Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-4

Teamleden

Spelers
Niels Horsten Keeper      
Maurice Baremans        
Kevin de BuĆ©        
Olec Hello        
Koen Hermus        
Dave Knijnenburg        
Brian Krul        
Max Loos        
Daan Mosies        
Luca Oostenrijk        
Gylano Tiebosch        
Jules Vermunt        
Max Zopfi        
Rik Zopfi        
 
Overige teamleden
Tom Zopfi Leider
Jeffrey Borst Trainer
Marcel de Bruijn Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Baronie JO19-6 108703 7-0
C 27-05-2019 20:00 SCO JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108834 2-6
C 25-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 SAB JO19-1 144901 4-1
C 25-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 108317 4-2
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 107368 6-4
C 25-05-2019 14:30 TSC JO19-3 SCO JO19-3 108791 3-3
C 25-05-2019 14:30 DIA JO19-4 JEKA JO19-7 107332 6-2
C 25-05-2019 16:15 Baronie JO19-6 RFC JO19-3 107314 3-1
C 18-05-2019 14:30 SAB JO19-1 DIA JO19-4 144900 3-3
C 18-05-2019 14:30 RFC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 108378 6-3
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 107344 4-2
C 18-05-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 TSC JO19-3 107662 1-1
C 18-05-2019 17:15 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-3 108544 1-4
C 11-05-2019 12:00 Baronie JO19-6 JEKA JO19-7 108531 1-6
C 11-05-2019 14:00 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-3 108211 1-5
C 11-05-2019 14:30 DIA JO19-4 SCO JO19-3 108122 4-3
C 11-05-2019 14:30 TSC JO19-3 UVV'40 JO19-1 107195 0-3
C 11-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 RFC JO19-3 108912 2-6
C 11-05-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 SAB JO19-1 144899 0-0
C 04-05-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 108917 9-2
C 04-05-2019 14:30 RFC JO19-3 DIA JO19-4 108822 1-3
C 04-05-2019 14:30 SAB JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 144898 3-2
C 04-05-2019 12:45 SCO JO19-3 Irene'58 JO19-1 108636 3-4
C 04-05-2019 14:00 JEKA JO19-7 TSC JO19-3 107760 2-7
C 17-04-2019 19:30 Madese Boys JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108684 5-3
C 15-04-2019 19:30 RFC JO19-3 SCO JO19-3 108199 1-0
C 13-04-2019 14:30 SCO JO19-3 UVV'40 JO19-1 107642 2-2
C 13-04-2019 14:30 DIA JO19-4 Madese Boys JO19-3 107359 0-10
C 13-04-2019 14:30 TSC JO19-3 SAB JO19-1 144897 3-1
C 13-04-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 RFC JO19-3 108345 5-0
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 107725 7-2
C 13-04-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 Baronie JO19-6 108106 1-8
C 08-04-2019 19:30 SAB JO19-1 SCO JO19-3 144896 1-2
C 06-04-2019 16:15 Baronie JO19-6 DIA JO19-4 108870 4-3
C 06-04-2019 15:00 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 108308 2-2
C 06-04-2019 14:15 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 107788 5-2
C 06-04-2019 14:30 RFC JO19-3 TSC JO19-3 107960 3-1
C 06-04-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Irene'58 JO19-1 107887 2-2
C 30-03-2019 13:00 UVV'40 JO19-1 RFC JO19-3 108666 9-0
C 30-03-2019 11:00 SCO JO19-3 JEKA JO19-7 107828 9-1
C 30-03-2019 14:00 Baronie JO19-6 SAB JO19-1 144894 7-0
C 30-03-2019 14:30 DIA JO19-4 Unitas'30 JO19-4 108178 14-3
C 23-03-2019 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 108877 15-2
C 23-03-2019 14:30 DIA JO19-4 UVV'40 JO19-1 108976 2-2
C 23-03-2019 14:30 SAB JO19-1 RFC JO19-3 144895 6-1
C 23-03-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 JEKA JO19-7 108455 1-1
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Baronie JO19-6 108052 6-5
C 23-03-2019 11:30 SCO JO19-3 Madese Boys JO19-3 107811 2-1
C 16-03-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Irene'58 JO19-1 108968 3-4
C 16-03-2019 14:30 TSC JO19-3 DIA JO19-4 108082 3-0
C 16-03-2019 13:45 JEKA JO19-7 UVV'40 JO19-1 108086 1-7
C 09-03-2019 14:45 SAB JO19-1 Madese Boys JO19-3 144893 1-4
C 09-03-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 Baronie JO19-6 108883 6-3
C 09-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 TSC JO19-3 107520 3-1
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 SAB JO19-1 144892 2-0
C 16-02-2019 14:30 DIA JO19-4 Irene'58 JO19-1 107223 1-3
C 16-02-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 TSC JO19-3 108118 4-2
C 16-02-2019 15:45 JEKA JO19-7 RFC JO19-3 107682 1-2
C 16-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 108219 6-6
C 16-02-2019 15:25 Baronie JO19-6 SCO JO19-3 108790 1-2
C 09-02-2019 12:00 RFC JO19-3 Madese Boys JO19-3 108271 1-3
C 09-02-2019 14:30 SAB JO19-1 JEKA JO19-7 144891 4-0
C 09-02-2019 14:30 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-4 108755 3-2
C 09-02-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-1 108923 4-3
C 09-02-2019 14:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-6 108186 9-0
C 09-02-2019 12:45 SCO JO19-3 Unitas'30 JO19-4 107900 10-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 The Gunners JO19-2 4301 0-0
B 15-09-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 4351 3-11
B 08-09-2018 14:30 The Gunners JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 4119 0-0
B 08-09-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Unitas'30 JO19-4 4175 6-2
B 01-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Boeimeer JO19-1 4473 2-3
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 The Gunners JO19-2 4213 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:30 NSV JO19-1 RSV JO19-1 33441 0-0
C 15-12-2018 16:30 Unitas'30 JO19-4 DVO'60 JO19-3 33468 0-0
C 08-12-2018 14:30 RSV JO19-1 NSV JO19-1 97333 4-1
C 08-12-2018 11:45 Internos JO19-2 Zundert JO19-2 97332 3-0
C 08-12-2018 14:45 Moerse Boys JO19-2 SC Gastel JO19-2 33222 2-2
C 01-12-2018 11:00 DVO'60 JO19-3 Internos JO19-2 33516 4-4
C 01-12-2018 12:30 NSV JO19-1 Unitas'30 JO19-4 97331 15-0
C 01-12-2018 15:00 SC Gastel JO19-2 RSV JO19-1 33176 1-4
C 01-12-2018 13:00 Zundert JO19-2 Moerse Boys JO19-2 97330 3-1
C 24-11-2018 14:45 Moerse Boys JO19-2 DVO'60 JO19-3 33159 1-14
C 24-11-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 RSV JO19-1 33302 1-9
C 24-11-2018 13:00 Zundert JO19-2 SC Gastel JO19-2 33628 0-2
C 24-11-2018 11:45 Internos JO19-2 NSV JO19-1 97329 3-5
C 17-11-2018 12:30 SC Gastel JO19-2 Unitas'30 JO19-4 97327 5-0
C 17-11-2018 14:30 RSV JO19-1 Internos JO19-2 97326 7-4
C 17-11-2018 11:00 DVO'60 JO19-3 Zundert JO19-2 97325 5-2
C 10-11-2018 13:00 NSV JO19-1 Zundert JO19-2 33609 7-0
C 10-11-2018 14:30 RSV JO19-1 Moerse Boys JO19-2 97324 8-0
C 10-11-2018 14:30 SC Gastel JO19-2 DVO'60 JO19-3 33625 1-5
C 10-11-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 Internos JO19-2 97323 1-1
C 06-11-2018 20:00 Internos JO19-2 SC Gastel JO19-2 97320 0-9
C 03-11-2018 15:00 DVO'60 JO19-3 NSV JO19-1 32982 2-8
C 03-11-2018 14:45 Moerse Boys JO19-2 Unitas'30 JO19-4 97322 4-4
C 03-11-2018 13:00 Zundert JO19-2 RSV JO19-1 97321 1-8
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-4 Zundert JO19-2 97319 5-0
C 27-10-2018 14:30 RSV JO19-1 DVO'60 JO19-3 97318 3-5
C 27-10-2018 12:30 NSV JO19-1 SC Gastel JO19-2 97317 7-0
C 27-10-2018 11:45 Internos JO19-2 Moerse Boys JO19-2 33315 10-0
C 13-10-2018 15:00 DVO'60 JO19-3 Unitas'30 JO19-4 97315 5-0
C 13-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-2 Roosendaal JO19-4 34074 0-0
C 13-10-2018 14:30 RSV JO19-1 SC Kruisland JO19-1 92736 0-0
C 13-10-2018 12:30 SC Gastel JO19-2 Moerse Boys JO19-2 97316 4-1
C 13-10-2018 13:00 Zundert JO19-2 Internos JO19-2 33196 1-5
C 06-10-2018 13:00 SC Kruisland JO19-1 Zundert JO19-2 92735 0-0
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-4 SC Gastel JO19-2 34002 0-0
C 06-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 NSV JO19-1 33338 3-7
C 06-10-2018 11:45 Internos JO19-2 DVO'60 JO19-3 97314 2-7
C 06-10-2018 14:30 RSV JO19-1 SC Gastel JO19-2 97313 1-2
C 06-10-2018 13:00 Moerse Boys JO19-2 Zundert JO19-2 32794 2-1
C 03-10-2018 19:30 SC Gastel JO19-2 Zundert JO19-2 97312 4-0
C 29-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 Moerse Boys JO19-2 33962 0-0
C 29-09-2018 14:30 RSV JO19-1 Roosendaal JO19-4 33553 0-0
C 29-09-2018 12:30 SC Gastel JO19-2 NSV JO19-1 32708 0-0
C 29-09-2018 14:30 RSV JO19-1 Unitas'30 JO19-4 97311 15-2
C 29-09-2018 12:00 DVO'60 JO19-3 Moerse Boys JO19-2 97310 3-2
C 29-09-2018 12:30 NSV JO19-1 Internos JO19-2 33850 6-1
C 22-09-2018 11:45 Unitas'30 JO19-4 SC Gastel JO19-2 34136 4-4
C 22-09-2018 11:45 Internos JO19-2 RSV JO19-1 33662 1-6
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO19-4 SC Kruisland JO19-1 92734 0-0
C 22-09-2018 13:00 Zundert JO19-2 DVO'60 JO19-3 32911 3-6
C 22-09-2018 14:45 Moerse Boys JO19-2 NSV JO19-1 97309 0-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO19-3 11 9 1 1 28 51 17 34 0
2 UVV'40 JO19-1 11 7 2 2 23 50 21 29 0
3 Irene'58 JO19-1 11 6 4 1 22 32 21 11 0
4 Beek Vooruit JO19-4 11 6 1 4 19 44 39 5 0
5 TSC JO19-3 11 5 2 4 17 45 22 23 0
6 SCO JO19-3 11 5 2 4 17 38 25 13 0
7 RFC JO19-3 11 5 0 6 15 22 36 -14 0
8 DIA JO19-4 11 4 2 5 14 38 37 1 0
9 Baronie JO19-6 11 4 0 7 12 34 45 -11 0
10 SAB JO19-1 11 3 2 6 11 20 28 -8 0
11 JEKA JO19-7 11 1 2 8 5 19 50 -31 0
12 Unitas'30 JO19-4 11 1 2 8 5 28 80 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO19-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 Beek Vooruit JO19-3 2 1 0 1 3 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO19-4 2 0 0 2 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 JO19-3 10 8 1 1 25 56 26 30 0
2 NSV JO19-1 9 8 0 1 24 66 13 53 0
3 RSV JO19-1 10 8 0 2 24 65 18 47 0
4 SC Gastel JO19-2 11 6 2 3 20 34 24 10 0
5 Internos JO19-2 11 3 2 6 11 34 46 -12 0
6 Unitas'30 JO19-4 10 1 3 6 6 20 65 -45 0
7 Moerse Boys JO19-2 10 1 2 7 5 13 59 -46 0
8 Zundert JO19-2 11 1 0 10 3 11 48 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 2 B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven