Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-8

Teamleden

Spelers
Pim Hazelaar Keeper      
Levi Coens        
Jayden Damen        
Luuk van Elk        
Roef Falkenburg        
Midas Lambregts        
Indi Mertens        
Dylan Roman Sluyter        
Colin Vervaart        
Mathieu de Winter        
 
Overige teamleden
Karsten Sluyter Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-8 Unitas'30
T 16-06-2018 n.n.b. WSC Unitas'30 JO10-8

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 11:00 Unitas'30 JO10-8 WVV'67 JO10-2 Tim Schalk (S) 124387 14 - 2
C 23-05-2018 19:00 SC Welberg JO10-1G Unitas'30 JO10-8 Afgeschermd 123715 5 - 3
C 19-05-2018 10:00 NOAD'67 JO10-1 Unitas'30 JO10-8 M. (Mark) Tichem 123228 6 - 11
C 12-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Nieuw Borgvliet JO10-1 Tim Schalk (S) 124030 2 - 1
C 09-05-2018 18:30 SC Gastel JO10-1 Unitas'30 JO10-8 123311 5 - 2
C 05-05-2018 10:45 Unitas'30 JO10-8 Hoeven JO10-1G M. (Martijn) Verhoeven 124397 5 - 6
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 BSC JO10-3G Afgeschermd 123939 10 - 0
C 07-04-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 Unitas'30 JO10-8 R. (Raymond) deBakker 122729 3 - 4
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Roosendaal JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 123900 3 - 15
C 10-03-2018 11:00 Unitas'30 JO10-8 SC Stavenisse JO10-1G Liebregts, S. (Sam) 123171 4 - 7
V 03-02-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Terheijden JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 16-12-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 Unitas'30 JO10-8 76277 9 - 3
C 09-12-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-8 76852 2 - 13
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Bavel JO10-3 R. Schenkel 77125 6 - 8
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Internos JO10-1 L. Broek 76708 4 - 3
C 11-11-2017 08:30 JEKA JO10-9 Unitas'30 JO10-8 77041 4 - 10
C 04-11-2017 11:00 BSC JO10-4 Unitas'30 JO10-8 75648 7 - 4
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Terheijden JO10-2 S. Liebregts 77118 12 - 0
C 14-10-2017 08:45 VVR JO10-1 Unitas'30 JO10-8 J. Nijnatten 76072 8 - 2
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-7 F. Dartel 75974 2 - 6
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 DIA JO10-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 77117 6 - 2
C 23-09-2017 10:45 Groen Wit JO10-3 Unitas'30 JO10-8 76105 3 - 11
B 20-09-2017 18:30 RFC JO10-2 Unitas'30 JO10-8 12104 12 - 2
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Terheijden JO10-3 12498 11 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 10:45 Hoeven JO10-1G Nieuw Borgvliet JO10-1 123651 0-0
C 24-03-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 BSC JO10-3G 124246 0-0
C 24-03-2018 10:15 SC Welberg JO10-1G NOAD'67 JO10-1 124571 0-0
C 24-03-2018 08:30 SC Stavenisse JO10-1G WVV'67 JO10-2 123390 0-0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Roosendaal JO10-2 123900 0-0
C 17-03-2018 09:30 WVV'67 JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 124239 0-0
C 17-03-2018 09:30 SC Stavenisse JO10-1G Hoeven JO10-1G 123789 0-0
C 17-03-2018 10:15 SC Welberg JO10-1G Unitas'30 JO10-8 123715 0-0
C 17-03-2018 10:30 NOAD'67 JO10-1 SC Gastel JO10-1 124252 0-0
C 17-03-2018 11:00 Nieuw Borgvliet JO10-1 BSC JO10-3G 123838 0-0
C 10-03-2018 11:00 BSC JO10-3G WVV'67 JO10-2 122951 0-0
C 10-03-2018 11:00 Unitas'30 JO10-8 SC Stavenisse JO10-1G 123171 0-0
C 10-03-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 SC Welberg JO10-1G 123728 0-0
C 10-03-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 NOAD'67 JO10-1 122901 0-0
C 10-03-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Roosendaal JO10-2 122757 0-0
C 03-03-2018 09:00 Roosendaal JO10-2 Nieuw Borgvliet JO10-1 124751 0-0
C 03-03-2018 09:00 SC Welberg JO10-1G Lepelstraatse Boys JO10-1 124121 0-0
C 03-03-2018 09:30 SC Stavenisse JO10-1G SC Gastel JO10-1 123001 0-0
C 03-03-2018 10:45 Unitas'30 JO10-8 Hoeven JO10-1G 124397 0-0
C 03-03-2018 09:15 NOAD'67 JO10-1 BSC JO10-3G 124385 0-0
C 24-02-2018 11:00 Nieuw Borgvliet JO10-1 WVV'67 JO10-2 123947 0-0
C 24-02-2018 11:00 BSC JO10-3G Roosendaal JO10-2 124645 0-0
C 24-02-2018 09:00 Hoeven JO10-1G SC Welberg JO10-1G 123375 0-0
C 24-02-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 Unitas'30 JO10-8 123311 0-0
C 24-02-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 SC Stavenisse JO10-1G 124564 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 Unitas'30 JO10-8 76277 9-3
C 09-12-2017 12:00 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-7 76515 8-9
C 09-12-2017 08:30 JEKA JO10-9 Terheijden JO10-2 75857 6-2
C 09-12-2017 08:45 VVR JO10-1 DIA JO10-4 76896 5-1
C 09-12-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-8 76852 2-13
C 09-12-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 Groen Wit JO10-3 76217 6-1
C 09-12-2017 11:00 BSC JO10-4 Internos JO10-1 75397 2-8
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 JEKA JO10-9 76751 12-1
C 02-12-2017 08:30 Groen Wit JO10-3 BSC JO10-4 77069 2-4
C 02-12-2017 09:00 Terheijden JO10-2 VVR JO10-1 76044 0-13
C 02-12-2017 09:00 DIA JO10-4 Hoeven JO10-2G 76607 13-2
C 02-12-2017 10:00 Internos JO10-1 HZ'75 JO10-1 75659 2-2
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Bavel JO10-3 77125 6-8
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO10-9 VVR JO10-1 76185 3-16
C 25-11-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Internos JO10-1 75368 1-9
C 25-11-2017 09:00 DIA JO10-4 Groen Wit JO10-3 76028 3-2
C 25-11-2017 11:00 BSC JO10-4 Unitas'30 JO10-7 75614 7-1
C 25-11-2017 11:15 Bavel JO10-3 Terheijden JO10-2 76189 13-1
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Internos JO10-1 76708 4-3
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 DIA JO10-4 75323 6-4
C 18-11-2017 08:45 VVR JO10-1 Bavel JO10-3 76302 6-3
C 18-11-2017 09:00 Terheijden JO10-2 HZ'75 JO10-1 76730 0-17
C 18-11-2017 10:00 BSC JO10-4 JEKA JO10-9 76502 9-3
C 18-11-2017 10:45 Groen Wit JO10-3 Hoeven JO10-2G 76753 7-1
C 11-11-2017 08:30 JEKA JO10-9 Unitas'30 JO10-8 77041 4-10
C 11-11-2017 09:00 Internos JO10-1 Groen Wit JO10-3 77138 12-1
C 11-11-2017 09:00 Hoeven JO10-2G VVR JO10-1 75862 1-18
C 11-11-2017 09:00 DIA JO10-4 Terheijden JO10-2 76924 4-3
C 11-11-2017 11:15 Bavel JO10-3 BSC JO10-4 75758 5-2
C 11-11-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 Unitas'30 JO10-7 76680 9-5
C 04-11-2017 12:45 Bavel JO10-3 Hoeven JO10-2G 76366 12-1
C 04-11-2017 11:00 BSC JO10-4 Unitas'30 JO10-8 75648 7-4
C 04-11-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 DIA JO10-4 77010 11-1
C 04-11-2017 09:00 Terheijden JO10-2 Unitas'30 JO10-7 76944 3-14
C 04-11-2017 08:45 VVR JO10-1 Internos JO10-1 75419 7-1
C 04-11-2017 08:30 JEKA JO10-9 Groen Wit JO10-3 75542 0-1
C 28-10-2017 09:00 Hoeven JO10-2G HZ'75 JO10-1 76971 2-13
C 28-10-2017 09:00 DIA JO10-4 BSC JO10-4 76150 4-2
C 28-10-2017 09:00 Internos JO10-1 JEKA JO10-9 75651 3-1
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 VVR JO10-1 75417 4-9
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Terheijden JO10-2 77118 12-0
C 28-10-2017 10:30 Groen Wit JO10-3 Bavel JO10-3 75440 2-7
C 26-10-2017 18:30 BSC JO10-4 Hoeven JO10-2G 76811 9-5
C 21-10-2017 09:30 Internos JO10-1 Bavel JO10-3 75372 2-4
C 14-10-2017 08:30 JEKA JO10-9 DIA JO10-4 76108 1-2
C 14-10-2017 08:45 VVR JO10-1 Unitas'30 JO10-8 76072 8-2
C 14-10-2017 09:00 Terheijden JO10-2 Groen Wit JO10-3 76017 1-12
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 Internos JO10-1 75669 5-5
C 14-10-2017 11:15 Bavel JO10-3 HZ'75 JO10-1 75942 3-5
C 07-10-2017 09:00 Hoeven JO10-2G JEKA JO10-9 76476 5-3
C 07-10-2017 09:00 DIA JO10-4 Bavel JO10-3 76058 3-8
C 07-10-2017 09:30 Internos JO10-1 Terheijden JO10-2 76146 8-3
C 07-10-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 BSC JO10-4 75457 7-4
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-7 75974 2-6
C 07-10-2017 10:30 Groen Wit JO10-3 VVR JO10-1 76923 3-7
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 Groen Wit JO10-3 76993 7-2
C 30-09-2017 08:30 JEKA JO10-9 HZ'75 JO10-1 75739 2-8
C 30-09-2017 08:45 VVR JO10-1 BSC JO10-4 76061 12-3
C 30-09-2017 09:00 Terheijden JO10-2 Hoeven JO10-2G 75451 2-4
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 DIA JO10-4 77117 6-2
C 23-09-2017 08:45 Bavel JO10-3 JEKA JO10-9 76527 12-2
C 23-09-2017 11:00 BSC JO10-4 Terheijden JO10-2 76212 4-8
C 23-09-2017 10:45 Groen Wit JO10-3 Unitas'30 JO10-8 76105 3-11
C 23-09-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 VVR JO10-1 76558 6-1
C 23-09-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-7 77094 0-17
C 23-09-2017 09:00 DIA JO10-4 Internos JO10-1 75858 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO10-2 9 9 0 0 27 87 14 73 0
2 SC Gastel JO10-1 9 8 0 1 24 58 16 42 0
3 SC Welberg JO10-1G 9 7 0 2 21 64 16 48 0
4 SC Stavenisse JO10-1G 8 5 1 2 16 44 19 25 0
5 Unitas'30 JO10-8 10 5 0 5 15 58 50 8 0
6 Hoeven JO10-1G 9 3 2 4 11 51 51 0 0
7 Nieuw Borgvliet JO10-1 9 3 2 4 11 23 31 -8 0
8 Lepelstraatse Boys JO10-1 9 3 0 6 9 35 72 -37 0
9 BSC JO10-3G 8 2 1 5 7 30 40 -10 0
10 NOAD'67 JO10-1 9 1 0 8 3 23 91 -68 0
11 WVV'67 JO10-2 9 0 0 9 0 15 88 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO10-2 2 2 0 0 6 33 2 31 0
2 Unitas'30 JO10-8 2 1 0 1 3 13 13 0 0
3 Terheijden JO10-3G 2 0 0 2 0 1 32 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 JO10-1 11 10 1 0 31 93 24 69 0
2 VVR JO10-1 11 10 0 1 30 102 27 75 0
3 Bavel JO10-3 11 8 0 3 24 83 39 44 0
4 Unitas'30 JO10-7 11 7 1 3 22 86 50 36 0
5 Internos JO10-1 11 6 2 3 20 58 31 27 0
6 Unitas'30 JO10-8 11 6 0 5 18 73 52 21 0
7 BSC JO10-4 11 5 0 6 15 53 59 -6 0
8 DIA JO10-4 11 5 0 6 15 38 51 -13 0
9 Groen Wit JO10-3 11 3 0 8 9 36 59 -23 0
10 Hoeven JO10-2G 11 2 0 9 6 24 116 -92 0
11 JEKA JO10-9 11 1 0 10 3 26 80 -54 0
12 Terheijden JO10-2G 11 1 0 10 3 23 107 -84 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 3A2 17 Team training Unitas'30 JO10-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO10-8
woensdag 18:00 - 19:00 2B2 14 Team training Unitas'30 JO10-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 2B2 Team training Unitas'30 JO10-8
2017-2018 Unitas'30 JO10-8
10-03-2018

Berichten



Terug naar boven