 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 3 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
vrijdag 17:00 - 18:00 1 B 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven