Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-7

Teamleden

Spelers
Sven van den Broek        
Rodie Ismail        
Luca van der Kruijk        
Loukay Nuchelmans        
Joe Okoro Etinosa        
Stijn Otto        
Sem Peeters        
Ruben Schouwenaars        
Qin Zara        
 
Overige teamleden
Paul van den Broek Leider
Bram Nuchelmans Leider
Jac Suijkerbuijk Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-7 Unitas'30
T 16-06-2018 n.n.b. WSC Unitas'30 JO10-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 10:00 Sarto JO10-4 Unitas'30 JO10-7 S.J.M. (Sebastiaan) Reniers 123579 2 - 15
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-7 Groen Wit JO10-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 124234 9 - 2
C 12-05-2018 10:45 Oosterhout JO10-3 Unitas'30 JO10-7 123377 5 - 11
C 05-05-2018 10:45 Unitas'30 JO10-7 JEKA JO10-7 Afgeschermd 124015 8 - 2
C 28-04-2018 09:30 Bavel JO10-4 Unitas'30 JO10-7 123322 1 - 8
C 21-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-7 Terheijden JO10-3G Spelbegeleider/Ouder (S) 124579 15 - 1
V 14-04-2018 11:45 Unitas'30 JO10-5 Unitas'30 JO10-7
C 11-04-2018 18:30 Unitas'30 JO10-7 DIA JO10-4 Afgeschermd 123636 8 - 2
C 07-04-2018 10:00 Right'Oh JO10-1G Unitas'30 JO10-7 H.J. (Henk) vanNoort 124648 1 - 6
C 24-03-2018 10:30 VCW JO10-1 Unitas'30 JO10-7 123945 6 - 5
C 10-03-2018 09:30 Internos JO10-1 Unitas'30 JO10-7 Buijnsters, Ewout 124639 2 - 4
V 03-02-2018 08:30 Unitas'30 JO10-7 Unitas'30 MO11-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-7 Zundert JO11-3 Finn van Dartel (S)
C 09-12-2017 12:00 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-7 76515 8 - 9
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 JEKA JO10-9 D. Yurttas 76751 12 - 1
C 25-11-2017 11:00 BSC JO10-4 Unitas'30 JO10-7 75614 7 - 1
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 DIA JO10-4 D. Forsten 75323 6 - 4
C 11-11-2017 09:30 HZ'75 JO10-1 Unitas'30 JO10-7 76680 9 - 5
C 04-11-2017 09:00 Terheijden JO10-2 Unitas'30 JO10-7 76944 3 - 14
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 VVR JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 75417 4 - 9
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 Internos JO10-1 S. Rooij 75669 5 - 5
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-7 F. Dartel 75974 2 - 6
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-7 Groen Wit JO10-3 S. (Sam) Liebregts 76993 7 - 2
C 23-09-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-7 77094 0 - 17
B 16-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-3 Unitas'30 JO10-7 29680 11 - 2
B 12-09-2017 18:30 Schijf JO10-1G Unitas'30 JO10-7 29678 2 - 7
B 09-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-7 Hoeven JO10-2G 29679 12 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 10:30 VCW JO10-1 Unitas'30 JO10-7 123945 0-0
C 24-03-2018 10:30 Groen Wit JO10-3 Terheijden JO10-3G 124198 0-0
C 24-03-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Right'Oh JO10-1G 123040 0-0
C 24-03-2018 09:30 Internos JO10-1 Bavel JO10-4 122761 0-0
C 24-03-2018 09:00 DIA JO10-4 JEKA JO10-7 123280 0-0
C 17-03-2018 10:00 Right'Oh JO10-1G JEKA JO10-7 124594 0-0
C 17-03-2018 10:15 Terheijden JO10-3G Bavel JO10-4 124083 0-0
C 17-03-2018 10:30 VCW JO10-1 Groen Wit JO10-3 123916 0-0
C 17-03-2018 11:00 Unitas'30 JO10-7 DIA JO10-4 123636 0-0
C 17-03-2018 12:00 Sarto JO10-4 Oosterhout JO10-3 124493 0-0
C 10-03-2018 10:00 Bavel JO10-4 Right'Oh JO10-1G 123515 0-0
C 10-03-2018 09:30 Internos JO10-1 Unitas'30 JO10-7 124639 0-0
C 10-03-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Terheijden JO10-3G 123273 0-0
C 10-03-2018 09:30 Groen Wit JO10-3 Sarto JO10-4 123993 0-0
C 10-03-2018 09:00 DIA JO10-4 VCW JO10-1 123147 0-0
C 03-03-2018 10:45 Unitas'30 JO10-7 JEKA JO10-7 124015 0-0
C 03-03-2018 09:30 Groen Wit JO10-3 Oosterhout JO10-3 123248 0-0
C 03-03-2018 10:15 Terheijden JO10-3G Right'Oh JO10-1G 124592 0-0
C 03-03-2018 10:30 VCW JO10-1 Internos JO10-1 124621 0-0
C 03-03-2018 11:00 Sarto JO10-4 DIA JO10-4 124216 0-0
C 24-02-2018 10:00 Bavel JO10-4 Unitas'30 JO10-7 123322 0-0
C 24-02-2018 09:30 Internos JO10-1 Sarto JO10-4 124402 0-0
C 24-02-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 VCW JO10-1 123764 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO10-4 Groen Wit JO10-3 124490 0-0
C 24-02-2018 08:30 JEKA JO10-7 Terheijden JO10-3G 124101 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO10-1 10 9 1 0 28 75 25 50 0
2 Unitas'30 JO10-7 10 9 0 1 27 89 24 65 0
3 Internos JO10-1 10 6 0 4 18 65 22 43 0
4 DIA JO10-4 10 4 2 4 14 35 44 -9 0
5 Groen Wit JO10-3 9 4 1 4 13 34 47 -13 0
6 Bavel JO10-4 9 4 1 4 13 26 39 -13 0
7 Sarto JO10-4 10 3 2 5 11 58 65 -7 0
8 JEKA JO10-7 8 2 3 3 9 26 30 -4 0
9 Oosterhout JO10-3 8 2 0 6 6 22 50 -28 0
10 Right'Oh JO10-1G 9 2 0 7 6 21 43 -22 0
11 Terheijden JO10-3G 9 1 0 8 3 17 79 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 3 3 0 0 9 36 2 34 0
2 Unitas'30 JO10-7 3 2 0 1 6 21 15 6 0
3 Schijf JO10-1G 3 1 0 2 3 11 18 -7 0
4 Hoeven JO10-2G 3 0 0 3 0 4 37 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 JO10-1 11 10 1 0 31 93 24 69 0
2 VVR JO10-1 11 10 0 1 30 102 27 75 0
3 Bavel JO10-3 11 8 0 3 24 83 39 44 0
4 Unitas'30 JO10-7 11 7 1 3 22 86 50 36 0
5 Internos JO10-1 11 6 2 3 20 58 31 27 0
6 Unitas'30 JO10-8 11 6 0 5 18 73 52 21 0
7 BSC JO10-4 11 5 0 6 15 53 59 -6 0
8 DIA JO10-4 11 5 0 6 15 38 51 -13 0
9 Groen Wit JO10-3 11 3 0 8 9 36 59 -23 0
10 Hoeven JO10-2G 11 2 0 9 6 24 116 -92 0
11 JEKA JO10-9 11 1 0 10 3 26 80 -54 0
12 Terheijden JO10-2G 11 1 0 10 3 23 107 -84 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 14:00 - 15:00 4B1 11 Team training Unitas'30 JO10-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-7
2017-2018 Unitas'30 JO10-3 en JO10-7
16-09-2017
2017-2018 Unitas'30 JO10-7
09-09-2017

Berichten



Terug naar boven