0214 Mannen Zaterdag reserve
Unitas'30 Zaterdag 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Rob van der Heijden | Keeper | ||||||
Edwin Bastiaansen | |||||||
Jordy van Dongen | |||||||
Kevin Graumans | |||||||
Mike Janssens | |||||||
Niels Lazeroms | |||||||
Twan Maas | |||||||
Luuk Meesters | |||||||
Ricardo Pellis | |||||||
Jordi Robbeson | |||||||
Mike Sips | |||||||
Jordy Timmers | |||||||
Joris Willemse | |||||||
Jasper Kapitein | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
William Graumans | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 16:00 | Unitas'30 3 | Steenbergen 2 | 34154 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Zundert 3 | DVO'60 7 | 34571 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | Internos 6 | 31207 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | BSC 3 | Boeimeer 5 | 34933 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | SEOLTO 6 | DSE 3 | 31724 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | De Fendert 5 | WDS'19 2 | 31455 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 13:00 | DVO'60 7 | Moerse Boys 3 | 31761 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 13:00 | BSC 3 | Unitas'30 3 | 31319 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:00 | DSE 3 | WDS'19 2 | 34585 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 15:00 | Zundert 3 | SEOLTO 6 | 34269 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 15:00 | Steenbergen 2 | Internos 6 | 31335 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 15:00 | Boeimeer 5 | De Fendert 5 | 34631 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | De Fendert 5 | BSC 3 | 33589 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 16:00 | Unitas'30 3 | Zundert 3 | 34297 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Internos 6 | DSE 3 | 32868 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SEOLTO 6 | Steenbergen 2 | 34545 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | WDS'19 2 | DVO'60 7 | 30765 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 13:00 | BSC 3 | Moerse Boys 3 | 30540 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 13:00 | DVO'60 7 | Internos 6 | 30301 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 14:15 | Unitas'30 3 | SEOLTO 6 | 33426 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 15:00 | Zundert 3 | De Fendert 5 | 30414 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 15:00 | Steenbergen 2 | DSE 3 | 31333 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 15:00 | Boeimeer 5 | WDS'19 2 | 34191 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 15:00 | WDS'19 2 | Steenbergen 2 | 32384 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | Zundert 3 | 35582 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:30 | SEOLTO 6 | BSC 3 | 34322 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:00 | Internos 6 | Boeimeer 5 | 32771 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:00 | DSE 3 | DVO'60 7 | 35070 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 12:30 | De Fendert 5 | Unitas'30 3 | 32219 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | DVO'60 7 | 34990 | 0-2 | ||
C | 17-02-2018 15:00 | Zundert 3 | DSE 3 | 34492 | 0-3 | ||
C | 03-02-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | Boeimeer 5 | 30475 | 0-0 | ||
C | 03-02-2018 13:00 | DVO'60 7 | WDS'19 2 | 34422 | 3-0 | ||
C | 27-01-2018 13:00 | DVO'60 7 | Zundert 3 | 33418 | 0-1 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | Steenbergen 2 | SEOLTO 6 | 33713 | 2-3 | ||
C | 16-12-2017 13:15 | Unitas'30 3 | De Fendert 5 | 30613 | 1-3 | ||
C | 09-12-2017 12:30 | DVO'60 7 | Unitas'30 3 | 33111 | 1-0 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | DSE 3 | Moerse Boys 3 | 33748 | 2-3 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | Boeimeer 5 | Zundert 3 | 31527 | 3-0 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | Steenbergen 2 | De Fendert 5 | 32350 | 9-0 | ||
C | 09-12-2017 13:15 | WDS'19 2 | SEOLTO 6 | 31644 | 1-7 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | BSC 3 | Internos 6 | 33351 | 3-4 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | De Fendert 5 | DSE 3 | 34239 | 1-2 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SEOLTO 6 | DVO'60 7 | 31710 | 5-0 | ||
C | 02-12-2017 15:45 | Unitas'30 3 | Boeimeer 5 | 34345 | 0-6 | ||
C | 02-12-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | Steenbergen 2 | 34321 | 2-1 | ||
C | 02-12-2017 14:00 | Internos 6 | WDS'19 2 | 35298 | 4-0 | ||
C | 02-12-2017 15:00 | Zundert 3 | BSC 3 | 34263 | 0-1 | ||
C | 25-11-2017 14:00 | DSE 3 | SEOLTO 6 | 33193 | 0-4 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | WDS'19 2 | De Fendert 5 | 30658 | 4-8 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | Boeimeer 5 | BSC 3 | 34214 | 1-3 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Steenbergen 2 | Unitas'30 3 | 31150 | 1-4 | ||
C | 25-11-2017 14:00 | Internos 6 | Moerse Boys 3 | 35651 | 3-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-10-2017 14:00 | Unitas'30 3 | DHV 2 | 96782 | 3-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SEOLTO 6 | 22 | 18 | 1 | 3 | 55 | 96 | 34 | 62 | 0 |
2 | Boeimeer 5 | 22 | 15 | 2 | 5 | 47 | 87 | 31 | 56 | 0 |
3 | DVO'60 7 | 22 | 14 | 3 | 5 | 45 | 43 | 22 | 21 | 0 |
4 | Steenbergen 2 | 22 | 12 | 1 | 9 | 37 | 65 | 43 | 22 | 0 |
5 | De Fendert 5 | 22 | 12 | 0 | 10 | 36 | 80 | 85 | -5 | 0 |
6 | Internos 6 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 71 | 64 | 7 | 0 |
7 | Unitas'30 3 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 48 | 49 | -1 | 0 |
8 | DSE 3 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 66 | 50 | 16 | 0 |
9 | Moerse Boys 3 | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | 43 | 62 | -19 | 0 |
10 | BSC 3 | 22 | 8 | 1 | 13 | 25 | 60 | 70 | -10 | 0 |
11 | WDS'19 2 | 22 | 3 | 0 | 19 | 9 | 24 | 110 | -86 | 0 |
12 | Zundert 3 | 22 | 2 | 2 | 18 | 8 | 27 | 90 | -63 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DHV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 |
2 | Unitas'30 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -3 | 0 |