Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 17 beker poule

Unitas'30 JO17-2

Teamleden

Spelers
Sven de Jong Keeper      
Jan de Regt Keeper      
Daan van Beers        
Levi Benda        
Amine Benthami        
Lorenzo Blom        
Bas van den Branden        
Emre Fidanboylu        
Ricardo Forsten        
Tijn Graveland        
Sid Jaspers        
Nico Pereira Gaspar        
Bart de Regt        
Justin Sep        
Jasper Sloots        
Rohan Sonneveld        
 
Overige teamleden
Alex Sep Leider
Patrick Forsten Ass. scheids.
Corne de Weert Trainer/Coach
Adem Ozcelik Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 12:15 RFC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 11:20
V 02-02-2019 14:30 Unitas'30 JO17-2 Sv Reeshof JO17-1 14:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 5188 2-3
B 15-09-2018 14:00 Madese Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 5222 7-3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 4951 0-6
B 08-09-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 4902 3-1
B 01-09-2018 13:55 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 5151 4-2
B 01-09-2018 14:30 DIA JO17-1 Madese Boys JO17-1 4877 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 35347 0-0
C 12-12-2018 19:45 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 106635 7-2
C 08-12-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 Alliance JO17-1 35129 2-2
C 08-12-2018 11:45 Internos JO17-1 Roosendaal JO17-2 35316 0-1
C 08-12-2018 12:30 VVR JO17-1 SC Gastel JO17-1 35481 1-1
C 08-12-2018 13:30 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 35441 3-2
C 08-12-2018 10:30 Hoeven JO17-1 Baronie JO17-2 35292 0-2
C 01-12-2018 10:00 Baronie JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35106 5-1
C 01-12-2018 12:30 Alliance JO17-1 VVR JO17-1 35463 1-2
C 01-12-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Hoeven JO17-1 35128 1-2
C 01-12-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Internos JO17-1 35450 2-0
C 01-12-2018 15:00 Zundert JO17-1 TVC Breda JO17-1 35493 1-2
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Unitas'30 JO17-2 35410 3-2
C 24-11-2018 11:00 Victoria'03 JO17-1 Zundert JO17-1 35310 3-3
C 24-11-2018 11:45 Internos JO17-1 Baronie JO17-2 35319 1-5
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Alliance JO17-1 35230 0-2
C 24-11-2018 12:30 VVR JO17-1 Roosendaal JO17-2 35341 0-1
C 24-11-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Sprundel JO17-1 35145 3-0
C 24-11-2018 10:30 Hoeven JO17-1 TVC Breda JO17-1 35307 4-2
C 17-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 Internos JO17-1 35491 4-0
C 17-11-2018 12:30 Alliance JO17-1 Sprundel JO17-1 35147 6-1
C 17-11-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 VVR JO17-1 35229 4-1
C 17-11-2018 11:55 Baronie JO17-2 SC Gastel JO17-1 35362 5-0
C 17-11-2018 15:00 Zundert JO17-1 Hoeven JO17-1 35320 2-1
C 17-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35177 0-0
C 10-11-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 TVC Breda JO17-1 35167 0-7
C 10-11-2018 11:45 Internos JO17-1 Zundert JO17-1 35308 0-3
C 10-11-2018 12:30 VVR JO17-1 Baronie JO17-2 35291 3-1
C 10-11-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Roosendaal JO17-2 35406 1-1
C 10-11-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Alliance JO17-1 35132 4-1
C 03-11-2018 15:00 Zundert JO17-1 Alliance JO17-1 35246 1-3
C 03-11-2018 10:30 Hoeven JO17-1 Roosendaal JO17-2 35235 3-2
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 35473 2-2
C 03-11-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Baronie JO17-2 35476 3-4
C 03-11-2018 11:45 Internos JO17-1 VVR JO17-1 35269 2-9
C 03-11-2018 11:30 Victoria'03 JO17-1 SC Gastel JO17-1 35252 5-3
C 27-10-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 TVC Breda JO17-1 35279 1-2
C 27-10-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35172 3-1
C 27-10-2018 13:40 Baronie JO17-2 Zundert JO17-1 35369 3-1
C 27-10-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Internos JO17-1 35120 3-1
C 27-10-2018 12:30 VVR JO17-1 Victoria'03 JO17-1 35278 1-2
C 25-10-2018 20:00 Alliance JO17-1 Hoeven JO17-1 35186 3-1
C 20-10-2018 12:45 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35511 1-3
C 13-10-2018 11:45 Internos JO17-1 Alliance JO17-1 35105 1-1
C 13-10-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 SC Gastel JO17-1 35503 0-2
C 13-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 Victoria'03 JO17-1 35393 0-2
C 13-10-2018 10:15 Baronie JO17-2 Roosendaal JO17-2 35185 1-0
C 13-10-2018 15:00 Zundert JO17-1 Sprundel JO17-1 35148 4-5
C 13-10-2018 10:45 Hoeven JO17-1 VVR JO17-1 35174 2-4
C 06-10-2018 12:30 Alliance JO17-1 TVC Breda JO17-1 35439 2-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35259 4-0
C 06-10-2018 12:30 Victoria'03 JO17-1 Internos JO17-1 35164 7-0
C 06-10-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Baronie JO17-2 35424 1-6
C 06-10-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 35335 1-0
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 Zundert JO17-1 35201 0-1
C 29-09-2018 12:45 Hoeven JO17-1 Internos JO17-1 35183 2-1
C 29-09-2018 12:45 Sprundel JO17-1 Victoria'03 JO17-1 35136 3-2
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 35277 6-2
C 29-09-2018 13:35 Baronie JO17-2 Alliance JO17-1 35181 6-0
C 29-09-2018 15:00 Zundert JO17-1 VVR JO17-1 35251 2-4
C 29-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-2 SC Gastel JO17-1 35498 3-0
C 22-09-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 Zundert JO17-1 35152 3-0
C 22-09-2018 12:30 VVR JO17-1 Sprundel JO17-1 35115 2-3
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-2 35467 2-10
C 22-09-2018 12:30 Alliance JO17-1 Roosendaal JO17-2 35119 2-2
C 22-09-2018 11:45 Internos JO17-1 TVC Breda JO17-1 35460 1-7
C 22-09-2018 12:30 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 35381 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO17-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 DIA JO17-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Unitas'30 JO17-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Beek Vooruit JO17-2 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-2 11 10 0 1 30 48 12 36 0
2 TVC Breda JO17-1 11 8 0 3 24 43 20 23 0
3 SC Gastel JO17-1 11 7 1 3 22 22 16 6 0
4 VVR JO17-1 11 6 1 4 19 31 19 12 0
5 Roosendaal JO17-2 11 4 3 4 15 14 12 2 0
6 Alliance JO17-1 11 4 3 4 15 23 23 0 0
7 Victoria'03 JO17-1 11 4 3 4 15 24 25 -1 0
8 Hoeven JO17-1 11 5 0 6 15 17 21 -4 0
9 Sprundel JO17-1 11 4 2 5 14 22 36 -14 0
10 Zundert JO17-1 11 3 1 7 10 20 27 -7 0
11 Unitas'30 JO17-2 11 3 1 7 10 19 35 -16 0
12 Internos JO17-1 11 0 1 10 1 7 44 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven