Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)

Unitas'30 JO15-2

Teamleden

Spelers
Süleyman Turan Keeper      
Tijs Arnouts        
Necati Ayrim        
Anouar Bouhadan        
Ivar de Caluwe        
Naoufal Chouiter        
Arda Demir        
Jim Fernandez Castillo        
Thomas de Jong        
Tom de Kinderen        
Tariq Oppier        
Wouter Roks        
Manuel Silva        
Milan Valentijn        
 
Overige teamleden
Ramon de Caluwe Trainer
Rick van der Corput Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-03-2019 11:45 Victoria'03 JO15-1 Unitas'30 JO15-2 112551 10:45
C 06-04-2019 14:00 Unitas'30 JO15-2 MOC'17 JO15-2 112791 13:15
C 13-04-2019 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2 112670 11:20
C 04-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 JEKA JO15-2 112582 09:30
C 11-05-2019 11:30 Boeimeer JO15-1 Unitas'30 JO15-2 112769 10:25
C 18-05-2019 10:15 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 112761 09:10
C 25-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 DIA JO15-4M 112617 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 12:45 Hoeven JO15-1 JEKA JO15-2
C 23-03-2019 11:45 Victoria'03 JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 23-03-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Boeimeer JO15-1
C 23-03-2019 12:30 VVR JO15-1 Roosendaal JO15-2
C 23-03-2019 11:00 Madese Boys JO15-1 DIA JO15-4M
C 23-03-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 Baronie JO15-3
C 30-03-2019 12:00 JEKA JO15-2 VVR JO15-1
C 06-04-2019 14:00 Unitas'30 JO15-2 MOC'17 JO15-2
C 06-04-2019 13:15 Roosendaal JO15-2 SC Gastel JO15-1
C 06-04-2019 12:30 VVR JO15-1 Victoria'03 JO15-1
C 06-04-2019 11:00 DIA JO15-4M Hoeven JO15-1
C 06-04-2019 08:45 JEKA JO15-2 Madese Boys JO15-1
C 06-04-2019 08:30 Baronie JO15-3 Boeimeer JO15-1
C 13-04-2019 11:00 Victoria'03 JO15-1 DIA JO15-4M
C 13-04-2019 11:30 Boeimeer JO15-1 JEKA JO15-2
C 13-04-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 VVR JO15-1
C 13-04-2019 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2
C 13-04-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Baronie JO15-3
C 13-04-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 Roosendaal JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 T.R.A (Thomas) de Kock 112659 1 - 2
C 23-02-2019 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 W (Wilfried) van de Bemd 112635 2 - 0
C 16-02-2019 11:45 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 K. (Koen) Hermus 112680 0 - 2
C 09-02-2019 13:15 Roosendaal JO15-2 Unitas'30 JO15-2 W. (Wesley) Musters 112481 3 - 1
V 02-02-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-2
V 15-12-2018 11:15 Unitas'30 JO15-2 Unitas'30 JO15-3 Thomas Klaassen (S) 1-1
C 08-12-2018 13:45 Unitas'30 JO15-2 Boeimeer JO15-1 T. (Tim) Nagtegaal 39344 1 - 5
C 01-12-2018 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 J. (Jelle) van denMuijsenberg 39107 0 - 2
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2 A.C.P. (Arné) Welten 39183 7 - 1
C 10-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 Unitas'30 JO15-2 J. (Hans) vanDeventer 39116 1 - 0
C 03-11-2018 10:15 Unitas'30 JO15-2 Victoria\'03 JO15-1 J. (Jelle) van denCorput 39227 0 - 7
C 27-10-2018 13:00 MOC\'17 JO15-2 Unitas'30 JO15-2 U. (Ugur) Evci 39182 2 - 0
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 Afgeschermd 39422 1 - 7
C 06-10-2018 12:45 Hoeven JO15-1 Unitas'30 JO15-2 R.J. (Ramon) deCaluwe 39354 3 - 3
C 29-09-2018 16:00 Unitas'30 JO15-2 DIA JO15-4M R.C.J. (Rob) Luyken 78747 1 - 4
C 22-09-2018 11:20 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 R.J. (Ramon) deCaluwe 39348 9 - 2
B 15-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Unitas'30 JO15-2 Afgeschermd 6276 4 - 0
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-2 Afgeschermd 6346 18 - 0
B 01-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-2 VVGZ JO15-1 R.J. (Ramon) deCaluwe 5887 0 - 6
V 25-08-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 13:15 Roosendaal JO15-2 Victoria'03 JO15-1 112691 1-6
C 16-03-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Madese Boys JO15-1 112683 2-1
C 16-03-2019 11:30 Boeimeer JO15-1 MOC'17 JO15-2 112735 6-2
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 112659 1-2
C 16-03-2019 08:30 Baronie JO15-3 DIA JO15-4M 112762 1-1
C 09-03-2019 10:45 Victoria'03 JO15-1 Baronie JO15-3 112536 4-0
C 09-03-2019 12:45 Hoeven JO15-1 SC Gastel JO15-1 112527 1-6
C 09-03-2019 12:30 Madese Boys JO15-1 Boeimeer JO15-1 112467 0-2
C 23-02-2019 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 112635 2-0
C 23-02-2019 14:30 MOC'17 JO15-2 JEKA JO15-2 112685 1-2
C 23-02-2019 11:00 DIA JO15-4M Roosendaal JO15-2 112802 4-2
C 23-02-2019 11:15 Victoria'03 JO15-1 Boeimeer JO15-1 112671 1-6
C 16-02-2019 12:00 Baronie JO15-3 Roosendaal JO15-2 112663 3-7
C 16-02-2019 15:00 Madese Boys JO15-1 MOC'17 JO15-2 112539 5-1
C 16-02-2019 10:30 JEKA JO15-2 Victoria'03 JO15-1 112618 1-2
C 16-02-2019 11:45 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 112680 0-2
C 16-02-2019 11:00 DIA JO15-4M VVR JO15-1 112532 2-1
C 16-02-2019 11:30 Boeimeer JO15-1 Hoeven JO15-1 112410 3-0
C 09-02-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 DIA JO15-4M 112770 2-1
C 09-02-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Madese Boys JO15-1 112428 0-2
C 09-02-2019 12:30 VVR JO15-1 Baronie JO15-3 112624 1-2
C 09-02-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 JEKA JO15-2 112566 5-2
C 09-02-2019 13:15 Roosendaal JO15-2 Unitas'30 JO15-2 112481 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Unitas'30 JO15-2 6276 4-0
B 15-09-2018 12:00 VVGZ JO15-1 Roosendaal JO15-1 5819 0-3
B 08-09-2018 11:30 VVGZ JO15-1 Rijsoord JO15-1G 6289 1-0
B 08-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-2 6346 18-0
B 01-09-2018 10:30 Rijsoord JO15-1G Roosendaal JO15-1 5828 0-14
B 01-09-2018 12:00 Unitas'30 JO15-2 VVGZ JO15-1 5887 0-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Hoeven JO15-1 Boeimeer JO15-1 106452 1-3
C 15-12-2018 13:15 Baronie JO15-3 MOC'17 JO15-2 39305 2-5
C 08-12-2018 13:45 Unitas'30 JO15-2 Boeimeer JO15-1 39344 1-5
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Victoria'03 JO15-1 39284 2-2
C 08-12-2018 11:45 Roosendaal JO15-3 Hoeven JO15-1 39074 3-1
C 08-12-2018 11:00 DIA JO15-4M VVR JO15-1 78753 2-1
C 01-12-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Madese Boys JO15-1 39319 1-4
C 01-12-2018 12:15 Victoria'03 JO15-1 Roosendaal JO15-3 39138 2-0
C 01-12-2018 12:30 VVR JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39107 0-2
C 01-12-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Baronie JO15-3 39287 3-1
C 01-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-2 DIA JO15-4M 78744 0-3
C 24-11-2018 11:55 Baronie JO15-3 Victoria'03 JO15-1 39382 3-6
C 24-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Hoeven JO15-1 78752 3-0
C 24-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Boeimeer JO15-1 39436 1-0
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39183 7-1
C 24-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 VVR JO15-1 39160 4-0
C 17-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Baronie JO15-3 78751 2-0
C 17-11-2018 12:30 Victoria'03 JO15-1 SC Gastel JO15-1 39146 1-2
C 17-11-2018 12:30 VVR JO15-1 Madese Boys JO15-1 39286 2-2
C 17-11-2018 15:00 Hoeven JO15-1 Boeimeer JO15-1 39141 1-3
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 Roosendaal JO15-3 39092 1-5
C 10-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 Unitas'30 JO15-2 39116 1-0
C 10-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 DIA JO15-4M 78745 0-2
C 10-11-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Hoeven JO15-1 39276 6-1
C 10-11-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 MOC'17 JO15-2 39249 4-2
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO15-3 VVR JO15-1 39119 1-3
C 03-11-2018 10:15 Unitas'30 JO15-2 Victoria'03 JO15-1 39227 0-7
C 03-11-2018 13:15 Roosendaal JO15-3 SC Gastel JO15-1 39320 0-0
C 03-11-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 MOC'17 JO15-2 39300 5-1
C 03-11-2018 12:30 VVR JO15-1 Hoeven JO15-1 39202 4-0
C 03-11-2018 11:00 DIA JO15-4M Boeimeer JO15-1 78750 0-7
C 27-10-2018 11:45 Victoria'03 JO15-1 VVR JO15-1 39401 10-1
C 27-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Baronie JO15-3 39289 6-1
C 27-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 DIA JO15-4M 78746 1-2
C 27-10-2018 12:45 Hoeven JO15-1 Madese Boys JO15-1 39352 3-7
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 Unitas'30 JO15-2 39182 2-0
C 20-10-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Victoria'03 JO15-1 39384 8-1
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 39422 1-7
C 13-10-2018 12:30 VVR JO15-1 Boeimeer JO15-1 39088 0-8
C 13-10-2018 09:30 Victoria'03 JO15-1 MOC'17 JO15-2 39251 5-4
C 13-10-2018 13:35 Baronie JO15-3 Hoeven JO15-1 39339 3-2
C 13-10-2018 11:00 DIA JO15-4M Roosendaal JO15-3 78749 2-3
C 06-10-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 Madese Boys JO15-1 39203 1-1
C 06-10-2018 12:45 Hoeven JO15-1 Unitas'30 JO15-2 39354 3-3
C 06-10-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 VVR JO15-1 39312 3-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO15-3 Baronie JO15-3 39153 6-0
C 29-09-2018 16:00 Unitas'30 JO15-2 DIA JO15-4M 78747 1-4
C 29-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-1 Roosendaal JO15-3 39168 3-0
C 29-09-2018 13:00 Victoria'03 JO15-1 Hoeven JO15-1 39157 5-1
C 29-09-2018 12:30 Madese Boys JO15-1 Baronie JO15-3 39065 4-2
C 29-09-2018 15:00 MOC'17 JO15-2 SC Gastel JO15-1 39342 0-3
C 22-09-2018 11:20 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 39348 9-2
C 22-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-3 Madese Boys JO15-1 39423 0-2
C 22-09-2018 12:45 Hoeven JO15-1 MOC'17 JO15-2 39188 3-2
C 22-09-2018 12:30 SC Gastel JO15-1 VVR JO15-1 39255 3-2
C 22-09-2018 11:00 DIA JO15-4M Victoria'03 JO15-1 78748 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-1 4 4 0 0 12 17 3 14 0
2 SC Gastel JO15-1 4 4 0 0 12 15 4 11 0
3 Victoria'03 JO15-1 4 3 0 1 9 13 8 5 0
4 DIA JO15-4M 4 2 1 1 7 8 6 2 0
5 Madese Boys JO15-1 4 2 0 2 6 8 5 3 0
6 Roosendaal JO15-2 4 2 0 2 6 13 14 -1 0
7 Baronie JO15-3 4 1 1 2 4 6 13 -7 0
8 VVR JO15-1 3 1 0 2 3 4 4 0 0
9 JEKA JO15-2 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
10 MOC'17 JO15-2 4 1 0 3 3 6 14 -8 0
11 Hoeven JO15-1 4 1 0 3 3 3 12 -9 0
12 Unitas'30 JO15-2 4 0 0 4 0 2 9 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO15-1 3 3 0 0 9 35 0 35 0
2 VVGZ JO15-1 3 2 0 1 6 7 3 4 0
3 Rijsoord JO15-1G 3 1 0 2 3 4 15 -11 0
4 Unitas'30 JO15-2 3 0 0 3 0 0 28 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-1 10 8 0 2 24 45 11 34 0
2 SC Gastel JO15-1 10 7 2 1 23 27 9 18 0
3 Victoria'03 JO15-1 10 7 1 2 22 42 22 20 0
4 Madese Boys JO15-1 10 6 3 1 21 34 15 19 0
5 DIA JO15-4M 10 7 0 3 21 21 16 5 0
6 Roosendaal JO15-3 10 6 1 3 19 22 11 11 0
7 MOC'17 JO15-2 10 3 0 7 9 20 31 -11 0
8 VVR JO15-1 10 2 1 7 7 14 35 -21 0
9 Baronie JO15-3 10 2 0 8 6 22 39 -17 0
10 Hoeven JO15-1 10 1 1 8 4 15 39 -24 0
11 Unitas'30 JO15-2 10 1 1 8 4 11 45 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 3 B 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 2 B 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven