Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 17 beker 2e ronde

Unitas'30 JO17-4

Teamleden

Spelers
Wouter Schneijdenberg Keeper      
Estacio Araujo        
Tom Buijnsters        
Kienan Gloudemans        
Dennis van Heusden        
Nino van den Heuvel        
Lorenzo Kapitein        
Deniz Karakus        
Kaan Kaya        
Mart Nouws        
Luuk van der Poel        
Ziggy Triou        
Tygo Vermeulen        
Erik Vrolijk        
Jun Yao Brandon Yin        
 
Overige teamleden
Eric Schneijdenberg Leider
Fons van Luijt Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief
John Verhoeven Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-4 12:40
V 02-02-2019 14:30 Unitas'30 JO17-4 Voab JO17-4 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 13:15 Boeimeer JO17-2 Unitas'30 JO17-4 102701 1-1
B 15-09-2018 13:00 DSE JO17-2 Dongen JO17-5 21776 3-3
B 15-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-4 VVR JO17-2 5038 2-1
B 08-09-2018 13:00 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-4 5229 0-2
B 08-09-2018 10:15 Dongen JO17-5 VVR JO17-2 21775 1-5
B 01-09-2018 12:00 VVR JO17-2 DSE JO17-2 5033 3-1
B 01-09-2018 13:30 Unitas'30 JO17-4 Sprundel JO17-2 4915 0-0
B 01-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-4 Dongen JO17-5 21774 4-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 14:00 Schijf JO17-1 Steenbergen JO17-2 37172 0-3
C 08-12-2018 13:30 Internos JO17-2 Achtmaal JO17-1 36361 4-4
C 08-12-2018 13:00 MOC'17 JO17-3 Roosendaal JO17-5 37315 5-4
C 08-12-2018 13:00 Zundert JO17-2 Unitas'30 JO17-4 35890 1-2
C 08-12-2018 14:45 DEVO JO17-1 NSV JO17-1 37251 3-0
C 01-12-2018 13:00 BSC JO17-1 Zundert JO17-2 37537 9-1
C 01-12-2018 12:30 NSV JO17-1 Schijf JO17-1 36398 5-0
C 01-12-2018 14:30 Achtmaal JO17-1 DEVO JO17-1 37534 3-3
C 01-12-2018 14:00 Unitas'30 JO17-4 MOC'17 JO17-3 36690 3-4
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-5 Internos JO17-2 37997 4-1
C 24-11-2018 13:00 MOC'17 JO17-3 Steenbergen JO17-2 35964 3-0
C 24-11-2018 14:00 Schijf JO17-1 DEVO JO17-1 36891 0-4
C 24-11-2018 13:30 Internos JO17-2 BSC JO17-1 35945 1-4
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-4 NSV JO17-1 38001 2-4
C 24-11-2018 13:00 Zundert JO17-2 Roosendaal JO17-5 35729 2-5
C 17-11-2018 11:45 Internos JO17-2 MOC'17 JO17-3 35717 1-4
C 17-11-2018 13:00 BSC JO17-1 NSV JO17-1 36689 2-2
C 17-11-2018 13:15 Steenbergen JO17-2 Unitas'30 JO17-4 36017 2-5
C 17-11-2018 14:30 Achtmaal JO17-1 Schijf JO17-1 36615 3-1
C 17-11-2018 14:45 DEVO JO17-1 Zundert JO17-2 37580 7-0
C 10-11-2018 12:30 NSV JO17-1 Roosendaal JO17-5 38116 2-1
C 10-11-2018 13:00 Zundert JO17-2 Steenbergen JO17-2 36142 2-11
C 10-11-2018 14:00 MOC'17 JO17-3 Achtmaal JO17-1 37513 3-3
C 10-11-2018 14:00 Schijf JO17-1 Internos JO17-2 36979 3-3
C 10-11-2018 15:45 Unitas'30 JO17-4 BSC JO17-1 35851 1-4
C 03-11-2018 13:30 DEVO JO17-1 Steenbergen JO17-2 36711 1-0
C 03-11-2018 14:30 Achtmaal JO17-1 BSC JO17-1 36788 4-3
C 03-11-2018 14:00 Schijf JO17-1 Roosendaal JO17-5 36123 2-3
C 03-11-2018 13:00 MOC'17 JO17-3 Zundert JO17-2 36901 8-2
C 03-11-2018 12:45 RSV JO17-1 Unitas'30 JO17-4 36148 0-0
C 03-11-2018 11:45 Internos JO17-2 NSV JO17-1 37445 3-4
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO17-4 Internos JO17-2 37210 2-0
C 27-10-2018 13:15 Roosendaal JO17-5 DEVO JO17-1 37856 2-6
C 27-10-2018 13:15 Steenbergen JO17-2 Achtmaal JO17-1 36892 6-6
C 27-10-2018 13:00 Zundert JO17-2 RSV JO17-1 38074 0-0
C 27-10-2018 13:00 BSC JO17-1 Schijf JO17-1 37089 4-0
C 27-10-2018 12:30 NSV JO17-1 MOC'17 JO17-3 37034 4-3
C 13-10-2018 11:45 Internos JO17-2 RSV JO17-1 36272 0-0
C 13-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-3 BSC JO17-1 37235 1-5
C 13-10-2018 13:15 Steenbergen JO17-2 Roosendaal JO17-5 36992 4-3
C 13-10-2018 14:00 Schijf JO17-1 Zundert JO17-2 35979 2-4
C 13-10-2018 14:30 Achtmaal JO17-1 NSV JO17-1 36645 3-5
C 13-10-2018 14:45 DEVO JO17-1 Unitas'30 JO17-4 37416 4-1
C 06-10-2018 12:30 NSV JO17-1 Steenbergen JO17-2 35582 5-1
C 06-10-2018 12:45 RSV JO17-1 MOC'17 JO17-3 37544 5-3
C 06-10-2018 13:00 BSC JO17-1 DEVO JO17-1 36512 1-1
C 06-10-2018 13:00 Zundert JO17-2 Internos JO17-2 35650 2-3
C 06-10-2018 13:15 Roosendaal JO17-5 Achtmaal JO17-1 36530 3-5
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO17-4 Schijf JO17-1 36092 1-1
C 29-09-2018 12:30 NSV JO17-1 RSV JO17-1 36117 2-0
C 29-09-2018 13:15 Steenbergen JO17-2 BSC JO17-1 36022 3-1
C 29-09-2018 14:00 Schijf JO17-1 MOC'17 JO17-3 36240 7-5
C 29-09-2018 14:30 Achtmaal JO17-1 Zundert JO17-2 36966 9-3
C 29-09-2018 14:45 DEVO JO17-1 Internos JO17-2 36611 3-0
C 29-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-5 Unitas'30 JO17-4 35843 5-2
C 26-09-2018 19:30 Unitas'30 JO17-4 Achtmaal JO17-1 36028 8-0
C 22-09-2018 13:00 Zundert JO17-2 NSV JO17-1 36977 3-11
C 22-09-2018 13:00 BSC JO17-1 Roosendaal JO17-5 35847 1-1
C 22-09-2018 13:00 MOC'17 JO17-3 DEVO JO17-1 37644 1-4
C 22-09-2018 12:45 RSV JO17-1 Schijf JO17-1 38143 10-0
C 22-09-2018 14:00 Internos JO17-2 Steenbergen JO17-2 37366 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO17-2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 Unitas'30 JO17-4 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO17-1 10 8 2 0 26 36 8 28 0
2 NSV JO17-1 10 8 1 1 25 42 21 21 0
3 BSC JO17-1 10 5 3 2 18 34 15 19 0
4 MOC'17 JO17-3 10 5 1 4 16 37 33 4 0
5 Achtmaal JO17-1 10 4 4 2 16 40 39 1 0
6 Steenbergen JO17-2 10 4 2 4 14 34 30 4 0
7 Unitas'30 JO17-4 10 4 1 5 13 27 25 2 0
8 Roosendaal JO17-5 10 4 1 5 13 31 30 1 0
9 Internos JO17-2 10 1 3 6 6 20 34 -14 0
10 Schijf JO17-1 10 1 2 7 5 16 35 -19 0
11 Zundert JO17-2 10 1 0 9 3 20 67 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven