Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 19 beker 2e ronde

Unitas'30 JO19-2

Teamleden

Spelers
Rens van den Beemd Keeper      
Nick Buiks        
Kris Coremans        
Jan Heijnen        
Jephthé Maluele        
Oscar Mathon        
Aziz Ouhssaine        
Lars Pauwels        
Danny Roks        
Vishnujan Tharmathevan        
Jep Verschoof        
Itse Voermans        
Jurre Voermans        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Robin Sprenkels Assistent-trainer
Jordi Raaijmakers Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO19-2 RFC JO19-1 Kees Halters (S) 13:30
V 02-02-2019 13:45 Sv Reeshof JO19-2 Unitas'30 JO19-2 12:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 102577 2-2
B 15-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 4211 1-1
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 4504 1-4
B 01-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Hoeven JO19-1 4462 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Hoeven JO19-1 32668 3-0
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2 32288 0-1
C 08-12-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 32696 2-2
C 08-12-2018 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32464 2-1
C 08-12-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Baronie JO19-2 92595 1-3
C 08-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32420 5-1
C 08-12-2018 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 92423 3-4
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 92594 4-0
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Victoria'03 JO19-1 32442 1-5
C 01-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 SC Gastel JO19-1 32486 2-0
C 01-12-2018 14:30 VVR JO19-1 Internos JO19-1 92422 3-3
C 01-12-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 32316 4-0
C 01-12-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Virtus JO19-1 32439 1-2
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32360 1-6
C 24-11-2018 14:00 Internos JO19-1 MOC'17 JO19-2 32322 5-0
C 24-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2 92593 0-2
C 24-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32618 3-1
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1 32626 0-3
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 VVR JO19-1 92421 4-1
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32305 4-0
C 17-11-2018 15:00 SC Gastel JO19-1 Zundert JO19-1 32624 4-1
C 17-11-2018 12:30 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2 92592 1-6
C 17-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Internos JO19-1 32561 1-0
C 14-11-2018 19:30 Virtus JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32683 2-1
C 10-11-2018 13:25 Baronie JO19-2 Moerse Boys JO19-1 92591 1-2
C 10-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32540 3-3
C 10-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 32583 3-2
C 10-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 92420 4-2
C 10-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 MOC'17 JO19-2 32469 0-1
C 10-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 Virtus JO19-1 32508 2-2
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32600 1-4
C 03-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Baronie JO19-2 92590 0-4
C 03-11-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 MOC'17 JO19-2 32444 3-4
C 03-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Hoeven JO19-1 32582 5-0
C 03-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 92419 1-1
C 03-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Zundert JO19-1 32451 2-3
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 32472 0-3
C 27-10-2018 12:15 Baronie JO19-2 Internos JO19-1 92589 2-1
C 27-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Virtus JO19-1 92418 2-1
C 27-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 32401 3-4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32471 8-3
C 27-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32323 2-1
C 20-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32501 3-0
C 17-10-2018 20:00 MOC'17 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32700 3-1
C 13-10-2018 14:00 Internos JO19-1 Hoeven JO19-1 32542 2-2
C 13-10-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 VVR JO19-1 92417 3-0
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 92588 0-0
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 Zundert JO19-1 32674 2-1
C 06-10-2018 13:50 Baronie JO19-2 MOC'17 JO19-2 92587 0-0
C 06-10-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Internos JO19-1 32467 1-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 92416 5-2
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32665 0-1
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 SC Gastel JO19-1 32400 2-3
C 06-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Virtus JO19-1 32308 4-4
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 Victoria'03 JO19-1 92586 1-4
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Hoeven JO19-1 32672 0-2
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Internos JO19-1 32311 4-2
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 32361 2-2
C 29-09-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 VVR JO19-1 92415 3-3
C 29-09-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Virtus JO19-1 32284 1-4
C 22-09-2018 14:00 Internos JO19-1 SC Gastel JO19-1 32408 1-3
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 92414 0-1
C 22-09-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 92585 3-0
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32411 4-3
C 22-09-2018 14:45 Virtus JO19-1 MOC'17 JO19-2 32367 3-1
C 22-09-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32409 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Unitas'30 JO19-2 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO19-1 11 7 3 1 24 28 11 17 0
2 Virtus JO19-1 11 7 2 2 23 27 17 10 0
3 Baronie JO19-2 10 6 1 3 19 23 12 11 0
4 SC Gastel JO19-1 11 6 0 5 18 27 23 4 0
5 MOC'17 JO19-2 10 5 0 5 15 15 23 -8 0
6 VVR JO19-1 11 4 3 4 15 23 25 -2 0
7 Victoria'03 JO19-1 11 4 2 5 14 22 24 -2 0
8 Zundert JO19-1 11 4 2 5 14 22 25 -3 0
9 Hoeven JO19-1 11 4 2 5 14 27 31 -4 0
10 Internos JO19-1 11 3 3 5 12 24 23 1 0
11 Moerse Boys JO19-1 11 3 1 7 10 22 24 -2 0
12 Unitas'30 JO19-2 11 2 1 8 7 15 37 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 B 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven