Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 5

Teamleden

Spelers
Rick Bartels        
Rik van de Broek        
Dennis van den Broek        
Steven de Bruijn        
Thijmen de Coo        
Ruben de Coo        
Michel van Dorst        
Jesse Halberstadt        
Ward Herregraven        
Michael Huijben        
Remco Lanooij        
Frederic Luksemburg        
Rutger van Oosterwijck        
Nico Roek        
Rick Rombouts        
Bas van de Sanden        
Werner Verhelst        
Ronald Wennekes        
Patrick Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Thijmen de Coo Leider
Michael Huijben Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-04-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Unitas'30 Zondag 5 47133 09:45
C 29-04-2018 11:00 RKsv RCD 5 Unitas'30 Zondag 5 44027 10:00
C 06-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SC Emma 4 47177 09:30
C 10-05-2018 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 Zondag 5 40317 11:40
C 20-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Hoeven 4 45717 09:30
C 27-05-2018 10:15 Cluzona 4 Unitas'30 Zondag 5 37403 09:20
C 03-06-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Internos 4 47185 09:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-03-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 2 Rood-Wit W 4 45865 0-0
C 25-03-2018 11:30 Halsteren 3 Dubbeldam 4 44842 0-0
C 25-03-2018 10:15 Cluzona 4 RKsv RCD 5 37363 0-0
C 25-03-2018 10:00 SC Gastel 4 Unitas'30 5 47965 0-0
C 25-03-2018 09:45 Hoeven 4 Internos 4 48713 0-0
C 25-03-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Emma 4 39622 0-0
C 18-03-2018 10:00 Unitas'30 5 Internos 4 47185 0-0
C 18-03-2018 10:00 Dubbeldam 4 Hoeven 4 47032 0-0
C 18-03-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Cluzona 4 44126 0-0
C 18-03-2018 11:00 SC Emma 4 RKsv RCD 5 43604 0-0
C 18-03-2018 11:30 Halsteren 3 Roosendaal 7 38581 0-0
C 18-03-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 2 SC Gastel 4 49329 0-0
C 11-03-2018 09:45 Internos 4 SC Emma 4 38724 0-0
C 11-03-2018 09:45 Hoeven 4 Rood-Wit W 4 40801 0-0
C 11-03-2018 10:15 Cluzona 4 Nieuw Borgvliet 2 43900 0-0
C 11-03-2018 11:00 RKsv RCD 5 Dubbeldam 4 40069 0-0
C 11-03-2018 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 5 40317 0-0
C 11-03-2018 14:00 SC Gastel 4 Halsteren 3 42743 0-0
C 04-03-2018 11:30 Halsteren 3 Cluzona 4 41318 0-0
C 04-03-2018 10:30 Rood-Wit W 4 RKsv RCD 5 47061 0-0
C 04-03-2018 10:00 Dubbeldam 4 Internos 4 37752 0-0
C 04-03-2018 10:00 Unitas'30 5 SC Emma 4 47177 0-0
C 04-03-2018 10:00 SC Gastel 4 Roosendaal 7 39605 0-0
C 04-03-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 2 Hoeven 4 39655 0-0
C 25-02-2018 12:30 Roosendaal 7 Nieuw Borgvliet 2 40253 0-0
C 25-02-2018 09:45 Internos 4 Rood-Wit W 4 37955 0-0
C 25-02-2018 09:45 Hoeven 4 Halsteren 3 41048 0-0
C 25-02-2018 10:15 Cluzona 4 SC Gastel 4 40314 0-0
C 25-02-2018 12:00 SC Emma 4 Dubbeldam 4 44784 0-0
C 25-02-2018 11:00 RKsv RCD 5 Unitas'30 5 44027 0-0
C 18-02-2018 10:00 Unitas'30 5 Cluzona 4 43230 1-5
C 18-02-2018 10:00 Dubbeldam 4 SC Gastel 4 42739 1-8
C 18-02-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Halsteren 3 41298 0-0
C 18-02-2018 11:00 SC Emma 4 Hoeven 4 47304 0-0
C 18-02-2018 11:00 RKsv RCD 5 Roosendaal 7 40098 0-2
C 18-02-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 2 Internos 4 48394 5-1
C 04-02-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 4 40347 0-0
C 04-02-2018 11:00 RKsv RCD 5 Nieuw Borgvliet 2 45219 4-4
C 04-02-2018 11:00 SC Emma 4 Roosendaal 7 48187 4-1
C 28-01-2018 10:30 Roosendaal 7 SC Gastel 4 42579 1-6
C 17-12-2017 12:30 Roosendaal 7 Dubbeldam 4 44208 0-5
C 17-12-2017 09:45 Internos 4 Halsteren 3 47306 2-3
C 03-12-2017 10:00 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 48192 3-2
C 03-12-2017 10:15 Cluzona 4 SC Emma 4 44001 2-1
C 03-12-2017 11:30 Halsteren 3 Nieuw Borgvliet 2 37661 4-1
C 03-12-2017 09:45 Internos 4 RKsv RCD 5 43799 4-1
C 03-12-2017 09:45 Hoeven 4 Unitas'30 5 45936 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 3 14 12 2 0 38 63 21 42 0
2 SC Gastel 4 16 12 1 3 37 67 32 35 0
3 Nieuw Borgvliet 2 16 11 1 4 34 79 40 39 0
4 Internos 4 15 9 1 5 28 53 32 21 0
5 Rood-Wit W 4 14 8 1 5 25 34 31 3 0
6 Cluzona 4 15 7 1 7 22 38 44 -6 0
7 Hoeven 4 14 6 2 6 20 38 32 6 0
8 RKsv RCD 5 14 4 3 7 15 34 40 -6 0
9 SC Emma 4 14 4 1 9 13 33 58 -25 0
10 Unitas'30 5 15 4 1 10 13 24 57 -33 0
11 Roosendaal 7 14 2 0 12 6 21 63 -42 0
12 Dubbeldam 4 15 2 0 13 6 19 53 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 4 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 Rood-Wit W 5 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 Unitas'30 5 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 Hoeven 3 3 0 0 3 0 3 6 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven