0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Unitas'30 JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Süleyman Turan | Keeper | ||||||
Necati Ayrim | |||||||
Arda Demir | |||||||
Jim Fernandez Castillo | |||||||
Thomas de Jong | |||||||
Tom de Kinderen | |||||||
Milan Valentijn | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ramon de Caluwe | Trainer | ||||||
Rick van der Corput | Trainer/Coach | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 112517 | 1-9 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Baronie JO15-3 | 112627 | 4-2 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Victoria'03 JO15-1 | 112444 | 5-2 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Boeimeer JO15-1 | VVR JO15-1 | 112692 | 2-0 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | JEKA JO15-2 | Roosendaal JO15-2 | 112447 | 5-0 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | DIA JO15-4M | 112617 | 1-2 | ||
C | 18-05-2019 12:00 | Baronie JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 112761 | 2-2 | ||
C | 18-05-2019 10:45 | Victoria'03 JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 112490 | 8-1 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | DIA JO15-4M | JEKA JO15-2 | 112515 | 0-3 | ||
C | 18-05-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 112609 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | MOC'17 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 112491 | 1-5 | ||
C | 18-05-2019 13:15 | Roosendaal JO15-2 | Boeimeer JO15-1 | 112526 | 3-2 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | JEKA JO15-2 | Baronie JO15-3 | 112593 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 112769 | 9-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | SC Gastel JO15-1 | DIA JO15-4M | 112546 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Victoria'03 JO15-1 | 112599 | 6-0 | ||
C | 11-05-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Roosendaal JO15-2 | 112540 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | MOC'17 JO15-2 | VVR JO15-1 | 112686 | 0-2 | ||
C | 07-05-2019 19:00 | Baronie JO15-3 | SC Gastel JO15-1 | 112661 | 1-6 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | JEKA JO15-2 | 112582 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:45 | Victoria'03 JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 112784 | 5-0 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | DIA JO15-4M | Boeimeer JO15-1 | 112408 | 4-3 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | VVR JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 112694 | 2-1 | ||
C | 04-05-2019 13:15 | Roosendaal JO15-2 | Madese Boys JO15-1 | 112666 | 2-5 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Victoria'03 JO15-1 | DIA JO15-4M | 112688 | 9-2 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Boeimeer JO15-1 | JEKA JO15-2 | 112458 | 4-2 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | SC Gastel JO15-1 | VVR JO15-1 | 112483 | 6-1 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 112670 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Roosendaal JO15-2 | 112775 | 0-3 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Baronie JO15-3 | 112750 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 14:00 | Unitas'30 JO15-2 | MOC'17 JO15-2 | 112791 | 2-6 | ||
C | 06-04-2019 13:15 | Roosendaal JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 112545 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Victoria'03 JO15-1 | 112738 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | DIA JO15-4M | Hoeven JO15-1 | 112573 | 5-3 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | JEKA JO15-2 | Madese Boys JO15-1 | 112741 | 0-3 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Baronie JO15-3 | Boeimeer JO15-1 | 112611 | 1-2 | ||
C | 30-03-2019 12:00 | JEKA JO15-2 | VVR JO15-1 | 112492 | 8-0 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 112634 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | Victoria'03 JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 112551 | 4-3 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Roosendaal JO15-2 | 112778 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | Madese Boys JO15-1 | DIA JO15-4M | 112494 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | JEKA JO15-2 | 112533 | 2-6 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Baronie JO15-3 | 112530 | 1-0 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Baronie JO15-3 | DIA JO15-4M | 112762 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | Hoeven JO15-1 | 112659 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | Boeimeer JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 112735 | 6-2 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 112683 | 2-1 | ||
C | 16-03-2019 13:15 | Roosendaal JO15-2 | Victoria'03 JO15-1 | 112691 | 1-6 | ||
C | 09-03-2019 10:45 | Victoria'03 JO15-1 | Baronie JO15-3 | 112536 | 4-0 | ||
C | 09-03-2019 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 112467 | 0-2 | ||
C | 09-03-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | SC Gastel JO15-1 | 112527 | 1-6 | ||
C | 23-02-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 112635 | 2-0 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | MOC'17 JO15-2 | JEKA JO15-2 | 112685 | 1-2 | ||
C | 23-02-2019 11:00 | DIA JO15-4M | Roosendaal JO15-2 | 112802 | 4-2 | ||
C | 23-02-2019 11:15 | Victoria'03 JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 112671 | 1-6 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | JEKA JO15-2 | Victoria'03 JO15-1 | 112618 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Unitas'30 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 112680 | 0-2 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 112410 | 3-0 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Baronie JO15-3 | Roosendaal JO15-2 | 112663 | 3-7 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Madese Boys JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 112539 | 5-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | DIA JO15-4M | VVR JO15-1 | 112532 | 2-1 | ||
C | 09-02-2019 13:15 | Roosendaal JO15-2 | Unitas'30 JO15-2 | 112481 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | DIA JO15-4M | 112770 | 2-1 | ||
C | 09-02-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 112428 | 0-2 | ||
C | 09-02-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Baronie JO15-3 | 112624 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | JEKA JO15-2 | 112566 | 5-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:30 | Rijsoord JO15-1G | Unitas'30 JO15-2 | 6276 | 4-0 | ||
B | 15-09-2018 12:00 | VVGZ JO15-1 | Roosendaal JO15-1 | 5819 | 0-3 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | VVGZ JO15-1 | Rijsoord JO15-1G | 6289 | 1-0 | ||
B | 08-09-2018 11:45 | Roosendaal JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 6346 | 18-0 | ||
B | 01-09-2018 10:30 | Rijsoord JO15-1G | Roosendaal JO15-1 | 5828 | 0-14 | ||
B | 01-09-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-2 | VVGZ JO15-1 | 5887 | 0-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:30 | Hoeven JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 106452 | 1-3 | ||
C | 15-12-2018 13:15 | Baronie JO15-3 | MOC'17 JO15-2 | 39305 | 2-5 | ||
C | 08-12-2018 13:45 | Unitas'30 JO15-2 | Boeimeer JO15-1 | 39344 | 1-5 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Victoria'03 JO15-1 | 39284 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 11:45 | Roosendaal JO15-3 | Hoeven JO15-1 | 39074 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | DIA JO15-4M | VVR JO15-1 | 78753 | 2-1 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 39319 | 1-4 | ||
C | 01-12-2018 12:15 | Victoria'03 JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 39138 | 2-0 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | VVR JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 39107 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Baronie JO15-3 | 39287 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 11:15 | MOC'17 JO15-2 | DIA JO15-4M | 78744 | 0-3 | ||
C | 24-11-2018 11:55 | Baronie JO15-3 | Victoria'03 JO15-1 | 39382 | 3-6 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | DIA JO15-4M | Hoeven JO15-1 | 78752 | 3-0 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 39436 | 1-0 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 39183 | 7-1 | ||
C | 24-11-2018 13:15 | Roosendaal JO15-3 | VVR JO15-1 | 39160 | 4-0 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | DIA JO15-4M | Baronie JO15-3 | 78751 | 2-0 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | Victoria'03 JO15-1 | SC Gastel JO15-1 | 39146 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | VVR JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 39286 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | Hoeven JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 39141 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Roosendaal JO15-3 | 39092 | 1-5 | ||
C | 10-11-2018 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 39116 | 1-0 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Madese Boys JO15-1 | DIA JO15-4M | 78745 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 39276 | 6-1 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Boeimeer JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 39249 | 4-2 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Baronie JO15-3 | VVR JO15-1 | 39119 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | Victoria'03 JO15-1 | 39227 | 0-7 | ||
C | 03-11-2018 13:15 | Roosendaal JO15-3 | SC Gastel JO15-1 | 39320 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Madese Boys JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 39300 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | VVR JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 39202 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | DIA JO15-4M | Boeimeer JO15-1 | 78750 | 0-7 | ||
C | 27-10-2018 11:45 | Victoria'03 JO15-1 | VVR JO15-1 | 39401 | 10-1 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Baronie JO15-3 | 39289 | 6-1 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | DIA JO15-4M | 78746 | 1-2 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | Hoeven JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 39352 | 3-7 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Unitas'30 JO15-2 | 39182 | 2-0 | ||
C | 20-10-2018 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Victoria'03 JO15-1 | 39384 | 8-1 | ||
C | 13-10-2018 13:45 | Unitas'30 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 39422 | 1-7 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | VVR JO15-1 | Boeimeer JO15-1 | 39088 | 0-8 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Victoria'03 JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 39251 | 5-4 | ||
C | 13-10-2018 13:35 | Baronie JO15-3 | Hoeven JO15-1 | 39339 | 3-2 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | DIA JO15-4M | Roosendaal JO15-3 | 78749 | 2-3 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Madese Boys JO15-1 | 39203 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 12:45 | Hoeven JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 39354 | 3-3 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | MOC'17 JO15-2 | VVR JO15-1 | 39312 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Roosendaal JO15-3 | Baronie JO15-3 | 39153 | 6-0 | ||
C | 29-09-2018 16:00 | Unitas'30 JO15-2 | DIA JO15-4M | 78747 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Boeimeer JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 39168 | 3-0 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Victoria'03 JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 39157 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | Madese Boys JO15-1 | Baronie JO15-3 | 39065 | 4-2 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | MOC'17 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 39342 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 11:20 | Baronie JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 39348 | 9-2 | ||
C | 22-09-2018 11:45 | Roosendaal JO15-3 | Madese Boys JO15-1 | 39423 | 0-2 | ||
C | 22-09-2018 12:45 | Hoeven JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 39188 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | SC Gastel JO15-1 | VVR JO15-1 | 39255 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | DIA JO15-4M | Victoria'03 JO15-1 | 78748 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Gastel JO15-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 42 | 12 | 30 | 0 |
2 | Madese Boys JO15-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 35 | 10 | 25 | 0 |
3 | Boeimeer JO15-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 39 | 14 | 25 | 0 |
4 | Victoria'03 JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 42 | 26 | 16 | 0 |
5 | JEKA JO15-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 33 | 18 | 15 | 0 |
6 | DIA JO15-4M | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 24 | 29 | -5 | 0 |
7 | VVR JO15-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 14 | 26 | -12 | 0 |
8 | MOC'17 JO15-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 23 | 32 | -9 | 0 |
9 | Roosendaal JO15-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 23 | 33 | -10 | 0 |
10 | Hoeven JO15-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 15 | 44 | -29 | 0 |
11 | Baronie JO15-3 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 14 | 34 | -20 | 0 |
12 | Unitas'30 JO15-2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 10 | 36 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 35 | 0 | 35 | 0 |
2 | VVGZ JO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 4 | 0 |
3 | Rijsoord JO15-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 15 | -11 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO15-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 45 | 11 | 34 | 0 |
2 | SC Gastel JO15-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 27 | 9 | 18 | 0 |
3 | Victoria'03 JO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 22 | 20 | 0 |
4 | Madese Boys JO15-1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 34 | 15 | 19 | 0 |
5 | DIA JO15-4M | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 21 | 16 | 5 | 0 |
6 | Roosendaal JO15-3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 22 | 11 | 11 | 0 |
7 | MOC'17 JO15-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 20 | 31 | -11 | 0 |
8 | VVR JO15-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 14 | 35 | -21 | 0 |
9 | Baronie JO15-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 22 | 39 | -17 | 0 |
10 | Hoeven JO15-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 15 | 39 | -24 | 0 |
11 | Unitas'30 JO15-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 11 | 45 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 3 B | 13 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 2 B | 10 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|