Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-5

Teamleden

Spelers
Levi van Poppel Keeper      
Stijn Ackerman        
Niels van Bezouw        
Jamie van den Broek        
Emre van Dijk        
Hajk Hajrapetyan        
Shay Hermans        
Sam Liebregts        
Thijs de Ligt        
Cas Magielse        
Gijs Martens        
Indy van Oeveren        
Jacco van Peer        
Pieter van Peer        
Boaz Pelger        
Jef Schets        
 
Overige teamleden
Arno van Dijk Leider
Simon Liebregts Trainer/Coach
Jeroen Magielse Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 13:00 RSV JO15-2 Moerse Boys JO15-2 104738 8-1
C 02-06-2018 13:00 Zundert JO15-2 Sprundel JO15-2 103504 6-0
C 30-05-2018 19:30 Virtus JO15-5 Sprundel JO15-2 102065 3-4
C 29-05-2018 18:30 Victoria'03 JO15-2 Hoeven JO15-2 104030 7-0
C 26-05-2018 11:15 Sprundel JO15-2 Groen Wit JO15-3 104642 3-5
C 26-05-2018 11:00 Moerse Boys JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 102701 5-0
C 26-05-2018 13:00 RSV JO15-2 Victoria'03 JO15-2 103623 6-3
C 26-05-2018 13:50 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 102183 1-1
C 26-05-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Virtus JO15-5 103878 10-0
C 23-05-2018 19:30 Virtus JO15-5 Groen Wit JO15-3 104221 2-14
C 19-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-7 Unitas'30 JO15-5 103331 0-0
C 19-05-2018 10:15 DSE JO15-2 RSV JO15-2 103492 4-3
C 19-05-2018 09:00 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2 103395 6-4
C 19-05-2018 12:00 Groen Wit JO15-3 Hoeven JO15-2 102554 4-1
C 17-05-2018 19:00 Groen Wit JO15-3 Zundert JO15-2 104515 4-4
C 12-05-2018 13:00 RSV JO15-2 Unitas'30 JO15-5 102989 3-1
C 12-05-2018 11:30 DSE JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 104765 7-2
C 12-05-2018 14:45 Virtus JO15-5 Zundert JO15-2 102861 0-8
C 12-05-2018 08:45 Moerse Boys JO15-2 Victoria'03 JO15-2 101922 0-8
C 08-05-2018 19:00 DSE JO15-2 Sprundel JO15-2 105264 1-1
C 08-05-2018 18:30 Victoria'03 JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 102804 12-0
C 05-05-2018 13:00 RSV JO15-2 Hoeven JO15-2 104428 7-1
C 28-04-2018 08:45 Moerse Boys JO15-2 DSE JO15-2 103615 2-1
C 28-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-7 Virtus JO15-5 105183 1-3
C 28-04-2018 11:15 Sprundel JO15-2 RSV JO15-2 102534 2-4
C 28-04-2018 10:00 Unitas'30 JO15-5 Victoria'03 JO15-2 103804 1-13
C 21-04-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Moerse Boys JO15-2 104615 1-0
C 21-04-2018 11:15 Zundert JO15-2 DSE JO15-2 103941 6-3
C 21-04-2018 13:30 Groen Wit JO15-3 RSV JO15-2 101771 4-4
C 21-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-7 Sprundel JO15-2 102255 4-6
C 19-04-2018 18:30 Sprundel JO15-2 Hoeven JO15-2 101966 1-3
C 19-04-2018 19:00 Victoria'03 JO15-2 Virtus JO15-5 102389 12-0
C 14-04-2018 11:30 DSE JO15-2 Groen Wit JO15-3 104485 2-3
C 14-04-2018 11:30 Victoria'03 JO15-2 Zundert JO15-2 105028 4-0
C 14-04-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Unitas'30 JO15-5 102407 1-1
C 14-04-2018 08:45 Moerse Boys JO15-2 Sprundel JO15-2 102680 1-5
C 14-04-2018 13:00 RSV JO15-2 Virtus JO15-5 101866 6-3
C 07-04-2018 09:45 Beek Vooruit JO15-7 RSV JO15-2 104682 0-7
C 07-04-2018 11:15 Virtus JO15-5 DSE JO15-2 102089 4-3
C 07-04-2018 14:00 Zundert JO15-2 Hoeven JO15-2 104379 0-2
C 07-04-2018 13:00 Groen Wit JO15-3 Victoria'03 JO15-2 104649 2-2
C 07-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-5 Moerse Boys JO15-2 104362 2-0
C 31-03-2018 13:30 Groen Wit JO15-3 Beek Vooruit JO15-7 102995 15-2
C 31-03-2018 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 101848 2-0
C 24-03-2018 12:45 Hoeven JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 103574 8-2
C 24-03-2018 13:00 RSV JO15-2 Zundert JO15-2 103710 1-4
C 24-03-2018 08:45 Moerse Boys JO15-2 Groen Wit JO15-3 104664 1-8
C 24-03-2018 11:15 Sprundel JO15-2 Unitas'30 JO15-5 102571 1-1
C 24-03-2018 11:30 DSE JO15-2 Victoria'03 JO15-2 102321 0-5
C 22-03-2018 19:00 Virtus JO15-5 Unitas'30 JO15-5 104051 3-1
C 10-03-2018 10:30 Hoeven JO15-2 DSE JO15-2 103075 2-0
C 10-03-2018 08:45 Moerse Boys JO15-2 Virtus JO15-5 102248 3-4
C 10-03-2018 11:15 Sprundel JO15-2 Victoria'03 JO15-2 102206 0-5
C 10-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO15-7 Zundert JO15-2 102978 1-6
C 10-03-2018 14:00 Unitas'30 JO15-5 Groen Wit JO15-3 101913 1-5
C 24-02-2018 12:45 Hoeven JO15-2 WDS'19 JO15-3 105207 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-12-2017 18:30 Groen Wit JO15-3 Olympia'60 JO15-2 95935 5-5
C 16-12-2017 11:30 Groen Wit JO15-3 Unitas'30 JO15-5 97563 0-4
C 16-12-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-6 Advendo JO15-1 60711 5-5
C 16-12-2017 13:00 DIA JO15-4 SC 't Zand JO15-6 61845 3-8
C 16-12-2017 14:15 Olympia'60 JO15-2 SAB JO15-1 95933 0-8
C 13-12-2017 19:30 Rijen JO15-5 SAB JO15-1 61745 0-0
C 09-12-2017 10:00 Advendo JO15-1 WDS'19 JO15-2 61984 3-1
C 09-12-2017 14:30 Beek Vooruit JO15-6 Unitas'30 JO15-5 97572 2-1
C 09-12-2017 11:30 SAB JO15-1 Terheijden JO15-2 62414 4-1
C 09-12-2017 11:15 Olympia'60 JO15-2 Rijen JO15-5 95942 2-6
C 02-12-2017 13:15 Unitas'30 JO15-5 DIA JO15-4 97571 0-8
C 02-12-2017 12:15 WDS'19 JO15-2 Olympia'60 JO15-2 95941 17-1
C 02-12-2017 12:15 Groen Wit JO15-3 Advendo JO15-1 61126 2-10
C 02-12-2017 12:45 SC 't Zand JO15-6 Beek Vooruit JO15-6 60159 22-3
C 25-11-2017 11:10 Olympia'60 JO15-2 Terheijden JO15-2 95940 0-8
C 25-11-2017 14:45 Beek Vooruit JO15-6 Rijen JO15-5 62291 4-1
C 25-11-2017 13:45 Groen Wit JO15-3 SC 't Zand JO15-6 62587 2-15
C 25-11-2017 10:00 Advendo JO15-1 Unitas'30 JO15-5 97570 8-3
C 25-11-2017 12:30 DIA JO15-4 WDS'19 JO15-2 60040 9-4
C 18-11-2017 10:00 Rijen JO15-5 Groen Wit JO15-3 63058 0-3
C 18-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-6 SAB JO15-1 60857 1-10
C 18-11-2017 12:00 Terheijden JO15-2 DIA JO15-4 61103 3-7
C 18-11-2017 11:45 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-5 97569 2-1
C 18-11-2017 12:45 SC 't Zand JO15-6 Advendo JO15-1 59884 10-2
C 11-11-2017 12:45 SAB JO15-1 WDS'19 JO15-2 63166 9-0
C 11-11-2017 13:30 Unitas'30 JO15-5 SC 't Zand JO15-6 97568 0-11
C 11-11-2017 10:30 Olympia'60 JO15-2 Beek Vooruit JO15-6 95939 1-3
C 11-11-2017 13:45 Groen Wit JO15-3 Terheijden JO15-2 62362 4-3
C 11-11-2017 14:30 DIA JO15-4 Rijen JO15-5 60201 11-0
C 04-11-2017 14:30 DIA JO15-4 Groen Wit JO15-3 62449 12-3
C 04-11-2017 13:00 SAB JO15-1 SC 't Zand JO15-6 63384 10-1
C 04-11-2017 10:15 Olympia'60 JO15-2 Advendo JO15-1 95938 3-10
C 04-11-2017 10:00 Terheijden JO15-2 Rijen JO15-5 63041 2-0
C 04-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO15-6 WDS'19 JO15-2 62488 1-5
C 28-10-2017 11:45 Unitas'30 JO15-5 SAB JO15-1 97567 0-8
C 28-10-2017 12:15 WDS'19 JO15-2 Terheijden JO15-2 63189 0-3
C 28-10-2017 12:45 SC 't Zand JO15-6 Olympia'60 JO15-2 95937 31-2
C 28-10-2017 14:00 Advendo JO15-1 DIA JO15-4 62251 4-3
C 28-10-2017 14:10 Groen Wit JO15-3 Beek Vooruit JO15-6 62813 4-3
C 26-10-2017 19:00 Olympia'60 JO15-2 DIA JO15-4 95936 1-13
C 21-10-2017 11:45 Unitas'30 JO15-5 Olympia'60 JO15-2 97564 1-4
C 14-10-2017 10:00 Terheijden JO15-2 SC 't Zand JO15-6 60954 4-5
C 14-10-2017 11:15 SAB JO15-1 Groen Wit JO15-3 62497 9-1
C 14-10-2017 10:00 Rijen JO15-5 Unitas'30 JO15-5 97566 5-1
C 12-10-2017 19:00 WDS'19 JO15-2 Groen Wit JO15-3 62608 10-0
C 07-10-2017 12:30 Unitas'30 JO15-5 Terheijden JO15-2 97565 1-1
C 07-10-2017 11:30 WDS'19 JO15-2 Rijen JO15-5 63385 1-3
C 07-10-2017 14:00 Advendo JO15-1 SAB JO15-1 61726 2-14
C 07-10-2017 14:30 DIA JO15-4 Beek Vooruit JO15-6 63320 7-2
C 30-09-2017 10:30 SAB JO15-1 DIA JO15-4 59829 6-1
C 30-09-2017 10:00 Rijen JO15-5 SC 't Zand JO15-6 63280 2-13
C 30-09-2017 10:00 Terheijden JO15-2 Advendo JO15-1 60575 6-7
C 30-09-2017 15:30 Baronie JO15-10 Olympia'60 JO15-2 95934 13-0
C 23-09-2017 16:15 SC 't Zand JO15-6 WDS'19 JO15-2 63046 3-6
C 23-09-2017 14:00 Advendo JO15-1 Rijen JO15-5 60076 9-2
C 23-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO15-6 Terheijden JO15-2 61084 3-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
b 26-09-2017 19:00 Unitas'30 JO14-4 Jong Ambon JO14-1 8996 0-0
B 16-09-2017 11:45 Roosendaal JO14-4 Unitas'30 JO14-4 9044 0-0
B 11-09-2017 19:00 Jong Ambon JO14-1 Roosendaal JO14-4 8940 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO15-2 10 8 1 1 25 71 9 62 0
2 Groen Wit JO15-3 10 7 3 0 24 64 22 42 0
3 RSV JO15-2 10 7 1 2 22 49 23 26 0
4 Zundert JO15-2 10 7 1 2 22 42 19 23 0
5 Hoeven JO15-2 10 6 1 3 19 29 22 7 0
6 Virtus JO15-5 10 4 0 6 12 22 62 -40 0
7 Sprundel JO15-2 10 3 2 5 11 23 33 -10 0
8 DSE JO15-2 10 2 2 6 8 22 29 -7 0
9 Unitas'30 JO15-5 10 1 4 5 7 9 29 -20 0
10 Moerse Boys JO15-2 10 2 0 8 6 17 43 -26 0
11 Beek Vooruit JO15-7 10 0 1 9 1 12 69 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO15-1 9 9 0 0 27 78 7 71 0
2 SC 't Zand JO15-6 10 8 0 2 24 119 34 85 0
3 Advendo JO15-1 10 7 1 2 22 60 49 11 0
4 DIA JO15-4 10 7 0 3 21 74 31 43 0
5 WDS'19 JO15-2 10 5 0 5 15 46 33 13 0
6 Terheijden JO15-2 10 4 1 5 13 36 31 5 0
7 Beek Vooruit JO15-6 10 3 1 6 10 27 61 -34 0
8 Groen Wit JO15-3 10 3 1 6 10 24 71 -47 0
9 Rijen JO15-5 9 3 0 6 9 19 46 -27 0
10 Unitas'30 JO15-5 10 1 1 8 4 12 49 -37 0
11 Olympia'60 JO15-2 10 1 1 8 4 19 102 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Ambon JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 18:45 - 20:00 2 B 16 Team training Unitas'30 JO15-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 03-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 10-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 17-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 24-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 31-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 07-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 14-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 21-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 28-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 05-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 12-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 19-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 26-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 02-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 09-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 16-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 23-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 30-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 07-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 14-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 21-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 28-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 04-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 11-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 18-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 25-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 01-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 08-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 15-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 22-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 01-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 08-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 15-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 22-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 29-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 05-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 12-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 19-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 26-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 03-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 10-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 17-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 24-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 31-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 07-06-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
do 14-06-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1

Berichten



Terug naar boven