Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 19 beker 2e ronde

Unitas'30 JO19-2

Teamleden

Spelers
Rens van den Beemd Keeper      
Nick Buiks        
Kris Coremans        
Jan Heijnen        
Jephthé Maluele        
Oscar Mathon        
Aziz Ouhssaine        
Lars Pauwels        
Danny Roks        
Vishnujan Tharmathevan        
Jep Verschoof        
Itse Voermans        
Jurre Voermans        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Robin Sprenkels Assistent-trainer
Jordi Raaijmakers Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 32305 13:15
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1 J.M. (John) van Vugt 32626 15:15
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 92594 10:45
C 08-12-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2 32288 15:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 VVR JO19-1
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2
C 17-11-2018 15:00 SC Gastel JO19-1 Zundert JO19-1
C 17-11-2018 12:30 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2
C 17-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Internos JO19-1
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1
C 24-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 Moerse Boys JO19-1
C 24-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Hoeven JO19-1
C 24-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2
C 24-11-2018 14:00 Internos JO19-1 MOC'17 JO19-2
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 01-12-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1
C 01-12-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Virtus JO19-1
C 01-12-2018 14:30 VVR JO19-1 Internos JO19-1
C 01-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 SC Gastel JO19-1
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Victoria'03 JO19-1
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2
C 08-12-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1
C 08-12-2018 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1
C 08-12-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Baronie JO19-2
C 08-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 08-12-2018 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1
C 08-12-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 102577 2-2
B 15-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 4211 1-1
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 4504 1-4
B 01-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Hoeven JO19-1 4462 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-11-2018 19:30 Virtus JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32683 2-1
C 10-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 MOC'17 JO19-2 32469 0-1
C 10-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 92420 4-2
C 10-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 32583 3-2
C 10-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32540 3-3
C 10-11-2018 13:25 Baronie JO19-2 Moerse Boys JO19-1 92591 1-2
C 10-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 Virtus JO19-1 32508 2-2
C 03-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Zundert JO19-1 32451 2-3
C 03-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Hoeven JO19-1 32582 5-0
C 03-11-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 MOC'17 JO19-2 32444 3-4
C 03-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 92419 1-1
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32600 1-4
C 03-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Baronie JO19-2 92590 0-4
C 27-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 32401 3-4
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 32472 0-3
C 27-10-2018 12:15 Baronie JO19-2 Internos JO19-1 92589 2-1
C 27-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Virtus JO19-1 92418 2-1
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32471 8-3
C 27-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32323 2-1
C 20-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32501 3-0
C 17-10-2018 20:00 MOC'17 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32700 3-1
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 Zundert JO19-1 32674 2-1
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 92588 0-0
C 13-10-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 VVR JO19-1 92417 3-0
C 13-10-2018 14:00 Internos JO19-1 Hoeven JO19-1 32542 2-2
C 06-10-2018 13:50 Baronie JO19-2 MOC'17 JO19-2 92587 0-0
C 06-10-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Internos JO19-1 32467 1-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 92416 5-2
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32665 0-1
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 SC Gastel JO19-1 32400 2-3
C 06-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Virtus JO19-1 32308 4-4
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Hoeven JO19-1 32672 0-2
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 32361 2-2
C 29-09-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Virtus JO19-1 32284 1-4
C 29-09-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 VVR JO19-1 92415 3-3
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Internos JO19-1 32311 4-2
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 Victoria'03 JO19-1 92586 1-4
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 92414 0-1
C 22-09-2018 14:00 Internos JO19-1 SC Gastel JO19-1 32408 1-3
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32411 4-3
C 22-09-2018 14:45 Virtus JO19-1 MOC'17 JO19-2 32367 3-1
C 22-09-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32409 3-1
C 22-09-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 92585 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Unitas'30 JO19-2 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO19-1 7 4 3 0 15 15 5 10 0
2 SC Gastel JO19-1 7 4 0 3 12 19 17 2 0
3 Zundert JO19-1 7 3 2 2 11 15 12 3 0
4 VVR JO19-1 7 3 2 2 11 15 13 2 0
5 Virtus JO19-1 7 3 2 2 11 16 15 1 0
6 Hoeven JO19-1 7 3 1 3 10 20 20 0 0
7 Moerse Boys JO19-1 8 3 1 4 10 19 17 2 0
8 Victoria'03 JO19-1 8 3 1 4 10 14 15 -1 0
9 MOC'17 JO19-2 6 3 0 3 9 9 12 -3 0
10 Baronie JO19-2 6 2 1 3 7 8 10 -2 0
11 Unitas'30 JO19-2 7 2 1 4 7 15 25 -10 0
12 Internos JO19-1 7 1 2 4 5 14 18 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:15 - 21:30 4 B 11 Team training Unitas'30 JO19-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
donderdag 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training Unitas'30 JO19-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training Unitas'30 JO19-2

Berichten



Terug naar boven