Afdrukken
0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde

Unitas'30 Zondag 1

Vormt selectie met: Unitas'30 Zondag 2

Teamleden

Spelers
Wouter van Dongen Keeper      
Jim Goosen Keeper      
Roy Janssens Keeper      
Orrin van Oosterhout Keeper      
Issam Agougil        
Ferdy Barendse        
Jordy Bollaart        
Matthijs Broos        
Mitch Buiks        
Mohamed Chouiter        
Rick van der Corput        
Sven Goetstouwers        
Youri de Graaf        
Niels Halters        
Justin Kwee        
Danny Lauwen        
Abdelilah Likss        
Tim Lukus        
Tim van Noord        
Mike van Noord        
Cas Nooren        
Amaar Nuur        
Papito Puriel        
Stefan Wiegerink        
Roman Witting        
Mustapha Zizoir        
Marvin Wijngaards Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Gerrit van Osta Leider
Corrie van Peer Leider
Cees de Rooij Trainer
Kees Wijngaards Verzorger
Maurice Hermus Ass. scheids.
Eddy van Vugt Assistent-trainer
Juliën van Vugt Hoofdcoördinator Senioren Selectie
Frank Verhofstad Wedstrijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-03-2018 14:30 Rijen 1 Sarto 1 21667 0-0
C 25-03-2018 14:00 SCO 1 Unitas'30 1 21728 0-0
C 25-03-2018 14:30 Cluzona 1 SC Kruisland 1 23696 0-0
C 25-03-2018 14:30 Moerse Boys 1 Beek Vooruit 1 22550 0-0
C 25-03-2018 14:30 Madese Boys 1 Zeelandia Middelb. 1 24497 0-0
C 25-03-2018 14:30 MOC'17 1 Zundert 1 21977 0-0
C 25-03-2018 14:30 Uno Animo 1 VOAB 1 23565 0-0
C 18-03-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1 24610 0-0
C 18-03-2018 14:30 Zeelandia Middelb. 1 VOAB 1 24667 0-0
C 18-03-2018 14:30 SC Kruisland 1 Uno Animo 1 21577 0-0
C 18-03-2018 14:30 Zundert 1 Madese Boys 1 21860 0-0
C 18-03-2018 14:30 Sarto 1 MOC'17 1 22527 0-0
C 18-03-2018 14:30 Unitas'30 1 Cluzona 1 21953 0-0
C 18-03-2018 14:00 SCO 1 Moerse Boys 1 22785 0-0
C 11-03-2018 14:30 VOAB 1 SC Kruisland 1 22472 0-0
C 11-03-2018 14:30 Uno Animo 1 Sarto 1 22249 0-0
C 11-03-2018 14:30 Moerse Boys 1 Zeelandia Middelb. 1 22272 0-0
C 11-03-2018 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 24329 0-0
C 11-03-2018 14:30 Madese Boys 1 Unitas'30 1 22819 0-0
C 11-03-2018 14:30 Rijen 1 Zundert 1 21875 0-0
C 11-03-2018 14:30 MOC'17 1 SCO 1 24204 0-0
C 04-03-2018 14:30 MOC'17 1 Rijen 1 22440 0-0
C 04-03-2018 14:30 SC Kruisland 1 Moerse Boys 1 22602 0-0
C 04-03-2018 14:30 Sarto 1 VOAB 1 22332 0-0
C 04-03-2018 14:00 SCO 1 Cluzona 1 23288 0-0
C 04-03-2018 14:30 Zundert 1 Uno Animo 1 24603 0-0
C 04-03-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 22921 0-0
C 04-03-2018 14:30 Unitas'30 1 Zeelandia Middelburg 1 21832 0-0
C 25-02-2018 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 23956 0-0
C 25-02-2018 14:30 Rijen 1 SCO 1 24448 0-0
C 25-02-2018 14:30 Moerse Boys 1 Sarto 1 23927 0-0
C 25-02-2018 14:30 Cluzona 1 Zundert 1 21874 0-0
C 25-02-2018 14:30 Madese Boys 1 MOC'17 1 22874 0-0
C 25-02-2018 14:30 Zeelandia Middelb. 1 SC Kruisland 1 23101 0-0
C 25-02-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 1 21486 0-0
C 18-02-2018 14:30 Zeelandia Middelburg 1 MOC'17 1 23170 2-0
C 18-02-2018 14:30 Uno Animo 1 Madese Boys 1 21981 0-2
C 18-02-2018 14:30 Moerse Boys 1 Cluzona 1 23331 1-0
C 18-02-2018 14:30 SC Kruisland 1 SCO 1 24410 3-0
C 18-02-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 24428 0-2
C 18-02-2018 14:30 Unitas'30 1 Zundert 1 22739 6-1
C 18-02-2018 14:30 Sarto 1 Beek Vooruit 1 21752 4-2
C 04-02-2018 14:30 Unitas'30 1 Moerse Boys 1 22030 0-3
C 04-02-2018 14:30 Zundert 1 VOAB 1 23303 0-1
C 04-02-2018 14:30 Sarto 1 SC Kruisland 1 24254 0-1
C 04-02-2018 14:30 MOC'17 1 Cluzona 1 23175 3-3
C 04-02-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 22822 1-3
C 04-02-2018 14:00 SCO 1 Uno Animo 1 22990 0-0
C 04-02-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 23203 3-2
C 28-01-2018 14:30 Cluzona 1 Madese Boys 1 23345 1-1
C 28-01-2018 14:30 Uno Animo 1 Rijen 1 21796 0-0
C 28-01-2018 14:30 Unitas'30 1 Sarto 1 23423 1-3
C 28-01-2018 14:30 Zeelandia Middelburg 1 Zundert 1 22149 2-0
C 28-01-2018 14:30 Moerse Boys 1 MOC'17 1 23773 1-2
C 28-01-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 21503 3-2
C 28-01-2018 14:30 VOAB 1 SCO 1 22847 2-0
C 21-01-2018 14:00 SCO 1 Sarto 1 22141 0-2
C 17-12-2017 14:15 Rijen 1 Moerse Boys 1 23884 0-0
C 17-12-2017 14:15 Zundert 1 SC Kruisland 1 24155 0-0
C 17-12-2017 14:00 Cluzona 1 Uno Animo 1 23654 4-3
C 17-12-2017 14:15 SCO 1 Zeelandia Middelburg 1 23942 2-2
C 17-12-2017 14:15 Madese Boys 1 Sarto 1 21393 1-3
C 17-12-2017 14:15 MOC'17 1 VOAB 1 22732 0-4
C 16-12-2017 20:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 1 22475 3-1
C 03-12-2017 14:30 MOC'17 1 SC Kruisland 1 21539 3-2
C 03-12-2017 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 23590 2-2
C 03-12-2017 14:30 SCO 1 Beek Vooruit 1 22610 2-0
C 03-12-2017 14:30 Uno Animo 1 Unitas'30 1 23424 4-2
C 03-12-2017 14:30 Cluzona 1 VOAB 1 24515 1-1
C 03-12-2017 14:30 Madese Boys 1 Moerse Boys 1 21801 1-2
C 26-11-2017 14:30 Unitas'30 1 MOC'17 1 21347 1-1
C 26-11-2017 14:30 VOAB 1 Madese Boys 1 22854 3-2
C 26-11-2017 14:30 Sarto 1 SCO 1 24126 3-1
C 26-11-2017 14:30 Zeelandia Middelburg 1 Cluzona 1 23083 1-4
C 26-11-2017 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 22315 2-1
C 26-11-2017 14:00 Beek Vooruit 1 Zundert 1 21488 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 SVSSS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
2 Unitas'30 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
2 RBC 1 1 0 1 0 1 4 4 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 1 26 18 4 4 58 66 26 40 0
2 Sarto 1 26 15 5 6 50 48 36 12 0
3 Madese Boys 1 26 13 6 7 45 50 25 25 0
4 VOAB 1 26 12 6 8 42 39 26 13 0
5 Cluzona 1 26 13 3 10 42 57 50 7 0
6 Beek Vooruit 1 26 11 4 11 37 64 59 5 0
7 Zeelandia Middelburg 1 26 11 4 11 37 51 48 3 0
8 Uno Animo 1 26 10 6 10 36 39 37 2 0
9 Rijen 1 26 9 6 11 33 42 47 -5 0
10 SC Kruisland 1 26 10 3 13 33 48 60 -12 0
11 Zundert 1 26 8 7 11 31 32 42 -10 0
12 Unitas'30 1 26 7 5 14 26 40 58 -18 0
13 MOC'17 1 26 6 4 16 22 31 62 -31 0
14 SCO 1 26 5 5 16 20 22 53 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heinenoord 1 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Hellevoetsluis 1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
3 Unitas'30 1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
4 Oostkapelle 1 3 0 0 3 0 5 14 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 15-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 22-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 29-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 31-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 07-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 14-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 21-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 28-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 02-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 09-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 16-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 23-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 30-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 06-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 13-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 20-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 27-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 06-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 13-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 20-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 27-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 01-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 08-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 15-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 22-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 29-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 10-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 17-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 24-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 31-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 02-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 09-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 16-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 23-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 30-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 04-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 11-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 18-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 25-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 01-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 08-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 15-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 22-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 01-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 08-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 15-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 22-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 29-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 03-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 10-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 17-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 24-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 31-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door

Berichten



Powered by