0244 Onder 14 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO14-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Song Aerts | |||||||
Lars van der Does | |||||||
Sky Verwijmeren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Piet Simons | Leider | ||||||
Robbie van der Does | Leider/Trainer | ||||||
Michel van Ham | Leider/Trainer | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 12:30 | JEKA JO14-4 | Oranje Wit JO14-2 | 111412 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | DIA JO14-2 | Pelikaan JO14-1 | 111677 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 11:45 | SC Welberg JO14-1 | VVR JO14-1 | 111440 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | Unitas'30 JO14-3 | Irene'58 JO14-2 | 111629 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | Drechtstreek JO14-1 | Unitas'30 JO14-3 | 111458 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:15 | Pelikaan JO14-1 | VVR JO14-1 | 111710 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | Irene'58 JO14-2 | 111300 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:00 | Unitas'30 JO14-2 | JEKA JO14-4 | 111313 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | JEKA JO14-4 | Pelikaan JO14-1 | 111325 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | VVR JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 111436 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | DIA JO14-2 | Unitas'30 JO14-2 | 111388 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 11:45 | SC Welberg JO14-1 | Drechtstreek JO14-1 | 111443 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | Pelikaan JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 111336 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 10:00 | Drechtstreek JO14-1 | Irene'58 JO14-2 | 111294 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 12:00 | DIA JO14-2 | JEKA JO14-4 | 111386 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 13:00 | Unitas'30 JO14-2 | Unitas'30 JO14-3 | 111500 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 12:30 | VVR JO14-1 | Drechtstreek JO14-1 | 111301 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 11:45 | SC Welberg JO14-1 | Unitas'30 JO14-2 | 111384 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:00 | Unitas'30 JO14-3 | DIA JO14-2 | 111375 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:00 | Irene'58 JO14-2 | Pelikaan JO14-1 | 111576 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 10:00 | JEKA JO14-3 | Unitas'30 JO14-3 | 100159 | 2-1 | ||
C | 16-12-2017 11:45 | Roosendaal JO14-2 | GJS JO14-1 | 63692 | 0-14 | ||
C | 16-12-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | JEKA JO14-2 | 93301 | 4-2 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | JEKA JO14-2 | 93303 | 4-2 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | GJS JO14-1 | ASWH JO14-2 | 63657 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | Irene'58 JO14-1 | Unitas'30 JO14-3 | 63747 | 2-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Roosendaal JO14-2 | TSV Gudok JO14-2 | 63611 | 0-5 | ||
C | 09-12-2017 12:00 | Unitas'30 JO14-2 | Gloria UC JO14-1 | 63608 | 3-0 | ||
C | 09-12-2017 13:30 | JEKA JO14-3 | Oranje Wit JO14-2 | 63878 | 0-3 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | ASWH JO14-2 | Unitas'30 JO14-2 | 63766 | 2-1 | ||
C | 02-12-2017 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 63926 | 3-4 | ||
C | 02-12-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | JEKA JO14-3 | 63730 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | TSV Gudok JO14-2 | Dubbeldam JO14-2 | 63663 | 5-0 | ||
C | 02-12-2017 11:15 | Unitas'30 JO14-3 | GJS JO14-1 | 63686 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 13:45 | JEKA JO14-2 | Roosendaal JO14-2 | 93302 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | Oranje Wit JO14-2 | 63909 | 4-3 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | GJS JO14-1 | Unitas'30 JO14-2 | 63874 | 6-1 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | Irene'58 JO14-1 | ASWH JO14-2 | 63555 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Roosendaal JO14-2 | Unitas'30 JO14-3 | 63876 | 3-7 | ||
C | 25-11-2017 12:00 | JEKA JO14-3 | TSV Gudok JO14-2 | 63719 | 0-4 | ||
C | 18-11-2017 12:15 | ASWH JO14-2 | Dubbeldam JO14-2 | 63704 | 0-2 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | TSV Gudok JO14-2 | 63882 | 0-8 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | Unitas'30 JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 63893 | 1-2 | ||
C | 18-11-2017 13:45 | JEKA JO14-2 | JEKA JO14-3 | 93300 | 0-11 | ||
C | 18-11-2017 14:00 | Unitas'30 JO14-3 | Gloria UC JO14-1 | 63788 | 6-0 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | Unitas'30 JO14-3 | 63857 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | GJS JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 63851 | 9-2 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Irene'58 JO14-1 | Roosendaal JO14-2 | 63565 | 8-0 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | ASWH JO14-2 | 63821 | 1-5 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | TSV Gudok JO14-2 | JEKA JO14-2 | 93299 | 11-1 | ||
C | 11-11-2017 13:30 | JEKA JO14-3 | Unitas'30 JO14-2 | 63868 | 1-2 | ||
C | 04-11-2017 11:45 | Unitas'30 JO14-2 | TSV Gudok JO14-2 | 63660 | 0-5 | ||
C | 04-11-2017 10:30 | ASWH JO14-2 | Unitas'30 JO14-3 | 63892 | 3-2 | ||
C | 04-11-2017 11:45 | Roosendaal JO14-2 | Oranje Wit JO14-2 | 63592 | 1-5 | ||
C | 04-11-2017 11:00 | Irene'58 JO14-1 | JEKA JO14-3 | 63767 | 1-0 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | GJS JO14-1 | JEKA JO14-2 | 93298 | 10-0 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | Gloria UC JO14-1 | 63582 | 1-0 | ||
C | 28-10-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | Roosendaal JO14-2 | 63813 | 1-1 | ||
C | 28-10-2017 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | ASWH JO14-2 | 63944 | 7-4 | ||
C | 28-10-2017 11:15 | Unitas'30 JO14-3 | Unitas'30 JO14-2 | 63875 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 12:30 | TSV Gudok JO14-2 | GJS JO14-1 | 63547 | 5-1 | ||
C | 28-10-2017 13:45 | JEKA JO14-3 | Dubbeldam JO14-2 | 63690 | 1-1 | ||
C | 28-10-2017 13:45 | JEKA JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 93297 | 0-4 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | GJS JO14-1 | Gloria UC JO14-1 | 63726 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | Irene'58 JO14-1 | Dubbeldam JO14-2 | 63934 | 2-0 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Roosendaal JO14-2 | JEKA JO14-3 | 63625 | 0-8 | ||
C | 14-10-2017 13:30 | Unitas'30 JO14-3 | TSV Gudok JO14-2 | 63665 | 0-4 | ||
C | 14-10-2017 11:45 | Unitas'30 JO14-2 | Oranje Wit JO14-2 | 63762 | 3-5 | ||
C | 14-10-2017 10:30 | ASWH JO14-2 | JEKA JO14-2 | 93296 | 10-0 | ||
C | 07-10-2017 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | Unitas'30 JO14-3 | 63596 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | Roosendaal JO14-2 | 63647 | 9-2 | ||
C | 07-10-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | Irene'58 JO14-1 | 63773 | 0-3 | ||
C | 07-10-2017 12:30 | TSV Gudok JO14-2 | ASWH JO14-2 | 63744 | 2-2 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | JEKA JO14-3 | GJS JO14-1 | 63886 | 1-4 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | JEKA JO14-2 | Unitas'30 JO14-2 | 93295 | 3-3 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | ASWH JO14-2 | JEKA JO14-3 | 63864 | 2-0 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | GJS JO14-1 | Dubbeldam JO14-2 | 63734 | 2-2 | ||
C | 30-09-2017 11:00 | Oranje Wit JO14-2 | Gloria UC JO14-1 | 63846 | 3-3 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | TSV Gudok JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 63708 | 4-0 | ||
C | 30-09-2017 14:20 | Unitas'30 JO14-2 | Roosendaal JO14-2 | 63751 | 3-1 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | Unitas'30 JO14-3 | JEKA JO14-2 | 93294 | 3-2 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | Irene'58 JO14-1 | GJS JO14-1 | 63916 | 1-5 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Roosendaal JO14-2 | ASWH JO14-2 | 63669 | 1-11 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | Gloria UC JO14-1 | TSV Gudok JO14-2 | 63769 | 0-4 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | JEKA JO14-3 | Unitas'30 JO14-3 | 63822 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | JEKA JO14-2 | Oranje Wit JO14-2 | 93293 | 2-6 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Dubbeldam JO14-2 | Unitas'30 JO14-2 | 63646 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drechtstreek JO14-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 100 | 8 | 92 | 0 |
2 | Pelikaan JO14-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 65 | 13 | 52 | 0 |
3 | JEKA JO14-4 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 37 | 34 | 3 | 0 |
4 | SC Welberg JO14-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 27 | 32 | -5 | 0 |
5 | Unitas'30 JO14-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 34 | 39 | -5 | 0 |
6 | Unitas'30 JO14-3 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 24 | 25 | -1 | 0 |
7 | Oranje Wit JO14-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 16 | 49 | -33 | 0 |
8 | Irene'58 JO14-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 15 | 59 | -44 | 0 |
9 | DIA JO14-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 10 | 37 | -27 | 0 |
10 | VVR JO14-1 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 7 | 39 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO14-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 39 | 4 | 35 | 0 |
2 | Unitas'30 JO14-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 14 | -4 | 0 |
3 | Roosendaal JO14-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 20 | -13 | 0 |
4 | JEKA JO14-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 25 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO14-2 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 57 | 4 | 53 | 0 |
2 | Irene'58 JO14-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 31 | 14 | 17 | 0 |
3 | GJS JO14-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 57 | 14 | 43 | 0 |
4 | Dubbeldam JO14-2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 33 | 19 | 14 | 0 |
5 | ASWH JO14-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 40 | 20 | 20 | 0 |
6 | Oranje Wit JO14-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 39 | 41 | -2 | 0 |
7 | Unitas'30 JO14-3 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 24 | 23 | 1 | 0 |
8 | Unitas'30 JO14-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 18 | 31 | -13 | 0 |
9 | JEKA JO14-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 24 | 18 | 6 | 0 |
10 | Gloria UC JO14-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 10 | 33 | -23 | 0 |
11 | JEKA JO14-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 17 | 67 | -50 | 0 |
12 | Roosendaal JO14-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 10 | 76 | -66 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3 B | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 3 B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|