Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-4

Teamleden

Spelers
Danish Kelef Keeper      
Tariq Chami        
Louis Donders        
Iliass Fenzar        
Rigo de Groot        
Shay Hermans        
Tarik Ilhan        
Daan Kokke        
Mathijs Lejeune        
Luuk Nagtzaam        
Darko Petkovic        
Luan Qeriqi        
Wouter Rompa        
Tim Schalk        
Melissa Tamerus        
 
Overige teamleden
Saaid Fenzar Leider
Jurgen Rompa Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 09-03-2019 11:15 MOC'17 JO15-5 Unitas'30 JO15-4 114961 09:50
C 23-03-2019 10:50 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-4 114314 09:30
C 06-04-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 113926 11:00
C 13-04-2019 13:00 DIOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-4 113454 11:45
C 04-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-4 Roosendaal JO15-5 113261 12:30
C 11-05-2019 10:15 Klundert JO15-2 Unitas'30 JO15-4 112930 08:50

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 11:15 Virtus JO15-3 Unitas'30 JO15-4 T. (Tom) Wevers 114233 6 - 2
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-6 T. (Thomas) Klaassen 146727 1 - 3
V 02-02-2019 12:15 Unitas'30 JO15-4 SV Reeshof JO15-3 Sander Witteveen (S) 0-3
V 15-12-2018 11:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-6 Marco Verhoeven (S) 1-1
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO15-3 Unitas'30 JO15-4 Afgeschermd 97107 1 - 5
C 08-12-2018 afgelast VVGZ JO15-3 Unitas'30 JO15-4 79431 -
C 01-12-2018 15:45 Unitas'30 JO15-4 Virtus JO15-2 J.T. (John) Nelemans 40751 0 - 14
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 Alblasserdam JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 41167 1 - 6
C 10-11-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-4 L. (Lowie) vanElewout 39989 8 - 1
C 03-11-2018 15:30 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-4 Afgeschermd 40278 9 - 2
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-4 JEKA JO15-6 J. F.H. (Joeri) Stallinga 41298 1 - 8
C 13-10-2018 12:05 Unitas'30 JO15-4 HZ\'75 JO15-1 J. (Joep) vanLuijt 40643 4 - 1
C 06-10-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Unitas'30 JO15-4 R.M. (Ron) tenHove 41343 4 - 2
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 VCW JO15-1 M. (Martin) deKinderen 40459 7 - 4
C 22-09-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Unitas'30 JO15-4 M. (Martijn) Lokate 42015 11 - 0
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 5757 3 - 1
B 01-09-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Unitas'30 JO15-4 A. (Andre) vanBroekhoven 6392 1 - 1
V 25-08-2018 11:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-5 Joeri Stallinga (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 NSV JO15-1 Hoeven JO15-2 6337 0-3
B 15-09-2018 10:10 Unitas'30 JO15-4 BSC JO15-2 6492 0-0
B 12-09-2018 19:00 NSV JO15-1 BSC JO15-2 6078 0-0
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 5757 3-1
B 08-09-2018 12:30 BSC JO15-2 Hoeven JO15-2 6625 0-0
B 01-09-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Unitas'30 JO15-4 6392 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 10:15 Pelikaan JO15-3 DSE JO15-1 97104 0-0
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO15-3 Unitas'30 JO15-4 97107 1-5
C 15-12-2018 12:00 JEKA JO15-6 Dubbeldam JO15-3 39693 12-0
C 13-12-2018 19:00 Virtus JO15-2 VCW JO15-1 41641 7-1
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO15-3 Dubbeldam JO15-3 40148 6-2
C 08-12-2018 10:15 VVGZ JO15-3 Unitas'30 JO15-4 79431 0-0
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO15-3 HZ'75 JO15-1 97109 2-2
C 08-12-2018 13:00 Terheijden JO15-1 JEKA JO15-6 41189 5-5
C 08-12-2018 13:00 DSE JO15-1 Alblasserdam JO15-1 40539 5-0
C 01-12-2018 09:30 Alblasserdam JO15-1 Pelikaan JO15-3 97108 2-0
C 01-12-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 VVGZ JO15-3 79436 7-0
C 01-12-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 Terheijden JO15-1 40661 3-2
C 01-12-2018 14:30 VCW JO15-1 DSE JO15-1 39873 2-3
C 01-12-2018 09:15 JEKA JO15-6 TVC Breda JO15-3 40126 4-1
C 01-12-2018 15:45 Unitas'30 JO15-4 Virtus JO15-2 40751 0-14
C 27-11-2018 18:30 Terheijden JO15-1 VCW JO15-1 41829 1-8
C 24-11-2018 11:00 Alblasserdam JO15-1 Dubbeldam JO15-3 39546 5-3
C 24-11-2018 13:00 Virtus JO15-2 JEKA JO15-6 39875 5-1
C 24-11-2018 13:45 VVGZ JO15-3 TVC Breda JO15-3 79432 1-4
C 17-11-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 Virtus JO15-2 41425 0-13
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 Alblasserdam JO15-1 41167 1-6
C 17-11-2018 12:00 JEKA JO15-6 VVGZ JO15-3 79434 6-0
C 17-11-2018 13:00 VCW JO15-1 Dubbeldam JO15-3 40544 9-2
C 17-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 DSE JO15-1 40917 0-7
C 17-11-2018 12:30 Terheijden JO15-1 Pelikaan JO15-3 97106 25-3
C 10-11-2018 09:30 Alblasserdam JO15-1 VCW JO15-1 40697 5-5
C 10-11-2018 08:30 Pelikaan JO15-3 JEKA JO15-6 97105 7-8
C 10-11-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 HZ'75 JO15-1 39635 1-8
C 10-11-2018 10:15 VVGZ JO15-3 Terheijden JO15-1 79433 0-7
C 10-11-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-4 39989 8-1
C 10-11-2018 13:00 Virtus JO15-2 TVC Breda JO15-3 40806 8-4
C 03-11-2018 12:15 VVGZ JO15-3 HZ'75 JO15-1 79429 10-0
C 03-11-2018 15:30 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-4 40278 9-2
C 03-11-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Dubbeldam JO15-3 40289 12-1
C 03-11-2018 13:00 Virtus JO15-2 Alblasserdam JO15-1 41392 6-4
C 03-11-2018 12:00 JEKA JO15-6 VCW JO15-1 41254 6-1
C 29-10-2018 19:00 Pelikaan JO15-3 VCW JO15-1 97102 6-6
C 27-10-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 TVC Breda JO15-3 41034 0-6
C 27-10-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Pelikaan JO15-3 97103 3-0
C 27-10-2018 12:00 Alblasserdam JO15-1 Terheijden JO15-1 40754 1-9
C 27-10-2018 10:00 VCW JO15-1 VVGZ JO15-3 79437 8-0
C 27-10-2018 13:00 DSE JO15-1 Virtus JO15-2 40894 3-2
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-4 JEKA JO15-6 41298 1-8
C 13-10-2018 12:30 VVGZ JO15-3 DSE JO15-1 79430 1-8
C 13-10-2018 12:00 Terheijden JO15-1 Virtus JO15-2 40143 6-6
C 13-10-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Alblasserdam JO15-1 40264 3-4
C 13-10-2018 12:05 Unitas'30 JO15-4 HZ'75 JO15-1 40643 4-1
C 06-10-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Unitas'30 JO15-4 41343 4-2
C 06-10-2018 13:00 Virtus JO15-2 Pelikaan JO15-3 97101 11-5
C 06-10-2018 13:00 DSE JO15-1 Terheijden JO15-1 40524 11-4
C 06-10-2018 12:30 Alblasserdam JO15-1 VVGZ JO15-3 79435 5-2
C 06-10-2018 12:30 VCW JO15-1 TVC Breda JO15-3 41318 6-3
C 06-10-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 JEKA JO15-6 39891 3-7
C 29-09-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Virtus JO15-2 40100 1-3
C 29-09-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 Alblasserdam JO15-1 40604 2-2
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 VCW JO15-1 40459 7-4
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Terheijden JO15-1 39673 2-12
C 29-09-2018 15:30 JEKA JO15-6 DSE JO15-1 40554 2-3
C 29-09-2018 14:15 VVGZ JO15-3 Pelikaan JO15-3 97100 4-5
C 22-09-2018 12:30 VCW JO15-1 HZ'75 JO15-1 39813 6-2
C 22-09-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Unitas'30 JO15-4 42015 11-0
C 22-09-2018 13:00 DSE JO15-1 Dubbeldam JO15-3 40096 9-1
C 22-09-2018 13:00 Virtus JO15-2 VVGZ JO15-3 79438 3-1
C 22-09-2018 08:30 Pelikaan JO15-3 TVC Breda JO15-3 97099 0-0
C 22-09-2018 09:30 Alblasserdam JO15-1 JEKA JO15-6 39481 1-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO15-5 2 2 0 0 6 17 1 16 0
2 Roosendaal JO15-5 2 2 0 0 6 16 2 14 0
3 Virtus JO15-3 2 2 0 0 6 16 7 9 0
4 Unitas'30 JO15-6 2 1 1 0 4 4 2 2 0
5 NSV JO15-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
6 Klundert JO15-2 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
7 DSE JO15-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
8 Victoria'03 JO15-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 Seolto JO15-1G 2 0 0 2 0 6 12 -6 0
10 Unitas'30 JO15-4 2 0 0 2 0 3 9 -6 0
11 DIOZ JO15-1 2 0 0 2 0 1 24 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO15-2 2 1 1 0 4 4 1 3 0
2 Unitas'30 JO15-4 2 1 1 0 4 4 2 2 0
3 NSV JO15-1 2 0 0 2 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO15-2 11 9 1 1 28 78 26 52 0
2 DSE JO15-1 9 9 0 0 27 57 13 44 0
3 JEKA JO15-6 11 8 1 2 25 71 27 44 0
4 Terheijden JO15-1 11 6 2 3 20 94 40 54 0
5 VCW JO15-1 11 5 2 4 17 56 42 14 0
6 Alblasserdam JO15-1 11 5 2 4 17 35 48 -13 0
7 TVC Breda JO15-3 10 4 0 6 12 38 46 -8 0
8 Unitas'30 JO15-4 10 3 0 7 9 23 66 -43 0
9 Dubbeldam JO15-3 11 3 0 8 9 25 66 -41 0
10 HZ'75 JO15-1 10 2 2 6 8 21 53 -32 0
11 Pelikaan JO15-3 9 1 2 6 5 29 66 -37 0
12 VVGZ JO15-3 10 1 0 9 3 19 53 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 3 A 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4B1 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven