Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 4

Teamleden

Spelers
Maarten de Jong Keeper      
Wesley Anthonissen        
Rick Boeren        
Roy van Dorst        
Frans van Duuren        
Wouter Huizinga        
Bas de Jong        
Stefan de Leeuw        
Gerwin Maas        
Maikel Prins        
Wesley van der Put        
Bruce Roest        
DaniĆ«l Roovers        
Alex Rullens        
Patrick van Sundert        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoƶrdinator Senioren Recreatief
Frans van Duuren Leider
Maarten de Jong Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Roosendaal 9 J. (Joep) van Luijt 45300 09:30
C 31-05-2018 20:00 Unitas'30 Zondag 4 Schijf 3 42478 19:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 27-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Roosendaal 9 J. (Joep) van Luijt 45300
C 20-05-2018 09:45 Internos 5 Unitas'30 Zondag 4 T.P.C.J.M. (Tim) Coremans 41587 3 - 0
C 13-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Nieuw Borgvliet 3 C. (Cees) Hultermans 38664 2 - 8
C 06-05-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Hoeven 5 J. (Joris) van derLogt 37234 1 - 3
C 29-04-2018 11:30 Steenbergen 3 Unitas'30 Zondag 4 M. (Michel) Reijns 38543 9 - 0
C 08-04-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Unitas'30 Zondag 4 W.J.S. (Wim) Hermans 44550 1 - 3
C 25-03-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Oranje Blauw'14 1 M. (Maarten) deJong 38594 0 - 1
C 11-03-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 Zondag 4 Brinke, Erik ten 48610 4 - 1
C 18-02-2018 12:30 Roosendaal 9 Unitas'30 Zondag 4 Deventer, Hans van 40478 8 - 1
C 17-12-2017 10:30 Schijf 3 Unitas'30 Zondag 4 Overveld, Ruud van 37261 7 - 0
C 03-12-2017 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Internos 5 Luijt, Joep van 40834 7 - 3
C 26-11-2017 14:00 Oranje Blauw'14 1 Unitas'30 Zondag 4 Vorm, Jacco vd 42467 4 - 1
C 12-11-2017 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Unitas'30 Zondag 4 Crom, Willy de 47437 7 - 1
C 05-11-2017 11:00 Unitas'30 Zondag 4 SC Gastel 6 Hultermans, Cees 48150 1 - 5
C 15-10-2017 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Steenbergen 3 Jong, Maarten de 44153 0 - 12
C 08-10-2017 11:00 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 4 Roon, Ronald van 47997 9 - 1
C 01-10-2017 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Rood Wit W 5 Willemen, R. (Ricardo) 45400 2 - 2
B 17-09-2017 11:30 SAB 2 Unitas'30 Zondag 4 5145 3 - 0
B 10-09-2017 09:45 Internos 4 Unitas'30 Zondag 4 4658 5 - 2
B 03-09-2017 10:00 Unitas'30 Zondag 4 Baronie 5 3855 1 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-03-2018 11:30 Steenbergen 3 Nieuw Borgvliet 3 37427 0-0
C 25-03-2018 11:00 Hoeven 5 Rood-Wit W 5 38027 0-0
C 25-03-2018 10:00 Unitas'30 4 Oranje Blauw'14 1 38594 0-0
C 25-03-2018 09:45 Internos 5 Roosendaal 9 46690 0-0
C 18-03-2018 09:45 Internos 5 SC Gastel 6 46112 0-0
C 18-03-2018 10:00 Unitas'30 4 Schijf 3 42478 0-0
C 18-03-2018 12:30 Roosendaal 9 Hoeven 5 42599 0-0
C 18-03-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 Steenbergen 3 39757 0-0
C 11-03-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Oranje Blauw'14 1 42130 0-0
C 11-03-2018 11:00 Hoeven 5 Internos 5 43516 0-0
C 11-03-2018 11:30 Steenbergen 3 Roosendaal 9 41039 0-0
C 11-03-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 4 48610 0-0
C 04-03-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 Nieuw Borgvliet 3 45823 0-0
C 04-03-2018 12:30 Roosendaal 9 Rood-Wit W 5 42906 0-0
C 04-03-2018 12:00 SC Gastel 6 Schijf 3 37329 0-0
C 04-03-2018 10:00 Unitas'30 4 Hoeven 5 37234 0-0
C 04-03-2018 09:45 Internos 5 Steenbergen 3 40997 0-0
C 25-02-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Roosendaal 9 47918 0-0
C 25-02-2018 11:30 Steenbergen 3 Unitas'30 4 38543 0-0
C 25-02-2018 11:00 Hoeven 5 SC Gastel 6 47975 0-0
C 25-02-2018 10:30 Schijf 3 Internos 5 37456 0-0
C 18-02-2018 09:45 Internos 5 Nieuw Borgvliet 3 48034 3-4
C 18-02-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Schijf 3 44692 0-0
C 18-02-2018 12:30 Roosendaal 9 Unitas'30 4 40478 8-1
C 18-02-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 SC Gastel 6 45344 3-0
C 04-02-2018 10:00 Schijf 3 Oranje Blauw'14 1 46412 0-1
C 04-02-2018 11:00 Hoeven 5 Roosendaal 9 46688 1-4
C 28-01-2018 12:30 Roosendaal 9 Nieuw Borgvliet 3 37768 0-4
C 17-12-2017 10:30 Schijf 3 Unitas'30 4 37261 7-0
C 17-12-2017 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 5 41268 2-5
C 17-12-2017 14:00 Oranje Blauw'14 1 Roosendaal 9 48724 5-2
C 03-12-2017 10:00 Unitas'30 4 Internos 5 40834 7-3
C 03-12-2017 12:00 SC Gastel 6 Roosendaal 9 37287 3-2
C 03-12-2017 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Rood-Wit W 5 47853 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen 3 18 16 1 1 49 94 19 75 0
2 Nieuw Borgvliet 3 17 13 1 3 40 67 23 44 0
3 Oranje Blauw'14 1 17 11 2 4 35 36 32 4 0
4 SC Gastel 6 16 10 1 5 31 41 31 10 0
5 Roosendaal 9 16 8 2 6 26 46 36 10 0
6 Hoeven 5 17 8 2 7 26 57 40 17 0
7 Schijf 3 17 3 5 9 14 36 54 -18 0
8 Internos 5 16 4 0 12 12 44 61 -17 0
9 Unitas'30 4 16 2 1 13 7 21 86 -65 0
10 Rood-Wit W 5 18 1 1 16 4 16 76 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 5 3 2 1 0 7 6 4 2 0
2 SAB 2 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 Internos 4 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Unitas'30 4 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

2017-2018 Unitas'30 Zondag 4
06-05-2018

Berichten



Terug naar boven