Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-9

Teamleden

Spelers
Anzour Bashouk        
Theodoros Delikaris        
Brent van Dongen        
Lucas de Jager        
Bas Kamp        
Florian Koopmans        
Bram van der Spek        
Bas Vrolijk        
Kyaro Wesselman        
 
Overige teamleden
Wouter van der Spek Leider
Michel Schalk Trainer
Wouter van der Spek Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 09:30 Unitas'30 JO10-9 Unitas'30
T 02-06-2018 13:30 Oosterhout Unitas'30 JO10-9
C 26-05-2018 08:30 JEKA JO10-8 Unitas'30 JO10-9 122900 5 - 5
C 19-05-2018 11:00 Unitas'30 JO10-9 GSBW JO10-1 Martijn Verhoeven (S) 124138 0 - 11
C 12-05-2018 10:45 Hilvaria JO10-2 Unitas'30 JO10-9 Afgeschermd 123844 4 - 4
C 05-05-2018 10:15 Taxandria JO10-3 Unitas'30 JO10-9 123721 5 - 3
C 28-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-9 Gloria UC JO10-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 122808 3 - 8
C 14-04-2018 12:00 Sarto JO10-5 Unitas'30 JO10-9 A.A.A.J.J. (Antoine) vanEijck 124026 8 - 4
C 07-04-2018 10:45 Unitas'30 JO10-9 SV Reeshof JO10-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen 124368 4 - 4
C 24-03-2018 10:00 SVSOS JO10-1G Unitas'30 JO10-9 P.M.H.M. (Peter) Vingerhoets 123609 6 - 4
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-9 Bavel JO10-5 Forsten, Diego 122986 1 - 2
V 03-02-2018 09:45 Terheijden JO10-3 Unitas'30 JO10-9
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9
C 09-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 Terheijden JO10-3G D. Yurttas 76002 7 - 1
C 02-12-2017 10:30 VCW JO10-1 Unitas'30 JO10-9 76668 8 - 3
C 25-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 TSV Gudok JO10-3 R. Schenkel 75540 2 - 4
C 18-11-2017 09:30 DVVC JO10-1 Unitas'30 JO10-9 75387 9 - 1
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-9 SV Reeshof JO10-4 F. Dartel 75876 5 - 4
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-9 Bavel JO10-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 76674 3 - 3
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-10 Unitas'30 JO10-9 T. Schalk 76267 3 - 3
C 14-10-2017 09:30 Unitas'30 JO10-9 JEKA JO10-8 D. Forsten 99898 2 - 7
C 07-10-2017 09:30 Oosterhout JO10-3 Unitas'30 JO10-9 89214 1 - 9
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-9 Sarto JO10-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 75484 3 - 2
C 23-09-2017 09:00 Gloria UC JO10-2 Unitas'30 JO10-9 75678 9 - 3
B 16-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 SC Gastel JO10-1 12235 2 - 3
B 09-09-2017 10:00 Bavel JO10-5 Unitas'30 JO10-9 51651 2 - 5
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-9 SVC JO10-1 12234 6 - 8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:00 Sarto JO10-5 Gloria UC JO10-3 123601 0-0
C 24-03-2018 10:45 Hilvaria JO10-2 Taxandria JO10-3 123598 0-0
C 24-03-2018 10:00 SVSOS JO10-1G Unitas'30 JO10-9 123609 0-0
C 24-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-4 Bavel JO10-5 123170 0-0
C 24-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-4 GSBW JO10-1 123430 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO10-8 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 124003 0-0
C 17-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-4 JEKA JO10-8 124448 0-0
C 17-03-2018 09:00 Gloria UC JO10-3 GSBW JO10-1 123344 0-0
C 17-03-2018 10:15 Taxandria JO10-3 SVSOS JO10-1G 123441 0-0
C 17-03-2018 10:45 Hilvaria JO10-2 Sarto JO10-5 123302 0-0
C 17-03-2018 11:00 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 Unitas'30 JO10-9 124404 0-0
C 17-03-2018 12:30 Bavel JO10-5 TSV Gudok JO10-4 122982 0-0
C 10-03-2018 10:45 GSBW JO10-1 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 124224 0-0
C 10-03-2018 10:00 SVSOS JO10-1G Hilvaria JO10-2 123346 0-0
C 10-03-2018 10:00 Sarto JO10-5 SV Reeshof JO10-4 124113 0-0
C 10-03-2018 08:30 JEKA JO10-8 Gloria UC JO10-3 123818 0-0
C 10-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-4 Taxandria JO10-3 124309 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-9 Bavel JO10-5 122986 0-0
C 03-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-4 SVSOS JO10-1G 123547 0-0
C 03-03-2018 09:00 Gloria UC JO10-3 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 123229 0-0
C 03-03-2018 10:15 Taxandria JO10-3 Unitas'30 JO10-9 123721 0-0
C 03-03-2018 09:45 Hilvaria JO10-2 TSV Gudok JO10-4 124033 0-0
C 03-03-2018 12:00 Sarto JO10-5 JEKA JO10-8 122858 0-0
C 03-03-2018 11:15 Bavel JO10-5 GSBW JO10-1 123198 0-0
C 24-02-2018 11:00 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 Bavel JO10-5 124483 0-0
C 24-02-2018 10:45 GSBW JO10-1 Taxandria JO10-3 124274 0-0
C 24-02-2018 10:45 Unitas'30 JO10-9 Gloria UC JO10-3 122808 0-0
C 24-02-2018 10:00 SVSOS JO10-1G Sarto JO10-5 124726 0-0
C 24-02-2018 08:30 TSV Gudok JO10-4 SV Reeshof JO10-4 122693 0-0
C 24-02-2018 08:30 JEKA JO10-8 Hilvaria JO10-2 123627 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-9 SC Gastel JO10-1 12235 2-3
B 16-09-2017 10:00 Virtus JO10-1 SVC JO10-1 12211 0-0
B 16-09-2017 10:45 Bavel JO10-5 SVC JO10-1 51652 1-3
b 09-09-2017 10:00 SVC JO10-1 SC Gastel JO10-1 12046 1-3
B 09-09-2017 10:00 Virtus JO10-1 Unitas'30 JO10-9 12320 0-0
b 09-09-2017 10:00 Bavel JO10-5 Unitas'30 JO10-9 51651 2-5
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-9 SVC JO10-1 12234 6-8
B 02-09-2017 10:30 SC Gastel JO10-1 Virtus JO10-1 12418 0-0
B 02-09-2017 10:30 SC Gastel JO10-1 Bavel JO10-5 51650 11-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GSBW JO10-1 9 8 1 0 25 64 10 54 0
2 Taxandria JO10-3 9 6 2 1 20 33 18 15 0
3 Gloria UC JO10-3 9 6 1 2 19 48 18 30 0
4 SV Reeshof JO10-4 9 6 1 2 19 36 20 16 0
5 JEKA JO10-8 9 5 1 3 16 31 22 9 0
6 Bavel JO10-5 9 4 0 5 12 16 27 -11 0
7 Hilvaria JO10-2 9 2 1 6 7 20 41 -21 0
8 Sarto JO10-5 9 1 1 7 4 19 46 -27 0
9 SVSOS JO10-1G 9 1 1 7 4 19 59 -40 0
10 Unitas'30 JO10-9 9 0 3 6 3 28 53 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO10-1 11 11 0 0 33 115 20 95 0
2 Gloria UC JO10-2 10 8 1 1 25 75 25 50 0
3 SV Reeshof JO10-4 11 7 1 3 22 49 30 19 0
4 JEKA JO10-8 8 7 0 1 21 37 14 23 0
5 VCW JO10-1 11 7 0 4 21 77 34 43 0
6 TSV Gudok JO10-3 11 5 1 5 16 42 28 14 0
7 Unitas'30 JO10-9 11 4 2 5 14 41 51 -10 0
8 Unitas'30 JO10-10 10 3 2 5 11 41 66 -25 0
9 Sarto JO10-4 11 2 3 6 9 36 44 -8 0
10 Bavel JO10-4 11 1 2 8 5 23 68 -45 0
11 Oosterhout JO10-3 10 1 0 9 3 10 110 -100 0
12 Terheijden JO10-3G 11 1 0 10 3 15 71 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO10-1 3 3 0 0 9 17 3 14 0
2 SVC JO10-1 3 2 0 1 6 12 10 2 0
3 Unitas'30 JO10-9 3 1 0 2 3 13 13 0 0
4 Bavel JO10-5 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 15:00 - 16:00 4A2 13 Team training Unitas'30 JO10-9

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 02-08-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 09-08-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 16-08-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 23-08-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 30-08-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 06-09-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 13-09-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 20-09-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 27-09-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 04-10-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 11-10-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 18-10-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 25-10-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 01-11-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 08-11-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 15-11-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 22-11-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 29-11-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 06-12-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 13-12-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 20-12-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 27-12-17 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 03-01-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 10-01-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 17-01-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 24-01-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 31-01-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 07-02-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 14-02-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 21-02-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 28-02-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 07-03-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 14-03-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 21-03-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 28-03-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 04-04-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 11-04-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 18-04-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 25-04-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 02-05-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 09-05-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 16-05-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 23-05-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 30-05-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 06-06-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7
wo 13-06-18 15:00 - 16:00 4A2 Team training Unitas'30 JO11-7

Berichten



Terug naar boven