Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO17-5

Teamleden

Spelers
Jordan Steenbakkers Keeper      
Bas van Aert        
Stijn Boelhouwers        
Sem Broeksteeg        
Stan Eestermans        
Sjoerd Foesenek        
Tijn Kokke        
Nemo Mureau        
Rick Oomen        
Pepijn Rompa        
Bart van Sprundel        
Nick Stevens        
Rick Vermunt        
Eros Verschuren        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Arno Steenbakkers Leider
Antonio Verschuren Trainer
Jurgen Rompa Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 Unitas'30 JO17-5 P. (Paul) Ditvoorst 109532 11:35
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 JO17-5 JEKA JO17-4 109527 12:30
C 18-05-2019 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-5 111304 11:05
C 25-05-2019 14:00 Unitas'30 JO17-5 Achtmaal JO17-1 110402 13:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 Wernhout JO17-1
C 04-05-2019 12:00 JEKA JO17-4 VVR JO17-3
C 04-05-2019 12:30 Baronie JO17-6 Virtus JO17-2
C 04-05-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 Unitas'30 JO17-5
C 04-05-2019 14:00 Schijf JO17-1 Victoria'03 JO17-2
C 04-05-2019 14:30 Sprundel JO17-2 Groen Wit JO17-1
C 07-05-2019 19:00 Groen Wit JO17-1 Victoria'03 JO17-2
C 11-05-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 Baronie JO17-6
C 11-05-2019 14:45 Virtus JO17-2 Achtmaal JO17-1
C 11-05-2019 14:30 VVR JO17-3 Schijf JO17-1
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 JO17-5 JEKA JO17-4
C 11-05-2019 12:30 Wernhout JO17-1 Sprundel JO17-2
C 11-05-2019 12:00 Victoria'03 JO17-2 MOC'17 JO17-4
C 18-05-2019 10:45 Baronie JO17-6 VVR JO17-3
C 18-05-2019 12:00 JEKA JO17-4 Victoria'03 JO17-2
C 18-05-2019 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-5
C 18-05-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 Schijf JO17-1
C 18-05-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 Groen Wit JO17-1
C 18-05-2019 14:30 Sprundel JO17-2 Virtus JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 15:30 Unitas'30 JO17-5 Sprundel JO17-2 J. F.H. (Joeri) Stallinga 110027 3 - 3
C 06-04-2019 13:40 Baronie JO17-6 Unitas'30 JO17-5 S. (Sam) Schelfaut 110019 3 - 1
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-3 J. (Jetske) Bon 109871 7 - 1
C 16-03-2019 13:15 Unitas'30 JO17-5 Virtus JO17-2 J. (Joep) van Luijt 109982 0 - 5
C 09-03-2019 12:30 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-5 Afgeschermd 110572 5 - 4
V 27-02-2019 19:00 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-5
C 16-02-2019 14:00 Schijf JO17-1 Unitas'30 JO17-5 R. (Richard) Fossen 111298 4 - 4
C 09-02-2019 15:15 Unitas'30 JO17-5 Victoria'03 JO17-2 J. F.H. (Joeri) Stallinga 110875 5 - 1
V 02-02-2019 afgelast VVR JO17-3 Unitas'30 JO17-5
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO17-5 RFC JO17-3 John Frauenfelder (S) 3-0
C 15-12-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Unitas'30 JO17-5 M. (Mohamed) Omar 93835 0 - 4
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 JO17-5 SC \'t Zand JO17-8 J. F.H. (Joeri) Stallinga 35996 13 - 1
C 24-11-2018 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 Afgeschermd 36751 4 - 4
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 S. (Sander) Witteveen 78889 5 - 2
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Unitas'30 JO17-5 H.J.L. (Henry) Bogers 35724 4 - 9
C 03-11-2018 14:30 Sarto JO17-7 Unitas'30 JO17-5 J. (Joop) Segers 37398 2 - 8
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 J. (John) Frauenfelder 35664 20 - 1
B 20-10-2018 11:45 Unitas'30 JO17-5 RSV JO17-1 S. (Sander) Witteveen 102688 3 - 7
C 13-10-2018 15:45 Unitas'30 JO17-5 Gesta JO17-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 36107 15 - 3
C 06-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-5 J.A. (Jack) Selbach 36468 3 - 8
C 29-09-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Baronie JO17-9 Afgeschermd 35748 7 - 1
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 W. (Wim) Rombouts 36827 4 - 3
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Internos JO17-2 J.G.H. (Jaimy) Genderen 5302 2 - 1
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 A. (Antonio) Verschuren 4936 2 - 8
V 25-08-2018 14:00 Sv Reeshof JO17-3 Unitas'30 JO17-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 15:30 Unitas'30 JO17-5 Sprundel JO17-2 110027 3-3
C 13-04-2019 14:30 Groen Wit JO17-1 MOC'17 JO17-4 110726 1-1
C 13-04-2019 14:45 Virtus JO17-2 Schijf JO17-1 111374 9-0
C 13-04-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 JEKA JO17-4 110887 3-1
C 13-04-2019 14:30 VVR JO17-3 Victoria'03 JO17-2 111730 0-0
C 13-04-2019 12:30 Wernhout JO17-1 Baronie JO17-6 111902 4-2
C 06-04-2019 09:00 JEKA JO17-4 Groen Wit JO17-1 110764 1-4
C 06-04-2019 12:00 Victoria'03 JO17-2 Virtus JO17-2 110030 0-5
C 06-04-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 VVR JO17-3 110061 0-0
C 06-04-2019 13:40 Baronie JO17-6 Unitas'30 JO17-5 110019 3-1
C 06-04-2019 14:00 Schijf JO17-1 Wernhout JO17-1 110085 0-4
C 06-04-2019 14:30 Sprundel JO17-2 Achtmaal JO17-1 111349 5-0
C 30-03-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 JEKA JO17-4 111286 10-0
C 30-03-2019 14:00 Schijf JO17-1 Groen Wit JO17-1 111434 3-1
C 30-03-2019 14:30 VVR JO17-3 Wernhout JO17-1 110564 1-7
C 23-03-2019 12:30 Wernhout JO17-1 MOC'17 JO17-4 111348 2-5
C 23-03-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 Schijf JO17-1 109957 4-0
C 23-03-2019 14:30 Sprundel JO17-2 Baronie JO17-6 111477 3-2
C 23-03-2019 14:45 Virtus JO17-2 JEKA JO17-4 111239 14-2
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-3 109871 7-1
C 16-03-2019 13:50 Baronie JO17-6 Achtmaal JO17-1 109909 7-2
C 16-03-2019 13:15 Unitas'30 JO17-5 Virtus JO17-2 109982 0-5
C 16-03-2019 12:30 Victoria'03 JO17-2 Sprundel JO17-2 109908 0-6
C 09-03-2019 10:15 JEKA JO17-4 Baronie JO17-6 111238 0-4
C 09-03-2019 12:30 Wernhout JO17-1 Victoria'03 JO17-2 111163 0-2
C 09-03-2019 12:30 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-5 110572 5-4
C 09-03-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 MOC'17 JO17-4 111549 2-2
C 09-03-2019 14:30 Sprundel JO17-2 Schijf JO17-1 109944 2-0
C 23-02-2019 14:45 Virtus JO17-2 VVR JO17-3 110660 9-0
C 16-02-2019 12:30 Victoria'03 JO17-2 Achtmaal JO17-1 110097 4-5
C 16-02-2019 13:00 MOC'17 JO17-4 Baronie JO17-6 110951 2-2
C 16-02-2019 14:00 Schijf JO17-1 Unitas'30 JO17-5 111298 4-4
C 16-02-2019 13:45 JEKA JO17-4 Sprundel JO17-2 111132 1-7
C 16-02-2019 14:45 Virtus JO17-2 Wernhout JO17-1 111684 8-3
C 16-02-2019 14:30 VVR JO17-3 Groen Wit JO17-1 111546 2-1
C 09-02-2019 12:30 Wernhout JO17-1 JEKA JO17-4 110503 7-0
C 09-02-2019 11:35 Baronie JO17-6 Schijf JO17-1 110044 4-1
C 09-02-2019 15:15 Unitas'30 JO17-5 Victoria'03 JO17-2 110875 5-1
C 09-02-2019 14:30 Groen Wit JO17-1 Virtus JO17-2 110266 1-3
C 09-02-2019 14:30 Sprundel JO17-2 MOC'17 JO17-4 110442 3-2
C 09-02-2019 14:30 Achtmaal JO17-1 VVR JO17-3 110388 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:45 Unitas'30 JO17-5 RSV JO17-1 102688 3-7
B 15-09-2018 14:00 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 4904 3-1
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Internos JO17-2 5302 2-1
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 4936 2-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Sarto JO17-7 Terheijden JO17-1 36494 0-6
C 15-12-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Unitas'30 JO17-5 93835 0-4
C 15-12-2018 11:00 Groen Wit JO17-2 DIA JO17-3 78891 0-8
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-2 Groen Wit JO17-2 78892 5-1
C 08-12-2018 12:45 DIA JO17-3 Gesta JO17-1 37287 3-0
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Baronie JO17-9 36128 2-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 37779 3-0
C 01-12-2018 12:10 Baronie JO17-9 Chaam JO17-2 37623 7-3
C 01-12-2018 14:00 Terheijden JO17-1 The Gunners JO17-2 93834 1-6
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 37991 2-1
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-7 36156 2-3
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 JO17-5 SC 't Zand JO17-8 35996 13-1
C 24-11-2018 14:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-9 37035 3-3
C 24-11-2018 13:30 The Gunners JO17-2 Sarto JO17-7 93833 4-3
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Rijen JO17-4 37253 4-4
C 24-11-2018 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 36751 4-4
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Gesta JO17-1 37149 1-0
C 24-11-2018 13:15 Groen Wit JO17-2 Terheijden JO17-1 78890 0-5
C 17-11-2018 10:00 Baronie JO17-9 Terheijden JO17-1 37117 0-12
C 17-11-2018 12:45 Sarto JO17-7 Chaam JO17-2 37678 1-4
C 17-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO17-6 DIA JO17-3 37102 0-4
C 17-11-2018 14:30 Gesta JO17-1 SC 't Zand JO17-8 36725 3-1
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 The Gunners JO17-2 93832 6-2
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 78889 5-2
C 10-11-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 93831 6-1
C 10-11-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Gesta JO17-1 36897 9-0
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Unitas'30 JO17-5 35724 4-9
C 10-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 35710 4-1
C 10-11-2018 16:05 Groen Wit JO17-2 Baronie JO17-9 78888 1-3
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Sarto JO17-7 37521 3-5
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 35561 5-3
C 03-11-2018 15:00 SC 't Zand JO17-8 Groen Wit JO17-2 78887 2-7
C 03-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Chaam JO17-2 35731 5-1
C 03-11-2018 14:30 Sarto JO17-7 Unitas'30 JO17-5 37398 2-8
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO17-6 Terheijden JO17-1 36538 2-2
C 03-11-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Gesta JO17-1 93830 6-2
C 27-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 DIA JO17-3 37786 0-1
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 SC 't Zand JO17-8 37986 4-4
C 27-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Sarto JO17-7 35714 5-0
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 35664 20-1
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 78886 3-6
C 27-10-2018 10:10 Baronie JO17-9 The Gunners JO17-2 93829 2-6
C 20-10-2018 11:00 Baronie JO17-9 Sarto JO17-7 35891 1-11
C 13-10-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Chaam JO17-2 93828 16-2
C 13-10-2018 12:45 Sarto JO17-7 Groen Wit JO17-2 78885 4-0
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 SC 't Zand JO17-8 36744 6-3
C 13-10-2018 12:45 DIA JO17-3 Baronie JO17-9 37671 8-0
C 13-10-2018 15:45 Unitas'30 JO17-5 Gesta JO17-1 36107 15-3
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO17-4 Terheijden JO17-1 36157 2-4
C 06-10-2018 17:05 Groen Wit JO17-2 The Gunners JO17-2 93827 0-14
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 DIA JO17-3 37866 1-9
C 06-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Rijen JO17-4 37353 8-5
C 06-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-5 36468 3-8
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 37944 4-3
C 29-09-2018 14:00 Terheijden JO17-1 SC 't Zand JO17-8 37988 7-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-7 Beek Vooruit JO17-6 36794 2-2
C 29-09-2018 14:30 Gesta JO17-1 Groen Wit JO17-2 78884 2-2
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Chaam JO17-2 38010 3-2
C 29-09-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Baronie JO17-9 35748 7-1
C 29-09-2018 15:00 The Gunners JO17-2 DIA JO17-3 93826 1-8
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 The Gunners JO17-2 93825 6-3
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-2 Rijen JO17-4 78883 9-3
C 22-09-2018 14:55 Baronie JO17-9 Gesta JO17-1 37477 3-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-7 35775 7-1
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 36827 4-3
C 22-09-2018 13:00 Chaam JO17-2 Terheijden JO17-1 36543 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO17-2 7 7 0 0 21 53 6 47 0
2 Sprundel JO17-2 7 6 1 0 19 29 8 21 0
3 Baronie JO17-6 7 4 1 2 13 24 13 11 0
4 Wernhout JO17-1 7 4 0 3 12 27 18 9 0
5 Achtmaal JO17-1 7 3 2 2 11 17 20 -3 0
6 MOC'17 JO17-4 7 2 4 1 10 22 10 12 0
7 Unitas'30 JO17-5 7 2 2 3 8 24 22 2 0
8 Groen Wit JO17-1 6 2 1 3 7 13 14 -1 0
9 VVR JO17-3 7 1 3 3 6 5 25 -20 0
10 Victoria'03 JO17-2 6 1 1 4 4 7 21 -14 0
11 Schijf JO17-1 7 1 1 5 4 8 28 -20 0
12 JEKA JO17-4 7 0 0 7 0 5 49 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO17-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 Unitas'30 JO17-5 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-3 11 10 1 0 31 61 9 52 0
2 Unitas'30 JO17-5 11 9 1 1 28 96 25 71 0
3 The Gunners JO17-2 11 7 0 4 21 64 35 29 0
4 Terheijden JO17-1 11 6 2 3 20 53 25 28 0
5 Beek Vooruit JO17-6 11 4 3 4 15 31 32 -1 0
6 Chaam JO17-2 11 4 2 5 14 34 53 -19 0
7 Sarto JO17-7 11 4 1 6 13 32 42 -10 0
8 Gesta JO17-1 11 4 1 6 13 27 46 -19 0
9 Rijen JO17-4 11 3 1 7 10 32 62 -30 0
10 Baronie JO17-9 11 3 1 7 10 24 60 -36 0
11 SC 't Zand JO17-8 11 2 2 7 8 29 62 -33 0
12 Groen Wit JO17-2 11 2 1 8 7 25 57 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 3 A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4B2 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven