Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 15 beker poule

Unitas'30 JO15-4

Teamleden

Spelers
Danish Kelef Keeper      
Tariq Chami        
Louis Donders        
Iliass Fenzar        
Rigo de Groot        
Shay Hermans        
Tarik Ilhan        
Daan Kokke        
Mathijs Lejeune        
Adesh Mathoera        
Luuk Nagtzaam        
Darko Petkovic        
Wouter Rompa        
Tim Schalk        
Melissa Tamerus        
 
Overige teamleden
Saaid Fenzar Leider
Jurgen Rompa Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-4 JEKA JO15-6 J. F.H. (Joeri) Stallinga 41298 13:00
C 03-11-2018 15:30 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-4 40278 14:15
C 10-11-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-4 39989 11:55
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 Alblasserdam JO15-1 41167 11:00
C 24-11-2018 14:20 Pelikaan JO15-3 Unitas'30 JO15-4 97107 12:50
C 01-12-2018 14:50 Unitas'30 JO15-4 Virtus JO15-2 40751 13:50
C 08-12-2018 10:15 VVGZ JO15-3 Unitas'30 JO15-4 79431 08:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 13:00 DSE JO15-1 Virtus JO15-2
C 27-10-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Pelikaan JO15-3
C 27-10-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 TVC Breda JO15-3
C 27-10-2018 12:00 Alblasserdam JO15-1 Terheijden JO15-1
C 27-10-2018 12:00 VCW JO15-1 VVGZ JO15-3
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-4 JEKA JO15-6
C 29-10-2018 19:00 Pelikaan JO15-3 VCW JO15-1
C 03-11-2018 12:15 VVGZ JO15-3 HZ'75 JO15-1
C 03-11-2018 15:30 TVC Breda JO15-3 Unitas'30 JO15-4
C 03-11-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Dubbeldam JO15-3
C 03-11-2018 13:00 Virtus JO15-2 Alblasserdam JO15-1
C 03-11-2018 12:00 JEKA JO15-6 VCW JO15-1
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO15-3 DSE JO15-1
C 10-11-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-4
C 10-11-2018 13:00 Virtus JO15-2 TVC Breda JO15-3
C 10-11-2018 10:15 VVGZ JO15-3 Terheijden JO15-1
C 10-11-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 HZ'75 JO15-1
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO15-3 JEKA JO15-6
C 10-11-2018 09:30 Alblasserdam JO15-1 VCW JO15-1
C 17-11-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 Virtus JO15-2
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 Alblasserdam JO15-1
C 17-11-2018 12:15 JEKA JO15-6 VVGZ JO15-3
C 17-11-2018 12:30 VCW JO15-1 Dubbeldam JO15-3
C 17-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 DSE JO15-1
C 17-11-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Pelikaan JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 NSV JO15-1 Hoeven JO15-2 6337 0-3
B 15-09-2018 10:10 Unitas'30 JO15-4 BSC JO15-2 6492 0-0
B 12-09-2018 19:00 NSV JO15-1 BSC JO15-2 6078 0-0
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 NSV JO15-1 5757 3-1
B 08-09-2018 12:30 BSC JO15-2 Hoeven JO15-2 6625 0-0
B 01-09-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Unitas'30 JO15-4 6392 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO15-6 Dubbeldam JO15-3 39693 0-0
C 13-10-2018 12:05 Unitas'30 JO15-4 HZ'75 JO15-1 40643 4-1
C 13-10-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Alblasserdam JO15-1 40264 3-4
C 13-10-2018 12:00 Terheijden JO15-1 Virtus JO15-2 40143 6-6
C 13-10-2018 12:30 VVGZ JO15-3 DSE JO15-1 79430 1-8
C 06-10-2018 12:30 VCW JO15-1 TVC Breda JO15-3 41318 6-3
C 06-10-2018 12:30 Alblasserdam JO15-1 VVGZ JO15-3 79435 5-2
C 06-10-2018 13:00 DSE JO15-1 Terheijden JO15-1 40524 11-4
C 06-10-2018 13:00 Virtus JO15-2 Pelikaan JO15-3 97101 11-5
C 06-10-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 JEKA JO15-6 39891 3-7
C 06-10-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Unitas'30 JO15-4 41343 4-2
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-3 Terheijden JO15-1 39673 2-12
C 29-09-2018 15:30 JEKA JO15-6 DSE JO15-1 40554 2-3
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-4 VCW JO15-1 40459 7-4
C 29-09-2018 11:00 HZ'75 JO15-1 Alblasserdam JO15-1 40604 2-2
C 29-09-2018 10:30 Dubbeldam JO15-3 Virtus JO15-2 40100 1-3
C 29-09-2018 14:15 VVGZ JO15-3 Pelikaan JO15-3 97100 4-5
C 22-09-2018 08:30 Pelikaan JO15-3 TVC Breda JO15-3 97099 0-0
C 22-09-2018 12:30 VCW JO15-1 HZ'75 JO15-1 39813 6-2
C 22-09-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Unitas'30 JO15-4 42015 11-0
C 22-09-2018 13:00 DSE JO15-1 Dubbeldam JO15-3 40096 9-1
C 22-09-2018 13:00 Virtus JO15-2 VVGZ JO15-3 79438 3-1
C 22-09-2018 09:30 Alblasserdam JO15-1 JEKA JO15-6 39481 1-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO15-2 2 1 1 0 4 4 1 3 0
2 Unitas'30 JO15-4 2 1 1 0 4 4 2 2 0
3 NSV JO15-1 2 0 0 2 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO15-1 4 4 0 0 12 31 8 23 0
2 Virtus JO15-2 4 3 1 0 10 23 13 10 0
3 Terheijden JO15-1 4 2 1 1 7 33 19 14 0
4 Alblasserdam JO15-1 4 2 1 1 7 12 19 -7 0
5 JEKA JO15-6 3 2 0 1 6 21 7 14 0
6 VCW JO15-1 3 2 0 1 6 16 12 4 0
7 Unitas'30 JO15-4 4 2 0 2 6 13 20 -7 0
8 Pelikaan JO15-3 2 1 0 1 3 10 15 -5 0
9 Dubbeldam JO15-3 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
10 HZ'75 JO15-1 4 0 1 3 1 8 19 -11 0
11 TVC Breda JO15-3 3 0 0 3 0 8 22 -14 0
12 VVGZ JO15-3 4 0 0 4 0 8 21 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 3 A 12 Team training Unitas'30 JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-4
woensdag 19:00 - 20:15 4B1 5 Team training Unitas'30 JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4

Berichten



Terug naar boven