Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 19 beker poule

Unitas'30 JO19-1

Selectie JO19-1 en JO19-2

Teamleden

Spelers
Lars Hofman Keeper      
Mitchell Baptist        
Ayman Ben Omar        
Jasper Brenders        
Danny Doan        
Justin van Duuren        
Riad Elloukmani        
Jens van Ham        
Joost Harmeling        
Jim Jaspers        
Anouar Kahrabi        
Marco Mpeti        
Desmond Nagtzaam        
Ilias Nahari        
Jordy Nouws        
Jan van Oers        
Yazid Srhir        
Yoran Stoop        
 
Overige teamleden
Nicky Kiewit Leider
Michael van Eekelen Ass. scheids.
Cees van de Luijtgaarden Assistent-trainer
Eddy van Vugt Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 19-01-2019 14:30 RKDVC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 13:20
V 26-01-2019 15:00 Unitas'30 JO19-1 Rijen JO19-1 Gerwin Oomen (S) 14:30
V 02-02-2019 14:30 Unitas'30 JO19-1 TOGB JO19-1 14:00
C 09-02-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 ST HVV\'24 / Clinge JO19-1 32080 16:00
C 16-02-2019 12:00 MZC\'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32024 10:30
C 09-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 VOAB JO19-1 31975 16:00
C 16-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32020 12:30
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31882 16:00
C 06-04-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Steenbergen JO19-1 32185 16:00
C 13-04-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32042 14:15
C 04-05-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 RBC JO19-1 32002 16:00
C 11-05-2019 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32096 13:55
C 18-05-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Roosendaal JO19-1 32102 16:00
C 25-05-2019 15:15 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32194 14:20
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 09-02-2019 14:30 DSE JO19-1 MZC'11 JO19-1
C 09-02-2019 14:45 RBC JO19-1 Roosendaal JO19-1
C 09-02-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1
C 09-02-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 VOAB JO19-1
C 09-02-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Gilze JO19-1
C 09-02-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1
C 16-02-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 DSE JO19-1
C 16-02-2019 14:45 VOAB JO19-1 FC Tilburg JO19-1
C 16-02-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 TSV Gudok JO19-1
C 16-02-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Steenbergen JO19-1
C 16-02-2019 12:00 MZC'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1
C 16-02-2019 15:15 Gilze JO19-1 RBC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4538 2-1
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 4437 4-3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4342 4-2
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 3979 9-3
B 01-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Unitas'30 JO19-1 3972 0-3
B 01-09-2018 14:30 Wieldrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 3981 3-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 RBC JO19-1 106606 1-2
C 08-12-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Steenbergen JO19-1 32101 0-4
C 08-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Gilze JO19-1 31893 3-0
C 08-12-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 RBC JO19-1 32187 0-0
C 08-12-2018 14:45 VOAB JO19-1 Roosendaal JO19-1 31983 4-2
C 08-12-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 DSE JO19-1 31957 3-1
C 08-12-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32026 4-0
C 01-12-2018 14:30 DSE JO19-1 VOAB JO19-1 32180 2-6
C 01-12-2018 14:45 RBC JO19-1 MZC'11 JO19-1 32069 7-2
C 01-12-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31940 3-2
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31888 1-3
C 01-12-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32132 2-8
C 01-12-2018 15:15 Gilze JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32081 4-0
C 24-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Roosendaal JO19-1 32108 2-3
C 24-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 RBC JO19-1 32129 3-1
C 24-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 DSE JO19-1 32032 5-0
C 24-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Steenbergen JO19-1 32249 4-0
C 24-11-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32119 4-4
C 24-11-2018 15:15 Gilze JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32076 8-3
C 17-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32083 3-3
C 17-11-2018 14:45 RBC JO19-1 VOAB JO19-1 32166 2-4
C 17-11-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32123 7-2
C 17-11-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32124 5-4
C 17-11-2018 15:45 DSE JO19-1 Gilze JO19-1 32168 3-2
C 17-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32250 5-1
C 10-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 DSE JO19-1 31876 6-2
C 10-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Steenbergen JO19-1 32244 5-2
C 10-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32050 1-4
C 10-11-2018 15:00 FC Tilburg JO19-1 RBC JO19-1 32091 4-1
C 10-11-2018 15:15 Gilze JO19-1 Roosendaal JO19-1 31993 2-0
C 10-11-2018 16:15 TSV Gudok JO19-1 MZC'11 JO19-1 31884 6-3
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 DSE JO19-1 32025 8-0
C 03-11-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1 32109 1-5
C 03-11-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 RBC JO19-1 32065 3-1
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Gilze JO19-1 32205 7-1
C 03-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32158 6-1
C 03-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32110 2-5
C 27-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 VOAB JO19-1 32183 0-5
C 27-10-2018 14:30 DSE JO19-1 Steenbergen JO19-1 32066 3-2
C 27-10-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32162 2-3
C 27-10-2018 14:45 RBC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 31907 2-2
C 27-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32189 3-2
C 27-10-2018 15:15 Gilze JO19-1 MZC'11 JO19-1 31900 5-1
C 13-10-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 VOAB JO19-1 32262 0-18
C 13-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Roosendaal JO19-1 32141 2-2
C 13-10-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31935 2-3
C 13-10-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 31962 5-4
C 13-10-2018 15:00 DSE JO19-1 RBC JO19-1 32179 5-1
C 13-10-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 32218 8-0
C 06-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 31948 10-2
C 06-10-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 DSE JO19-1 31997 2-3
C 06-10-2018 14:45 VOAB JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 31896 5-2
C 06-10-2018 14:45 RBC JO19-1 Steenbergen JO19-1 31974 5-4
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32134 2-4
C 06-10-2018 15:15 Gilze JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32266 2-5
C 29-09-2018 14:45 RBC JO19-1 Gilze JO19-1 31880 0-6
C 29-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 VOAB JO19-1 32037 5-6
C 29-09-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31879 9-0
C 29-09-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32151 0-2
C 29-09-2018 15:45 DSE JO19-1 Roosendaal JO19-1 31944 1-1
C 29-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 MZC'11 JO19-1 32225 6-0
C 22-09-2018 15:15 Gilze JO19-1 Steenbergen JO19-1 32184 5-8
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 RBC JO19-1 32254 3-2
C 22-09-2018 14:45 VOAB JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31886 3-3
C 22-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32227 0-3
C 22-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32078 1-6
C 22-09-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 DSE JO19-1 31903 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 3 2 0 1 6 13 9 4 0
2 Unitas'30 JO19-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Wieldrecht JO19-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 Groot-Ammers JO19-1 3 1 0 2 3 5 13 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-1 11 9 2 0 29 56 12 44 0
2 VOAB JO19-1 11 9 1 1 28 63 21 42 0
3 Zeelandia Middelburg JO19-1 11 6 0 5 18 31 39 -8 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 11 5 2 4 17 29 24 5 0
5 Roosendaal JO19-1 11 5 2 4 17 29 25 4 0
6 DSE JO19-1 11 5 1 5 16 25 39 -14 0
7 Gilze JO19-1 11 5 0 6 15 35 38 -3 0
8 TSV Gudok JO19-1 11 4 2 5 14 34 30 4 0
9 Steenbergen JO19-1 10 4 0 6 12 38 43 -5 0
10 FC Tilburg JO19-1 11 4 0 7 12 36 42 -6 0
11 RBC JO19-1 11 3 1 7 9 24 37 -13 1
12 MZC'11 JO19-1 10 0 1 9 1 18 68 -50 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 2 B 17 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven