Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
513 Vrouwen Zondag

Unitas'30 Dames 2

Teamleden

Spelers
Liesbeth van der Bom Keeper      
Inge Beenakkers        
Monique Boot        
Yasmine Buijs        
Anniek van Gils        
Leonie de Graaf        
Rebecca Hendrikx-van Ginneken        
St√©phanie Janssen        
Gayllon Karelse        
Vera Klep        
Kayleigh Klok        
Lucy Lucas        
Marjolein Luijkx-vd Bom        
Paola de Rooij        
Monique Vermunt - van Hoogenhuizen        
Demi Lee Verwijmeren        
Sharona Verwijmeren - Roovers        
Marloes v.d. Wijngaart        
Lindy van Gils Reserve ingedeeld      
Peggy Romme Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Julia Nuijten Groepscoördinator Senioren Recreatief
Ruud van Gils Leider
Jack Suijkerbuijk Trainer
Ton Verwijmeren Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-03-2018 12:00 Baronie VR4 VVR VR1 51483 0-0
C 25-03-2018 12:00 Moerse Boys VR2 DVO'60 VR2 50362 0-0
C 25-03-2018 11:00 Achtmaal VR2 WDS'19 VR1 50622 0-0
C 25-03-2018 10:30 Gesta VR1 JEKA VR2 50929 0-0
C 25-03-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Zundert VR1 50791 0-0
C 25-03-2018 12:00 Sprundel VR2 Schijf VR3 50257 0-0
C 18-03-2018 12:00 Sprundel VR2 Moerse Boys VR2 50056 0-0
C 18-03-2018 09:45 Schijf VR3 Gesta VR1 50291 0-0
C 18-03-2018 10:00 DVO'60 VR2 WDS'19 VR1 51482 0-0
C 18-03-2018 10:00 Zundert VR1 JEKA VR2 51519 0-0
C 18-03-2018 10:00 VVR VR1 Achtmaal VR2 49816 0-0
C 18-03-2018 12:00 Baronie VR4 Unitas'30 VR2 49878 0-0
C 11-03-2018 14:30 JEKA VR2 VVR VR1 50098 0-0
C 11-03-2018 10:00 Unitas'30 VR2 DVO'60 VR2 50578 0-0
C 11-03-2018 10:30 Gesta VR1 Sprundel VR2 51479 0-0
C 11-03-2018 11:00 Achtmaal VR2 Schijf VR3 50610 0-0
C 11-03-2018 11:15 WDS'19 VR1 Zundert VR1 49926 0-0
C 11-03-2018 12:00 Moerse Boys VR2 Baronie VR4 51255 0-0
C 04-03-2018 12:00 Baronie VR4 Gesta VR1 50430 0-0
C 04-03-2018 09:45 Schijf VR3 JEKA VR2 50846 0-0
C 04-03-2018 10:00 Sprundel VR2 Achtmaal VR2 50399 0-0
C 04-03-2018 10:00 DVO'60 VR2 Zundert VR1 50913 0-0
C 04-03-2018 10:00 VVR VR1 WDS'19 VR1 50167 0-0
C 04-03-2018 12:00 Moerse Boys VR2 Unitas'30 VR2 50358 0-0
C 25-02-2018 10:00 Zundert VR1 VVR VR1 51177 0-0
C 25-02-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Sprundel VR2 51182 0-0
C 25-02-2018 10:30 Gesta VR1 Moerse Boys VR2 49844 0-0
C 25-02-2018 11:00 Achtmaal VR2 Baronie VR4 51187 0-0
C 25-02-2018 11:15 WDS'19 VR1 Schijf VR3 51298 0-0
C 25-02-2018 14:30 JEKA VR2 DVO'60 VR2 50261 0-0
C 18-02-2018 14:30 JEKA VR2 Unitas'30 VR2 49875 3-1
C 18-02-2018 10:00 DVO'60 VR2 Gesta VR1 49797 1-4
C 18-02-2018 10:00 Zundert VR1 Achtmaal VR2 50804 3-0
C 18-02-2018 12:00 Sprundel VR2 WDS'19 VR1 51047 5-0
C 18-02-2018 10:00 VVR VR1 Moerse Boys VR2 50728 0-0
C 04-02-2018 11:00 Achtmaal VR2 DVO'60 VR2 51031 0-0
C 04-02-2018 12:00 Sprundel VR2 Gesta VR1 51354 4-1
C 04-02-2018 12:00 Zundert VR1 WDS'19 VR1 49715 0-0
C 28-01-2018 09:45 Schijf VR3 Baronie VR4 50233 3-1
C 17-12-2017 12:00 DVO'60 VR2 Moerse Boys VR2 50412 0-0
C 03-12-2017 10:00 Unitas'30 VR2 VVR VR1 51224 0-7
C 03-12-2017 10:30 Gesta VR1 Zundert VR1 51454 3-0
C 03-12-2017 11:15 WDS'19 VR1 JEKA VR2 50147 6-1
C 03-12-2017 12:00 Baronie VR4 Sprundel VR2 51039 2-2
C 03-12-2017 12:00 Moerse Boys VR2 Schijf VR3 51092 0-4
C 26-11-2017 14:30 JEKA VR2 Gesta VR1 50226 0-2
C 26-11-2017 11:15 WDS'19 VR1 Achtmaal VR2 50928 7-0
C 26-11-2017 10:00 Zundert VR1 Unitas'30 VR2 51365 1-0
C 26-11-2017 10:00 VVR VR1 Baronie VR4 50661 2-0
C 26-11-2017 09:45 Schijf VR3 Sprundel VR2 49575 1-1
C 19-11-2017 10:00 DVO'60 VR2 Schijf VR3 50884 0-9
C 19-11-2017 10:00 Sprundel VR2 VVR VR1 51561 0-2
C 19-11-2017 10:00 Unitas'30 VR2 Gesta VR1 51568 2-5
C 19-11-2017 12:00 Moerse Boys VR2 WDS'19 VR1 51128 0-0
C 19-11-2017 11:00 Achtmaal VR2 JEKA VR2 49947 1-1
C 19-11-2017 12:00 Baronie VR4 Zundert VR1 49710 7-2
C 12-11-2017 10:00 VVR VR1 DVO'60 VR2 51142 7-0
C 12-11-2017 09:45 Schijf VR3 Unitas'30 VR2 51005 3-0
C 12-11-2017 10:00 Zundert VR1 Moerse Boys VR2 50302 0-1
C 12-11-2017 10:30 Gesta VR1 Achtmaal VR2 50420 13-0
C 12-11-2017 11:15 WDS'19 VR1 Baronie VR4 50280 2-1
C 12-11-2017 14:30 JEKA VR2 Sprundel VR2 51364 2-1
C 05-11-2017 09:45 Schijf VR3 Achtmaal VR2 49896 7-1
C 05-11-2017 10:00 DVO'60 VR2 Unitas'30 VR2 51473 3-2
C 05-11-2017 10:00 VVR VR1 JEKA VR2 50820 1-1
C 05-11-2017 12:00 Baronie VR4 Moerse Boys VR2 50499 2-1
C 29-10-2017 10:00 Unitas'30 VR2 Baronie VR4 50806 0-6
C 29-10-2017 10:30 Gesta VR1 Schijf VR3 49671 6-4
C 29-10-2017 11:15 WDS'19 VR1 DVO'60 VR2 50531 10-0
C 29-10-2017 11:00 Achtmaal VR2 VVR VR1 50238 3-3
C 29-10-2017 12:00 Moerse Boys VR2 Sprundel VR2 50335 0-2
C 29-10-2017 14:30 JEKA VR2 Zundert VR1 51391 5-1
C 22-10-2017 10:00 Sprundel VR2 Unitas'30 VR2 49743 6-0
C 15-10-2017 09:45 Schijf VR3 WDS'19 VR1 49909 2-1
C 15-10-2017 10:00 VVR VR1 Zundert VR1 49665 1-1
C 15-10-2017 10:00 DVO'60 VR2 JEKA VR2 50996 1-4
C 15-10-2017 12:00 Moerse Boys VR2 Gesta VR1 49925 1-3
C 15-10-2017 12:00 Baronie VR4 Achtmaal VR2 49800 8-0
C 08-10-2017 14:30 JEKA VR2 Schijf VR3 51395 0-0
C 08-10-2017 12:00 Achtmaal VR2 Sprundel VR2 51451 3-9
C 08-10-2017 11:15 WDS'19 VR1 VVR VR1 49736 4-2
C 08-10-2017 10:30 Gesta VR1 Baronie VR4 50359 3-0
C 08-10-2017 10:00 Zundert VR1 DVO'60 VR2 51448 2-0
C 08-10-2017 10:00 Unitas'30 VR2 Moerse Boys VR2 51176 1-0
C 05-10-2017 20:00 Sprundel VR2 DVO'60 VR2 51394 11-1
C 01-10-2017 12:00 Baronie VR4 JEKA VR2 51457 0-0
C 01-10-2017 12:00 Moerse Boys VR2 Achtmaal VR2 51277 3-0
C 01-10-2017 10:30 Gesta VR1 VVR VR1 51410 1-1
C 01-10-2017 10:00 Unitas'30 VR2 WDS'19 VR1 50672 1-6
C 01-10-2017 09:45 Schijf VR3 Zundert VR1 51124 6-0
C 24-09-2017 10:00 VVR VR1 Schijf VR3 51156 0-2
C 24-09-2017 10:00 Zundert VR1 Sprundel VR2 51011 1-6
C 24-09-2017 11:15 WDS'19 VR1 Gesta VR1 50676 4-0
C 24-09-2017 12:00 Achtmaal VR2 Unitas'30 VR2 50599 0-7
C 24-09-2017 10:00 DVO'60 VR2 Baronie VR4 50895 2-5
C 24-09-2017 14:30 JEKA VR2 Moerse Boys VR2 50570 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie VR3 3 3 0 0 9 30 1 29 0
2 Chaam VR1 3 2 0 1 6 8 13 -5 0
3 Terheijden VR1 3 1 0 2 3 10 13 -3 0
4 Unitas'30 VR2 3 0 0 3 0 0 21 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf VR3 22 16 4 2 52 74 20 54 0
2 JEKA VR2 22 14 5 3 47 79 26 53 0
3 Sprundel VR2 22 14 3 5 45 83 29 54 0
4 WDS'19 VR1 22 14 3 5 45 84 35 49 0
5 Gesta VR1 22 14 2 6 44 70 37 33 0
6 VVR VR1 22 11 9 2 42 54 21 33 0
7 Baronie VR4 22 11 2 9 35 55 32 23 0
8 Moerse Boys VR2 22 7 3 12 24 31 32 -1 0
9 Achtmaal VR2 22 4 2 16 14 23 103 -80 0
10 Zundert VR1 22 4 1 17 13 24 73 -49 0
11 Unitas'30 VR2 22 3 0 19 9 25 103 -78 0
12 DVO'60 VR2 22 3 0 19 9 16 107 -91 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:00 - 21:15 4 A 6 Team training Unitas'30 Dames 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 16-08-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 23-08-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 30-08-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 06-09-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 13-09-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 20-09-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 27-09-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 04-10-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 11-10-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 18-10-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 25-10-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 01-11-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 08-11-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 15-11-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 22-11-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 29-11-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 06-12-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 13-12-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 20-12-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 27-12-17 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 03-01-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 10-01-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 17-01-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 24-01-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 31-01-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 07-02-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 14-02-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 21-02-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 28-02-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 07-03-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 14-03-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 21-03-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 28-03-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 04-04-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 11-04-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 18-04-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 25-04-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 02-05-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 09-05-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 16-05-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 23-05-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 30-05-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 06-06-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2
wo 13-06-18 20:00 - 21:15 4 A Team training Unitas'30 Dames 2

Berichten



Terug naar boven