Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 6

Teamleden

Spelers
Nick van der Sanden Keeper      
Ahmed Ajjaji        
Shiran Arasalingam        
Remco Bastiaansen        
Abdellatif Benabdellah        
Ousama Boukrab        
Mike Bruil        
Denzel Grootenboer        
Mark Hoefnagels        
Kevin Hurkens        
Mohammed Jaddi        
Thomas van der Meulen        
Joey Musters        
Darcy Nijimbrere Izere        
Willem-Jim Nouws        
Dijannie Tabak        
Abdelhak Tahbout        
Corne van Tilburg        
Jeroen Verwoerd        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Abdellatif Benabdellah Leider
Mike Bruil Leider
Joey Musters Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 10:00 RSV 5 Groen Wit 5
C 25-02-2018 12:00 Wernhout 4 Zundert 4
C 25-02-2018 12:00 VVR 4 Internos 7
C 25-02-2018 12:00 Sprundel 4 Boeimeer 5
C 25-02-2018 14:30 JEKA 13 Beek Vooruit 11
C 04-03-2018 12:15 Unitas'30 6 VVR 4
C 04-03-2018 11:30 Internos 7 JEKA 13
C 04-03-2018 10:00 Groen Wit 5 Sprundel 4
C 04-03-2018 10:00 Zundert 4 RSV 5
C 04-03-2018 09:45 Boeimeer 5 Wernhout 4
C 11-03-2018 14:30 JEKA 13 Boeimeer 5
C 11-03-2018 12:00 Unitas'30 6 Beek Vooruit 11
C 11-03-2018 12:00 Sprundel 4 RSV 5
C 11-03-2018 12:00 VVR 4 Zundert 4
C 11-03-2018 10:00 Wernhout 4 Groen Wit 5
C 18-03-2018 10:00 RSV 5 Wernhout 4
C 18-03-2018 10:00 Zundert 4 Sprundel 4
C 18-03-2018 10:00 Groen Wit 5 JEKA 13
C 18-03-2018 11:30 Internos 7 Unitas'30 6
C 18-03-2018 11:30 Beek Vooruit 11 VVR 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-02-2018 10:00 Groen Wit 5 Unitas'30 Zondag 6 Ruyter, Ronald de 37180 3 - 3
C 17-12-2017 12:00 RSV 5 Unitas'30 Zondag 6 Dockx, A. (Dre) 37079 -
C 03-12-2017 12:00 Unitas'30 Zondag 6 Boeimeer 5 Luijt, Joep van 37157 4 - 1
C 26-11-2017 10:00 Zundert 4 Unitas'30 Zondag 6 Boomaerts, Frank 37146 8 - 1
C 19-11-2017 12:15 Unitas'30 Zondag 6 Sprundel 4 Willemen, Ricardo 37156 4 - 3
C 05-11-2017 11:30 Beek Vooruit 11 Unitas'30 Zondag 6 Dielemans, Koen 37166 5 - 2
C 29-10-2017 12:00 Unitas'30 Zondag 6 Internos 7 Luijt, Joep van 37155 1 - 4
C 22-10-2017 12:00 VVR 4 Unitas'30 Zondag 6 Voesenek, Johan 37121 1 - 1
C 15-10-2017 vervallen Unitas'30 Zondag 6 Rimboe 4 37154
C 01-10-2017 12:15 Unitas'30 Zondag 6 JEKA 13 Willemen, R. (Ricardo) 37153 5 - 3
C 24-09-2017 12:00 Wernhout 4 Unitas'30 Zondag 6 37109 9 - 1
B 17-09-2017 10:00 Virtus 5 Unitas'30 Zondag 6 5494 5 - 4
B 10-09-2017 12:00 Unitas'30 Zondag 6 ST TPO/VOV 2 4500 2 - 2
B 03-09-2017 10:00 SVC 4 Unitas'30 Zondag 6 3264 2 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-02-2018 11:30 Internos 7 Sprundel 4 37102 7-4
C 18-02-2018 10:00 Groen Wit 5 Unitas'30 6 37180 3-3
C 18-02-2018 10:00 Wernhout 4 VVR 4 37114 3-3
C 18-02-2018 10:00 RSV 5 JEKA 13 37081 0-0
C 18-02-2018 09:45 Boeimeer 5 Beek Vooruit 11 37070 1-3
C 04-02-2018 11:30 Beek Vooruit 11 RSV 5 37167 6-1
C 04-02-2018 14:30 JEKA 13 Wernhout 4 37090 1-11
C 28-01-2018 12:00 Boeimeer 5 Sprundel 4 37066 2-6
C 28-01-2018 10:00 Zundert 4 VVR 4 37144 2-1
C 28-01-2018 10:00 Wernhout 4 Internos 7 37112 0-0
C 21-01-2018 12:00 Sprundel 4 Zundert 4 37133 4-1
C 17-12-2017 12:00 RSV 5 Unitas'30 6 37079 0-0
C 03-12-2017 12:00 Sprundel 4 Wernhout 4 37136 4-1
C 03-12-2017 11:30 Beek Vooruit 11 Internos 7 37168 3-1
C 03-12-2017 12:00 VVR 4 Groen Wit 5 37124 3-2
C 03-12-2017 12:00 Unitas'30 6 Boeimeer 5 37157 4-1
C 26-11-2017 10:00 RSV 5 VVR 4 37080 2-0
C 26-11-2017 12:00 Sprundel 4 JEKA 13 37135 5-2
C 26-11-2017 09:45 Boeimeer 5 Internos 7 37069 2-9
C 26-11-2017 10:00 Zundert 4 Unitas'30 6 37146 8-1
C 26-11-2017 10:00 Groen Wit 5 Beek Vooruit 11 37179 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 11 10 7 3 0 24 53 17 36 0
2 Internos 7 9 7 0 2 21 42 20 22 0
3 Zundert 4 9 6 1 2 19 36 22 14 0
4 RSV 5 8 6 0 2 18 25 21 4 0
5 Sprundel 4 10 5 1 4 16 35 30 5 0
6 Wernhout 4 8 4 0 4 12 32 25 7 0
7 Unitas'30 6 9 3 2 4 11 22 37 -15 0
8 Groen Wit 5 10 2 2 6 8 22 30 -8 0
9 VVR 4 9 2 1 6 7 13 28 -15 0
10 JEKA 13 7 1 0 6 3 13 43 -30 0
11 Boeimeer 5 9 1 0 8 3 15 35 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 5 3 2 1 0 7 11 8 3 0
2 Unitas'30 6 3 1 1 1 4 9 9 0 0
3 ST TPO/VOV 2 3 0 3 0 3 5 5 0 0
4 SVC 4 3 0 1 2 1 3 6 -3 0

Training

2017-2018 Unitas'30 Zondag 6
29-10-2017

Berichten



Terug naar boven