Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde

Unitas'30 JO10-3

Teamleden

Spelers
Jop van Dongen Keeper      
Sven van Dongen        
Jurre Hendrickx        
Gil Jaspers        
Merijn Kamp        
Pepijn Kortenraij        
Dylan Oostenrijk        
AƤron Schalk        
Koen Scholtes        
Viggo Verhoeven        
Pim Vrancken        
 
Overige teamleden
Ramon Kamp Leider
Robert Scholtes Leider
John Verhoeven Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 Gloria UC JO10-1
C 24-02-2018 08:45 SV Reeshof JO10-1 Bavel JO10-1
C 24-02-2018 09:30 WSC JO10-1 Unitas'30 JO10-3
C 24-02-2018 10:00 RFC JO10-1 SV Capelle JO10-1
C 24-02-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 RWB JO10-1
C 24-02-2018 10:15 VOAB JO10-2 VOAB JO10-1
C 03-03-2018 11:15 Bavel JO10-1 WSC JO10-1
C 03-03-2018 11:00 Gloria UC JO10-1 VOAB JO10-2
C 03-03-2018 10:15 VOAB JO10-1 RFC JO10-1
C 03-03-2018 10:00 RWB JO10-1 SV Reeshof JO10-1
C 03-03-2018 09:30 SV Capelle JO10-1 TSV Gudok JO10-1
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-3 SC 't Zand JO10-2
C 10-03-2018 10:15 VOAB JO10-2 TSV Gudok JO10-1
C 10-03-2018 10:00 RWB JO10-1 Unitas'30 JO10-3
C 10-03-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Bavel JO10-1
C 10-03-2018 10:00 RFC JO10-1 Gloria UC JO10-1
C 10-03-2018 09:45 SV Reeshof JO10-1 SV Capelle JO10-1
C 10-03-2018 09:30 WSC JO10-1 VOAB JO10-1
C 17-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 RFC JO10-1
C 17-03-2018 09:30 SV Capelle JO10-1 VOAB JO10-2
C 17-03-2018 10:15 VOAB JO10-1 SC 't Zand JO10-2
C 17-03-2018 11:00 Unitas'30 JO10-3 SV Reeshof JO10-1
C 17-03-2018 11:00 Gloria UC JO10-1 WSC JO10-1
C 17-03-2018 11:15 Bavel JO10-1 RWB JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-1 139483 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 09:45 Steenbergen JO10-1 Unitas'30 JO10-3 100673 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 Gloria UC JO10-1 JEKA JO10-6 76524 14-0
C 16-12-2017 09:30 Wernhout JO10-1 Groen Wit JO10-2 97105 0-0
C 02-12-2017 09:35 Groen Wit JO10-2 DIA JO10-2 75622 2-4
C 02-12-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-3 97113 1-2
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO10-6 Wernhout JO10-1 97112 1-9
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 Groen Wit JO10-2 75975 5-2
C 25-11-2017 09:00 DIA JO10-2 Gloria UC JO10-1 75575 4-9
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 BSC JO10-2 12317 0-0
B 12-09-2017 00:00 Schijf JO10-1G BSC JO10-2 12204 0-0
B 09-09-2017 11:00 BSC JO10-2 Hoeven JO10-2G 12493 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Zwaluw VFC JO10-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO10-1 9 9 0 0 27 85 13 72 0
2 Unitas'30 JO10-3 10 8 0 2 24 50 21 29 0
3 DIA JO10-2 10 6 0 4 18 47 49 -2 0
4 Wernhout JO10-1 8 3 0 5 9 45 34 11 0
5 Groen Wit JO10-2 9 2 0 7 6 28 48 -20 0
6 JEKA JO10-6 10 0 0 10 0 5 95 -90 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO10-1 9 9 0 0 27 85 13 72 0
2 Unitas'30 JO10-3 10 8 0 2 24 50 21 29 0
3 DIA JO10-2 10 6 0 4 18 47 49 -2 0
4 Wernhout JO10-1 8 3 0 5 9 45 34 11 0
5 Groen Wit JO10-2 9 2 0 7 6 28 48 -20 0
6 JEKA JO10-6 10 0 0 10 0 5 95 -90 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 3A1 18 Team training Unitas'30 JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
woensdag 18:00 - 19:00 2B1 14 Team training Unitas'30 JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
2017-2018 Unitas'30 JO10-3
17-02-2018
2017-2018 Unitas'30 JO10-3 en JO10-7
16-09-2017

Berichten



Terug naar boven