Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 15 beker 3e ronde

Unitas'30 JO15-1

Teamleden

Spelers
Tim Visser Keeper      
Boaz Cranenburg        
Jovi Croese        
Nourdinne El Maim        
Tobias Ernst        
Rik Heijnen        
Daan Hendrikx        
Matz Hofman        
Michael Kats        
Yin Kocken        
Bas Lambregts        
Lars Lauwen        
Marco van der Maden        
Rick Rademaker        
Jesse Veeken        
 
Overige teamleden
Peter Croese Leider
Roger Rademaker Ass. scheids.
Stefan Wiegerink Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 19-01-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 11:45
V 26-01-2019 12:45 Unitas'30 JO15-1 TOGB JO15-1 11:45
C 02-02-2019 12:45 Emplina JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38580 10:55
C 09-02-2019 10:00 Kloetinge JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38551 08:15
C 16-02-2019 14:45 Unitas'30 JO15-1 Sarto JO15-1 38663 13:45
C 09-03-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38547 11:05
C 16-03-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 38651 13:30
C 23-03-2019 10:30 WSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38629 08:55
C 06-04-2019 14:30 RBC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38597 13:30
C 13-04-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Emplina JO15-1 38601 13:30
C 04-05-2019 12:45 SC \'t Zand JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38596 11:10
C 11-05-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 MOC\'17 JO15-1 38608 13:30
C 18-05-2019 13:00 Avanti\'31 JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38616 11:00
C 25-05-2019 14:30 Unitas'30 JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38538 13:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-01-2019 12:00 Sarto JO15-1 WSC JO15-1
C 02-02-2019 12:45 Emplina JO15-1 Unitas'30 JO15-1
C 09-02-2019 10:00 Kloetinge JO15-1 Unitas'30 JO15-1
C 09-02-2019 10:30 WSC JO15-1 Emplina JO15-1
C 09-02-2019 12:00 Dongen JO15-1 SC 't Zand JO15-1
C 09-02-2019 13:00 Avanti'31 JO15-1 MOC'17 JO15-1
C 09-02-2019 13:00 Sarto JO15-1 RKDVC JO15-1
C 09-02-2019 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 RBC JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 16:00 TSV Gudok JO15-1 Unitas'30 JO15-1 105837 4-2
B 20-10-2018 11:45 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO15-3 102768 3-0
B 15-09-2018 10:30 VV Papendrecht JO15-1 Unitas'30 JO15-1 5892 2-8
B 15-09-2018 11:45 Roosendaal JO15-2 Wieldrecht JO15-1 5847 1-0
B 08-09-2018 10:30 VV Papendrecht JO15-1 Roosendaal JO15-2 5849 2-6
B 08-09-2018 12:15 Unitas'30 JO15-1 Wieldrecht JO15-1 6348 2-1
B 01-09-2018 10:30 Wieldrecht JO15-1 VV Papendrecht JO15-1 6256 8-1
B 01-09-2018 13:15 Roosendaal JO15-2 Unitas'30 JO15-1 5843 1-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 14:30 RBC JO15-1 Sarto JO15-1 38539 1-1
C 08-12-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 WSC JO15-1 38595 2-2
C 08-12-2018 13:00 Avanti'31 JO15-1 Dongen JO15-1 38641 4-1
C 08-12-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Kloetinge JO15-1 38658 0-3
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 RKDVC JO15-1 38612 4-3
C 01-12-2018 11:30 Kloetinge JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38620 1-2
C 01-12-2018 10:30 WSC JO15-1 Avanti'31 JO15-1 38566 2-2
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO15-1 MOC'17 JO15-1 38581 1-3
C 01-12-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Emplina JO15-1 38557 1-2
C 01-12-2018 13:00 Sarto JO15-1 SC 't Zand JO15-1 38572 3-5
C 01-12-2018 14:15 Unitas'30 JO15-1 RBC JO15-1 38660 1-3
C 24-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Kloetinge JO15-1 38574 4-1
C 24-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 RKDVC JO15-1 38610 2-1
C 24-11-2018 12:45 Emplina JO15-1 Sarto JO15-1 38541 2-5
C 24-11-2018 13:00 Avanti'31 JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38636 1-1
C 24-11-2018 14:30 RBC JO15-1 Dongen JO15-1 38624 5-1
C 24-11-2018 14:15 Unitas'30 JO15-1 WSC JO15-1 38662 2-1
C 17-11-2018 11:30 Kloetinge JO15-1 Avanti'31 JO15-1 38618 4-1
C 17-11-2018 12:20 Dongen JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38578 1-4
C 17-11-2018 12:45 RKDVC JO15-1 WSC JO15-1 38644 7-1
C 17-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 RBC JO15-1 38545 2-3
C 17-11-2018 13:00 Sarto JO15-1 MOC'17 JO15-1 38600 2-3
C 17-11-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 Emplina JO15-1 38553 4-0
C 10-11-2018 10:00 WSC JO15-1 Sarto JO15-1 38594 1-5
C 10-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38634 3-4
C 10-11-2018 12:45 Emplina JO15-1 Dongen JO15-1 38549 1-4
C 10-11-2018 11:15 Avanti'31 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 38588 2-1
C 10-11-2018 14:15 Unitas'30 JO15-1 RKDVC JO15-1 38592 2-0
C 10-11-2018 11:15 RBC JO15-1 Kloetinge JO15-1 38554 6-1
C 03-11-2018 14:30 RBC JO15-1 Emplina JO15-1 38623 6-0
C 03-11-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 Dongen JO15-1 38576 2-2
C 03-11-2018 13:00 Avanti'31 JO15-1 Sarto JO15-1 38657 4-1
C 03-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 WSC JO15-1 38577 7-0
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38552 3-3
C 03-11-2018 10:00 Kloetinge JO15-1 RKDVC JO15-1 38550 0-4
C 27-10-2018 10:30 WSC JO15-1 RBC JO15-1 38615 1-5
C 27-10-2018 12:20 Dongen JO15-1 Kloetinge JO15-1 38579 1-2
C 27-10-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Avanti'31 JO15-1 38645 4-1
C 27-10-2018 13:00 Sarto JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38611 2-2
C 27-10-2018 11:00 Emplina JO15-1 MOC'17 JO15-1 38542 1-3
C 27-10-2018 16:15 Unitas'30 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 38546 2-2
C 13-10-2018 10:00 Kloetinge JO15-1 WSC JO15-1 38583 4-3
C 13-10-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 MOC'17 JO15-1 38654 9-1
C 13-10-2018 13:00 Avanti'31 JO15-1 Emplina JO15-1 38565 3-4
C 13-10-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38567 1-1
C 13-10-2018 14:30 RBC JO15-1 RKDVC JO15-1 38607 2-2
C 06-10-2018 10:30 WSC JO15-1 Dongen JO15-1 38614 0-1
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 RBC JO15-1 38664 4-1
C 06-10-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38599 2-3
C 06-10-2018 12:45 Emplina JO15-1 SC 't Zand JO15-1 38570 1-4
C 06-10-2018 13:00 Sarto JO15-1 Kloetinge JO15-1 38587 5-2
C 06-10-2018 14:15 Unitas'30 JO15-1 Avanti'31 JO15-1 38559 2-1
C 04-10-2018 19:45 Dongen JO15-1 Sarto JO15-1 38659 2-3
C 29-09-2018 10:00 Kloetinge JO15-1 Emplina JO15-1 38573 1-2
C 29-09-2018 10:30 WSC JO15-1 MOC'17 JO15-1 38633 1-4
C 29-09-2018 12:00 Dongen JO15-1 RKDVC JO15-1 38653 1-5
C 29-09-2018 13:00 Avanti'31 JO15-1 RBC JO15-1 38630 1-1
C 29-09-2018 13:00 Sarto JO15-1 Unitas'30 JO15-1 38543 3-1
C 29-09-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 SC 't Zand JO15-1 38617 2-6
C 22-09-2018 14:15 Unitas'30 JO15-1 Kloetinge JO15-1 38536 0-2
C 22-09-2018 14:30 RBC JO15-1 Schijndel/DE WIT JO15-1 38584 0-0
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO15-1 WSC JO15-1 38548 1-2
C 22-09-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Dongen JO15-1 38564 5-0
C 22-09-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 38571 4-2
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Avanti'31 JO15-1 38652 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO15-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Unitas'30 JO15-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO15-1 11 7 2 2 23 35 29 6 0
2 SC 't Zand JO15-1 11 7 1 3 22 43 18 25 0
3 RBC JO15-1 11 6 4 1 22 33 14 19 0
4 Schijndel/DE WIT JO15-1 11 4 6 1 18 23 20 3 0
5 Sarto JO15-1 11 5 2 4 17 32 27 5 0
6 RKDVC JO15-1 11 5 1 5 16 33 20 13 0
7 Unitas'30 JO15-1 10 4 3 3 15 18 17 1 0
8 Kloetinge JO15-1 11 5 0 6 15 21 28 -7 0
9 Avanti'31 JO15-1 11 3 4 4 13 23 24 -1 0
10 Emplina JO15-1 10 3 0 7 9 14 33 -19 0
11 Dongen JO15-1 11 2 1 8 7 15 34 -19 0
12 WSC JO15-1 11 1 2 8 5 14 40 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 2 A 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 2 A 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven