Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-10

Teamleden

Spelers
Anton Bastiaansen        
Berdan Demir        
Joey van Dokkum        
Mohamed Ezzarfani        
Sam Hendrickx        
Jayden Jurgens        
Lucas Muis        
Tim Den Ridder        
Victor Schilder        
Musie Tsehaye        
 
Overige teamleden
Donald Jurgens Leider
Yoni Leyting Leider
Marco Schilder Leider
Ad Tak Trainer
John Verwijmeren Trainer
Robbie van der Does Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 09:30 Unitas'30 JO10-10 Unitas'30
T 02-06-2018 13:30 Oosterhout Unitas'30 JO10-10
C 26-05-2018 09:00 Kogelvangers JO10-2G Unitas'30 JO10-10 M.M.J. (Mats) Heeren 123780 0 - 6
C 23-05-2018 19:00 Unitas'30 JO10-10 SC Welberg JO10-2 123461 0 - 8
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-10 Virtus JO10-2 Tim Schalk (S) 123962 5 - 0
C 14-05-2018 18:30 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-10 124226 2 - 3
C 12-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-10 SVC JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 124131 1 - 13
C 28-04-2018 09:00 SC Gastel JO10-2 Unitas'30 JO10-10 122814 5 - 5
C 14-04-2018 11:00 BSC JO10-4 Unitas'30 JO10-10 M. vanIJsselmuide 123995 11 - 4
C 07-04-2018 10:45 Unitas'30 JO10-10 Roosendaal JO10-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 123626 2 - 4
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO10-9 Unitas'30 JO10-10 T. (Thom) Janssen 123326 7 - 2
C 10-03-2018 08:45 Klundert JO10-1 Unitas'30 JO10-10 Hartog, S. (Sven) den 124016 8 - 3
V 03-02-2018 afgelast Devo JO11-2 Unitas'30 JO10-10
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-10 Sv Reeshof JO10-5 Sam Liebregts (S)
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-10 Sarto JO10-4 R. Schenkel 75428 5 - 5
C 09-12-2017 09:30 DVVC JO10-1 Unitas'30 JO10-10 76459 16 - 0
C 25-11-2017 09:30 Oosterhout JO10-3 Unitas'30 JO10-10 D. Hoof 89220 2 - 9
C 18-11-2017 09:45 SV Reeshof JO10-4 Unitas'30 JO10-10 W.H.C.M. Bruggen 76090 7 - 2
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-10 Bavel JO10-4 K. BuƩ 75637 4 - 3
C 04-11-2017 08:30 TSV Gudok JO10-3 Unitas'30 JO10-10 76952 7 - 0
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-10 Unitas'30 JO10-9 T. Schalk 76267 3 - 3
C 14-10-2017 10:30 VCW JO10-1 Unitas'30 JO10-10 76347 14 - 4
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-10 Terheijden JO10-3 K.F.W. Witteveen 75646 8 - 1
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-10 Gloria UC JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 76447 6 - 8
B 16-09-2017 09:35 Unitas'30 JO10-10 SC Welberg JO10-1G 12427 1 - 16
B 09-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-10 SC Gastel JO10-2 12057 4 - 4
B 02-09-2017 10:00 Kogelvangers JO10-1 Unitas'30 JO10-10 12519 27 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:00 BSC JO10-4 SVC JO10-1 123771 0-0
C 24-03-2018 10:00 Virtus JO10-2 SC Welberg JO10-2 123761 0-0
C 24-03-2018 09:00 Kogelvangers JO10-2G SC Gastel JO10-2 124223 0-0
C 24-03-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 Hoeven JO10-2G 123549 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO10-9 Unitas'30 JO10-10 123326 0-0
C 17-03-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 JEKA JO10-9 124275 0-0
C 17-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-10 SC Welberg JO10-2 123461 0-0
C 17-03-2018 10:00 SVC JO10-1 Virtus JO10-2 123742 0-0
C 17-03-2018 10:45 Hoeven JO10-2G Kogelvangers JO10-2G 123359 0-0
C 17-03-2018 11:00 BSC JO10-4 Klundert JO10-1 123841 0-0
C 10-03-2018 10:00 Virtus JO10-2 Hoeven JO10-2G 124609 0-0
C 10-03-2018 09:00 Kogelvangers JO10-2G Roosendaal JO10-3 124102 0-0
C 10-03-2018 09:00 SC Gastel JO10-2 SVC JO10-1 124748 0-0
C 10-03-2018 08:45 Klundert JO10-1 Unitas'30 JO10-10 124016 0-0
C 10-03-2018 08:30 JEKA JO10-9 BSC JO10-4 123105 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO10-9 Klundert JO10-1 123144 0-0
C 03-03-2018 10:30 Hoeven JO10-2G SC Gastel JO10-2 124550 0-0
C 03-03-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 Virtus JO10-2 123093 0-0
C 03-03-2018 10:00 SVC JO10-1 SC Welberg JO10-2 123825 0-0
C 03-03-2018 11:00 BSC JO10-4 Kogelvangers JO10-2G 122728 0-0
C 24-02-2018 10:00 Virtus JO10-2 BSC JO10-4 122707 0-0
C 24-02-2018 09:00 SC Welberg JO10-2 Hoeven JO10-2G 123185 0-0
C 24-02-2018 09:00 Kogelvangers JO10-2G JEKA JO10-9 124096 0-0
C 24-02-2018 09:00 SC Gastel JO10-2 Unitas'30 JO10-10 122814 0-0
C 24-02-2018 08:45 Klundert JO10-1 Roosendaal JO10-3 123197 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 09:00 SV Reeshof JO10-4 JEKA JO10-8 99896 2-3
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-10 Sarto JO10-4 75428 5-5
C 09-12-2017 08:30 TSV Gudok JO10-3 JEKA JO10-8 99905 2-3
C 09-12-2017 09:00 Gloria UC JO10-2 VCW JO10-1 76586 3-2
C 09-12-2017 09:30 Oosterhout JO10-3 SV Reeshof JO10-4 89221 1-7
C 09-12-2017 09:30 DVVC JO10-1 Unitas'30 JO10-10 76459 16-0
C 09-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 Terheijden JO10-3 76002 7-1
C 09-12-2017 08:45 Sarto JO10-4 Bavel JO10-4 76337 2-2
C 02-12-2017 10:30 VCW JO10-1 Unitas'30 JO10-9 76668 8-3
C 02-12-2017 10:15 Terheijden JO10-3 TSV Gudok JO10-3 75990 1-2
C 02-12-2017 11:15 Bavel JO10-4 DVVC JO10-1 75473 0-17
C 02-12-2017 08:45 SV Reeshof JO10-4 Gloria UC JO10-2 75565 2-2
C 02-12-2017 08:30 JEKA JO10-8 Oosterhout JO10-3 99904 0-0
C 25-11-2017 11:45 Sarto JO10-4 SV Reeshof JO10-4 76073 2-8
C 25-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 TSV Gudok JO10-3 75540 2-4
C 25-11-2017 09:30 DVVC JO10-1 VCW JO10-1 75703 7-5
C 25-11-2017 09:30 Oosterhout JO10-3 Unitas'30 JO10-10 89220 9-2
C 25-11-2017 09:00 Gloria UC JO10-2 Terheijden JO10-3 76798 14-0
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO10-8 Bavel JO10-4 99903 11-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVC JO10-1 10 9 0 1 27 70 14 56 0
2 Klundert JO10-1 10 9 0 1 27 65 19 46 0
3 SC Welberg JO10-2 10 8 1 1 25 67 20 47 0
4 BSC JO10-4 10 6 1 3 19 38 26 12 0
5 Roosendaal JO10-3 9 4 0 5 12 28 29 -1 0
6 JEKA JO10-9 10 4 0 6 12 36 49 -13 0
7 SC Gastel JO10-2 10 3 1 6 10 24 48 -24 0
8 Unitas'30 JO10-10 10 3 1 6 10 31 58 -27 0
9 Kogelvangers JO10-2G 10 3 0 7 9 18 38 -20 0
10 Hoeven JO10-2G 10 2 0 8 6 19 58 -39 0
11 Virtus JO10-2 9 1 0 8 3 21 58 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO10-1 11 11 0 0 33 115 20 95 0
2 Gloria UC JO10-2 10 8 1 1 25 75 25 50 0
3 SV Reeshof JO10-4 11 7 1 3 22 49 30 19 0
4 JEKA JO10-8 8 7 0 1 21 37 14 23 0
5 VCW JO10-1 11 7 0 4 21 77 34 43 0
6 TSV Gudok JO10-3 11 5 1 5 16 42 28 14 0
7 Unitas'30 JO10-9 11 4 2 5 14 41 51 -10 0
8 Unitas'30 JO10-10 10 3 2 5 11 41 66 -25 0
9 Sarto JO10-4 11 2 3 6 9 36 44 -8 0
10 Bavel JO10-4 11 1 2 8 5 23 68 -45 0
11 Oosterhout JO10-3 10 1 0 9 3 10 110 -100 0
12 Terheijden JO10-3G 11 1 0 10 3 15 71 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO10-1 3 3 0 0 9 37 1 36 0
2 SC Welberg JO10-1G 3 2 0 1 6 35 4 31 0
3 SC Gastel JO10-2 3 0 1 2 1 4 30 -26 0
4 Unitas'30 JO10-10 3 0 1 2 1 6 47 -41 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 14:00 - 15:00 1B2 4 Team training Unitas'30 JO10-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 1B2 Team training Unitas'30 JO9-7
vrijdag 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-10

Berichten



Terug naar boven