Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4365 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1/4 finales

Unitas'30 JO10-3

Teamleden

Spelers
Jop van Dongen Keeper      
Sven van Dongen        
Jurre Hendrickx        
Gil Jaspers        
Merijn Kamp        
Pepijn Kortenraij        
Dylan Oostenrijk        
AƤron Schalk        
Koen Scholtes        
Viggo Verhoeven        
Pim Vrancken        
 
Overige teamleden
Ramon Kamp Leider
Robert Scholtes Leider
John Verhoeven Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-04-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 Unitas'30 JO10-3 Hessels, F.A.A (Femke) 123370 07:30
C 28-04-2018 08:30 WSC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123271 07:25
C 05-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 SC 't Zand JO10-2 124331 09:15
C 12-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 VOAB JO10-2 123980 09:15
C 15-05-2018 19:15 Bavel JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123252 18:25
C 26-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-3 VOAB JO10-1 124531 08:00
T 02-06-2018 n.n.b. DIA Unitas'30 JO10-3
C 02-06-2018 08:30 Unitas'30 JO10-3 SV Reeshof JO10-1 124504 08:00
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-3 Unitas'30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 Unitas'30 JO10-3 Hessels, F.A.A (Femke) 123370
C 14-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 SV Capelle JO10-1 Forsten, Diego 124464 0 - 2
C 07-04-2018 10:00 RFC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 124204 5 - 1
B 31-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 RCS JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 141500 1 - 8
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 Gloria UC JO10-1 Forsten, Diego 124445 1 - 4
C 10-03-2018 10:00 RWB JO10-1 Unitas'30 JO10-3 Mulders, Roel 123606 3 - 1
B 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 139483 3 - 2
V 03-02-2018 08:45 RFC JO10-2 Unitas'30 JO10-3
V 27-01-2018 10:00 VVR JO10-1 Unitas'30 JO10-3
B 16-12-2017 09:45 Steenbergen JO10-1 Unitas'30 JO10-3 D.J.F.K. Thiele 100673 1 - 1
V 09-12-2017 09:30 Oosterhout JO11-1 Unitas'30 JO10-3
C 02-12-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-3 97113 1 - 2
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 Groen Wit JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 75975 5 - 2
C 18-11-2017 11:00 Unitas'30 JO10-3 JEKA JO10-6 Spelbegeleider/Ouder (S) 75303 12 - 0
C 11-11-2017 12:45 Gloria UC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 76208 2 - 1
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 DIA JO10-2 D. Forsten 76718 5 - 1
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 Wernhout JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 97108 5 - 1
B 21-10-2017 11:00 Smerdiek JO10-1 Unitas'30 JO10-3 98848 5 - 10
C 14-10-2017 09:45 Groen Wit JO10-2 Unitas'30 JO10-3 S. Posthumus 75302 5 - 6
C 07-10-2017 10:45 JEKA JO10-6 Unitas'30 JO10-3 75400 0 - 5
C 30-09-2017 12:15 Unitas'30 JO10-3 Gloria UC JO10-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 75545 1 - 7
C 23-09-2017 09:00 DIA JO10-2 Unitas'30 JO10-3 76972 2 - 8
B 16-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-3 Unitas'30 JO10-7 29680 11 - 2
B 09-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 Schijf JO10-1G 12209 9 - 0
B 02-09-2017 09:00 Hoeven JO10-2G Unitas'30 JO10-3 12500 0 - 16
C 26-08-2017 afgelast Sarto JO10-1 Unitas'30 JO10-3 75784
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-1 139483 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:15 Bavel JO10-1 VOAB JO10-1 124595 0-0
C 24-03-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 RFC JO10-1 124217 0-0
C 24-03-2018 10:00 RWB JO10-1 SV Capelle JO10-1 124128 0-0
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-3 Gloria UC JO10-1 124445 0-0
C 24-03-2018 09:45 SV Reeshof JO10-1 TSV Gudok JO10-1 123232 0-0
C 24-03-2018 09:30 WSC JO10-1 VOAB JO10-2 123102 0-0
C 17-03-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 RFC JO10-1 123970 0-0
C 17-03-2018 09:30 SV Capelle JO10-1 VOAB JO10-2 123393 0-0
C 17-03-2018 10:15 VOAB JO10-1 SC 't Zand JO10-2 122831 0-0
C 17-03-2018 11:00 Unitas'30 JO10-3 SV Reeshof JO10-1 124504 0-0
C 17-03-2018 11:00 Gloria UC JO10-1 WSC JO10-1 124104 0-0
C 17-03-2018 11:15 Bavel JO10-1 RWB JO10-1 122880 0-0
C 10-03-2018 10:15 VOAB JO10-2 TSV Gudok JO10-1 123212 0-0
C 10-03-2018 10:00 RWB JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123606 0-0
C 10-03-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Bavel JO10-1 124029 0-0
C 10-03-2018 10:00 RFC JO10-1 Gloria UC JO10-1 122995 0-0
C 10-03-2018 09:45 SV Reeshof JO10-1 SV Capelle JO10-1 123951 0-0
C 10-03-2018 09:30 WSC JO10-1 VOAB JO10-1 122722 0-0
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO10-3 SC 't Zand JO10-2 124331 0-0
C 03-03-2018 09:30 SV Capelle JO10-1 TSV Gudok JO10-1 124486 0-0
C 03-03-2018 10:00 RWB JO10-1 SV Reeshof JO10-1 122999 0-0
C 03-03-2018 10:15 VOAB JO10-1 RFC JO10-1 124089 0-0
C 03-03-2018 11:00 Gloria UC JO10-1 VOAB JO10-2 123182 0-0
C 03-03-2018 11:15 Bavel JO10-1 WSC JO10-1 124053 0-0
C 24-02-2018 10:15 VOAB JO10-2 VOAB JO10-1 122969 0-0
C 24-02-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 RWB JO10-1 122929 0-0
C 24-02-2018 10:00 RFC JO10-1 SV Capelle JO10-1 124364 0-0
C 24-02-2018 09:30 WSC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123271 0-0
C 24-02-2018 08:45 SV Reeshof JO10-1 Bavel JO10-1 124739 0-0
C 24-02-2018 08:30 TSV Gudok JO10-1 Gloria UC JO10-1 122760 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 09:45 Steenbergen JO10-1 Unitas'30 JO10-3 100673 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 Gloria UC JO10-1 JEKA JO10-6 76524 14-0
C 16-12-2017 09:30 Wernhout JO10-1 Groen Wit JO10-2 97105 0-0
C 02-12-2017 09:35 Groen Wit JO10-2 DIA JO10-2 75622 2-4
C 02-12-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-3 97113 1-2
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO10-6 Wernhout JO10-1 97112 1-9
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 Groen Wit JO10-2 75975 5-2
C 25-11-2017 09:00 DIA JO10-2 Gloria UC JO10-1 75575 4-9
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-3 BSC JO10-2 12317 0-0
B 12-09-2017 00:00 Schijf JO10-1G BSC JO10-2 12204 0-0
B 09-09-2017 11:00 BSC JO10-2 Hoeven JO10-2G 12493 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCS JO10-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Unitas'30 JO10-3 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Zwaluw VFC JO10-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO10-1 5 5 0 0 15 43 12 31 0
2 RFC JO10-1 5 5 0 0 15 23 6 17 0
3 Bavel JO10-1 5 4 1 0 13 34 10 24 0
4 SV Reeshof JO10-1 5 3 1 1 10 30 10 20 0
5 SC 't Zand JO10-2 5 2 2 1 8 23 12 11 0
6 Gloria UC JO10-1 5 2 0 3 6 13 15 -2 0
7 RWB JO10-1 5 2 0 3 6 12 25 -13 0
8 TSV Gudok JO10-1 4 1 1 2 4 9 21 -12 0
9 VOAB JO10-1 5 1 1 3 4 9 24 -15 0
10 SV Capelle JO10-1 5 1 0 4 3 6 24 -18 0
11 Unitas'30 JO10-3 4 0 0 4 0 3 14 -11 0
12 VOAB JO10-2 5 0 0 5 0 5 37 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 1 0 1 0 1 1 1 0 0
2 Steenbergen JO10-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 1 1 0 0 3 10 5 5 0
2 Smerdiek JO10-1 1 0 0 1 0 5 10 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO10-1 9 9 0 0 27 85 13 72 0
2 Unitas'30 JO10-3 10 8 0 2 24 50 21 29 0
3 DIA JO10-2 10 6 0 4 18 47 49 -2 0
4 Wernhout JO10-1 8 3 0 5 9 45 34 11 0
5 Groen Wit JO10-2 9 2 0 7 6 28 48 -20 0
6 JEKA JO10-6 10 0 0 10 0 5 95 -90 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-3 3 3 0 0 9 36 2 34 0
2 Unitas'30 JO10-7 3 2 0 1 6 21 15 6 0
3 Schijf JO10-1G 3 1 0 2 3 11 18 -7 0
4 Hoeven JO10-2G 3 0 0 3 0 4 37 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 3A1 18 Team training Unitas'30 JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO10-3
woensdag 18:00 - 19:00 2B1 14 Team training Unitas'30 JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 2B1 Team training Unitas'30 JO10-3
2017-2018 Unitas'30 JO10-3
17-02-2018
2017-2018 Unitas'30 JO10-3 en JO10-7
16-09-2017

Berichten



Terug naar boven