Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO12-2

Teamleden

Spelers
Joep Havermans Keeper      
Thomas Blom        
Ralf van den Branden        
Bart van den Brekel        
Julian Broeders        
Mink Broeksteeg        
Jeron Daemen        
Dilhan Demirtas        
Koen Gordeijns        
Adam Nahari        
Aamir Nuur        
Kadir Safak        
Finn van der Weele        
Wouter Wegh        
Can Yurttas        
 
Overige teamleden
Daniele Gideonse Leider
Angelo Blom Trainer
Danny Fehling Trainer
Richard Dingenouts Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 05-05-2018 08:30 Unitas'30 JO12-2 Irene'58 JO12-1 116821 08:00
C 08-05-2018 19:00 BSC JO12-2 Unitas'30 JO12-2 116329 18:10
C 19-05-2018 10:45 Unitas'30 JO12-2 MOC'17 JO12-2 116578 10:15
C 26-05-2018 08:30 Virtus JO12-1 Unitas'30 JO12-2 116250 07:40
C 02-06-2018 08:30 Unitas'30 JO12-2 Bavel JO12-1 116554 08:00
T 09-06-2018 n.n.b. Groen Wit Unitas'30 JO12-2
T 16-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO12-2 Unitas'30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 09:00 SC Gastel JO12-1 Unitas'30 JO12-2 Nijs, Joey de 116713 0 - 7
C 14-04-2018 10:30 JEKA JO12-2 Unitas'30 JO12-2 Valk, Hoege de 116512 2 - 1
C 07-04-2018 10:00 Unitas'30 JO12-2 FC Bergen JO12-1 Dingenouts, Dennis 116751 2 - 0
C 31-03-2018 11:15 Unitas'30 JO12-2 Cluzona JO12-1 Nouws, Gijs 116613 7 - 1
C 24-03-2018 09:00 Roosendaal JO12-3 Unitas'30 JO12-2 Gent, Frank v. 116254 1 - 10
C 10-03-2018 11:00 TVC Breda JO12-2 Unitas'30 JO12-2 Emonts, Edwin 116290 1 - 2
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 JO12-2 Unitas'30 JO13-3 Joeri Stallinga (S)
V 03-02-2018 10:00 DVO'60 JO13-1 Unitas'30 JO12-2
V 27-01-2018 12:00 Be Ready JO13-2 Unitas'30 JO12-2
C 16-12-2017 11:00 BSC JO12-2 Unitas'30 JO12-2 Gose, Ralf 68880 1 - 5
C 09-12-2017 12:00 Unitas'30 JO12-2 Heerjansdam JO12-1 Dingenouts, Dennis 98220 2 - 2
C 25-11-2017 08:30 Virtus JO12-1 Unitas'30 JO12-2 Kloot, Niels van der 69055 3 - 3
C 18-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 ASWH JO12-2 Blom, Lorenzo 68746 3 - 0
C 11-11-2017 08:30 IFC JO12-1 Unitas'30 JO12-2 Fijnaart, Dennis van de 69202 2 - 2
C 04-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 GJS JO12-1 Verhoeven, John 69098 4 - 3
C 28-10-2017 08:30 Rijsoord JO12-1 Unitas'30 JO12-2 Velthuizen, W (Wim) 68815 3 - 6
C 14-10-2017 11:45 Unitas'30 JO12-2 Oranje Wit JO12-3 Klaassen, Thomas 68791 6 - 1
C 07-10-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 Unitas'30 JO12-2 Panneflek, Gabriel 88738 1 - 9
C 30-09-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 JEKA JO12-4 Dingenouts, D. (Dennis) 68945 5 - 2
C 23-09-2017 10:30 Dubbeldam JO12-2 Unitas'30 JO12-2 68973 1 - 5
B 16-09-2017 09:00 Roosendaal JO12-2 Unitas'30 JO12-2 10468 0 - 15
B 09-09-2017 08:30 Unitas'30 JO12-2 MOC'17 JO12-1 10407 2 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 13:45 JEKA JO12-2 Cluzona JO12-1 116662 0-0
C 24-03-2018 11:00 TVC Breda JO12-2 Irene'58 JO12-1 116391 0-0
C 24-03-2018 10:15 FC Bergen JO12-1 SC Gastel JO12-1 116264 0-0
C 24-03-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 Bavel JO12-1 116430 0-0
C 24-03-2018 09:00 Roosendaal JO12-3 Unitas'30 JO12-2 116254 0-0
C 24-03-2018 08:30 Virtus JO12-1 BSC JO12-2 116306 0-0
C 17-03-2018 08:30 Unitas'30 JO12-2 Bavel JO12-1 116554 0-0
C 17-03-2018 09:00 SC Gastel JO12-1 Virtus JO12-1 116387 0-0
C 17-03-2018 10:00 Irene'58 JO12-1 BSC JO12-2 116501 0-0
C 17-03-2018 10:15 FC Bergen JO12-1 Roosendaal JO12-3 116426 0-0
C 17-03-2018 11:45 JEKA JO12-2 TVC Breda JO12-2 116681 0-0
C 17-03-2018 11:45 Cluzona JO12-1 MOC'17 JO12-2 116798 0-0
C 10-03-2018 11:15 Bavel JO12-1 Irene'58 JO12-1 116384 0-0
C 10-03-2018 09:45 BSC JO12-2 Cluzona JO12-1 116817 0-0
C 10-03-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 SC Gastel JO12-1 116358 0-0
C 10-03-2018 11:00 TVC Breda JO12-2 Unitas'30 JO12-2 116290 0-0
C 10-03-2018 09:00 Roosendaal JO12-3 JEKA JO12-2 116618 0-0
C 10-03-2018 08:30 Virtus JO12-1 FC Bergen JO12-1 116497 0-0
C 03-03-2018 09:00 Roosendaal JO12-3 TVC Breda JO12-2 116615 0-0
C 03-03-2018 09:00 SC Gastel JO12-1 BSC JO12-2 116720 0-0
C 03-03-2018 10:30 JEKA JO12-2 Virtus JO12-1 116407 0-0
C 03-03-2018 10:15 FC Bergen JO12-1 MOC'17 JO12-2 116761 0-0
C 03-03-2018 10:00 Unitas'30 JO12-2 Irene'58 JO12-1 116821 0-0
C 03-03-2018 11:45 Cluzona JO12-1 Bavel JO12-1 116832 0-0
C 24-02-2018 12:30 Bavel JO12-1 SC Gastel JO12-1 116326 0-0
C 24-02-2018 10:00 BSC JO12-2 Unitas'30 JO12-2 116329 0-0
C 24-02-2018 10:00 Irene'58 JO12-1 Cluzona JO12-1 116772 0-0
C 24-02-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 JEKA JO12-2 116346 0-0
C 24-02-2018 11:00 TVC Breda JO12-2 FC Bergen JO12-1 116208 0-0
C 24-02-2018 08:30 Virtus JO12-1 Roosendaal JO12-3 116711 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 08:30 Oranje Wit JO12-3 Heerjansdam JO12-1 98211 0-11
C 20-01-2018 08:45 IFC JO12-1 Virtus JO12-1 69048 3-0
C 13-01-2018 08:30 Rijsoord JO12-1 Virtus JO12-1 68963 2-7
C 13-01-2018 10:15 IFC JO12-1 Oranje Wit JO12-3 68827 12-0
C 16-12-2017 11:00 BSC JO12-2 Unitas'30 JO12-2 68880 1-5
C 16-12-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 Oranje Wit JO12-3 88736 2-1
C 16-12-2017 10:15 Heerjansdam JO12-1 GJS JO12-1 98210 0-0
C 09-12-2017 10:30 Dubbeldam JO12-2 MOC'17 JO12-2 88746 0-0
C 09-12-2017 12:00 Unitas'30 JO12-2 Heerjansdam JO12-1 98220 2-2
C 09-12-2017 08:30 Virtus JO12-1 BSC JO12-2 68828 1-2
C 09-12-2017 08:30 ASWH JO12-2 Rijsoord JO12-1 69111 0-0
C 09-12-2017 09:00 JEKA JO12-4 GJS JO12-1 68938 0-6
C 02-12-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 JEKA JO12-4 88745 0-0
C 02-12-2017 09:45 Oranje Wit JO12-3 ASWH JO12-2 69229 1-3
C 02-12-2017 08:30 GJS JO12-1 Dubbeldam JO12-2 69090 3-1
C 02-12-2017 10:00 Heerjansdam JO12-1 IFC JO12-1 98219 0-0
C 25-11-2017 08:30 ASWH JO12-2 BSC JO12-2 68993 1-3
C 25-11-2017 09:00 JEKA JO12-4 Rijsoord JO12-1 68813 4-1
C 25-11-2017 08:30 Virtus JO12-1 Unitas'30 JO12-2 69055 3-3
C 25-11-2017 09:30 Heerjansdam JO12-1 MOC'17 JO12-2 98218 11-1
C 25-11-2017 08:30 IFC JO12-1 GJS JO12-1 69168 4-3
C 25-11-2017 09:00 Dubbeldam JO12-2 Oranje Wit JO12-3 68947 3-0
C 18-11-2017 08:30 Rijsoord JO12-1 Heerjansdam JO12-1 98217 0-12
C 18-11-2017 11:00 Oranje Wit JO12-3 GJS JO12-1 68873 1-7
C 18-11-2017 09:00 JEKA JO12-4 Virtus JO12-1 69206 0-10
C 18-11-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 IFC JO12-1 88743 0-5
C 18-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 ASWH JO12-2 68746 3-0
C 18-11-2017 11:00 BSC JO12-2 Dubbeldam JO12-2 68891 1-0
C 11-11-2017 08:30 IFC JO12-1 Unitas'30 JO12-2 69202 2-2
C 11-11-2017 08:30 Virtus JO12-1 Oranje Wit JO12-3 68834 6-3
C 11-11-2017 10:15 Heerjansdam JO12-1 BSC JO12-2 98216 5-2
C 11-11-2017 09:45 GJS JO12-1 MOC'17 JO12-2 88742 4-0
C 11-11-2017 08:30 ASWH JO12-2 JEKA JO12-4 68785 3-3
C 11-11-2017 10:30 Dubbeldam JO12-2 Rijsoord JO12-1 69060 6-3
C 04-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 GJS JO12-1 69098 4-3
C 04-11-2017 11:00 BSC JO12-2 Rijsoord JO12-1 69183 2-1
C 04-11-2017 09:00 JEKA JO12-4 Oranje Wit JO12-3 68896 9-2
C 04-11-2017 10:00 Virtus JO12-1 MOC'17 JO12-2 88741 2-3
C 04-11-2017 10:30 Dubbeldam JO12-2 Heerjansdam JO12-1 98215 1-6
C 04-11-2017 08:30 ASWH JO12-2 IFC JO12-1 69152 1-7
C 28-10-2017 08:30 Heerjansdam JO12-1 JEKA JO12-4 98214 12-0
C 28-10-2017 08:30 IFC JO12-1 Dubbeldam JO12-2 68991 9-0
C 28-10-2017 08:30 GJS JO12-1 Virtus JO12-1 69056 5-1
C 28-10-2017 08:30 Oranje Wit JO12-3 BSC JO12-2 69061 1-6
C 28-10-2017 08:30 Rijsoord JO12-1 Unitas'30 JO12-2 68815 3-6
C 28-10-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 ASWH JO12-2 88740 4-1
C 28-10-2017 09:00 Roosendaal JO12-3 JEKA JO12-4 69040 0-0
C 14-10-2017 08:30 ASWH JO12-2 Dubbeldam JO12-2 68954 3-1
C 14-10-2017 08:30 Rijsoord JO12-1 GJS JO12-1 69270 1-7
C 14-10-2017 08:30 Virtus JO12-1 Roosendaal JO12-3 69182 0-0
C 14-10-2017 09:00 JEKA JO12-4 IFC JO12-1 68935 1-11
C 14-10-2017 11:45 Unitas'30 JO12-2 Oranje Wit JO12-3 68791 6-1
C 14-10-2017 11:00 BSC JO12-2 MOC'17 JO12-2 88739 4-2
C 14-10-2017 08:30 Virtus JO12-1 Heerjansdam JO12-1 98213 4-6
C 07-10-2017 08:30 Oranje Wit JO12-3 Rijsoord JO12-1 68774 3-0
C 07-10-2017 09:45 GJS JO12-1 BSC JO12-2 68864 4-3
C 07-10-2017 09:00 Roosendaal JO12-3 ASWH JO12-2 69016 0-0
C 07-10-2017 09:00 Dubbeldam JO12-2 JEKA JO12-4 69089 7-5
C 07-10-2017 09:45 MOC'17 JO12-2 Unitas'30 JO12-2 88738 1-9
C 07-10-2017 08:30 Heerjansdam JO12-1 ASWH JO12-2 98212 5-0
C 30-09-2017 08:30 Virtus JO12-1 Dubbeldam JO12-2 68930 4-4
C 30-09-2017 08:30 Oranje Wit JO12-3 Roosendaal JO12-3 69222 4-3
C 30-09-2017 08:30 GJS JO12-1 ASWH JO12-2 68901 5-0
C 30-09-2017 10:00 Unitas'30 JO12-2 JEKA JO12-4 68945 5-2
C 30-09-2017 11:00 BSC JO12-2 IFC JO12-1 69096 1-6
C 30-09-2017 08:30 Rijsoord JO12-1 MOC'17 JO12-2 88737 3-5
C 23-09-2017 10:30 Dubbeldam JO12-2 Unitas'30 JO12-2 68973 1-5
C 23-09-2017 09:00 Roosendaal JO12-3 GJS JO12-1 68855 0-11
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO12-4 BSC JO12-2 69246 2-6
C 23-09-2017 08:30 IFC JO12-1 Rijsoord JO12-1 68768 14-1
C 23-09-2017 08:30 ASWH JO12-2 Virtus JO12-1 68747 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO12-2 6 5 0 1 15 29 5 24 0
2 Bavel JO12-1 5 4 1 0 13 31 4 27 0
3 Irene'58 JO12-1 5 4 1 0 13 24 4 20 0
4 JEKA JO12-2 5 3 1 1 10 20 9 11 0
5 Cluzona JO12-1 6 3 1 2 10 25 25 0 0
6 BSC JO12-2 4 1 3 0 6 11 9 2 0
7 FC Bergen JO12-1 5 2 0 3 6 25 10 15 0
8 TVC Breda JO12-2 5 2 0 3 6 10 15 -5 0
9 MOC'17 JO12-2 4 1 1 2 4 9 12 -3 0
10 Virtus JO12-1 6 1 1 4 4 16 29 -13 0
11 Roosendaal JO12-3 5 0 1 4 1 5 44 -39 0
12 SC Gastel JO12-1 6 0 0 6 0 2 41 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO12-1 2 1 1 0 4 20 2 18 0
2 Unitas'30 JO12-2 2 1 1 0 4 17 2 15 0
3 Roosendaal JO12-2 2 0 0 2 0 0 33 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IFC JO12-1 10 9 1 0 28 73 9 64 0
2 Unitas'30 JO12-2 11 8 3 0 27 50 19 31 0
3 Heerjansdam JO12-1 9 8 1 0 25 70 10 60 0
4 GJS JO12-1 10 8 0 2 24 47 15 32 0
5 BSC JO12-2 11 7 0 4 21 31 28 3 0
6 MOC'17 JO12-2 9 4 0 5 12 18 40 -22 0
7 Virtus JO12-1 11 3 2 6 11 40 36 4 0
8 Dubbeldam JO12-2 10 3 1 6 10 24 39 -15 0
9 ASWH JO12-2 10 3 1 6 10 17 34 -17 0
10 JEKA JO12-4 10 2 1 7 7 26 63 -37 0
11 Oranje Wit JO12-3 11 1 0 10 3 13 65 -52 0
12 Rijsoord JO12-1 10 0 0 10 0 15 66 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:00 2 B 9 Team training Unitas'30 JO12-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 14-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 21-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 28-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 29-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 05-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 12-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 19-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 26-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 05-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
woensdag 19:00 - 20:00 2 B 15 Team training Unitas'30 JO12-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 16-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 23-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 30-08-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 06-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 13-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 20-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 27-09-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 04-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 11-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 18-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 25-10-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 01-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 08-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 15-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 22-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 29-11-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 06-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 13-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 20-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 27-12-17 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 03-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 10-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 17-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 24-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 31-01-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 07-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 14-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 21-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 28-02-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 07-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 14-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 21-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 28-03-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 04-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 11-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 18-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 25-04-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 02-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 09-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 16-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 23-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 30-05-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 06-06-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
wo 13-06-18 19:00 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-2
2017-2018 Unitas'30 JO12-2
18-11-2017
2017-2018 Unitas'30 JO12-2
09-09-2017

Berichten



Terug naar boven