Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-3

Teamleden

Spelers
Niels Horsten Keeper      
Ilias Ahansal        
Sven van Beers        
Willem Castelijns        
Nikki van Es        
Timo Geraeds        
Marijn van Gils        
Max van den Heuvel        
Wout van Nieuwburg        
Mike Oomen        
Samel Rastoder        
Giovanni Sacharias        
Gylano Tiebosch        
Tristan van Veen        
Jep Verschoof        
 
Overige teamleden
Christ Oomen Leider
Arthur van Veen Leider
Mamadu Jalloh Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 13:30 De Schutters JO19-1 Hoeven JO19-2
C 24-02-2018 14:15 Victoria'03 JO19-2 ST Alliance/DIOZ JO19-2
C 24-02-2018 14:30 Noordhoek JO19-1 NSV JO19-1
C 24-02-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DVO'60 JO19-2
C 24-02-2018 15:00 Roosendaal JO19-4 BSC JO19-3
C 24-02-2018 15:45 Unitas'30 JO19-3 MOC'17 JO19-4
C 03-03-2018 15:00 MOC'17 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3
C 03-03-2018 15:00 Hoeven JO19-2 Roosendaal JO19-4
C 03-03-2018 14:30 ST Alliance/DIOZ JO19-2 Unitas'30 JO19-3
C 03-03-2018 13:00 NSV JO19-1 De Schutters JO19-1
C 03-03-2018 13:00 BSC JO19-3 Noordhoek JO19-1
C 03-03-2018 11:00 DVO'60 JO19-2 Victoria'03 JO19-2
C 10-03-2018 15:00 Roosendaal JO19-4 NSV JO19-1
C 10-03-2018 13:30 Victoria'03 JO19-2 Beek Vooruit JO19-3
C 10-03-2018 14:30 Noordhoek JO19-1 MOC'17 JO19-4
C 10-03-2018 13:30 De Schutters JO19-1 ST Alliance/DIOZ JO19-2
C 10-03-2018 13:00 BSC JO19-3 Hoeven JO19-2
C 10-03-2018 11:15 Unitas'30 JO19-3 DVO'60 JO19-2
C 17-03-2018 11:00 DVO'60 JO19-2 De Schutters JO19-1
C 17-03-2018 13:00 NSV JO19-1 BSC JO19-3
C 17-03-2018 14:30 ST Alliance/DIOZ JO19-2 Roosendaal JO19-4
C 17-03-2018 15:00 MOC'17 JO19-4 Victoria'03 JO19-2
C 17-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Unitas'30 JO19-3
C 17-03-2018 15:00 Hoeven JO19-2 Noordhoek JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2018 14:30 ST Alliance/DIOZ JO19-2 DVO'60 JO19-2 106725 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 14:00 Bavel JO19-2 Sarto JO19-6 54338 0-0
C 16-12-2017 14:30 TSC JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 52361 2-5
C 09-12-2017 13:45 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-3 52789 2-2
C 09-12-2017 13:30 Neerlandia'31 JO19-1 UVV'40 JO19-1 53304 4-1
C 09-12-2017 13:00 Unitas'30 JO19-3 Sarto JO19-6 53905 9-1
C 09-12-2017 15:00 The Gunners JO19-2 Bavel JO19-2 52779 5-0
C 02-12-2017 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-3 53466 3-2
C 02-12-2017 14:30 Sarto JO19-6 The Gunners JO19-2 53020 0-6
C 02-12-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-7 53243 2-5
C 02-12-2017 15:00 Bavel JO19-2 Neerlandia'31 JO19-1 53321 2-2
C 25-11-2017 14:00 Baronie JO19-5 Bavel JO19-2 52641 2-1
C 25-11-2017 14:30 Sarto JO19-6 Beek Vooruit JO19-3 53264 7-1
C 25-11-2017 16:30 JEKA JO19-7 UVV'40 JO19-1 54530 0-4
C 25-11-2017 13:30 Neerlandia'31 JO19-1 TSC JO19-3 52918 4-2
C 18-11-2017 14:15 Unitas'30 JO19-3 Neerlandia'31 JO19-1 52194 2-5
C 18-11-2017 14:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-5 52197 1-4
C 18-11-2017 14:30 UVV'40 JO19-1 Sarto JO19-6 52614 4-1
C 18-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO19-3 The Gunners JO19-2 52912 2-1
C 11-11-2017 11:15 The Gunners JO19-2 Unitas'30 JO19-3 53743 9-1
C 11-11-2017 13:35 Baronie JO19-5 UVV'40 JO19-1 53528 0-5
C 11-11-2017 14:45 Sarto JO19-6 TSC JO19-3 54026 7-0
C 11-11-2017 13:00 Neerlandia'31 JO19-1 JEKA JO19-7 54318 7-5
C 04-11-2017 15:30 JEKA JO19-7 Bavel JO19-2 52778 2-0
C 04-11-2017 16:05 Baronie JO19-5 Sarto JO19-6 53810 5-6
C 04-11-2017 14:30 TSC JO19-3 UVV'40 JO19-1 54383 1-4
C 04-11-2017 13:00 Neerlandia'31 JO19-1 The Gunners JO19-2 52422 4-8
C 28-10-2017 16:30 Bavel JO19-2 TSC JO19-3 53708 2-0
C 28-10-2017 11:45 The Gunners JO19-2 Baronie JO19-5 52751 8-0
C 28-10-2017 14:45 Sarto JO19-6 JEKA JO19-7 52230 4-12
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-3 54108 10-0
C 28-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Neerlandia'31 JO19-1 52863 2-5
C 14-10-2017 15:00 JEKA JO19-7 The Gunners JO19-2 53209 3-1
C 14-10-2017 15:00 Unitas'30 JO19-3 Bavel JO19-2 52696 1-0
r 14-10-2017 13:15 Boeimeer JO19-2 Sarto JO19-6 53436 0-0
C 14-10-2017 13:00 Neerlandia'31 JO19-1 Baronie JO19-5 54014 7-2
C 12-10-2017 19:30 The Gunners JO19-2 UVV'40 JO19-1 99168 1-4
C 07-10-2017 16:30 Sarto JO19-6 Neerlandia'31 JO19-1 53505 3-1
r 07-10-2017 14:30 The Gunners JO19-2 Boeimeer JO19-2 54413 0-0
C 07-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Unitas'30 JO19-3 52743 2-3
C 07-10-2017 15:55 Baronie JO19-5 JEKA JO19-7 54307 1-2
C 07-10-2017 16:15 Bavel JO19-2 UVV'40 JO19-1 52836 1-5
r 30-09-2017 13:15 Boeimeer JO19-2 Baronie JO19-5 52851 0-0
C 30-09-2017 15:00 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 53628 4-1
C 30-09-2017 15:45 Unitas'30 JO19-3 JEKA JO19-7 52588 3-6
C 30-09-2017 14:30 TSC JO19-3 The Gunners JO19-2 52798 1-2
C 23-09-2017 16:15 JEKA JO19-7 TSC JO19-3 54236 6-0
C 23-09-2017 13:00 Beek Vooruit JO19-3 Bavel JO19-2 53534 2-1
r 23-09-2017 15:15 The Gunners JO19-2 UVV'40 JO19-1 54139 0-0
C 23-09-2017 15:45 Baronie JO19-5 Unitas'30 JO19-3 53873 7-4
C 23-09-2017 13:00 Neerlandia'31 JO19-1 Boeimeer JO19-2 53694 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO19-1 9 8 0 1 24 41 9 32 0
2 JEKA JO19-7 9 7 0 2 21 41 22 19 0
3 Neerlandia'31 JO19-1 9 6 1 2 19 39 27 12 0
4 The Gunners JO19-2 9 6 0 3 18 41 15 26 0
5 Sarto JO19-6 8 4 0 4 12 29 38 -9 0
6 Beek Vooruit JO19-3 9 3 1 5 10 19 30 -11 0
7 Baronie JO19-5 9 3 1 5 10 23 36 -13 0
8 Unitas'30 JO19-3 9 3 0 6 9 25 43 -18 0
9 Bavel JO19-2 8 1 1 6 4 7 19 -12 0
10 TSC JO19-3 9 1 0 8 3 10 36 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO19-1 9 8 0 1 24 41 9 32 0
2 JEKA JO19-7 9 7 0 2 21 41 22 19 0
3 Neerlandia'31 JO19-1 9 6 1 2 19 39 27 12 0
4 The Gunners JO19-2 9 6 0 3 18 41 15 26 0
5 Sarto JO19-6 8 4 0 4 12 29 38 -9 0
6 Beek Vooruit JO19-3 9 3 1 5 10 19 30 -11 0
7 Baronie JO19-5 9 3 1 5 10 23 36 -13 0
8 Unitas'30 JO19-3 9 3 0 6 9 25 43 -18 0
9 Bavel JO19-2 8 1 1 6 4 7 19 -12 0
10 TSC JO19-3 9 1 0 8 3 10 36 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:30 3 A 7 Team training Unitas'30 JO19-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 16-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 23-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 30-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 06-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 13-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 20-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 27-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 04-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 11-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 18-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 25-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 01-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 08-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 15-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 22-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 29-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 06-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 13-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 20-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 27-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 03-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 10-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 17-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 24-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 31-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 07-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 14-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 21-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 28-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 07-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 14-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 21-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 28-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 04-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 11-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 18-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 25-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 02-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 09-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 16-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 23-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 30-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 06-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
wo 13-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-3
2017-2018 Unitas'30 JO19-3
14-10-2017

Berichten



Terug naar boven