Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Tim Moss Keeper      
Song Aerts        
Laurens Boon        
Duke Dictus        
Diego Forsten        
Martijn van Ginneken        
Rick van Ham        
Tim Jurres        
Cas Magielse        
Ian van Oosterhout        
Bram van Overveld        
Jake Paulis        
Finley Simons        
Tygo Suijkerbuijk        
Muzaffer Tan        
Sky Verwijmeren        
 
Overige teamleden
Alan Moss Leider
Michel van Ham Leider/Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 13:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-3 R.J.H. (Ronnie) Remmers 112902 13:00
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-3 112860 13:00
C 18-05-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Unitas'30 JO15-3 114571 12:15
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 112892 11:45
T 09-06-2019 n.n.b. Patrijzen Unitas'30 JO15-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 Internos JO15-1 Gloria UC JO15-1
C 04-05-2019 10:15 Klundert JO15-1 TVC Breda JO15-1
C 04-05-2019 13:00 Chaam JO15-1 Baronie JO15-5
C 04-05-2019 13:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-3
C 04-05-2019 15:15 JEKA JO15-3 The Gunners JO15-1
C 08-05-2019 19:00 JEKA JO15-3 Rood-Wit W JO15-1
C 11-05-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 Klundert JO15-1
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-3
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 WDS'19 JO15-1
C 11-05-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Rood-Wit W JO15-1
C 11-05-2019 11:00 TVC Breda JO15-1 Chaam JO15-1
C 11-05-2019 10:00 Baronie JO15-5 Internos JO15-1
C 16-05-2019 19:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5
C 18-05-2019 10:00 Internos JO15-1 Chaam JO15-1
C 18-05-2019 10:15 Klundert JO15-1 Baronie JO15-5
C 18-05-2019 12:15 WDS'19 JO15-1 The Gunners JO15-1
C 18-05-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Unitas'30 JO15-3
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1
C 18-05-2019 14:00 JEKA JO15-3 TVC Breda JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-1 S. (Sander) Witteveen 114651 2 - 2
C 10-04-2019 18:30 Chaam JO15-1 Unitas'30 JO15-3 K. (Koen) Leijten 113810 2 - 1
C 06-04-2019 10:15 Klundert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 113435 9 - 0
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-5 J. (John) Frauenfelder 114564 0 - 1
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 C.M.M. (Kees) Halters 114708 0 - 1
C 16-02-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 K.M.M. (Kevin) Faas 114163 9 - 0
C 09-02-2019 13:45 Unitas'30 JO15-3 The Gunners JO15-1 J. (John) Frauenfelder 115187 0 - 2
V 02-02-2019 12:00 Sv Reeshof JO15-2 Unitas'30 JO15-3
V 26-01-2019 12:30 Unitas'30 JO15-3 RFC JO15-2 John Frauenfelder (S) 0-1
C 08-12-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-2 J. (John) Frauenfelder 103989 5 - 0
C 01-12-2018 13:30 JEKA JO15-5 Unitas'30 JO15-3 H.J.B.M. (Maurice) Baars 42120 1 - 4
C 24-11-2018 10:30 Alliance JO15-2 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 40470 1 - 4
C 17-11-2018 13:30 Unitas'30 JO15-3 Zundert JO15-1 S. (Sander) Witteveen 40308 0 - 0
C 10-11-2018 14:30 Groen Wit JO15-1 Unitas'30 JO15-3 L.P.A. (Lorenzo) vanAalst 41144 0 - 3
C 03-11-2018 10:15 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-6 K. (Koen) Hermus 41359 1 - 1
V 20-10-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 2-3
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO15-3 TVC Breda JO15-2 M.W.J. (Maikel) vanDongen 41485 8 - 1
C 06-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-3 A. (Ad) Gommers 40400 0 - 5
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-3 DIA JO15-2 Afgeschermd 41178 2 - 0
C 22-09-2018 10:00 Bavel JO15-2 Unitas'30 JO15-3 A. (Ad) vanGils 97537 0 - 9
B 15-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Unitas'30 JO15-3 W. (Waldo) Fruhling 6332 1 - 2
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-3 Klundert JO15-1 P.P. (Paul) vdReijt 6326 0 - 3
B 01-09-2018 10:15 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-3 M.H.F. (Marc) Pellen 6244 1 - 5
T 25-08-2018 12:45 Wds'19 Toernooi Unitas'30 JO15-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 19:30 Gloria UC JO15-1 The Gunners JO15-1 113493 1-1
C 17-04-2019 19:30 Rood-Wit W JO15-1 UVV'40 JO15-1 114179 1-1
C 13-04-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-1 114651 2-2
C 13-04-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Chaam JO15-1 113321 0-1
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 JEKA JO15-3 113992 2-1
C 13-04-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 WDS'19 JO15-1 114189 3-1
C 13-04-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Klundert JO15-1 114109 0-8
C 10-04-2019 18:30 Chaam JO15-1 Unitas'30 JO15-3 113810 2-1
C 10-04-2019 19:30 Internos JO15-1 Klundert JO15-1 113688 1-6
C 10-04-2019 18:30 Baronie JO15-5 WDS'19 JO15-1 114935 1-3
C 06-04-2019 08:30 Baronie JO15-5 The Gunners JO15-1 113548 0-2
C 06-04-2019 10:15 Klundert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 113435 9-0
C 06-04-2019 15:30 JEKA JO15-3 Gloria UC JO15-1 115034 0-2
C 06-04-2019 13:30 WDS'19 JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 115210 5-0
C 06-04-2019 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-1 113114 2-4
C 06-04-2019 10:00 Internos JO15-1 TVC Breda JO15-1 114253 0-6
C 30-03-2019 13:00 WDS'19 JO15-1 Chaam JO15-1 114317 6-0
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 114156 1-2
C 30-03-2019 10:15 Klundert JO15-1 JEKA JO15-3 115077 6-1
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-5 114564 0-1
C 23-03-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 TVC Breda JO15-1 113315 0-2
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 JO15-1 Internos JO15-1 113376 5-1
C 23-03-2019 13:30 WDS'19 JO15-1 JEKA JO15-3 115026 2-0
C 23-03-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Chaam JO15-1 113977 3-1
C 23-03-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Klundert JO15-1 113301 2-3
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 UVV'40 JO15-1 112996 5-0
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 114708 0-1
C 09-03-2019 10:30 The Gunners JO15-1 TVC Breda JO15-1 114027 0-2
C 23-02-2019 12:30 Rood-Wit W JO15-1 Internos JO15-1 113296 0-5
C 16-02-2019 10:15 Internos JO15-1 JEKA JO15-3 113567 0-1
C 16-02-2019 10:15 Klundert JO15-1 WDS'19 JO15-1 114537 5-1
C 16-02-2019 11:15 The Gunners JO15-1 UVV'40 JO15-1 114595 4-1
C 16-02-2019 10:05 Baronie JO15-5 Rood-Wit W JO15-1 115359 6-1
C 16-02-2019 13:00 Chaam JO15-1 Gloria UC JO15-1 114100 0-1
C 16-02-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 114163 9-0
C 09-02-2019 13:30 JEKA JO15-3 Chaam JO15-1 113016 1-1
C 09-02-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 Baronie JO15-5 115130 5-1
C 09-02-2019 13:45 Unitas'30 JO15-3 The Gunners JO15-1 115187 0-2
C 09-02-2019 13:45 WDS'19 JO15-1 Internos JO15-1 114534 3-2
C 09-02-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Klundert JO15-1 114640 2-3
C 09-02-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 TVC Breda JO15-1 114108 1-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Unitas'30 JO15-3 6332 1-2
B 15-09-2018 08:45 Seolto JO15-1G Klundert JO15-1 5758 1-19
B 08-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Seolto JO15-1G 6235 9-0
B 08-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-3 Klundert JO15-1 6326 0-3
B 01-09-2018 10:15 Klundert JO15-1 Internos JO15-1 6386 7-4
B 01-09-2018 10:15 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-3 6244 1-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Zundert JO15-1 Boeimeer JO15-2 103980 7-2
C 15-12-2018 12:30 DIA JO15-2 JEKA JO15-5 40116 3-1
C 08-12-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-2 103989 5-0
C 08-12-2018 11:30 Groen Wit JO15-1 Moerse Boys JO15-1 39929 1-2
C 08-12-2018 11:15 Zundert JO15-1 TVC Breda JO15-2 41992 6-1
C 08-12-2018 10:30 Alliance JO15-2 Baronie JO15-6 39528 1-14
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO15-6 Groen Wit JO15-1 41065 12-1
C 01-12-2018 11:00 Moerse Boys JO15-1 Zundert JO15-1 42065 3-0
C 01-12-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 Bavel JO15-2 97545 6-3
C 01-12-2018 13:15 Boeimeer JO15-2 Alliance JO15-2 103988 9-4
C 01-12-2018 13:30 JEKA JO15-5 Unitas'30 JO15-3 42120 1-4
C 24-11-2018 10:15 Bavel JO15-2 Baronie JO15-6 97544 1-6
C 24-11-2018 10:30 Alliance JO15-2 Unitas'30 JO15-3 40470 1-4
C 24-11-2018 14:30 DIA JO15-2 Moerse Boys JO15-1 41275 4-0
C 24-11-2018 11:30 Groen Wit JO15-1 JEKA JO15-5 39877 3-0
C 24-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 Boeimeer JO15-2 103987 6-0
C 17-11-2018 13:30 Unitas'30 JO15-3 Zundert JO15-1 40308 0-0
C 17-11-2018 12:00 JEKA JO15-5 Alliance JO15-2 41131 3-1
C 17-11-2018 12:00 DIA JO15-2 Bavel JO15-2 97543 4-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO15-6 TVC Breda JO15-2 41740 13-0
C 10-11-2018 11:15 Bavel JO15-2 JEKA JO15-5 97542 1-2
C 10-11-2018 09:00 Alliance JO15-2 DIA JO15-2 41636 1-12
C 10-11-2018 11:30 Zundert JO15-1 Baronie JO15-6 40322 2-10
C 10-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 Moerse Boys JO15-1 41931 2-8
C 10-11-2018 14:30 Groen Wit JO15-1 Unitas'30 JO15-3 41144 0-3
C 03-11-2018 12:30 DIA JO15-2 Boeimeer JO15-2 103985 5-0
C 03-11-2018 15:30 JEKA JO15-5 Moerse Boys JO15-1 41868 1-3
C 03-11-2018 10:15 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-6 41359 1-1
C 03-11-2018 13:15 Groen Wit JO15-1 TVC Breda JO15-2 39479 2-3
C 03-11-2018 09:30 Bavel JO15-2 Zundert JO15-1 97541 1-4
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO15-6 JEKA JO15-5 40382 7-1
C 27-10-2018 11:30 Zundert JO15-1 Groen Wit JO15-1 42142 4-1
C 27-10-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 DIA JO15-2 40340 0-6
C 27-10-2018 13:00 Moerse Boys JO15-1 Alliance JO15-2 41102 8-0
C 27-10-2018 13:15 Boeimeer JO15-2 Bavel JO15-2 103984 15-0
C 13-10-2018 10:30 Alliance JO15-2 Zundert JO15-1 39625 0-7
C 13-10-2018 12:30 DIA JO15-2 Groen Wit JO15-1 41663 3-0
C 13-10-2018 15:30 JEKA JO15-5 Advendo JO15-1 39945 0-0
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO15-3 TVC Breda JO15-2 41485 8-1
C 13-10-2018 13:30 Bavel JO15-2 Moerse Boys JO15-1 97540 0-10
C 13-10-2018 12:30 JEKA JO15-5 Boeimeer JO15-2 103983 5-4
C 06-10-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 Alliance JO15-2 39900 5-4
C 06-10-2018 09:45 Zundert JO15-1 DIA JO15-2 40896 2-1
C 06-10-2018 11:00 Moerse Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-3 40400 0-5
C 06-10-2018 12:30 Advendo JO15-1 Baronie JO15-6 41084 0-0
C 06-10-2018 15:40 Groen Wit JO15-1 Bavel JO15-2 97539 8-1
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO15-5 Zundert JO15-1 40547 7-4
C 29-09-2018 10:00 Baronie JO15-6 Moerse Boys JO15-1 40528 5-3
C 29-09-2018 12:30 Advendo JO15-1 Groen Wit JO15-1 39737 0-0
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-3 DIA JO15-2 41178 2-0
C 29-09-2018 10:30 Alliance JO15-2 Bavel JO15-2 97538 2-2
C 22-09-2018 13:00 DIA JO15-2 Baronie JO15-6 39941 2-3
C 22-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-2 JEKA JO15-5 39662 1-5
C 22-09-2018 13:00 Moerse Boys JO15-1 Pelikaan JO15-2 41494 0-0
C 22-09-2018 12:30 Groen Wit JO15-1 Alliance JO15-2 41791 5-2
C 22-09-2018 10:00 Bavel JO15-2 Unitas'30 JO15-3 97537 0-9
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO15-1 Advendo JO15-1 40978 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO15-1 7 7 0 0 21 40 7 33 0
2 TVC Breda JO15-1 6 6 0 0 18 27 1 26 0
3 Gloria UC JO15-1 7 5 1 1 16 13 5 8 0
4 WDS'19 JO15-1 7 5 0 2 15 21 11 10 0
5 The Gunners JO15-1 7 3 1 3 10 11 8 3 0
6 UVV'40 JO15-1 8 3 1 4 10 16 19 -3 0
7 Baronie JO15-5 6 3 0 3 9 11 12 -1 0
8 Chaam JO15-1 7 2 1 4 7 7 16 -9 0
9 JEKA JO15-3 6 1 1 4 4 4 13 -9 0
10 Internos JO15-1 7 1 1 5 4 11 23 -12 0
11 Rood-Wit W JO15-1 7 1 1 5 4 6 29 -23 0
12 Unitas'30 JO15-3 7 0 1 6 1 3 26 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO15-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Unitas'30 JO15-3 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 Internos JO15-1 3 1 0 2 3 14 9 5 0
4 Seolto JO15-1G 3 0 0 3 0 2 33 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-3 10 8 2 0 26 41 4 37 0
2 Baronie JO15-6 9 8 1 0 25 71 12 59 0
3 DIA JO15-2 10 7 0 3 21 40 9 31 0
4 Zundert JO15-1 10 6 1 3 19 36 26 10 0
5 Moerse Boys JO15-1 9 6 0 3 18 37 18 19 0
6 JEKA JO15-5 10 5 0 5 15 26 31 -5 0
7 TVC Breda JO15-2 10 4 0 6 12 25 55 -30 0
8 Groen Wit JO15-1 9 3 0 6 9 21 30 -9 0
9 Boeimeer JO15-2 7 2 0 5 6 30 32 -2 0
10 Alliance JO15-2 10 0 1 9 1 16 69 -53 0
11 Bavel JO15-2 10 0 1 9 1 9 66 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 4 A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3 A 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven