Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 3

Teamleden

Spelers
Rob Coremans Keeper      
Danny Bollaart        
Arjen Coremans        
Mark-Jan Fluit        
Wilfred Heeren        
Michael van Hulst        
Max Joosten        
Kawa Mohammadi        
Robert Oomen        
Sander Oostlander        
Jeroen van Poppel        
Ralph Rosbak        
Patrick Schalk        
Diego Serna Neira        
Jeroen Timmers        
Frank van Vugt        
Eddy van Vugt        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Jeroen van Poppel Leider
Peter de Regt Leider
Frank van Vugt Leider
Edwin van Zundert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 09:30 Roosendaal 5 IFC 3
C 25-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Victoria'03 3
C 25-02-2018 10:30 Unitas'30 3 MOC'17 4
C 25-02-2018 11:00 Virtus 3 Dubbeldam 3
C 25-02-2018 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 3
C 25-02-2018 11:00 RKsv RCD 4 UVV'40 4
C 04-03-2018 12:00 MOC'17 4 DSE 3
C 04-03-2018 12:00 UVV'40 4 Beek Vooruit 4
C 04-03-2018 12:00 Dubbeldam 3 RKsv RCD 4
C 04-03-2018 12:00 IFC 3 Unitas'30 3
C 04-03-2018 12:00 Rood-Wit W 3 Roosendaal 5
C 04-03-2018 10:00 Victoria'03 3 Virtus 3
C 11-03-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3
C 11-03-2018 11:00 RKsv RCD 4 Virtus 3
C 11-03-2018 11:00 DSE 3 UVV'40 4
C 11-03-2018 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 3
C 11-03-2018 09:30 Roosendaal 5 MOC'17 4
C 11-03-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3
C 18-03-2018 10:00 Victoria'03 3 RKsv RCD 4
C 18-03-2018 11:00 Virtus 3 Beek Vooruit 4
C 18-03-2018 12:00 Dubbeldam 3 DSE 3
C 18-03-2018 12:00 MOC'17 4 IFC 3
C 18-03-2018 12:00 UVV'40 4 Roosendaal 5
C 18-03-2018 12:00 Rood-Wit W 3 Unitas'30 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-02-2018 10:00 Victoria'03 3 Roosendaal 5 40776 3-1
C 18-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 IFC 3 39705 3-1
C 18-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Unitas'30 3 48056 1-3
C 18-02-2018 12:00 MOC'17 4 RKsv RCD 4 44020 0-0
C 18-02-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 40130 1-5
C 18-02-2018 11:00 Virtus 3 DSE 3 43987 1-0
C 04-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 Victoria'03 3 38854 1-0
C 04-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 101106 1-7
C 04-02-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 3 38800 6-2
C 28-01-2018 10:00 Rood-Wit W 3 MOC'17 4 46596 1-6
C 28-01-2018 12:00 IFC 3 UVV'40 4 45560 1-2
C 28-01-2018 10:30 Unitas'30 3 Dubbeldam 3 46661 3-3
C 21-01-2018 10:30 DSE 3 Unitas'30 3 48894 0-2
C 17-12-2017 12:00 Dubbeldam 3 Virtus 3 39871 0-0
C 17-12-2017 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 38745 0-0
C 17-12-2017 10:30 Unitas'30 3 Roosendaal 5 44380 4-1
C 03-12-2017 11:00 DSE 3 Victoria'03 3 45617 4-2
C 03-12-2017 11:00 RKsv RCD 4 Beek Vooruit 4 38556 1-1
C 03-12-2017 09:30 Roosendaal 5 Virtus 3 37899 5-2
C 26-11-2017 11:00 RKsv RCD 4 DSE 3 41540 2-1
C 26-11-2017 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 43654 4-1
C 26-11-2017 12:00 UVV'40 4 MOC'17 4 48931 1-1
C 26-11-2017 11:00 Virtus 3 Unitas'30 3 49035 1-2
C 26-11-2017 09:30 Beek Vooruit 4 Roosendaal 5 39262 3-7
C 26-11-2017 10:00 Victoria'03 3 IFC 3 39531 7-1
C 19-11-2017 12:00 DSE 3 Beek Vooruit 4 42809 0-0
C 19-11-2017 12:00 Rood-Wit W 3 Virtus 3 43257 5-1
C 19-11-2017 10:00 Victoria'03 3 UVV'40 4 42511 1-0
C 19-11-2017 12:30 IFC 3 RKsv RCD 4 44511 2-2
C 19-11-2017 12:00 MOC'17 4 Dubbeldam 3 44201 0-1
C 12-11-2017 11:00 Virtus 3 IFC 3 47699 6-4
C 12-11-2017 11:00 RKsv RCD 4 Rood-Wit W 3 49196 4-3
C 12-11-2017 09:30 Roosendaal 5 DSE 3 43310 1-4
C 12-11-2017 12:00 UVV'40 4 Unitas'30 3 47451 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 3 10 9 1 0 28 36 8 28 0
2 Unitas'30 3 11 9 1 1 28 35 16 19 0
3 MOC'17 4 10 7 1 2 22 38 12 26 0
4 UVV'40 4 11 6 1 4 19 33 23 10 0
5 Rood-Wit W 3 10 6 0 4 18 36 29 7 0
6 Victoria'03 3 10 5 1 4 16 23 17 6 0
7 IFC 3 11 3 1 7 10 22 37 -15 0
8 Virtus 3 10 3 0 7 9 24 39 -15 0
9 RKsv RCD 4 10 2 3 5 9 17 34 -17 0
10 Roosendaal 5 11 3 0 8 9 29 37 -8 0
11 Beek Vooruit 4 10 2 2 6 8 12 36 -24 0
12 DSE 3 10 1 1 8 4 7 24 -17 0

Training

Berichten



Terug naar boven