Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 15 beker poule

Unitas'30 JO15-2

Teamleden

Spelers
S├╝leyman Turan Keeper      
Tijs Arnouts        
Necati Ayrim        
Anouar Bouhadan        
Ivar de Caluwe        
Naoufal Chouiter        
Arda Demir        
Jim Fernandez Castillo        
Thomas de Jong        
Tom de Kinderen        
Tariq Oppier        
Wouter Roks        
Manuel Silva        
Cylian Theuns        
Milan Valentijn        
 
Overige teamleden
Ramon de Caluwe Trainer
Rick van der Corput Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39183 11:20
C 01-12-2018 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39107 11:30
C 08-12-2018 14:00 Unitas'30 JO15-2 Boeimeer JO15-1 39344 13:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 11:55 Baronie JO15-3 Victoria'03 JO15-1
C 24-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Hoeven JO15-1
C 24-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Boeimeer JO15-1
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 24-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 VVR JO15-1
C 01-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-2 DIA JO15-4M
C 01-12-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Baronie JO15-3
C 01-12-2018 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 01-12-2018 12:15 Victoria'03 JO15-1 Roosendaal JO15-3
C 01-12-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Madese Boys JO15-1
C 08-12-2018 11:00 DIA JO15-4M VVR JO15-1
C 08-12-2018 11:30 Baronie JO15-3 MOC'17 JO15-2
C 08-12-2018 11:45 Roosendaal JO15-3 Hoeven JO15-1
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Victoria'03 JO15-1
C 08-12-2018 14:00 Unitas'30 JO15-2 Boeimeer JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Unitas'30 JO15-2 6276 4-0
B 15-09-2018 12:00 VVGZ JO15-1 Roosendaal JO15-1 5819 0-3
B 08-09-2018 11:30 VVGZ JO15-1 Rijsoord JO15-1G 6289 1-0
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-2 6346 18-0
B 01-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Roosendaal JO15-1 5828 0-14
B 01-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-2 VVGZ JO15-1 5887 0-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 Roosendaal JO15-3 39092 1-5
C 17-11-2018 15:00 Hoeven JO15-1 Boeimeer JO15-1 39141 1-3
C 17-11-2018 12:30 VVR JO15-1 Madese Boys JO15-1 39286 2-2
C 17-11-2018 12:30 Victoria'03 JO15-1 SC Gastel JO15-1 39146 1-2
C 17-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Baronie JO15-3 78751 2-0
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO15-3 VVR JO15-1 39119 1-3
C 10-11-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 MOC'17 JO15-2 39249 4-2
C 10-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Hoeven JO15-1 39276 6-1
C 10-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 DIA JO15-4M 78745 0-2
C 10-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 Unitas'30 JO15-2 39116 1-0
C 03-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Boeimeer JO15-1 78750 0-7
C 03-11-2018 12:30 VVR JO15-1 Hoeven JO15-1 39202 4-0
C 03-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 MOC'17 JO15-2 39300 5-1
C 03-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 SC Gastel JO15-1 39320 0-0
C 03-11-2018 10:15 Unitas'30 JO15-2 Victoria'03 JO15-1 39227 0-7
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 Unitas'30 JO15-2 39182 2-0
C 27-10-2018 12:45 Hoeven JO15-1 Madese Boys JO15-1 39352 3-7
C 27-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 DIA JO15-4M 78746 1-2
C 27-10-2018 11:45 Victoria'03 JO15-1 VVR JO15-1 39401 10-1
C 27-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Baronie JO15-3 39289 6-1
C 20-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Victoria'03 JO15-1 39384 8-1
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 39422 1-7
C 13-10-2018 12:30 VVR JO15-1 Boeimeer JO15-1 39088 0-8
C 13-10-2018 09:30 Victoria'03 JO15-1 MOC'17 JO15-2 39251 5-4
C 13-10-2018 13:35 Baronie JO15-3 Hoeven JO15-1 39339 3-2
C 13-10-2018 11:00 DIA JO15-4M Roosendaal JO15-3 78749 2-3
C 06-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Madese Boys JO15-1 39203 1-1
C 06-10-2018 12:45 Hoeven JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39354 3-3
C 06-10-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 VVR JO15-1 39312 3-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO15-3 Baronie JO15-3 39153 6-0
C 29-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Roosendaal JO15-3 39168 3-0
C 29-09-2018 13:00 Victoria'03 JO15-1 Hoeven JO15-1 39157 5-1
C 29-09-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Baronie JO15-3 39065 4-2
C 29-09-2018 15:00 MOC'17 JO15-2 SC Gastel JO15-1 39342 0-3
C 29-09-2018 16:00 Unitas'30 JO15-2 DIA JO15-4M 78747 1-4
C 22-09-2018 11:00 DIA JO15-4M Victoria'03 JO15-1 78748 1-3
C 22-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-3 Madese Boys JO15-1 39423 0-2
C 22-09-2018 12:45 Hoeven JO15-1 MOC'17 JO15-2 39188 3-2
C 22-09-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 VVR JO15-1 39255 3-2
C 22-09-2018 11:20 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 39348 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO15-1 3 3 0 0 9 35 0 35 0
2 VVGZ JO15-1 3 2 0 1 6 7 3 4 0
3 Rijsoord JO15-1G 3 1 0 2 3 4 15 -11 0
4 Unitas'30 JO15-2 3 0 0 3 0 0 28 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-1 6 6 0 0 18 36 4 32 0
2 SC Gastel JO15-1 8 5 2 1 17 23 8 15 0
3 Victoria'03 JO15-1 7 5 0 2 15 32 17 15 0
4 Madese Boys JO15-1 7 4 2 1 14 21 11 10 0
5 Roosendaal JO15-3 7 4 1 2 13 15 8 7 0
6 DIA JO15-4M 7 4 0 3 12 13 15 -2 0
7 VVR JO15-1 7 2 1 4 7 13 27 -14 0
8 Baronie JO15-3 7 2 0 5 6 16 25 -9 0
9 MOC'17 JO15-2 8 2 0 6 6 15 26 -11 0
10 Hoeven JO15-1 7 1 1 5 4 13 30 -17 0
11 Unitas'30 JO15-2 7 0 1 6 1 7 33 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 3 B 13 Team training Unitas'30 JO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training Unitas'30 JO15-2
donderdag 19:00 - 20:15 2 B 10 Team training Unitas'30 JO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 16-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 23-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 30-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 06-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 13-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 20-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 27-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 04-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 11-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 18-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 25-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 01-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 08-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 15-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 22-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 29-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 06-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 13-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 20-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 27-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 03-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 10-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 17-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 24-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 31-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 07-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 14-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 21-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 28-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 07-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 14-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 21-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 28-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 04-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 11-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 18-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 25-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 02-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 09-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 16-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 23-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 30-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 06-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 13-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 20-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2
do 27-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training Unitas'30 JO15-2

Berichten



Terug naar boven