Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde

Unitas'30 Zondag 1

Vormt selectie met: Unitas'30 Zondag 2

Teamleden

Spelers
Wouter van Dongen Keeper      
Jim Goosen Keeper      
Roy Janssens Keeper      
Orrin van Oosterhout Keeper      
Issam Agougil        
Ferdy Barendse        
Jordy Bollaart        
Matthijs Broos        
Mitch Buiks        
Mohamed Chouiter        
Rick van der Corput        
Abdessamad Ennouass        
Sven Goetstouwers        
Youri de Graaf        
Niels Halters        
Prodige Kivuku Wakandama        
Justin Kwee        
Danny Lauwen        
Abdelilah Likss        
Tim Lukus        
Tim van Noord        
Mike van Noord        
Cas Nooren        
Amaar Nuur        
Papito Puriel        
Stefan Wiegerink        
Roman Witting        
Mustapha Zizoir        
Marvin Wijngaards Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Gerrit van Osta Leider
Corrie van Peer Leider
Cees de Rooij Trainer
Kees Wijngaards Verzorger
Maurice Hermus Ass. scheids.
Eddy van Vugt Assistent-trainer
Juliën van Vugt Hoofdcoördinator Senioren Selectie
Frank Verhofstad Wedstrijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-03-2018 14:30 Rijen 1 Sarto 1 21667 0-0
C 25-03-2018 14:00 SCO 1 Unitas'30 1 21728 0-0
C 25-03-2018 14:30 Cluzona 1 SC Kruisland 1 23696 0-0
C 25-03-2018 14:30 Moerse Boys 1 Beek Vooruit 1 22550 0-0
C 25-03-2018 14:30 Madese Boys 1 Zeelandia Middelb. 1 24497 0-0
C 25-03-2018 14:30 MOC'17 1 Zundert 1 21977 0-0
C 25-03-2018 14:30 Uno Animo 1 VOAB 1 23565 0-0
C 18-03-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1 24610 0-0
C 18-03-2018 14:30 Zeelandia Middelb. 1 VOAB 1 24667 0-0
C 18-03-2018 14:30 SC Kruisland 1 Uno Animo 1 21577 0-0
C 18-03-2018 14:30 Zundert 1 Madese Boys 1 21860 0-0
C 18-03-2018 14:30 Sarto 1 MOC'17 1 22527 0-0
C 18-03-2018 14:30 Unitas'30 1 Cluzona 1 21953 0-0
C 18-03-2018 14:00 SCO 1 Moerse Boys 1 22785 0-0
C 11-03-2018 14:30 VOAB 1 SC Kruisland 1 22472 0-0
C 11-03-2018 14:30 Uno Animo 1 Sarto 1 22249 0-0
C 11-03-2018 14:30 Moerse Boys 1 Zeelandia Middelb. 1 22272 0-0
C 11-03-2018 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 24329 0-0
C 11-03-2018 14:30 Madese Boys 1 Unitas'30 1 22819 0-0
C 11-03-2018 14:30 Rijen 1 Zundert 1 21875 0-0
C 11-03-2018 14:30 MOC'17 1 SCO 1 24204 0-0
C 04-03-2018 14:30 MOC'17 1 Rijen 1 22440 0-0
C 04-03-2018 14:30 SC Kruisland 1 Moerse Boys 1 22602 0-0
C 04-03-2018 14:30 Sarto 1 VOAB 1 22332 0-0
C 04-03-2018 14:00 SCO 1 Cluzona 1 23288 0-0
C 04-03-2018 14:30 Zundert 1 Uno Animo 1 24603 0-0
C 04-03-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 22921 0-0
C 04-03-2018 14:30 Unitas'30 1 Zeelandia Middelburg 1 21832 0-0
C 25-02-2018 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 23956 0-0
C 25-02-2018 14:30 Rijen 1 SCO 1 24448 0-0
C 25-02-2018 14:30 Moerse Boys 1 Sarto 1 23927 0-0
C 25-02-2018 14:30 Cluzona 1 Zundert 1 21874 0-0
C 25-02-2018 14:30 Madese Boys 1 MOC'17 1 22874 0-0
C 25-02-2018 14:30 Zeelandia Middelb. 1 SC Kruisland 1 23101 0-0
C 25-02-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 1 21486 0-0
C 18-02-2018 14:30 Zeelandia Middelburg 1 MOC'17 1 23170 2-0
C 18-02-2018 14:30 Uno Animo 1 Madese Boys 1 21981 0-2
C 18-02-2018 14:30 Moerse Boys 1 Cluzona 1 23331 1-0
C 18-02-2018 14:30 SC Kruisland 1 SCO 1 24410 3-0
C 18-02-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 24428 0-2
C 18-02-2018 14:30 Unitas'30 1 Zundert 1 22739 6-1
C 18-02-2018 14:30 Sarto 1 Beek Vooruit 1 21752 4-2
C 04-02-2018 14:30 Unitas'30 1 Moerse Boys 1 22030 0-3
C 04-02-2018 14:30 Zundert 1 VOAB 1 23303 0-1
C 04-02-2018 14:30 Sarto 1 SC Kruisland 1 24254 0-1
C 04-02-2018 14:30 MOC'17 1 Cluzona 1 23175 3-3
C 04-02-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 22822 1-3
C 04-02-2018 14:00 SCO 1 Uno Animo 1 22990 0-0
C 04-02-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 23203 3-2
C 28-01-2018 14:30 Cluzona 1 Madese Boys 1 23345 1-1
C 28-01-2018 14:30 Uno Animo 1 Rijen 1 21796 0-0
C 28-01-2018 14:30 Unitas'30 1 Sarto 1 23423 1-3
C 28-01-2018 14:30 Zeelandia Middelburg 1 Zundert 1 22149 2-0
C 28-01-2018 14:30 Moerse Boys 1 MOC'17 1 23773 1-2
C 28-01-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 21503 3-2
C 28-01-2018 14:30 VOAB 1 SCO 1 22847 2-0
C 21-01-2018 14:00 SCO 1 Sarto 1 22141 0-2
C 17-12-2017 14:15 Rijen 1 Moerse Boys 1 23884 0-0
C 17-12-2017 14:15 Zundert 1 SC Kruisland 1 24155 0-0
C 17-12-2017 14:00 Cluzona 1 Uno Animo 1 23654 4-3
C 17-12-2017 14:15 SCO 1 Zeelandia Middelburg 1 23942 2-2
C 17-12-2017 14:15 Madese Boys 1 Sarto 1 21393 1-3
C 17-12-2017 14:15 MOC'17 1 VOAB 1 22732 0-4
C 16-12-2017 20:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 1 22475 3-1
C 03-12-2017 14:30 MOC'17 1 SC Kruisland 1 21539 3-2
C 03-12-2017 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 23590 2-2
C 03-12-2017 14:30 SCO 1 Beek Vooruit 1 22610 2-0
C 03-12-2017 14:30 Uno Animo 1 Unitas'30 1 23424 4-2
C 03-12-2017 14:30 Cluzona 1 VOAB 1 24515 1-1
C 03-12-2017 14:30 Madese Boys 1 Moerse Boys 1 21801 1-2
C 26-11-2017 14:30 Unitas'30 1 MOC'17 1 21347 1-1
C 26-11-2017 14:30 VOAB 1 Madese Boys 1 22854 3-2
C 26-11-2017 14:30 Sarto 1 SCO 1 24126 3-1
C 26-11-2017 14:30 Zeelandia Middelburg 1 Cluzona 1 23083 1-4
C 26-11-2017 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 22315 2-1
C 26-11-2017 14:00 Beek Vooruit 1 Zundert 1 21488 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 SVSSS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
2 Unitas'30 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
2 RBC 1 1 0 1 0 1 4 4 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 1 26 18 4 4 58 66 26 40 0
2 Sarto 1 26 15 5 6 50 48 36 12 0
3 Madese Boys 1 26 13 6 7 45 50 25 25 0
4 VOAB 1 26 12 6 8 42 39 26 13 0
5 Cluzona 1 26 13 3 10 42 57 50 7 0
6 Beek Vooruit 1 26 11 4 11 37 64 59 5 0
7 Zeelandia Middelburg 1 26 11 4 11 37 51 48 3 0
8 Uno Animo 1 26 10 6 10 36 39 37 2 0
9 Rijen 1 26 9 6 11 33 42 47 -5 0
10 SC Kruisland 1 26 10 3 13 33 48 60 -12 0
11 Zundert 1 26 8 7 11 31 32 42 -10 0
12 Unitas'30 1 26 7 5 14 26 40 58 -18 0
13 MOC'17 1 26 6 4 16 22 31 62 -31 0
14 SCO 1 26 5 5 16 20 22 53 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heinenoord 1 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Hellevoetsluis 1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
3 Unitas'30 1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
4 Oostkapelle 1 3 0 0 3 0 5 14 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 15-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 22-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 29-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 05-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 12-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 19-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 26-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 03-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 10-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 17-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 24-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 31-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 07-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 14-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 21-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 28-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 05-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 12-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 19-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 26-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 02-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 09-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 16-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 23-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 30-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 06-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 13-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 20-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 27-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 06-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 13-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 20-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 27-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 03-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 10-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
donderdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 10-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 17-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 24-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 31-08-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 07-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 14-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 21-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 28-09-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 05-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 12-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 19-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 26-10-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 02-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 09-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 16-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 23-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 30-11-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 07-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 14-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 21-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 28-12-17 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 04-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 11-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 18-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 25-01-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 01-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 08-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 15-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 22-02-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 01-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 08-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 15-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 22-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 29-03-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 05-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 12-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 1 Team training Unitas'30 Zondag 1

Berichten



Terug naar boven