Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 17 beker poule

Unitas'30 JO17-3

Teamleden

Spelers
Thomas Klaassen Keeper      
Senna Berg        
Stijn van Dongen        
Bram van Gemert        
Tristan Gommeren        
Dewin Hermus        
Aurelio de Hoon        
Rishath Kandiah        
Daan Kerstens        
Tishon Lindeborg        
Luuk van Mechelen        
Luke Rasenberg        
Thijs Roorda        
Marco Verhoeven        
Bram van der Weijden        
 
Overige teamleden
Werner Mathijssen Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepscoördinator Jeugd Recreatief
John Verhoeven Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO17-3 RFC JO17-2 John Frauenfelder (S) 13:45
V 02-02-2019 13:45 Sv Reeshof JO17-2 Unitas'30 JO17-3 12:25

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2018 20:15 Beek Vooruit JO17-3 Unitas'30 JO17-3 5071 4-3
B 15-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 Hoeven JO17-2 4774 2-1
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-3 4699 10-0
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 4767 4-2
B 08-09-2018 15:15 Unitas'30 JO17-3 Rood-Wit W JO17-1 5524 1-5
B 01-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Hoeven JO17-2 5216 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 35754 7-2
C 13-12-2018 19:30 DSE JO17-1 RSV JO17-1 103956 1-5
C 08-12-2018 12:30 Wernhout JO17-1 UVV'40 JO17-1 36640 2-4
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO17-4 RSV JO17-1 103965 1-5
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-1 DIA JO17-2 35957 3-2
C 08-12-2018 14:50 Baronie JO17-5 DSE JO17-1 37605 0-0
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 36709 0-2
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36810 3-2
C 01-12-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 JEKA JO17-4 35615 4-1
C 01-12-2018 12:45 RSV JO17-1 Baronie JO17-5 103964 0-2
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 38058 1-5
C 01-12-2018 14:30 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3 36103 3-0
C 01-12-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Bavel JO17-2 36771 2-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO17-5 DIA JO17-2 37327 1-6
C 24-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35725 1-3
C 24-11-2018 12:45 RSV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 103963 3-2
C 24-11-2018 13:00 JEKA JO17-4 DSE JO17-1 37642 2-5
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Bavel JO17-2 37795 2-2
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 35825 5-3
C 17-11-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 37337 3-3
C 17-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Baronie JO17-5 36882 2-4
C 17-11-2018 14:30 Bavel JO17-2 JEKA JO17-4 36266 9-1
C 17-11-2018 15:00 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-3 36664 4-3
C 17-11-2018 14:30 DIA JO17-2 RSV JO17-1 103962 1-3
C 17-11-2018 14:00 UVV'40 JO17-1 Chaam JO17-1 36783 1-2
C 10-11-2018 12:45 RSV JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 103961 2-3
C 10-11-2018 14:00 Beek Vooruit JO17-4 DSE JO17-1 37109 2-2
C 10-11-2018 13:15 JEKA JO17-4 DIA JO17-2 37020 0-13
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Wernhout JO17-1 37473 9-0
C 10-11-2018 13:20 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 37114 4-3
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 Bavel JO17-2 35539 1-2
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 RSV JO17-1 103960 1-3
C 03-11-2018 15:25 Baronie JO17-5 JEKA JO17-4 35529 8-0
C 03-11-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36330 1-4
C 03-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 DSE JO17-1 38100 3-2
C 03-11-2018 13:00 Bavel JO17-2 DIA JO17-2 37060 1-1
C 03-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 38094 0-0
C 01-11-2018 19:30 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 36610 3-0
C 27-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Chaam JO17-1 37312 3-4
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Wernhout JO17-1 98283 0-0
C 27-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 37659 3-1
C 27-10-2018 12:30 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 35523 1-6
C 27-10-2018 14:30 DIA JO17-2 UVV'40 JO17-1 37331 2-1
C 27-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Bavel JO17-2 36980 7-2
C 27-10-2018 12:45 RSV JO17-1 Wernhout JO17-1 103959 3-1
C 22-10-2018 19:30 DIA JO17-2 DSE JO17-1 37382 1-6
C 20-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Wernhout JO17-1 36490 8-2
C 13-10-2018 13:00 Chaam JO17-1 JEKA JO17-4 36308 20-0
C 13-10-2018 13:20 Baronie JO17-5 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36567 1-5
C 13-10-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 35709 0-2
C 13-10-2018 14:20 Bavel JO17-2 RSV JO17-1 103958 2-2
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 98282 0-0
C 06-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 36773 1-3
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Chaam JO17-1 98281 0-0
C 06-10-2018 13:00 JEKA JO17-4 Wernhout JO17-1 37053 1-2
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 36376 5-1
C 06-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Bavel JO17-2 36271 5-1
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Unitas'30 JO17-3 37186 3-0
C 29-09-2018 14:15 Bavel JO17-2 Wernhout JO17-1 36982 1-3
C 29-09-2018 14:30 Chaam JO17-1 Baronie JO17-5 37567 3-2
C 29-09-2018 14:30 DIA JO17-2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35521 4-1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 36341 10-2
C 22-09-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 DSE JO17-1 38026 5-2
C 22-09-2018 13:05 Baronie JO17-5 Bavel JO17-2 36482 0-0
C 22-09-2018 15:30 Unitas'30 JO17-3 Chaam JO17-1 36790 1-1
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-1 UVV'40 JO17-1 35784 0-0
C 22-09-2018 13:45 JEKA JO17-4 Beek Vooruit JO17-4 37372 0-8
C 22-09-2018 12:30 Wernhout JO17-1 DIA JO17-2 36863 3-5
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 98279 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO17-1 3 3 0 0 9 18 2 16 0
2 Hoeven JO17-2 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
3 Unitas'30 JO17-3 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Beek Vooruit JO17-3 3 1 0 2 3 6 17 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO17-1 10 8 2 0 26 52 14 38 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 11 7 1 3 22 38 23 15 0
3 RSV JO17-1 9 6 1 2 19 26 14 12 0
4 DSE JO17-1 10 6 1 3 19 40 25 15 0
5 DIA JO17-2 11 6 1 4 19 39 24 15 0
6 Beek Vooruit JO17-4 11 5 3 3 18 31 22 9 0
7 Baronie JO17-5 10 5 1 4 16 26 23 3 0
8 Unitas'30 JO17-3 11 4 1 6 13 23 25 -2 0
9 Bavel JO17-2 11 2 5 4 11 22 26 -4 0
10 UVV'40 JO17-1 10 3 1 6 10 32 28 4 0
11 Wernhout JO17-1 11 2 1 8 7 16 40 -24 0
12 JEKA JO17-4 11 0 0 11 0 9 90 -81 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 1 B 3 Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:30 4 A 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven