0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Stijn Ackerman | |||||||
Niels van Bezouw | |||||||
Jamie van den Broek | |||||||
Shay Hermans | |||||||
Indy van Oeveren | |||||||
Pieter van Peer | |||||||
Boaz Pelger | |||||||
Jef Schets | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Simon Liebregts | Trainer/Coach | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 104738 | 8-1 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | Zundert JO15-2 | Sprundel JO15-2 | 103504 | 6-0 | ||
C | 30-05-2018 19:30 | Virtus JO15-5 | Sprundel JO15-2 | 102065 | 3-4 | ||
C | 29-05-2018 18:30 | Victoria'03 JO15-2 | Hoeven JO15-2 | 104030 | 7-0 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | Sprundel JO15-2 | Groen Wit JO15-3 | 104642 | 3-5 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Beek Vooruit JO15-7 | 102701 | 5-0 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Victoria'03 JO15-2 | 103623 | 6-3 | ||
C | 26-05-2018 13:50 | Unitas'30 JO15-5 | DSE JO15-2 | 102183 | 1-1 | ||
C | 26-05-2018 12:45 | Hoeven JO15-2 | Virtus JO15-5 | 103878 | 10-0 | ||
C | 23-05-2018 19:30 | Virtus JO15-5 | Groen Wit JO15-3 | 104221 | 2-14 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | Beek Vooruit JO15-7 | Unitas'30 JO15-5 | 103331 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | DSE JO15-2 | RSV JO15-2 | 103492 | 4-3 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Zundert JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 103395 | 6-4 | ||
C | 19-05-2018 12:00 | Groen Wit JO15-3 | Hoeven JO15-2 | 102554 | 4-1 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | Groen Wit JO15-3 | Zundert JO15-2 | 104515 | 4-4 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 102989 | 3-1 | ||
C | 12-05-2018 11:30 | DSE JO15-2 | Beek Vooruit JO15-7 | 104765 | 7-2 | ||
C | 12-05-2018 14:45 | Virtus JO15-5 | Zundert JO15-2 | 102861 | 0-8 | ||
C | 12-05-2018 08:45 | Moerse Boys JO15-2 | Victoria'03 JO15-2 | 101922 | 0-8 | ||
C | 08-05-2018 19:00 | DSE JO15-2 | Sprundel JO15-2 | 105264 | 1-1 | ||
C | 08-05-2018 18:30 | Victoria'03 JO15-2 | Beek Vooruit JO15-7 | 102804 | 12-0 | ||
C | 05-05-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Hoeven JO15-2 | 104428 | 7-1 | ||
C | 28-04-2018 08:45 | Moerse Boys JO15-2 | DSE JO15-2 | 103615 | 2-1 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | Beek Vooruit JO15-7 | Virtus JO15-5 | 105183 | 1-3 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | Sprundel JO15-2 | RSV JO15-2 | 102534 | 2-4 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | Unitas'30 JO15-5 | Victoria'03 JO15-2 | 103804 | 1-13 | ||
C | 21-04-2018 12:45 | Hoeven JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 104615 | 1-0 | ||
C | 21-04-2018 11:15 | Zundert JO15-2 | DSE JO15-2 | 103941 | 6-3 | ||
C | 21-04-2018 13:30 | Groen Wit JO15-3 | RSV JO15-2 | 101771 | 4-4 | ||
C | 21-04-2018 08:30 | Beek Vooruit JO15-7 | Sprundel JO15-2 | 102255 | 4-6 | ||
C | 19-04-2018 18:30 | Sprundel JO15-2 | Hoeven JO15-2 | 101966 | 1-3 | ||
C | 19-04-2018 19:00 | Victoria'03 JO15-2 | Virtus JO15-5 | 102389 | 12-0 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | DSE JO15-2 | Groen Wit JO15-3 | 104485 | 2-3 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Victoria'03 JO15-2 | Zundert JO15-2 | 105028 | 4-0 | ||
C | 14-04-2018 12:45 | Hoeven JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 102407 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | Moerse Boys JO15-2 | Sprundel JO15-2 | 102680 | 1-5 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Virtus JO15-5 | 101866 | 6-3 | ||
C | 07-04-2018 09:45 | Beek Vooruit JO15-7 | RSV JO15-2 | 104682 | 0-7 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | Virtus JO15-5 | DSE JO15-2 | 102089 | 4-3 | ||
C | 07-04-2018 14:00 | Zundert JO15-2 | Hoeven JO15-2 | 104379 | 0-2 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | Groen Wit JO15-3 | Victoria'03 JO15-2 | 104649 | 2-2 | ||
C | 07-04-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-5 | Moerse Boys JO15-2 | 104362 | 2-0 | ||
C | 31-03-2018 13:30 | Groen Wit JO15-3 | Beek Vooruit JO15-7 | 102995 | 15-2 | ||
C | 31-03-2018 11:15 | Zundert JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 101848 | 2-0 | ||
C | 24-03-2018 12:45 | Hoeven JO15-2 | Beek Vooruit JO15-7 | 103574 | 8-2 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | RSV JO15-2 | Zundert JO15-2 | 103710 | 1-4 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | Moerse Boys JO15-2 | Groen Wit JO15-3 | 104664 | 1-8 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | Sprundel JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 102571 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | DSE JO15-2 | Victoria'03 JO15-2 | 102321 | 0-5 | ||
C | 22-03-2018 19:00 | Virtus JO15-5 | Unitas'30 JO15-5 | 104051 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | Hoeven JO15-2 | DSE JO15-2 | 103075 | 2-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Moerse Boys JO15-2 | Virtus JO15-5 | 102248 | 3-4 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | Sprundel JO15-2 | Victoria'03 JO15-2 | 102206 | 0-5 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | Beek Vooruit JO15-7 | Zundert JO15-2 | 102978 | 1-6 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-5 | Groen Wit JO15-3 | 101913 | 1-5 | ||
C | 24-02-2018 12:45 | Hoeven JO15-2 | WDS'19 JO15-3 | 105207 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-12-2017 18:30 | Groen Wit JO15-3 | Olympia'60 JO15-2 | 95935 | 5-5 | ||
C | 16-12-2017 11:30 | Groen Wit JO15-3 | Unitas'30 JO15-5 | 97563 | 0-4 | ||
C | 16-12-2017 11:15 | Beek Vooruit JO15-6 | Advendo JO15-1 | 60711 | 5-5 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | DIA JO15-4 | SC 't Zand JO15-6 | 61845 | 3-8 | ||
C | 16-12-2017 14:15 | Olympia'60 JO15-2 | SAB JO15-1 | 95933 | 0-8 | ||
C | 13-12-2017 19:30 | Rijen JO15-5 | SAB JO15-1 | 61745 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | Advendo JO15-1 | WDS'19 JO15-2 | 61984 | 3-1 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Beek Vooruit JO15-6 | Unitas'30 JO15-5 | 97572 | 2-1 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | SAB JO15-1 | Terheijden JO15-2 | 62414 | 4-1 | ||
C | 09-12-2017 11:15 | Olympia'60 JO15-2 | Rijen JO15-5 | 95942 | 2-6 | ||
C | 02-12-2017 13:15 | Unitas'30 JO15-5 | DIA JO15-4 | 97571 | 0-8 | ||
C | 02-12-2017 12:15 | WDS'19 JO15-2 | Olympia'60 JO15-2 | 95941 | 17-1 | ||
C | 02-12-2017 12:15 | Groen Wit JO15-3 | Advendo JO15-1 | 61126 | 2-10 | ||
C | 02-12-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | Beek Vooruit JO15-6 | 60159 | 22-3 | ||
C | 25-11-2017 11:10 | Olympia'60 JO15-2 | Terheijden JO15-2 | 95940 | 0-8 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Beek Vooruit JO15-6 | Rijen JO15-5 | 62291 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 13:45 | Groen Wit JO15-3 | SC 't Zand JO15-6 | 62587 | 2-15 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | Advendo JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 97570 | 8-3 | ||
C | 25-11-2017 12:30 | DIA JO15-4 | WDS'19 JO15-2 | 60040 | 9-4 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | Rijen JO15-5 | Groen Wit JO15-3 | 63058 | 0-3 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | Beek Vooruit JO15-6 | SAB JO15-1 | 60857 | 1-10 | ||
C | 18-11-2017 12:00 | Terheijden JO15-2 | DIA JO15-4 | 61103 | 3-7 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | WDS'19 JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 97569 | 2-1 | ||
C | 18-11-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | Advendo JO15-1 | 59884 | 10-2 | ||
C | 11-11-2017 12:45 | SAB JO15-1 | WDS'19 JO15-2 | 63166 | 9-0 | ||
C | 11-11-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-5 | SC 't Zand JO15-6 | 97568 | 0-11 | ||
C | 11-11-2017 10:30 | Olympia'60 JO15-2 | Beek Vooruit JO15-6 | 95939 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 13:45 | Groen Wit JO15-3 | Terheijden JO15-2 | 62362 | 4-3 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | DIA JO15-4 | Rijen JO15-5 | 60201 | 11-0 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | DIA JO15-4 | Groen Wit JO15-3 | 62449 | 12-3 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | SAB JO15-1 | SC 't Zand JO15-6 | 63384 | 10-1 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Olympia'60 JO15-2 | Advendo JO15-1 | 95938 | 3-10 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | Terheijden JO15-2 | Rijen JO15-5 | 63041 | 2-0 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | Beek Vooruit JO15-6 | WDS'19 JO15-2 | 62488 | 1-5 | ||
C | 28-10-2017 11:45 | Unitas'30 JO15-5 | SAB JO15-1 | 97567 | 0-8 | ||
C | 28-10-2017 12:15 | WDS'19 JO15-2 | Terheijden JO15-2 | 63189 | 0-3 | ||
C | 28-10-2017 12:45 | SC 't Zand JO15-6 | Olympia'60 JO15-2 | 95937 | 31-2 | ||
C | 28-10-2017 14:00 | Advendo JO15-1 | DIA JO15-4 | 62251 | 4-3 | ||
C | 28-10-2017 14:10 | Groen Wit JO15-3 | Beek Vooruit JO15-6 | 62813 | 4-3 | ||
C | 26-10-2017 19:00 | Olympia'60 JO15-2 | DIA JO15-4 | 95936 | 1-13 | ||
C | 21-10-2017 11:45 | Unitas'30 JO15-5 | Olympia'60 JO15-2 | 97564 | 1-4 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | Terheijden JO15-2 | SC 't Zand JO15-6 | 60954 | 4-5 | ||
C | 14-10-2017 11:15 | SAB JO15-1 | Groen Wit JO15-3 | 62497 | 9-1 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | Rijen JO15-5 | Unitas'30 JO15-5 | 97566 | 5-1 | ||
C | 12-10-2017 19:00 | WDS'19 JO15-2 | Groen Wit JO15-3 | 62608 | 10-0 | ||
C | 07-10-2017 12:30 | Unitas'30 JO15-5 | Terheijden JO15-2 | 97565 | 1-1 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | WDS'19 JO15-2 | Rijen JO15-5 | 63385 | 1-3 | ||
C | 07-10-2017 14:00 | Advendo JO15-1 | SAB JO15-1 | 61726 | 2-14 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | DIA JO15-4 | Beek Vooruit JO15-6 | 63320 | 7-2 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | SAB JO15-1 | DIA JO15-4 | 59829 | 6-1 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | Rijen JO15-5 | SC 't Zand JO15-6 | 63280 | 2-13 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | Terheijden JO15-2 | Advendo JO15-1 | 60575 | 6-7 | ||
C | 30-09-2017 15:30 | Baronie JO15-10 | Olympia'60 JO15-2 | 95934 | 13-0 | ||
C | 23-09-2017 16:15 | SC 't Zand JO15-6 | WDS'19 JO15-2 | 63046 | 3-6 | ||
C | 23-09-2017 14:00 | Advendo JO15-1 | Rijen JO15-5 | 60076 | 9-2 | ||
C | 23-09-2017 09:45 | Beek Vooruit JO15-6 | Terheijden JO15-2 | 61084 | 3-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria'03 JO15-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 71 | 9 | 62 | 0 |
2 | Groen Wit JO15-3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 24 | 64 | 22 | 42 | 0 |
3 | RSV JO15-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 49 | 23 | 26 | 0 |
4 | Zundert JO15-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 19 | 23 | 0 |
5 | Hoeven JO15-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 29 | 22 | 7 | 0 |
6 | Virtus JO15-5 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 22 | 62 | -40 | 0 |
7 | Sprundel JO15-2 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 23 | 33 | -10 | 0 |
8 | DSE JO15-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 22 | 29 | -7 | 0 |
9 | Unitas'30 JO15-5 | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 9 | 29 | -20 | 0 |
10 | Moerse Boys JO15-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 17 | 43 | -26 | 0 |
11 | Beek Vooruit JO15-7 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 12 | 69 | -57 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Ambon JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO14-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAB JO15-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 78 | 7 | 71 | 0 |
2 | SC 't Zand JO15-6 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 119 | 34 | 85 | 0 |
3 | Advendo JO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 60 | 49 | 11 | 0 |
4 | DIA JO15-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 74 | 31 | 43 | 0 |
5 | WDS'19 JO15-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 46 | 33 | 13 | 0 |
6 | Terheijden JO15-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 36 | 31 | 5 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO15-6 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 27 | 61 | -34 | 0 |
8 | Groen Wit JO15-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 24 | 71 | -47 | 0 |
9 | Rijen JO15-5 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 19 | 46 | -27 | 0 |
10 | Unitas'30 JO15-5 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 12 | 49 | -37 | 0 |
11 | Olympia'60 JO15-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 19 | 102 | -83 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 18:45 - 20:00 | 2 B | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|