Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 4

Teamleden

Spelers
Maarten de Jong Keeper      
Wesley Anthonissen        
Rick Boeren        
Roy van Dorst        
Frans van Duuren        
Wouter Huizinga        
Bas de Jong        
Ajay Kakad        
Stefan de Leeuw        
Gerwin Maas        
Maikel Prins        
Wesley van der Put        
Bruce Roest        
DaniĆ«l Roovers        
Alex Rullens        
Patrick van Sundert        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoƶrdinator Senioren Recreatief
Frans van Duuren Leider
Maarten de Jong Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 10:30 Schijf 3 Internos 5
C 25-02-2018 11:00 Hoeven 5 SC Gastel 6
C 25-02-2018 11:30 Steenbergen 3 Unitas'30 4
C 25-02-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Roosendaal 9
C 04-03-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 Nieuw Borgvliet 3
C 04-03-2018 12:30 Roosendaal 9 Rood-Wit W 5
C 04-03-2018 12:00 SC Gastel 6 Schijf 3
C 04-03-2018 10:00 Unitas'30 4 Hoeven 5
C 04-03-2018 09:45 Internos 5 Steenbergen 3
C 11-03-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 4
C 11-03-2018 11:30 Steenbergen 3 Roosendaal 9
C 11-03-2018 11:00 Hoeven 5 Internos 5
C 11-03-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Oranje Blauw'14 1
C 18-03-2018 09:45 Internos 5 SC Gastel 6
C 18-03-2018 10:00 Unitas'30 4 Schijf 3
C 18-03-2018 12:30 Roosendaal 9 Hoeven 5
C 18-03-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 Steenbergen 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-02-2018 14:00 Oranje Blauw'14 1 SC Gastel 6 45344 3-0
C 18-02-2018 12:30 Roosendaal 9 Unitas'30 4 40478 8-1
C 18-02-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Schijf 3 44692 0-0
C 18-02-2018 09:45 Internos 5 Nieuw Borgvliet 3 48034 3-4
C 04-02-2018 10:00 Schijf 3 Oranje Blauw'14 1 46412 0-1
C 04-02-2018 11:00 Hoeven 5 Roosendaal 9 46688 1-4
C 28-01-2018 12:30 Roosendaal 9 Nieuw Borgvliet 3 37768 0-4
C 17-12-2017 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 5 41268 2-5
C 17-12-2017 10:30 Schijf 3 Unitas'30 4 37261 7-0
C 17-12-2017 14:00 Oranje Blauw'14 1 Roosendaal 9 48724 5-2
C 03-12-2017 10:00 Unitas'30 4 Internos 5 40834 7-3
C 03-12-2017 12:00 SC Gastel 6 Roosendaal 9 37287 3-2
C 03-12-2017 12:00 Nieuw Borgvliet 3 Rood-Wit W 5 47853 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Borgvliet 3 9 8 1 0 25 37 7 30 0
2 Steenbergen 3 9 8 0 1 24 51 9 42 0
3 SC Gastel 6 9 6 1 2 19 23 13 10 0
4 Oranje Blauw'14 1 9 6 0 3 18 21 21 0 0
5 Hoeven 5 9 4 1 4 13 28 22 6 0
6 Roosendaal 9 9 4 1 4 13 24 23 1 0
7 Internos 5 9 2 0 7 6 27 32 -5 0
8 Schijf 3 8 1 2 5 5 13 30 -17 0
9 Unitas'30 4 9 1 1 7 4 14 57 -43 0
10 Rood-Wit W 5 8 0 1 7 1 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 5 3 2 1 0 7 6 4 2 0
2 SAB 2 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 Internos 4 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Unitas'30 4 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven