Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-2

Teamleden

Spelers
Quinn Aarts        
Demy Bakker        
Niels Borremans        
Jens Dirven        
Teun Huijben        
Ali Kahilogullari        
Leroy Kats        
Finn Krol        
Miran Manusharyan        
Giel Vermunt        
 
Overige teamleden
Ad Bakker Leider/Trainer
Danny Roks Trainer/Coach
Abdelouahid Ben Omar Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 02-06-2018 08:30 VVGZ JO10-1 Unitas'30 JO10-2 124249 07:25
T 03-06-2018 08:30 DSE Unitas'30 JO10-2 07:55
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-2 Unitas'30
T 16-06-2018 n.n.b. DFC Unitas'30 JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 10:15 Unitas'30 JO10-2 Baronie JO10-2 Finn van Dartel (S) 123149 3 - 7
C 19-05-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 Unitas'30 JO10-2 122984 4 - 3
C 12-05-2018 12:15 Unitas'30 JO10-2 Pelikaan JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 124206 1 - 5
C 07-05-2018 19:00 Unitas'30 JO10-2 DSE JO10-1 D. (Diego) Forsten 122877 3 - 3
C 05-05-2018 09:45 Oranje Wit JO10-1 Unitas'30 JO10-2 123141 2 - 1
C 21-04-2018 09:00 DIA JO10-1 Unitas'30 JO10-2 I. (Ilias) Ezzahiri 123166 5 - 2
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO10-2 TVC Breda JO10-1 B. (Bas) Lambregts 123686 11 - 2
C 07-04-2018 08:30 EBOH JO10-1 Unitas'30 JO10-2 122878 2 - 3
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-2 Groen Wit JO10-1 Afgeschermd 122704 3 - 8
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-2 JEKA JO10-2 Lambregts, Bas 122885 2 - 3
V 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-2 TSC JO10-1 Sam Liebregts (S)
V 03-02-2018 08:45 RFC JO10-1 Unitas'30 JO10-2
V 27-01-2018 10:00 DIA JO10-1 Unitas'30 JO10-2
V 16-12-2017 11:00 Madese Boys JO11-3 Unitas'30 JO10-2
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 MOC'17 JO10-1 B. Lambregts 75730 4 - 4
C 25-11-2017 11:00 BSC JO10-1 Unitas'30 JO10-2 76905 3 - 2
C 18-11-2017 10:00 Virtus JO10-1 Unitas'30 JO10-2 Y. Meel 76629 1 - 6
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Halsteren JO10-1 D. Forsten 76036 2 - 2
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 Unitas'30 JO10-2 77006 0 - 9
C 28-10-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 Unitas'30 JO10-2 R. Teunissen 75260 1 - 2
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 BSC JO10-1 D. Forsten 75590 3 - 5
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Virtus JO10-1 D. Forsten 76234 10 - 3
C 30-09-2017 10:15 Halsteren JO10-1 Unitas'30 JO10-2 77111 2 - 1
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Roosendaal JO10-1 76628 10 - 1
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 RBC JO10-2 29507 4 - 5
B 09-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-2 JEKA JO10-2 29723 9 - 3
B 02-09-2017 10:00 Bavel JO10-1 Unitas'30 JO10-2 29506 2 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:45 Unitas'30 JO10-2 Groen Wit JO10-1 122704 0-0
C 24-03-2018 11:30 DSE JO10-1 Pelikaan JO10-1 123862 0-0
C 24-03-2018 11:00 TVC Breda JO10-1 EBOH JO10-1 123455 0-0
C 24-03-2018 09:45 VVGZ JO10-1 Oosterhout JO10-1 123735 0-0
C 24-03-2018 09:00 DIA JO10-1 Baronie JO10-2 123125 0-0
C 24-03-2018 08:30 Oranje Wit JO10-1 JEKA JO10-2 123779 0-0
C 17-03-2018 08:30 VVGZ JO10-1 Unitas'30 JO10-2 124249 0-0
C 17-03-2018 08:30 Pelikaan JO10-1 DIA JO10-1 123999 0-0
C 17-03-2018 09:30 JEKA JO10-2 EBOH JO10-1 123802 0-0
C 17-03-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 TVC Breda JO10-1 124163 0-0
C 17-03-2018 09:45 Groen Wit JO10-1 Baronie JO10-2 123172 0-0
C 17-03-2018 11:15 DSE JO10-1 Oranje Wit JO10-1 123563 0-0
C 10-03-2018 11:30 Baronie JO10-2 Oosterhout JO10-1 123833 0-0
C 10-03-2018 11:00 TVC Breda JO10-1 Pelikaan JO10-1 124755 0-0
C 10-03-2018 09:00 DIA JO10-1 DSE JO10-1 124598 0-0
C 10-03-2018 10:00 EBOH JO10-1 Groen Wit JO10-1 124220 0-0
C 10-03-2018 08:30 Oranje Wit JO10-1 VVGZ JO10-1 124168 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-2 JEKA JO10-2 122885 0-0
C 03-03-2018 08:30 Pelikaan JO10-1 Baronie JO10-2 123611 0-0
C 03-03-2018 09:45 Oranje Wit JO10-1 Unitas'30 JO10-2 123141 0-0
C 03-03-2018 08:30 VVGZ JO10-1 DIA JO10-1 123163 0-0
C 03-03-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 EBOH JO10-1 122812 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO10-2 Groen Wit JO10-1 123511 0-0
C 03-03-2018 11:30 DSE JO10-1 TVC Breda JO10-1 124539 0-0
C 24-02-2018 09:45 Unitas'30 JO10-2 DSE JO10-1 122877 0-0
C 24-02-2018 11:45 Baronie JO10-2 JEKA JO10-2 123687 0-0
C 24-02-2018 10:35 Groen Wit JO10-1 Oosterhout JO10-1 124584 0-0
C 24-02-2018 09:45 TVC Breda JO10-1 VVGZ JO10-1 122970 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO10-1 Oranje Wit JO10-1 124667 0-0
C 17-02-2018 08:30 EBOH JO10-1 Pelikaan JO10-1 123284 5-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 11:45 Halsteren JO10-1 BSC JO10-1 75989 0-1
C 02-12-2017 10:00 Virtus JO10-1 Roosendaal JO10-1 76733 10-0
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 MOC'17 JO10-1 75730 4-4
C 25-11-2017 11:00 BSC JO10-1 Unitas'30 JO10-2 76905 3-2
C 25-11-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 Virtus JO10-1 76575 4-1
C 25-11-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 Halsteren JO10-1 75988 0-6
C 18-11-2017 09:00 Halsteren JO10-1 MOC'17 JO10-1 75266 2-1
C 18-11-2017 10:00 BSC JO10-1 Roosendaal JO10-1 76615 11-0
C 18-11-2017 10:00 Virtus JO10-1 Unitas'30 JO10-2 76629 1-6
C 11-11-2017 10:00 Virtus JO10-1 BSC JO10-1 76814 0-6
C 11-11-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 Roosendaal JO10-1 76973 9-0
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Halsteren JO10-1 76036 2-2
C 04-11-2017 11:00 BSC JO10-1 MOC'17 JO10-1 76838 4-0
C 04-11-2017 09:00 Halsteren JO10-1 Virtus JO10-1 75564 2-0
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 Unitas'30 JO10-2 77006 0-9
C 28-10-2017 11:00 BSC JO10-1 Halsteren JO10-1 76074 2-3
C 28-10-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 Unitas'30 JO10-2 75260 1-2
C 28-10-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 Virtus JO10-1 76637 0-4
C 14-10-2017 10:00 Virtus JO10-1 MOC'17 JO10-1 75894 1-12
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 BSC JO10-1 75590 3-5
C 14-10-2017 09:00 Halsteren JO10-1 Roosendaal JO10-1 75743 10-1
C 07-10-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 BSC JO10-1 77086 1-10
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Virtus JO10-1 76234 10-3
C 07-10-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 Halsteren JO10-1 75515 3-0
C 30-09-2017 11:00 BSC JO10-1 Virtus JO10-1 76528 4-0
C 30-09-2017 10:15 Halsteren JO10-1 Unitas'30 JO10-2 77111 2-1
C 30-09-2017 09:00 Roosendaal JO10-1 MOC'17 JO10-1 76428 0-5
C 23-09-2017 10:00 Virtus JO10-1 Halsteren JO10-1 75307 1-5
C 23-09-2017 09:45 MOC'17 JO10-1 BSC JO10-1 75727 3-0
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-2 Roosendaal JO10-1 76628 10-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO10-1 11 10 1 0 31 81 24 57 0
2 Pelikaan JO10-1 11 8 2 1 26 71 21 50 0
3 Oranje Wit JO10-1 11 8 1 2 25 54 23 31 0
4 Baronie JO10-2 11 7 1 3 22 62 33 29 0
5 DIA JO10-1 11 7 0 4 21 80 31 49 0
6 VVGZ JO10-1 9 5 2 2 17 34 27 7 0
7 Oosterhout JO10-1 10 3 2 5 11 25 56 -31 0
8 JEKA JO10-2 10 3 0 7 9 14 48 -34 0
9 Unitas'30 JO10-2 10 2 1 7 7 32 41 -9 0
10 DSE JO10-1 11 1 2 8 5 26 79 -53 0
11 EBOH JO10-1 9 1 0 8 3 33 58 -25 0
12 TVC Breda JO10-1 10 1 0 9 3 18 89 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO10-2 3 3 0 0 9 17 6 11 0
2 Unitas'30 JO10-2 3 1 1 1 4 15 10 5 0
3 Bavel JO10-1 3 0 2 1 2 3 10 -7 0
4 JEKA JO10-2 3 0 1 2 1 6 15 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO10-1 10 8 0 2 24 46 12 34 0
2 Halsteren JO10-1 10 7 1 2 22 32 12 20 0
3 MOC'17 JO10-1 10 6 1 3 19 42 14 28 0
4 Unitas'30 JO10-2 10 5 2 3 17 49 22 27 0
5 Virtus JO10-1 10 2 0 8 6 21 49 -28 0
6 Roosendaal JO10-1 10 0 0 10 0 3 84 -81 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 2B2 12 Team training Unitas'30 JO10-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
woensdag 18:00 - 19:00 2A2 13 Team training Unitas'30 JO10-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Seizoen 2017-2018 Jeugd selectie Unitas'30 JO10-2
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 2A2 Team training Unitas'30 JO10-2
2017-2018 Unitas'30 JO10-2
16-09-2017
2017-2018 Unitas'30 JO10-2
09-09-2017

Berichten



Terug naar boven