Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-6

Teamleden

Spelers
Bo Lens Keeper      
Myron Brosens        
Mirza Dogan        
Pepijn Kramer        
Jelte Martens        
Arman Movsisjan        
Koen van Nijnatten        
Evan Saathof        
Daan Teunissen        
Nick Traas        
 
Overige teamleden
Edwin Teunissen Leider
Andre Schenkers Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 09:30 Unitas'30 JO10-6 Unitas'30
T 02-06-2018 10:00 DIA Unitas'30 JO10-6
C 02-06-2018 vervallen Unitas'30 JO10-6 SV Reeshof JO10-3 123846 -
C 26-05-2018 11:45 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-6 Afgeschermd 124150 1 - 6
C 19-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-6 JEKA JO10-6 Diego Forsten (S) 122930 8 - 1
C 16-05-2018 18:30 SC 't Zand JO10-5 Unitas'30 JO10-6 D. (Dennis) deBurger 122854 0 - 2
C 05-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-6 Gloria UC JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 123101 1 - 3
C 21-04-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Unitas'30 JO10-6 J.A. (James) Busch 122689 5 - 0
C 14-04-2018 09:30 Unitas'30 JO10-6 Sarto JO10-3 L. (Luuk) van denBroek 123187 10 - 0
C 07-04-2018 09:00 DIA JO10-3 Unitas'30 JO10-6 M. (Matthijs) vanTiel 124528 4 - 0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-6 TSV Gudok JO10-3 Finn van Dartel (S) 122882 4 - 1
C 10-03-2018 10:35 Groen Wit JO10-2 Unitas'30 JO10-6 Vriends, Alex 124652 5 - 5
V 03-02-2018 08:30 Boeimeer JO11-7 Unitas'30 JO10-6
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-6 Sv Reeshof JO10-4 Diego Forsten (S)
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-6 Olympia'60 JO10-2 L. Broek 75512 7 - 0
C 09-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-6 Sarto JO10-2 S. Liebregts 96623 7 - 3
C 02-12-2017 08:45 SV Reeshof JO10-5 Unitas'30 JO10-6 M. Nuijten 75620 0 - 12
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-5 Unitas'30 JO10-6 T. Schalk 76196 5 - 7
C 04-11-2017 09:30 Unitas'30 JO10-6 Gloria UC JO10-3 S. Liebregts 75759 4 - 3
C 28-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 Unitas'30 JO10-6 76689 5 - 1
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-6 Sarto JO10-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 75697 3 - 1
C 07-10-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 Unitas'30 JO10-6 T. Gringhuis 75373 1 - 6
C 30-09-2017 11:30 Were Di JO10-2 Unitas'30 JO10-6 76064 10 - 0
C 23-09-2017 09:30 Unitas'30 JO10-6 Bavel JO10-5 76455 9 - 0
B 16-09-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-6 12350 10 - 3
B 09-09-2017 08:30 JEKA JO10-5 Unitas'30 JO10-6 12040 0 - 2
B 06-09-2017 18:30 Unitas'30 JO10-6 VVR JO10-1 12043 2 - 7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 10:30 Groen Wit JO10-2 RWB JO10-5 122746 0-0
C 24-03-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 Sarto JO10-3 123733 0-0
C 24-03-2018 09:00 Gloria UC JO10-2 Bavel JO10-3 123357 0-0
C 24-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-3 DIA JO10-3 124450 0-0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-6 TSV Gudok JO10-3 122882 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO10-6 UVV'40 JO10-3 124390 0-0
C 17-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-3 Groen Wit JO10-2 123299 0-0
C 17-03-2018 08:30 JEKA JO10-6 SC 't Zand JO10-5 123148 0-0
C 17-03-2018 09:00 DIA JO10-3 Bavel JO10-3 124154 0-0
C 17-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-6 SV Reeshof JO10-3 123846 0-0
C 17-03-2018 11:00 Sarto JO10-3 RWB JO10-5 123979 0-0
C 17-03-2018 11:00 UVV'40 JO10-3 Gloria UC JO10-2 124424 0-0
C 10-03-2018 11:15 Bavel JO10-3 Sarto JO10-3 124073 0-0
C 10-03-2018 10:35 Groen Wit JO10-2 Unitas'30 JO10-6 124652 0-0
C 10-03-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 DIA JO10-3 123384 0-0
C 10-03-2018 09:00 Gloria UC JO10-2 TSV Gudok JO10-3 124510 0-0
C 10-03-2018 08:45 RWB JO10-5 UVV'40 JO10-3 123204 0-0
C 10-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-3 JEKA JO10-6 123917 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO10-6 Groen Wit JO10-2 123237 0-0
C 03-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-6 Gloria UC JO10-2 123101 0-0
C 03-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-3 RWB JO10-5 122948 0-0
C 03-03-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-3 123544 0-0
C 03-03-2018 09:00 DIA JO10-3 Sarto JO10-3 124487 0-0
C 03-03-2018 09:45 SV Reeshof JO10-3 SC 't Zand JO10-5 124334 0-0
C 24-02-2018 11:00 Sarto JO10-3 UVV'40 JO10-3 123724 0-0
C 24-02-2018 10:35 Groen Wit JO10-2 SV Reeshof JO10-3 123488 0-0
C 24-02-2018 11:15 Bavel JO10-3 TSV Gudok JO10-3 124665 0-0
C 24-02-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 Unitas'30 JO10-6 122854 0-0
C 24-02-2018 09:00 Gloria UC JO10-2 JEKA JO10-6 124625 0-0
C 24-02-2018 08:45 RWB JO10-5 DIA JO10-3 123027 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 09:00 Gloria UC JO10-3 Unitas'30 JO10-5 75692 0-3
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-6 Olympia'60 JO10-2 75512 7-0
C 16-12-2017 09:45 TSV Gudok JO10-4 Sarto JO10-3 75555 2-4
C 16-12-2017 11:45 Sarto JO10-2 SC 't Zand JO10-4 96622 2-13
C 09-12-2017 08:45 Olympia'60 JO10-2 Bavel JO10-5 76350 0-3
C 09-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-6 Sarto JO10-2 96623 7-3
C 09-12-2017 11:45 Sarto JO10-3 Gloria UC JO10-3 76120 0-0
C 09-12-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 SV Reeshof JO10-5 75589 0-0
C 09-12-2017 11:30 Were Di JO10-2 TSV Gudok JO10-4 76926 7-2
C 02-12-2017 12:30 Bavel JO10-5 Were Di JO10-2 76262 0-9
C 02-12-2017 08:45 SV Reeshof JO10-5 Unitas'30 JO10-6 75620 0-12
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-5 Bavel JO10-5 77012 6-0
C 25-11-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 SV Reeshof JO10-5 77073 12-1
C 25-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-2 Were Di JO10-2 76568 0-18
C 25-11-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 Gloria UC JO10-3 75479 4-5
C 25-11-2017 11:45 Sarto JO10-3 Sarto JO10-2 96621 9-7
C 18-11-2017 13:00 Bavel JO10-5 SC 't Zand JO10-4 75851 1-7
C 18-11-2017 10:30 Were Di JO10-2 Unitas'30 JO10-5 76363 6-2
C 18-11-2017 09:45 SV Reeshof JO10-5 Sarto JO10-3 76214 1-5
C 18-11-2017 09:00 Gloria UC JO10-3 Sarto JO10-2 96620 12-4
C 11-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-2 Gloria UC JO10-3 76461 2-5
C 11-11-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 Bavel JO10-5 75539 1-0
C 11-11-2017 12:00 Sarto JO10-2 SV Reeshof JO10-5 96619 12-1
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-5 Unitas'30 JO10-6 76196 5-7
C 11-11-2017 12:00 Sarto JO10-3 Were Di JO10-2 76858 2-10
C 04-11-2017 11:30 Were Di JO10-2 Sarto JO10-2 96618 12-1
C 04-11-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 TSV Gudok JO10-4 75932 13-3
C 04-11-2017 09:30 Unitas'30 JO10-6 Gloria UC JO10-3 75759 4-3
C 04-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-2 SV Reeshof JO10-5 75551 6-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-5 Sarto JO10-3 75528 12-4
C 28-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 Unitas'30 JO10-6 76689 5-1
C 28-10-2017 09:00 Gloria UC JO10-3 Bavel JO10-5 75682 6-0
C 28-10-2017 08:45 SV Reeshof JO10-5 Unitas'30 JO10-5 75442 0-11
C 28-10-2017 12:00 Sarto JO10-3 SC 't Zand JO10-4 75355 2-10
C 28-10-2017 12:00 Sarto JO10-2 Olympia'60 JO10-2 96617 7-7
C 21-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 Sarto JO10-2 96614 0-0
C 21-10-2017 12:30 Bavel JO10-5 Sarto JO10-3 76749 2-2
C 14-10-2017 11:30 Were Di JO10-2 Gloria UC JO10-3 75892 5-2
C 14-10-2017 12:30 Bavel JO10-5 SV Reeshof JO10-5 76009 3-8
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-5 SC 't Zand JO10-4 76499 6-5
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-6 Sarto JO10-3 75697 3-1
C 14-10-2017 08:45 Olympia'60 JO10-2 TSV Gudok JO10-4 77059 5-3
C 07-10-2017 09:30 DVVC JO10-2 Bavel JO10-5 75600 0-0
C 07-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 Unitas'30 JO10-5 76616 1-8
C 07-10-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 Unitas'30 JO10-6 75373 1-6
C 07-10-2017 08:30 SV Reeshof JO10-5 Were Di JO10-2 76883 0-23
C 07-10-2017 12:00 Sarto JO10-3 Olympia'60 JO10-2 75271 1-10
C 07-10-2017 12:00 Sarto JO10-2 Bavel JO10-5 96616 3-2
C 30-09-2017 08:30 Olympia'60 JO10-2 SC 't Zand JO10-4 75571 2-13
C 30-09-2017 09:00 Gloria UC JO10-3 TSV Gudok JO10-4 76391 5-4
C 30-09-2017 09:30 DVVC JO10-2 Unitas'30 JO10-5 76283 0-0
C 30-09-2017 11:30 Were Di JO10-2 Unitas'30 JO10-6 76064 10-0
C 30-09-2017 12:00 Sarto JO10-2 Unitas'30 JO10-5 96615 0-14
C 23-09-2017 10:00 SC 't Zand JO10-4 Were Di JO10-2 76835 2-15
C 23-09-2017 08:30 SV Reeshof JO10-5 Gloria UC JO10-3 75749 1-12
C 23-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-5 Olympia'60 JO10-2 75800 18-0
C 23-09-2017 08:30 TSV Gudok JO10-4 DVVC JO10-2 75746 0-0
C 23-09-2017 09:30 Unitas'30 JO10-6 Bavel JO10-5 76455 9-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 08:45 VVR JO10-1 JEKA JO10-5 12267 9-2
B 16-09-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-6 12350 10-3
B 13-09-2017 19:00 Wernhout JO10-1 JEKA JO10-5 12157 11-2
b 09-09-2017 08:30 JEKA JO10-5 Unitas'30 JO10-6 12040 0-2
b 09-09-2017 08:45 VVR JO10-1 Wernhout JO10-1 12088 5-6
b 06-09-2017 18:30 Unitas'30 JO10-6 VVR JO10-1 12043 2-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO10-3 10 9 1 0 28 65 11 54 0
2 Groen Wit JO10-2 10 8 2 0 26 58 26 32 0
3 Bavel JO10-3 10 7 0 3 21 42 31 11 0
4 UVV'40 JO10-3 10 6 1 3 19 43 23 20 0
5 Gloria UC JO10-2 10 5 2 3 17 40 23 17 0
6 Unitas'30 JO10-6 9 5 1 3 16 36 20 16 0
7 SV Reeshof JO10-3 9 4 0 5 12 18 16 2 0
8 SC 't Zand JO10-5 10 2 0 8 6 15 42 -27 0
9 JEKA JO10-6 10 1 2 7 5 18 58 -40 0
10 TSV Gudok JO10-3 10 1 1 8 4 19 57 -38 0
11 Sarto JO10-3 10 1 0 9 3 14 61 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO10-2 10 10 0 0 30 115 11 104 0
2 Unitas'30 JO10-5 10 8 0 2 24 85 23 62 0
3 Unitas'30 JO10-6 10 8 0 2 24 56 28 28 0
4 Gloria UC JO10-3 9 6 0 3 18 50 27 23 0
5 SC 't Zand JO10-4 9 5 0 4 15 68 42 26 0
6 Sarto JO10-3 9 3 1 5 10 30 57 -27 0
7 Olympia'60 JO10-2 10 3 1 6 10 32 75 -43 0
8 TSV Gudok JO10-4 9 3 0 6 9 33 44 -11 0
9 Sarto JO10-2 9 2 1 6 7 39 77 -38 0
10 Bavel JO10-5 10 1 1 8 4 11 51 -40 0
11 SV Reeshof JO10-5 9 1 0 8 3 12 96 -84 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout JO10-1 3 3 0 0 9 27 10 17 0
2 VVR JO10-1 3 2 0 1 6 21 10 11 0
3 Unitas'30 JO10-6 3 1 0 2 3 7 17 -10 0
4 JEKA JO10-5 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 17:00 - 18:00 2A1 3 Team training Unitas'30 JO10-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-08-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 04-09-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 11-09-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 18-09-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 25-09-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 02-10-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 09-10-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 16-10-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 23-10-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 30-10-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 06-11-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 13-11-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 20-11-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 27-11-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 04-12-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 11-12-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 18-12-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 25-12-17 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 01-01-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 08-01-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 15-01-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 22-01-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 29-01-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 05-02-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 12-02-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 19-02-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 26-02-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 05-03-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 12-03-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 19-03-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 26-03-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 02-04-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 09-04-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 16-04-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 23-04-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 30-04-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 07-05-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 14-05-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 21-05-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 28-05-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 04-06-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
ma 11-06-18 17:00 - 18:00 2A1 Team training Unitas'30 JO10-6
woensdag 14:00 - 15:00 1A1 1 Team training Unitas'30 JO10-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 02-08-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 09-08-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 16-08-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 23-08-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 1A1 Team training Unitas'30 JO10-6

Berichten



Terug naar boven