Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO15-2

Teamleden

Spelers
Melissa Buijnsters Keeper      
Mylene Baremans        
Manon Beeke        
Danique van Dieren        
Danique Faijaars        
Fee de Groot        
Tess Huijben        
Kimberly Jonker        
Nilja Kamp        
Amber Kramer        
Amber Kriesels        
Isabelle Oonincx        
Dynke van Sliedregt        
Maud Timmermans        
Ilja Vissers        
 
Overige teamleden
Sophie Heijnen Trainer
Wiljan Huijben Trainer
Bodine Mathon Trainer
Richard Rockx Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-04-2018 11:15 Virtus MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Zentveld, J. (Jochem) 136700 09:55
C 05-05-2018 14:00 Unitas'30 MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136823 13:00
C 12-05-2018 10:00 Unitas'30 MO15-2 Neerlandia'31 MO15-1 136672 09:00
C 19-05-2018 14:30 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 136600 13:30
C 26-05-2018 vervallen Boeimeer MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136544 23:40
C 28-05-2018 19:15 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 136709 18:15
T 09-06-2018 n.n.b. DVV'09 Unitas'30 MO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 11:15 Virtus MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Zentveld, J. (Jochem) 136700
C 14-04-2018 10:15 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Foesenek, Ad 137002 7 - 1
C 07-04-2018 10:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-2 Willemen, Ricardo 136983 1 - 2
C 31-03-2018 12:00 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Dijkstra, Sjoerd 136540 5 - 1
C 24-03-2018 11:30 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Ligtenberg, Jeffrey 136811 4 - 0
C 10-03-2018 12:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 Vaan, Hans de 136996 2 - 0
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 MO13-2 Unitas'30 MO15-2
V 17-02-2018 10:00 vv Gilze MO15-2 Unitas'30 MO15-2
V 03-02-2018 13:00 RFC MO15-1 Unitas'30 MO15-2
V 27-01-2018 12:30 Unitas'30 MO15-2 Boeimeer MO15-1 Ricardo Willemen (S)
C 16-12-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Schilperoord, G.H. (Gerben) 85963 1 - 2
C 02-12-2017 09:00 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Lambregts, Joost 86356 1 - 1
C 25-11-2017 13:00 Unitas'30 MO15-2 SC Welberg MO15-1 Nagtegaal, Tim 86290 0 - 6
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal MO15-2 Unitas'30 MO15-2 Mossel, Daan 86259 7 - 0
C 11-11-2017 12:15 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 Machielse, J. (Jan) 85989 1 - 10
C 04-11-2017 13:45 Unitas'30 MO15-2 Noordhoek MO15-1 Willemen, Ricardo 85897 1 - 2
C 14-10-2017 09:45 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Foesenek, Ad 85891 10 - 0
C 30-09-2017 11:00 Prinsenland MO15-1 Unitas'30 MO15-2 Wit, J.J.P. (Joost) de 85981 3 - 0
C 23-09-2017 13:00 Unitas'30 MO15-2 Achtmaal MO15-1 86575 1 - 6
B 16-09-2017 14:40 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 15244 2 - 7
B 09-09-2017 12:30 ST Wernhout/Zundert MO15-1 Unitas'30 MO15-2 15155 3 - 0
B 02-09-2017 11:45 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 15085 0 - 10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 Virtus MO15-1 136454 0-0
C 24-03-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 136268 0-0
C 24-03-2018 13:00 DIA MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136814 0-0
C 24-03-2018 11:30 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136811 0-0
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136591 0-0
C 24-03-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 JEKA MO15-1 136813 0-0
C 17-03-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 JEKA MO15-1 137023 0-0
C 17-03-2018 10:00 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 136619 0-0
C 17-03-2018 11:15 Virtus MO15-1 Boeimeer MO15-1 136947 0-0
C 17-03-2018 11:30 Neerlandia'31 MO15-1 UVV'40 MO15-1 136653 0-0
C 17-03-2018 14:00 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 136709 0-0
C 17-03-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 Gilze MO15-1 136932 0-0
C 10-03-2018 14:00 Bavel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136800 0-0
C 10-03-2018 13:00 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 136996 0-0
C 10-03-2018 12:45 UVV'40 MO15-1 Virtus MO15-1 136281 0-0
C 10-03-2018 10:00 JEKA MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136427 0-0
C 10-03-2018 09:30 Gilze MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136722 0-0
C 10-03-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 Gloria UC MO15-2 136243 0-0
C 03-03-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Boeimeer MO15-1 136190 0-0
C 03-03-2018 11:15 Virtus MO15-1 JEKA MO15-1 136280 0-0
C 03-03-2018 11:30 Neerlandia'31 MO15-1 Bavel MO15-1 136296 0-0
C 03-03-2018 11:30 Gilze MO15-1 DIA MO15-2 136189 0-0
C 03-03-2018 13:45 Unitas'30 MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136823 0-0
C 03-03-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 UVV'40 MO15-1 136318 0-0
C 24-02-2018 14:15 Bavel MO15-1 Virtus MO15-1 137008 0-0
C 24-02-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136727 0-0
C 24-02-2018 13:00 DIA MO15-2 Gloria UC MO15-2 136917 0-0
C 24-02-2018 10:00 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136540 0-0
C 24-02-2018 11:15 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136569 0-0
C 24-02-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 Gilze MO15-1 136286 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:00 Noordhoek MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 86235 1-4
C 16-12-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 Unitas'30 MO15-2 85963 1-2
C 16-12-2017 11:00 Prinsenland MO15-1 Roosendaal MO15-2 86368 0-5
C 09-12-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 SC Welberg MO15-1 86069 1-1
C 09-12-2017 09:45 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 86088 1-3
C 09-12-2017 14:00 Achtmaal MO15-1 Noordhoek MO15-1 85855 13-0
C 06-12-2017 19:00 DSE MO15-1 Prinsenland MO15-1 86486 3-2
C 02-12-2017 09:00 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 86356 1-1
C 02-12-2017 13:15 Roosendaal MO15-2 Achtmaal MO15-1 86450 0-0
C 02-12-2017 11:30 SC Welberg MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 86446 0-0
C 02-12-2017 11:00 Noordhoek MO15-1 Vosmeer MO15-1 86585 2-1
C 25-11-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 SC Gastel MO15-1 86124 0-2
C 25-11-2017 13:00 Unitas'30 MO15-2 SC Welberg MO15-1 86290 0-6
C 25-11-2017 11:00 Prinsenland MO15-1 Achtmaal MO15-1 86557 1-7
C 25-11-2017 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Roosendaal MO15-2 86472 1-3
C 18-11-2017 13:00 DSE MO15-1 Noordhoek MO15-1 85831 9-0
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal MO15-2 Unitas'30 MO15-2 86259 7-0
C 18-11-2017 14:00 Achtmaal MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 85819 11-1
C 18-11-2017 11:45 SC Welberg MO15-1 SC Gastel MO15-1 86272 10-1
C 11-11-2017 12:15 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 85989 1-10
C 11-11-2017 11:00 Prinsenland MO15-1 SC Welberg MO15-1 86571 2-2
C 11-11-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 Achtmaal MO15-1 85969 0-13
C 11-11-2017 11:00 Noordhoek MO15-1 Roosendaal MO15-2 86123 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus MO15-1 4 4 0 0 12 37 0 37 0
2 Gilze MO15-1 5 4 0 1 12 17 5 12 0
3 JEKA MO15-1 4 3 1 0 10 19 3 16 0
4 ST Zundert/Wernhout MO15-1 5 3 1 1 10 6 6 0 0
5 Beek Vooruit MO15-1 4 2 1 1 7 15 5 10 0
6 Gloria UC MO15-2 5 2 1 2 7 9 18 -9 0
7 DIA MO15-2 5 2 0 3 6 9 9 0 0
8 UVV'40 MO15-1 5 1 1 3 4 8 26 -18 0
9 Bavel MO15-1 3 1 0 2 3 4 5 -1 0
10 Neerlandia'31 MO15-1 5 0 1 4 1 6 36 -30 0
11 Unitas'30 MO15-2 5 0 0 5 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 8 8 0 0 24 49 9 40 0
2 Roosendaal MO15-2 8 6 1 1 19 36 14 22 0
3 Prinsenland MO15-1 8 4 1 3 13 14 14 0 0
4 Beek Vooruit MO15-1 7 4 0 3 12 24 13 11 0
5 Noordhoek MO15-1 8 4 0 4 12 13 24 -11 0
6 SC Welberg MO15-1 7 2 3 2 9 25 13 12 0
7 SC Gastel MO15-1 8 2 1 5 7 11 29 -18 0
8 Unitas'30 MO15-2 8 1 1 6 4 5 40 -35 0
9 Vosmeer MO15-1 8 0 1 7 1 7 28 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 3 3 0 0 9 25 0 25 0
2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 3 2 0 1 6 6 3 3 0
3 UVV'40 MO15-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 MO15-2 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 4 B 1 Team training Unitas'30 MO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
donderdag 19:00 - 20:00 2 A 3 Team training Unitas'30 MO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 10-08-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 17-08-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 24-08-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 31-08-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 07-09-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 14-09-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 21-09-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 28-09-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 05-10-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 12-10-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 19-10-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 26-10-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 02-11-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 09-11-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 16-11-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 23-11-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 30-11-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 07-12-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 14-12-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 21-12-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 28-12-17 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 04-01-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 11-01-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 18-01-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 25-01-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 01-02-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 08-02-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 15-02-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 22-02-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 01-03-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 08-03-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 15-03-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 22-03-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 29-03-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 05-04-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 12-04-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 19-04-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 26-04-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 03-05-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 10-05-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 17-05-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 24-05-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 31-05-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 07-06-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
do 14-06-18 19:00 - 20:00 4 B Team training Unitas'30 MO15-2
2017-2018 Unitas'30 MO 15-2
07-04-2018

Berichten



Terug naar boven