Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)

Unitas'30 JO17-2

Teamleden

Spelers
Jan de Regt Keeper      
Daan van Beers        
Levi Benda        
Amine Benthami        
Lorenzo Blom        
Bas van den Branden        
Emre Fidanboylu        
Ricardo Forsten        
Tijn Graveland        
Sid Jaspers        
Nico Pereira Gaspar        
Bart de Regt        
Justin Sep        
Jasper Sloots        
Rohan Sonneveld        
 
Overige teamleden
Alex Sep Leider
Patrick Forsten Ass. scheids.
Corne de Weert Trainer/Coach
Adem Ozcelik Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109359 11:45
C 11-05-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 109309 11:45
C 18-05-2019 13:45 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 109095 13:15
C 25-05-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109045 13:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-04-2019 10:00 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
C 04-05-2019 12:30 VVR JO17-1 Alliance JO17-1
C 04-05-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 Unitas'30 JO17-2
C 04-05-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
C 04-05-2019 13:30 Baronie JO17-2 Sprundel JO17-1
C 04-05-2019 14:30 DIA JO17-1 SC Gastel JO17-1
C 11-05-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 VVR JO17-1
C 11-05-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1
C 11-05-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Baronie JO17-2
C 11-05-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Hoeven JO17-1
C 11-05-2019 12:30 Alliance JO17-1 Victoria'03 JO17-1
C 11-05-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1
C 18-05-2019 12:30 VVR JO17-1 TVC Breda JO17-1
C 18-05-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 SC Gastel JO17-1
C 18-05-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Baronie JO17-2
C 18-05-2019 13:45 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2
C 18-05-2019 14:30 DIA JO17-1 Alliance JO17-1
C 18-05-2019 15:00 Zundert JO17-1 Sprundel JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 P. (Patrick) Forsten 109090 5 - 3
C 06-04-2019 13:30 Baronie JO17-2 Unitas'30 JO17-2 W. (Wim) Janssen 109062 3 - 0
V 30-03-2019 14:15 Unitas'30 JO17-2 Moerse Boys JO17-1 Kees Halters (S)
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Hoeven JO17-1 Afgeschermd 109046 0 - 2
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 109151 6 - 0
C 09-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 R.P.W. (Robin) Roovers 109291 3 - 1
V 23-02-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Prinsenland JO17-1 Koen Hermus (S) 1 - 0
C 16-02-2019 12:30 Alliance JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Peter) Clarijs 109293 3 - 2
C 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 P. (Patrick) Forsten 109301 0 - 1
C 08-12-2018 13:30 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 D. (Danny) Englebert 35441 3 - 2
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Unitas'30 JO17-2 J. (Jaap) Janse 35410 3 - 2
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 B. (Bryan) Koks 35230 0 - 2
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Internos JO17-1 J. (Jarno) Hermus 35491 4 - 0
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 J. (Jarno) Hermus 35473 2 - 2
C 27-10-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Unitas'30 JO17-2 M.J.M. (Max) vanElzakker 35172 3 - 1
C 20-10-2018 12:45 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 T.A. (Timo) van derVelden 35511 1 - 3
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 Victoria\'03 JO17-1 P. (Patrick) Forsten 35393 0 - 2
C 06-10-2018 14:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 35259 4 - 0
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P.M. (Patrick) Baremans 35277 6 - 2
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-2 W. (Wim) Janssen 35467 2 - 10
B 15-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 J. (Joep) vanLuijt 5188 2 - 3
B 08-09-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 P. (Patrick) Forsten 4902 3 - 1
B 01-09-2018 13:55 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 P. (Patrick) Forsten 5151 4 - 2
V 25-08-2018 15:00 Unitas'30 JO17-2 vv Gilze JO17-1 Gerwin Oomen (S) 1-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-04-2019 19:30 Zundert JO17-1 TVC Breda JO17-1 109329 2-2
C 13-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 109399 1-2
C 13-04-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 109168 13-3
C 13-04-2019 12:45 Victoria'03 JO17-1 Zundert JO17-1 109154 3-2
C 13-04-2019 12:30 Alliance JO17-1 Baronie JO17-2 109250 0-3
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 109090 5-3
C 13-04-2019 10:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 109324 1-2
C 06-04-2019 13:30 Baronie JO17-2 Unitas'30 JO17-2 109062 3-0
C 06-04-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Alliance JO17-1 109420 3-1
C 06-04-2019 14:30 DIA JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109137 3-2
C 06-04-2019 15:00 Hoeven JO17-1 TVC Breda JO17-1 109089 0-3
C 06-04-2019 15:00 Zundert JO17-1 SC Gastel JO17-1 109360 2-5
C 30-03-2019 12:45 Sprundel JO17-1 DIA JO17-1 109079 1-4
C 30-03-2019 11:00 VVR JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109308 1-4
C 23-03-2019 11:30 Victoria'03 JO17-1 Baronie JO17-2 109385 2-7
C 23-03-2019 12:30 Alliance JO17-1 Zundert JO17-1 109289 0-3
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Hoeven JO17-1 109046 0-2
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 TVC Breda JO17-1 109269 1-5
C 23-03-2019 14:30 DIA JO17-1 VVR JO17-1 109071 1-1
C 23-03-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Sprundel JO17-1 109175 0-1
C 16-03-2019 16:00 Baronie JO17-2 SC Gastel JO17-1 109121 0-0
C 16-03-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Alliance JO17-1 109249 0-2
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109151 6-0
C 16-03-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Zundert JO17-1 109336 0-6
C 09-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 109291 3-1
C 09-03-2019 12:30 Alliance JO17-1 TVC Breda JO17-1 109414 1-7
C 09-03-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 109274 3-1
C 09-03-2019 14:30 DIA JO17-1 Baronie JO17-2 109163 3-1
C 23-02-2019 09:30 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 109278 1-0
C 20-02-2019 19:30 Zundert JO17-1 VVR JO17-1 109394 2-5
C 16-02-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 SC Gastel JO17-1 109174 2-4
C 16-02-2019 12:30 Alliance JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109293 3-2
C 16-02-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109114 2-1
C 16-02-2019 13:50 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 109169 10-0
C 16-02-2019 15:00 Zundert JO17-1 DIA JO17-1 109307 5-2
C 16-02-2019 12:45 Hoeven JO17-1 VVR JO17-1 109377 1-3
C 09-02-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 TVC Breda JO17-1 109211 2-3
C 09-02-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Alliance JO17-1 109271 3-2
C 09-02-2019 14:30 DIA JO17-1 Hoeven JO17-1 109368 5-1
C 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 109301 0-1
C 09-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 Sprundel JO17-1 109245 0-3
C 09-02-2019 12:30 VVR JO17-1 Baronie JO17-2 109297 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 5188 2-3
B 15-09-2018 14:00 Madese Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 5222 7-3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 4951 0-6
B 08-09-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 4902 3-1
B 01-09-2018 13:55 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 5151 4-2
B 01-09-2018 14:30 DIA JO17-1 Madese Boys JO17-1 4877 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 35347 0-0
C 12-12-2018 19:45 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 106635 7-2
C 08-12-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 Alliance JO17-1 35129 2-2
C 08-12-2018 11:45 Internos JO17-1 Roosendaal JO17-2 35316 0-1
C 08-12-2018 12:30 VVR JO17-1 SC Gastel JO17-1 35481 1-1
C 08-12-2018 13:30 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 35441 3-2
C 08-12-2018 10:30 Hoeven JO17-1 Baronie JO17-2 35292 0-2
C 01-12-2018 10:00 Baronie JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35106 5-1
C 01-12-2018 12:30 Alliance JO17-1 VVR JO17-1 35463 1-2
C 01-12-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Hoeven JO17-1 35128 1-2
C 01-12-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Internos JO17-1 35450 2-0
C 01-12-2018 15:00 Zundert JO17-1 TVC Breda JO17-1 35493 1-2
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Unitas'30 JO17-2 35410 3-2
C 24-11-2018 11:00 Victoria'03 JO17-1 Zundert JO17-1 35310 3-3
C 24-11-2018 11:45 Internos JO17-1 Baronie JO17-2 35319 1-5
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 35230 0-2
C 24-11-2018 12:30 VVR JO17-1 Roosendaal JO17-2 35341 0-1
C 24-11-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Sprundel JO17-1 35145 3-0
C 24-11-2018 10:30 Hoeven JO17-1 TVC Breda JO17-1 35307 4-2
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Internos JO17-1 35491 4-0
C 17-11-2018 12:30 Alliance JO17-1 Sprundel JO17-1 35147 6-1
C 17-11-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 VVR JO17-1 35229 4-1
C 17-11-2018 11:55 Baronie JO17-2 SC Gastel JO17-1 35362 5-0
C 17-11-2018 15:00 Zundert JO17-1 Hoeven JO17-1 35320 2-1
C 17-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35177 0-0
C 10-11-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 TVC Breda JO17-1 35167 0-7
C 10-11-2018 11:45 Internos JO17-1 Zundert JO17-1 35308 0-3
C 10-11-2018 12:30 VVR JO17-1 Baronie JO17-2 35291 3-1
C 10-11-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Roosendaal JO17-2 35406 1-1
C 10-11-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Alliance JO17-1 35132 4-1
C 03-11-2018 15:00 Zundert JO17-1 Alliance JO17-1 35246 1-3
C 03-11-2018 10:30 Hoeven JO17-1 Roosendaal JO17-2 35235 3-2
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 35473 2-2
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Baronie JO17-2 35476 3-4
C 03-11-2018 11:45 Internos JO17-1 VVR JO17-1 35269 2-9
C 03-11-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 SC Gastel JO17-1 35252 5-3
C 27-10-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 TVC Breda JO17-1 35279 1-2
C 27-10-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35172 3-1
C 27-10-2018 13:40 Baronie JO17-2 Zundert JO17-1 35369 3-1
C 27-10-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Internos JO17-1 35120 3-1
C 27-10-2018 12:30 VVR JO17-1 Victoria'03 JO17-1 35278 1-2
C 25-10-2018 20:00 Alliance JO17-1 Hoeven JO17-1 35186 3-1
C 20-10-2018 12:45 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35511 1-3
C 13-10-2018 11:45 Internos JO17-1 Alliance JO17-1 35105 1-1
C 13-10-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 SC Gastel JO17-1 35503 0-2
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35393 0-2
C 13-10-2018 10:15 Baronie JO17-2 Roosendaal JO17-2 35185 1-0
C 13-10-2018 15:00 Zundert JO17-1 Sprundel JO17-1 35148 4-5
C 13-10-2018 10:45 Hoeven JO17-1 VVR JO17-1 35174 2-4
C 06-10-2018 12:30 Alliance JO17-1 TVC Breda JO17-1 35439 2-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35259 4-0
C 06-10-2018 12:30 Victoria'03 JO17-1 Internos JO17-1 35164 7-0
C 06-10-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Baronie JO17-2 35424 1-6
C 06-10-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 35335 1-0
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Zundert JO17-1 35201 0-1
C 29-09-2018 12:45 Hoeven JO17-1 Internos JO17-1 35183 2-1
C 29-09-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Victoria'03 JO17-1 35136 3-2
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35277 6-2
C 29-09-2018 13:35 Baronie JO17-2 Alliance JO17-1 35181 6-0
C 29-09-2018 15:00 Zundert JO17-1 VVR JO17-1 35251 2-4
C 29-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 SC Gastel JO17-1 35498 3-0
C 22-09-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Zundert JO17-1 35152 3-0
C 22-09-2018 12:30 VVR JO17-1 Sprundel JO17-1 35115 2-3
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-2 35467 2-10
C 22-09-2018 12:30 Alliance JO17-1 Roosendaal JO17-2 35119 2-2
C 22-09-2018 11:45 Internos JO17-1 TVC Breda JO17-1 35460 1-7
C 22-09-2018 12:30 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 35381 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO17-1 8 6 1 1 19 41 13 28 0
2 Baronie JO17-2 7 5 1 1 16 27 5 22 0
3 DIA JO17-1 7 5 1 1 16 20 12 8 0
4 SC Gastel JO17-1 7 4 1 2 13 16 10 6 0
5 Zundert JO17-1 8 4 1 3 13 23 17 6 0
6 Sprundel JO17-1 7 4 0 3 12 14 22 -8 0
7 Victoria'03 JO17-1 7 3 0 4 9 15 18 -3 0
8 VVR JO17-1 6 2 1 3 7 13 16 -3 0
9 Unitas'30 JO17-2 7 2 0 5 6 10 19 -9 0
10 Alliance JO17-1 7 2 0 5 6 9 21 -12 0
11 Hoeven JO17-1 7 2 0 5 6 6 19 -13 0
12 Beek Vooruit JO17-2 6 0 0 6 0 3 25 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO17-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 DIA JO17-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Unitas'30 JO17-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Beek Vooruit JO17-2 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-2 11 10 0 1 30 48 12 36 0
2 TVC Breda JO17-1 11 8 0 3 24 43 20 23 0
3 SC Gastel JO17-1 11 7 1 3 22 22 16 6 0
4 VVR JO17-1 11 6 1 4 19 31 19 12 0
5 Roosendaal JO17-2 11 4 3 4 15 14 12 2 0
6 Alliance JO17-1 11 4 3 4 15 23 23 0 0
7 Victoria'03 JO17-1 11 4 3 4 15 24 25 -1 0
8 Hoeven JO17-1 11 5 0 6 15 17 21 -4 0
9 Sprundel JO17-1 11 4 2 5 14 22 36 -14 0
10 Zundert JO17-1 11 3 1 7 10 20 27 -7 0
11 Unitas'30 JO17-2 11 3 1 7 10 19 35 -16 0
12 Internos JO17-1 11 0 1 10 1 7 44 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven