Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-2

Teamleden

Spelers
Rens van den Beemd Keeper      
Nick Buiks        
Kris Coremans        
Boy van Dijck        
Jan Heijnen        
Jephthé Maluele        
Oscar Mathon        
Aziz Ouhssaine        
Lars Pauwels        
Danny Roks        
Vishnujan Tharmathevan        
Jep Verschoof        
Itse Voermans        
Jurre Voermans        
Jim Yntema        
 
Overige teamleden
Robin Sprenkels Assistent-trainer
Jordi Raaijmakers Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-03-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108224 14:15
C 06-04-2019 16:30 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 108108 15:30
C 13-04-2019 15:00 METO JO19-1 Unitas'30 JO19-2 107938 13:25
C 04-05-2019 16:30 Unitas'30 JO19-2 The Gunners JO19-1 107196 15:30
C 18-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 Sprundel JO19-1 107852 15:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 Unitas'30 JO19-2
C 23-03-2019 10:15 The Gunners JO19-1 Klundert JO19-1
C 23-03-2019 13:30 DEVO JO19-1 DVO'60 JO19-1
C 23-03-2019 15:00 METO JO19-1 De Fendert JO19-1
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1
C 30-03-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2
C 06-04-2019 16:30 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-2
C 06-04-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 DEVO JO19-1
C 06-04-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Sprundel JO19-1
C 06-04-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 METO JO19-1
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-1
C 13-04-2019 15:00 METO JO19-1 Unitas'30 JO19-2
C 13-04-2019 13:30 DEVO JO19-1 Klundert JO19-1
C 13-04-2019 10:15 The Gunners JO19-1 DVO'60 JO19-1
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 TVC Breda JO19-1
C 20-04-2019 12:00 Klundert JO19-1 TVC Breda JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 DEVO JO19-1 G. (Gylion) Elgin 107479 4 - 1
C 09-03-2019 12:00 Klundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 C. (Cees) Clarijs 108918 2 - 2
C 16-02-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 108424 2 - 1
C 09-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-2 DVO'60 JO19-1 G. (Gerwin) Oomen 107387 1 - 5
V 02-02-2019 13:45 Sv Reeshof JO19-1 Unitas'30 JO19-2
V 26-01-2019 14:30 Unitas'30 JO19-2 RFC JO19-1 Kees Halters (S) 1-3
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2 J.M. (John) vanVugt 32288 0 - 1
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 B.J. (Bert) Schotanus 92594 4 - 0
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1 B.B. (Burhan) Cetin 32626 0 - 3
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 32305 4 - 0
C 10-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 Virtus JO19-1 Afgeschermd 32508 2 - 2
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 J. (Johan) Rombouts 32600 1 - 4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 A.P.M. (Ad) vanHelvert 32471 8 - 3
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 102577 2 - 2
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 Zundert JO19-1 R. (Ruud) Hereijgers 32674 2 - 1
C 06-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 M. (Milan) Daemen 92416 5 - 2
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Internos JO19-1 E. (Edwin) vanGool 32311 4 - 2
C 22-09-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 K. (Kevin) vanHam 32409 3 - 1
B 15-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 G.H.M. (Bert) vanArendonk 4211 1 - 1
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 S. (Sven) Kokke 4504 1 - 4
V 25-08-2018 13:15 vv Oosterhout JO19-1 Unitas'30 JO19-2 1-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 DEVO JO19-1 107479 4-1
C 16-03-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Klundert JO19-1 107557 4-3
C 16-03-2019 14:30 Sprundel JO19-1 METO JO19-1 107535 4-0
C 16-03-2019 14:30 BSC JO19-1 TVC Breda JO19-1 108062 0-0
C 09-03-2019 12:00 Klundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108918 2-2
C 09-03-2019 13:30 DEVO JO19-1 De Fendert JO19-1 107751 1-3
C 09-03-2019 15:00 METO JO19-1 BSC JO19-1 107578 0-0
C 09-03-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 DVO'60 JO19-1 108057 1-1
C 09-03-2019 12:00 The Gunners JO19-1 Sprundel JO19-1 107739 2-1
C 23-02-2019 14:00 The Gunners JO19-1 METO JO19-1 109024 2-1
C 16-02-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108424 2-1
C 16-02-2019 14:30 Sprundel JO19-1 JEKA JO19-3 108139 0-0
C 16-02-2019 14:30 BSC JO19-1 DEVO JO19-1 108259 5-1
C 16-02-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 107373 2-0
C 09-02-2019 13:45 JEKA JO19-3 The Gunners JO19-1 108002 0-0
C 09-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-2 DVO'60 JO19-1 107387 1-5
C 09-02-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 De Fendert JO19-1 107460 2-0
C 09-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 BSC JO19-1 107565 4-6
C 09-02-2019 15:00 METO JO19-1 Klundert JO19-1 108521 2-4
C 09-02-2019 14:30 DEVO JO19-1 Sprundel JO19-1 107609 4-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 102577 2-2
B 15-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 4211 1-1
B 08-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 4504 1-4
B 01-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Hoeven JO19-1 4462 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Hoeven JO19-1 32668 3-0
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2 32288 0-1
C 08-12-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 32696 2-2
C 08-12-2018 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32464 2-1
C 08-12-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Baronie JO19-2 92595 1-3
C 08-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32420 5-1
C 08-12-2018 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 92423 3-4
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 92594 4-0
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Victoria'03 JO19-1 32442 1-5
C 01-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 SC Gastel JO19-1 32486 2-0
C 01-12-2018 14:30 VVR JO19-1 Internos JO19-1 92422 3-3
C 01-12-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 32316 4-0
C 01-12-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Virtus JO19-1 32439 1-2
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32360 1-6
C 24-11-2018 14:00 Internos JO19-1 MOC'17 JO19-2 32322 5-0
C 24-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2 92593 0-2
C 24-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32618 3-1
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1 32626 0-3
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 VVR JO19-1 92421 4-1
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32305 4-0
C 17-11-2018 15:00 SC Gastel JO19-1 Zundert JO19-1 32624 4-1
C 17-11-2018 12:30 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2 92592 1-6
C 17-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Internos JO19-1 32561 1-0
C 14-11-2018 19:30 Virtus JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32683 2-1
C 10-11-2018 13:25 Baronie JO19-2 Moerse Boys JO19-1 92591 1-2
C 10-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32540 3-3
C 10-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 32583 3-2
C 10-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 92420 4-2
C 10-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 MOC'17 JO19-2 32469 0-1
C 10-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 Virtus JO19-1 32508 2-2
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32600 1-4
C 03-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Baronie JO19-2 92590 0-4
C 03-11-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 MOC'17 JO19-2 32444 3-4
C 03-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Hoeven JO19-1 32582 5-0
C 03-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 92419 1-1
C 03-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Zundert JO19-1 32451 2-3
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 32472 0-3
C 27-10-2018 12:15 Baronie JO19-2 Internos JO19-1 92589 2-1
C 27-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Virtus JO19-1 92418 2-1
C 27-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 32401 3-4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32471 8-3
C 27-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32323 2-1
C 20-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32501 3-0
C 17-10-2018 20:00 MOC'17 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32700 3-1
C 13-10-2018 14:00 Internos JO19-1 Hoeven JO19-1 32542 2-2
C 13-10-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 VVR JO19-1 92417 3-0
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 92588 0-0
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 Zundert JO19-1 32674 2-1
C 06-10-2018 13:50 Baronie JO19-2 MOC'17 JO19-2 92587 0-0
C 06-10-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Internos JO19-1 32467 1-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 92416 5-2
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32665 0-1
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 SC Gastel JO19-1 32400 2-3
C 06-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Virtus JO19-1 32308 4-4
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 Victoria'03 JO19-1 92586 1-4
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Hoeven JO19-1 32672 0-2
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Internos JO19-1 32311 4-2
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 32361 2-2
C 29-09-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 VVR JO19-1 92415 3-3
C 29-09-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Virtus JO19-1 32284 1-4
C 22-09-2018 14:00 Internos JO19-1 SC Gastel JO19-1 32408 1-3
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 92414 0-1
C 22-09-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 92585 3-0
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32411 4-3
C 22-09-2018 14:45 Virtus JO19-1 MOC'17 JO19-2 32367 3-1
C 22-09-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32409 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-1 4 3 0 1 9 9 7 2 0
2 The Gunners JO19-1 2 2 0 0 6 4 2 2 0
3 DVO'60 JO19-1 2 1 1 0 4 6 2 4 0
4 TVC Breda JO19-1 2 1 1 0 4 3 1 2 0
5 Klundert JO19-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
6 Unitas'30 JO19-2 4 1 1 2 4 8 10 -2 0
7 Sprundel JO19-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
8 DEVO JO19-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
9 Beek Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 METO JO19-1 3 0 0 3 0 3 10 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Unitas'30 JO19-2 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO19-1 11 7 3 1 24 28 11 17 0
2 Virtus JO19-1 11 7 2 2 23 27 17 10 0
3 Baronie JO19-2 10 6 1 3 19 23 12 11 0
4 SC Gastel JO19-1 11 6 0 5 18 27 23 4 0
5 MOC'17 JO19-2 10 5 0 5 15 15 23 -8 0
6 VVR JO19-1 11 4 3 4 15 23 25 -2 0
7 Victoria'03 JO19-1 11 4 2 5 14 22 24 -2 0
8 Zundert JO19-1 11 4 2 5 14 22 25 -3 0
9 Hoeven JO19-1 11 4 2 5 14 27 31 -4 0
10 Internos JO19-1 11 3 3 5 12 24 23 1 0
11 Moerse Boys JO19-1 11 3 1 7 10 22 24 -2 0
12 Unitas'30 JO19-2 11 2 1 8 7 15 37 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 B 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven