Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-3

Teamleden

Spelers
Sam Berkelmans        
Sven Deijkers        
Bart van Nijnatten        
Sven Putter        
Luuk Timmer        
Kick van de Werken        
Mats van de Wiel        
Zoebair Zerda        
 
Overige teamleden
Jannus Deijkers Leider
Corne van Nijnatten Leider
Patrick van de Werken Trainer
Sonja Gordeijns-Mathijssen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 10:30 Unitas'30 JO8-3 Roosendaal JO8-5 131889 0-0
C 24-03-2018 09:45 NVS JO8-1 BSC JO8-3 132131 0-0
C 24-03-2018 09:00 Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-3 131116 0-0
C 24-03-2018 09:00 Halsteren JO8-4 Vosmeer JO8-1G 130818 0-0
C 24-03-2018 09:00 MOC'17 JO8-8 Kogelvangers JO8-1 131224 0-0
C 17-03-2018 08:30 MOC'17 JO8-7 Halsteren JO8-4 131934 0-0
C 17-03-2018 09:00 MOC'17 JO8-8 NVS JO8-1 131189 0-0
C 17-03-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Unitas'30 JO8-3 130452 0-0
C 17-03-2018 09:30 Vosmeer JO8-1G Roosendaal JO8-5 131850 0-0
C 17-03-2018 10:00 BSC JO8-3 Halsteren JO8-3 132074 0-0
C 10-03-2018 09:45 NVS JO8-1 Vosmeer JO8-1G 130276 0-0
C 10-03-2018 10:30 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-7 131568 0-0
C 10-03-2018 09:00 Halsteren JO8-3 Kogelvangers JO8-1 130516 0-0
C 10-03-2018 09:00 Halsteren JO8-4 MOC'17 JO8-8 131017 0-0
C 10-03-2018 09:00 Roosendaal JO8-5 BSC JO8-3 132730 0-0
C 03-03-2018 08:30 MOC'17 JO8-8 Tholense Boys JO8-3 130878 0-0
C 03-03-2018 08:30 MOC'17 JO8-7 Unitas'30 JO8-3 133051 0-0
C 03-03-2018 09:00 Halsteren JO8-4 NVS JO8-1 130479 0-0
C 03-03-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-5 130296 0-0
C 03-03-2018 09:30 Vosmeer JO8-1G BSC JO8-3 132097 0-0
C 24-02-2018 10:00 BSC JO8-3 Kogelvangers JO8-1 132043 0-0
C 24-02-2018 09:45 NVS JO8-1 MOC'17 JO8-7 132743 0-0
C 24-02-2018 11:00 Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-4 132915 0-0
C 24-02-2018 09:00 Halsteren JO8-3 Vosmeer JO8-1G 130378 0-0
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 MOC'17 JO8-8 131943 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 09:30 Unitas'30 JO8-3 RSV JO8-1 99035 4-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 99812 0-0
C 16-12-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 DSE JO8-1 82907 0-0
C 16-12-2017 08:30 JEKA JO8-6 JEKA JO8-5 83949 0-0
C 09-12-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 Moerse Boys JO8-1 99819 0-0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 VVC'68 JO8-1 84459 0-0
C 02-12-2017 08:30 JEKA JO8-5 Rood-Wit W JO8-1 84055 0-0
C 02-12-2017 09:00 DSE JO8-1 Roosendaal JO8-3 83086 0-0
C 02-12-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 JEKA JO8-4 84066 0-0
C 02-12-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 JEKA JO8-6 99818 0-0
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO8-4 DSE JO8-1 83624 0-0
C 25-11-2017 10:30 JEKA JO8-5 VVC'68 JO8-1 83665 0-0
C 25-11-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 JEKA JO8-6 82404 0-0
C 25-11-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 Moerse Boys JO8-1 99817 0-0
C 18-11-2017 10:30 JEKA JO8-6 Tholense Boys JO8-1 84041 0-0
C 18-11-2017 10:30 JEKA JO8-4 Roosendaal JO8-3 82948 0-0
C 18-11-2017 09:00 DSE JO8-1 JEKA JO8-5 82670 0-0
C 18-11-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 82674 0-0
C 18-11-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-3 99816 0-0
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 DSE JO8-1 83160 0-0
C 11-11-2017 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-6 83494 0-0
C 11-11-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 JEKA JO8-4 83108 0-0
C 11-11-2017 08:30 JEKA JO8-5 Moerse Boys JO8-1 99815 0-0
C 04-11-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 DSE JO8-1 99814 0-0
C 04-11-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 83268 0-0
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 VVC'68 JO8-1 83801 0-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 JEKA JO8-5 84158 0-0
C 28-10-2017 08:30 JEKA JO8-5 JEKA JO8-4 84591 0-0
C 28-10-2017 09:00 DSE JO8-1 JEKA JO8-6 84703 0-0
C 28-10-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 Tholense Boys JO8-1 83416 0-0
C 28-10-2017 10:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-3 82935 0-0
C 14-10-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 VVC'68 JO8-1 99813 0-0
C 14-10-2017 11:00 Tholense Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-3 82355 0-0
C 14-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 JEKA JO8-5 84764 0-0
C 14-10-2017 08:30 JEKA JO8-4 Rood Wit W JO8-1 82890 0-0
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 JEKA JO8-4 84159 3-5
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO8-5 Tholense Boys JO8-1 82444 4-4
C 07-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 DSE JO8-1 84523 0-0
C 07-10-2017 09:30 Rood Wit W JO8-1 Roosendaal JO8-3 82799 4-6
C 07-10-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 JEKA JO8-6 82835 4-2
C 30-09-2017 08:30 JEKA JO8-6 JEKA JO8-4 83887 4-1
C 30-09-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 JEKA JO8-5 84574 0-0
C 30-09-2017 09:00 DSE JO8-1 VVC'68 JO8-1 82545 7-6
C 30-09-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 Unitas'30 JO8-3 83349 5-3
C 30-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Tholense Boys JO8-1 83031 0-0
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 82377 1-7
C 23-09-2017 10:30 Rood Wit W JO8-1 DSE JO8-1 83655 4-7
C 23-09-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 Roosendaal JO8-2 84546 0-0
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 JEKA JO8-6 83569 6-6
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO8-5 Beek Vooruit JO8-2 83270 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 08:45 Hoeven JO8-1 Unitas'30 JO8-3 14666 1-16
B 13-09-2017 18:30 Unitas'30 JO8-3 Sprundel JO8-1 14525 12-0
B 02-09-2017 09:00 Sprundel JO8-1 Hoeven JO8-1 14341 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kogelvangers JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vosmeer JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO8-1 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 Unitas'30 JO8-3 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO8-3 3 3 0 0 9 18 8 10 0
2 DSE JO8-1 2 2 0 0 6 14 10 4 0
3 JEKA JO8-6 3 1 1 1 4 12 11 1 0
4 VVC'68 JO8-1 2 1 0 1 3 10 9 1 0
5 JEKA JO8-4 2 1 0 1 3 6 7 -1 0
6 JEKA JO8-5 1 0 1 0 1 4 4 0 0
7 Tholense Boys JO8-1 2 0 1 1 1 5 11 -6 0
8 Unitas'30 JO8-3 3 0 1 2 1 12 16 -4 0
9 Rood Wit W JO8-1 2 0 0 2 0 8 13 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO8-3 2 2 0 0 6 28 1 27 0
2 Sprundel JO8-1 2 1 0 1 3 7 13 -6 0
3 Hoeven JO8-1 2 0 0 2 0 2 23 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 14:00 - 15:00 4A1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 4A1 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 2A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 28-07-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 04-08-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 11-08-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 18-08-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 25-08-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 01-09-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 08-09-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 15-09-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 22-09-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 29-09-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 06-10-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 13-10-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 20-10-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 27-10-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 03-11-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 10-11-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven